Перейти к содержанию

Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)


einar

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Endriu сказал:

ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ДЛЯ УДОБСТВА УВАЖАЕМЫХ ЧИТАТЕЛЕЙ ФОРУМА БОЛЬШИМИ БУКВАМИ Я НАПИСАНИЯ.

Вообще-то это нарушение правил форума.

2.5.Запрещено использование неразрешенных кодировок, а также методов, усложняющих восприятие текста, включая:

2.5.2.написание названий тем и сообщений ПРОПИСНЫМИ БУКВАМИ

А также этикета в Интернете, потому как такое написание воспринимается как крик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Алёнка сказал:

Вообще-то это нарушение правил форума.

2.5.Запрещено использование неразрешенных кодировок, а также методов, усложняющих восприятие текста, включая:

2.5.2.написание названий тем и сообщений ПРОПИСНЫМИ БУКВАМИ

А также этикета в Интернете, потому как такое написание воспринимается как крик.

Я думаю що так як він громадянин іншої держави, тим більше що російська мова йому чужа. То він написав як міг. Думаю що це не страшне порушення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

Я думаю що так як він громадянин іншої держави, тим більше що російська мова йому чужа. То він написав як міг. Думаю що це не страшне порушення. 

Тут же речь идёт не о стилистике написания, а о внешнем виде сообщения, язык ни при чём. Сообщения читаются тяжело. Не до такой степени страшно, конечно, просто хотелось бы, чтоб удобно было читать информацию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Алёнка сказал:

Тут же речь идёт не о стилистике написания, а о внешнем виде сообщения, язык ни при чём. Сообщения читаются тяжело. Не до такой степени страшно, конечно, просто хотелось бы, чтоб удобно было читать информацию.

Дочитати до кiнця не вийшло , 

те велике повiдомнення ,  заглавними буквами написане 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, ВАДОС сказал:

Хто? Ті в кого по пів пасіки лягає після зими і вони кожної весни, як ретуал, готують прицепчики до очередної поїздки за пакетами і кожен рік такий круговорот. Може хлопцям, з західних регіонів теке вигідно, а мені ні, бо перейшовши на Бакфаст,  я таким "поповненням" не займаюсь. У Бакфаста ж після соняха, сім'ї не просідають, бо добре тримають гніздо не заливаючи його. Наступного року не рояться, як ті "пакетні" бджоли, якщо навіть і перезимували то весною "летять у вирій" хоч що їм не роби. Тому й напевно черга, на безкоштовні маточники Бакфаст, скоро скінчиться, хоча ще й весна не настала. 

П.с. Нажаль, після прощання з Італійкою, жовтого трута на моїй пасіці не має) :)

А що з Італійкою не так,що з нею прийшлось попрощатись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Укроп сказал:

А що з Італійкою не так,що з нею прийшлось попрощатись?

В Харькове поставили точки над  :umora:

И в тренд ввели абривиатуру БАКФАСТ :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Укроп сказал:

А що з Італійкою не так

Вася , не обращай внимания ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Кузьмич сказал:

В Харькове поставили точки над  :umora:

И в тренд ввели абривиатуру БАКФАСТ :IMHO:

 

А ти думаєш мені треба якись одобрямс від Харькова, щоб розібраться яка для мене бджола краща? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора дзвонив товариш і каже: "поїхав на пасіку провірити як зимує, знайшов з-поміж італійок 16 сімей що погнали розплід:hmm:, кинув мед в пакетах зверху..." 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Андрій Сумчанин сказав:

Вчора дзвонив товариш і каже: "поїхав на пасіку провірити як зимує, знайшов з-поміж італійок 16 сімей що погнали розплід:hmm:, кинув мед в пакетах зверху..." 

цікаво, що буде дальше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, miro сказал:

цікаво, що буде дальше

Если на улице стоят ,то и при небольшой температуре могут кому надо облететься(лишь бы солнечно и безветренно было).В зимовнике потребление корма меньше -запас по нагрузке на кишечник должен быть,но если есть опасность-то лучше мне кажется вынести аккуратно на улицу ,когда пройдет это похолодание.На улице все равно лучше будет .Кому невмоготу -пускай вылетают Неприятно что нерационально зимние корма импользуют, Зимой матка немного сеет ,а греть все равно нужно,да и на весну эти корма тоже бы пригодились .Но читая темы можно заметить что не только у Итальянок расплод пошел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, miro сказал:

цікаво, що буде дальше

Один вiдводок i 40 кг акацiйового меду:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

цікаво, що буде дальше

МЕДОЗБОР. С Акации.:)

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

МЕДОЗБОР. С Акации.:)

Не знаю как насчет медосбора с акации ,но то ,что с большой вероятностью будет весна,а за нею лето-это да.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Вчора дзвонив товариш і каже: "поїхав на пасіку провірити як зимує, знайшов з-поміж італійок 16 сімей що погнали розплід:hmm:, кинув мед в пакетах зверху..." 

