Перейти к содержанию

Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)


einar

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Mаксим сказал:

Была у меня на заре моей карьеры семья карпатки, обгоняла всю пасеку в развитии очень заметно, к акации вышла силой как на подсолнух. В итоге меда две рамки дала, остальное на расплод пошло, другие семьи нормально дали. Думал, семья-мясо, к черту такие, по неопытности разобрал на отводки, матку задавил. А сейчас бы решетку такой семье поставили заранее и залился бы медом.

Так что много пчел-много меда зависимость не всегда очевидная, большое количество пчел надо грамотно направить в нужное нам русло. Вероятно, с итальянкой на акации именно так и надо, с ограничением в 1 корпусе за дней 8.

Аналогічний випадок був,з карпаткою.Ставив  рр входили в ройку.:dntknw:(на акації).Такшо не все в світі так просто:):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Треба всю інформацію про італійок за цей рік-два систематизувати і подати у вигляді статті в якийсь журнал пасічний всеукраїнський, хай люди почитають.

Пропозиція слушна, треба тільки розмістити в нормальному виданні. Взагалі дуже часто задумуюсь що не погано булоб щоб наш Форум створив свій журнал. Якби Санич погодився стати головним його редактором, яб з великим задоволенням взявби участь у фінансуванні його створення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Андрей Сумчанин сказал:

Треба всю інформацію про італійок за цей рік-два систематизувати і подати у вигляді статті в якийсь журнал пасічний всеукраїнський, хай люди почитають

А то в останній час мало що не в кожному пасічному журнал("БДЖОЛЯР","ПАСІЧНИК") стало традицією розказувати всякі безтолкові страшилки  про бакфаст,італійку ,оперуючи 20-30літньою неперевіреною інфою...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, yoksamytnyi сказал:

Ну так,я понял,что в "Уроп" есть и карника и итальянка и наверное стоят на одном точке,да в любом случае он может мало-мальски их сравнить.

Заичайно що я маю і карніку, карніка це основна бджола на моїй пасіці. Весною я опишу всі зрівняння. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, yoksamytnyi сказал:

Давайте сравним карнику и итальянку их преймущества и недостатки,тоесть в каких условиях они лучше,а в каких посредственные.

Мы уже это делаем, кто с прошлого, кто с позапрошлого года, а кто и еще раньше. Весной скажу за себя, и за других по Сумщине как итальянки и карника в сравнении.

12 минуты назад, РУТ-61 сказал:

А то в останній час мало що не в кожному пасічному журнал("БДЖОЛЯР","ПАСІЧНИК") стало традицією розказувати всякі безтолкові страшилки  про бакфаст,італійку ,оперуючи 20-30літньою неперевіреною інфою...

 

От якщо я запропоную статтю в журнал про італійок, чи карніку, надрукують редактори, якщо вони переважно за карпатку і ус співають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То може тому й співають про карпатку та УС що нема нормальних статей про італійок?

Але ж кажуть що вода камінь точить..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

От якщо я запропоную статтю в журнал про італійок, чи карніку, надрукують редактори, якщо вони переважно за карпатку і ус співають?

Андрію,а воно оте  потрібно?Може у блозі написать та й досить?Вони-ж всі зашорені та ангажовані.

Я у ту суботу,тобто 4 лютого,дивився своїх то сказати про італійку нічого поганого не можу.Доречі твоя 513-а.Сидять щільно,тихесенько.Сподобались.Розплоду нема.Перейшла на південні рамки,ближче до бокової стінки.

Може через те що Ф-ка:dntknw:Але те що бакам та карніці не поступилися то факт.І морози пережили нормально.

До весни ще є час то побачимо як воно буде.Та чогось сумлінь нема що все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Андрей Сумчанин сказав:

Мы уже это делаем, кто с прошлого, кто с позапрошлого года, а кто и еще раньше. Весной скажу за себя, и за других по Сумщине как итальянки и карника в сравнении.