У мене є розплод і в карніки і в кордованів. Лютий це та пора коли всі сім’ї будь якої породи починають потроху вирощувати розплод. І Хтоб мені не казав що це не так, то не повірю. Розплод   У сім’ях вже є, і його не значна частина, але він є. Бджоли ліпше знають що їм краще робить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

У мене є розплод і в карніки і в кордованів. Лютий це та пора коли всі сім’ї будь якої породи починають потроху вирощувати розплод. І Хтоб мені не казав що це не так, то не повірю. Розплод   У сім’ях вже є, і його не значна частина, але він є. Бджоли ліпше знають що їм краще робить

Можете мені не вірити, але в мене ще в жодній сім*ї розплоду нема.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

У мене є розплод і в карніки і в кордованів. Лютий це та пора коли всі сім’ї будь якої породи починають потроху вирощувати розплод. І Хтоб мені не казав що це не так, то не повірю. Розплод   У сім’ях вже є, і його не значна частина, але він є. Бджоли ліпше знають що їм краще робить

Не всі. сімьї Дивитися не полізу,бо хто розумним назове.Як бджола не буде сидіти в клубі-то тоді і розплід є ,а в кого  бджоли в зимовому клубі-за який розплід може бути мова.Треба за своє висновки робити.Ащо бджоли ліпше знають-то є факт, тому не у всіх і розплід.

14 минут назад, Гурович сказал:

Можете мені не вірити, але в мене ще в жодній сім*ї розплоду нема.:ay:

А я вірю ,бо за своє кажете ,а не то що в інших повинно бути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

МЕДОЗБОР. С Акации.:)

Дай, Боже! За теорією ймовірності, має гарний бути... Але ж ще один варіант теж не виключено, й італійки навіть  вже тут не допоможуть: один рік вимерзла, перед цим суховій все забрав, а тепер ще можливий ще й потоп із неба... Але, коли воно задощить теж невідомо... А мо" й проскочимо ? Так тоді теж може бути прокол. Вже по ціні...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

МЕДОЗБОР. С Акации.:)

Если минус 16 * обещаные синоптиками не внесут коррективы 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Гурович сказав:

Можете мені не вірити, але в мене ще в жодній сім*ї розплоду нема.:ay:

А чому ж... Можливо й таке, як казали колись класики, : "в одній, окремо взятій державі"...  Чого тільки не буває у цьому світі?.. 

Переживаю за свою ораву теж. Але добре, що не під рукою вони, бо теж не витримав би - заглянув би хоч під утеплення...

Тільки що, Мико сказав:

Если минус 16 * обещаные синоптиками не внесут коррективы 

Та то ще не страшно, якщо то не в кінці травня чи під час формування цвіту...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.02.2018 в 22:07, Алёнка сказав:

Тут же речь идёт не о стилистике написания, а о внешнем виде сообщения, язык ни при чём. Сообщения читаются тяжело. Не до такой степени страшно, конечно, просто хотелось бы, чтоб удобно было читать информацию.

Колись тут Бортник, будучи модератором, за таке в баню посилав на тиждень. І по ділом! Думаю, варто й далі так чинити, бо то є чистий прояв неповаги до "Правил" та й до присутніх в іннеті теж.:IMHO:

P.S. А автору тих рядків адмін поясніть, де і як можна збільшити його шрифт в його ж компакті.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, КАЕ сказал:

Не всі. сімьї Дивитися не полізу,бо хто розумним назове.Як бджола не буде сидіти в клубі-то тоді і розплід є ,а в кого  бджоли в зимовому клубі-за який розплід може бути мова.Треба за своє висновки робити.Ащо бджоли ліпше знають-то є факт, тому не у всіх і розплід.

А я вірю ,бо за своє кажете ,а не то що в інших повинно бути

Я глянув коли було тепло, і карніку пару сімей і кордована пару сімей. Зробив це лише для статистичного аналізу. Кордовани в мене зимують четверту зиму от і зрівнюю їх з карнікою. Я не знаю чи в усих сім’ях є розплід? Але ті що глянув то в них є. Думаю що він є в усих сім’ях. Я не збираюсь щось скривати, і казати що у мене розплоду в цю пору немає. Навпаки я хочу щоб вже він був.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, kudla14 сказав:

Один вiдводок i 40 кг акацiйового меду:ay:

... із всієї пасіки?..:ah::rofl:   

:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

Я глянув коли було тепло, і карніку пару сімей і кордована пару сімей. Зробив це лише для статистичного аналізу. Кордовани в мене зимують четверту зиму от і зрівнюю їх з карнікою. Я не знаю чи в усих сім’ях є розплід? Але ті що глянув то в них є. Думаю що він є в усих сім’ях. Я не збираюсь щось скривати, і казати що у мене розплоду в цю пору немає. Навпаки я хочу щоб вже він був.

Якби тема була Карніки -спитав би яка то в Вас Карніка? Це не новина ,що сімьї які не мають надраннього розплоду та найпіздніше виходять на обліт переганяють в розвитку інших.Це досліджено і описано в підручниках та багатьом відомо з практики..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, КАЕ сказал:

Якби тема була Карніки -спитав би яка то в Вас Карніка? Це не новина ,що сімьї які не мають надраннього розплоду та найпіздніше виходять на обліт переганяють в розвитку інших.Це досліджено і описано в підручниках та багатьом відомо з практики..

Думаю що це не сильне буде порушення, один раз можна сказати тут за карніку. Подивився дві, одну Зінгер, інша Пернера. В обох є розплод. Вірите я абсолютно не переживаю. Колись дуже добре пам’ятаю як робив тільки перші кроки в бджільництві то мій татусь,він вже зараз покійний, завжди казав у лютому що синок вже наші бджолки почали виховувати розплод. Чогось це мені дуже запам’яталось. Я не знаю можливо це і погано, але кажу так як є. На днях дзвонили колеги з Миколаївської області, так у них там взагалі обльоти ледь не всю зиму відбуваються. Сказали що сім’ї мають вже по добрій рамці молодої бджоли. В минулому році було по іншому, розплоду в цей час не було, весна була холодна. Можливо бджолки відчувають теплу весну і почали виховувати розплод? Поживем побачим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...