От якщо я запропоную статтю в журнал про італійок, чи карніку, надрукують редактори, якщо вони переважно за карпатку і ус співають?

А ти запропонуй, обєктивну, підтверджену порівняльними таблицями, обєктивно, доказово, розгорнуту статтю. Чому не опублікують?  Може ми всі тупенькі і відсталі, чи заангажовані, і не розуміємо де наше щастя?  Я  з великим задоволенням почитав , а ще краще випробував у наших умовах ( Західної України) ПЕРЕВІРЕНІ тобою  матки  італійки . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Егор Юрьев сказал:
33 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

 

Андрію,а воно оте  потрібно?Може у блозі написать та й досить?Вони-ж всі зашорені та ангажовані.

 

Думаю не всі зашорені та ангажовані ,скоріше-неінформовані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Іван Михайлович сказал:

А ти запропонуй, обєктивну, підтверджену порівняльними таблицями, обєктивно, доказово, розгорнуту статтю. Чому не опублікують?

Написати статтю про італійок суто практичного спрямування не проблема. Проблема може бути в її сприйнятті. Карніку:hmm: сприймають з насторогою ще й досі, бакфаста:helpme: взагалі чумою називають і кричать рятуйте, а на італійок мабуть всі гріхи почнуть валить :crazy:. Мені достатньо бачити і чути того, що в спілкуванні між пасічниками є в себе по місцю

23 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Я у ту суботу,тобто 4 лютого,дивився своїх то сказати про італійку нічого поганого не можу.Доречі твоя 513-а.Сидять щільно,тихесенько.Сподобались.Розплоду нема.Перейшла на південні рамки,ближче до бокової стінки.

Може через те що Ф-ка:dntknw:Але те що бакам та карніці не поступилися то факт.І морози пережили нормально.

А фки мінесоти як сидять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Іван Михайлович сказал:

  Я  з великим задоволенням почитав , а ще краще випробував у наших умовах ( Західної України) ПЕРЕВІРЕНІ тобою  матки  італійки . 

Іван Михайлович , якщо  у Вас з"явиться  бажання віпробувати італійок та я можу вам надати маток для тестування .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Іван Михайлович сказал:
38 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Мы уже это делаем, кто с прошлого, кто с позапрошлого года, а кто и еще раньше. Весной скажу за себя, и за других по Сумщине как итальянки и карника в сравнении.

От якщо я запропоную статтю в журнал про італійок, чи карніку, надрукують редактори, якщо вони переважно за карпатку і ус співають?

А ти запропонуй, обєктивну, підтверджену порівняльними таблицями, обєктивно, доказово, розгорнуту статтю.

Іван Михайлович!Порівняльні таблиці,розгорнуті статі ,научні праці це до інституту ім.Прокоповича ,а не до Сумчанина...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Боярка сказал:

Іван Михайлович , якщо  у Вас з"явиться  бажання віпробувати італійок та я можу вам надати маток для тестування .

И сколько стоит такое желание?Или при каких условиях надаются матки для теста?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

А фки мінесоти як сидять?

Нормально.

За записами Журналу

-N 12. Клуб по центру.Плотно.Против летка.Подмора нет.Корма норма.

-N9. Клуб на средине.Сидят очень хорошо.Подмора нет.

Подмора нет это значит что при прочистке нижних летков летки свободны.Как-то так.

Весной после ревизии выложу что есть по фото или видео.

 

10 минут назад, Боярка сказал:

якщо  у Вас з"явиться  бажання віпробувати італійок та я можу вам надати маток для тестування .

Саня,я візьму якщо Іванович відмовиться.Бажано америкосів:):ah:з Луізіани.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Егор Юрьев сказал:

 

Саня,я візьму якщо Іванович відмовиться.Бажано америкосів:):ah:з Луізіани.

может лучше новозеландскую ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Боярка сказал:

может лучше новозеландскую ?

Ціна питання?

Треба подивитися по широтам-долготам шо і як.А взагалі можна попробувать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Нормально.

За записами Журналу

-N 12. Клуб по центру.Плотно.Против летка.Подмора нет.Корма норма.

-N9. Клуб на средине.Сидят очень хорошо.Подмора нет.

Подмора нет это значит что при прочистке нижних летков летки свободны.Как-то так.

Весной после ревизии выложу что есть по фото или видео.

 

якщо не внапряг то дайте відповідь : на чому зимують (корм) де зимують( вулиця,зимовнік),останій осіній обліт,чи фки зимують на своій бджолі???дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Ціна питання?

Треба подивитися по широтам-долготам шо і як.А взагалі можна попробувать.

над этим вопросом работаю . как приедет будем тестировать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Славик сказал:

якщо не внапряг то дайте відповідь : на чому зимують (корм) де зимують( вулиця,зимовнік),останій осіній обліт,чи фки зимують на своій бджолі???дякую

За корма десь раніше  писав що умов не створюю,зимують як всі на медах і переважно соняшник.Зимують на дворі.Гнізда піджаті.Восени щоб матки не червили знімаю утеплення.,залишаю тільки холстину з двунитки.

Утеплення повернув десь у січні.Дно глухе.Дві кишені.Заставні.Зверху у одному з кутів(переважно той що далі від клуба) продих см 5*3-5.

Останній обліт 7 листопада(той що я спостерігав)Може ще вилітали:dntknw: але температура як на мене була необлітна.

Матки замінені у сімях (за даними Журналу)

513-а(дві) 18.08,одна сіяти почала 19-го,друга 21-го

мінесоти(дві) з 12.09.

Гадаю що бджола не вся їхня.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

За корма десь раніше  писав що умов не створюю,зимують як всі на медах і переважно соняшник.Зимують на дворі.Гнізда піджаті.Восени щоб матки не червили знімаю утеплення.,залишаю тільки холстину з двунитки.

Утеплення повернув десь у січні.Дно глухе.Дві кишені.Заставні.Зверху у одному з кутів(переважно той що далі від клуба) продих см 5*3-5.

Останній обліт 7 листопада(той що я спостерігав)Може ще вилітали:dntknw: але температура як на мене була необлітна.

Матки замінені у сімях (за даними Журналу)

513-а(дві) 18.08,одна сіяти почала 19-го,друга 21-го

мінесоти(дві) з 12.09.

Гадаю що бджола не вся їхня.

 

дякую хоть хтось щось реально описав, а то у всіх все супер ,а шо дочого грім його знае ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Славик сказал:

дякую хоть хтось щось реально описав, а то у всіх все супер ,а шо дочого грім його знае ?

Так а шо придумувати?Як є то так і є.Мені від того що лягла чи жива аж ніяк не холодно і не спека якщо напишу неправду.

Вважаю що якщо бджола достойна для утримання то чого б це не признати,а якщо не достойна то чого б не написати правдиво щоб другі на ці граблі не наступали.

Поки що так.

Наразі просто Журнал під рукою то тому і написав відверто.Можу навіть фото Журнала зробить якщо хтось дуже сумлінний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

От якщо я запропоную статтю в журнал про італійок, чи карніку, надрукують редактори, якщо вони переважно за карпатку і ус співають?

Боюся, щоб не повторився досвід @Паланочка. Нема в мене довіри до сучасних видань. От блог - це інша справа. Тут теж доволі читачів, які будуть вдячні за інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, shersand сказав:

Боюся, щоб не повторився досвід @Паланочка. Нема в мене довіри до сучасних видань. От блог - це інша справа. Тут теж доволі читачів, які будуть вдячні за інформацію.

А я тільки хотів запропонувати Андрійові написати статтю про італійку в ПЖ,  Діма італійок любить :hmm::ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хіба він(Діма) не цінувальник карніки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)
  • Sanich locked this тема
  • Sanich unlocked this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...