Перейти к содержанию

На пасеке


sij

Рекомендуемые сообщения

Фото не мои (занимаюсь плагиатом) , аффтору респект , сильно уж понравились...post-684-1298133783_thumb.jpgpost-684-1298133815_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аффтору респект , сильно уж понравились...

Не знаю, не знаю. Ніколи таким не займався, а тому дивлячись на перше фото беруть страхи. Це, я так розумію, розгрузились і відрили кришки для обьоту. Невже не перемішається все між собою? Можуть і злетіти деякі, а може й маток подавлять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аффтору респект

Интересно, а как в дальнейшем используются пакеты? Судя по расстановке- в ульи их пересаживать не планировалось? :blink::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, а как в дальнейшем используются пакеты? Судя по расстановке- в ульи их пересаживать не планировалось?

Скоріш за все хось купив оптом, а тепер буде продавати в роздріб.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аффтору респект

Интересно, а как в дальнейшем используются пакеты? Судя по расстановке- в ульи их пересаживать не планировалось? :blink::dntknw:
http://uaprom-image.s3.amazonaws.com/20729...a_v_rossiyu.jpg Вот ихняя дальнейшая судьба.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото не мои (занимаюсь плагиатом) , аффтору респект , сильно уж понравились...Прикрепленное изображениеПрикрепленное изображение

Плохо, что рядом электротрансформатор :angry: - сильные электро-магнитные поля. А картина, конечно, впечатляет :ay::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото не мои (занимаюсь плагиатом) , аффтору респект , сильно уж понравились...post-684-1298133783_thumb.jpgpost-684-1298133815_thumb.jpg
Надо было подписать -покупка пакетов , с нехваткой для отправки или 2 вариант перекур ещё пол дороги в переди , а может и 3 вариант идёт растаможка --мы ещё и медку вашего прихватим
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Cьогодні сніг, а ще в пятницю як літали, аж любо глянути :) XVi2ZvYO9jU

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cьогодні сніг, а ще в пятницю як літали, аж любо глянути :)
І справді, "красота да какая - ляпота"! Я так розумію, шановний SII, Що у Вас карпатки? Підскажіть будь-ласка, при якій температурі вони у Вас вилетіли. А то залетіли минулого року три рої, от і вирішив залишити. Які не знаю, а ось один з них на початку березня при +5 (в тіні) робив перший обліт. Дякую :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cьогодні сніг, а ще в пятницю як літали, аж любо глянути :)
В нас в середу погода зіпсувалась,а носили вже обніжжя.Цвіла мати-мачуха,первоцвіт,оті синенькі в нас називають бриндушками.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас в середу погода зіпсувалась,а носили вже обніжжя.Цвіла мати-мачуха,первоцвіт,оті синенькі в нас називають бриндушками.

А в нас холодніше. Мати-мачухи ще не видно. Тільки де-неде сама рання верба викинула баськи. От з неї напевно і несли. Та біля хати вискочили підсніжники, то обліпили геть чисто.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та біля хати вискочили підсніжники, то обліпили геть чисто.

У нас на річці уже цвітуть і мати-й-мачуха, і підсніжники і крокуси, а верба від січня на пів розпущена стоїть, два теплі дні і цвіте https://picasaweb.google.com/syrotiak49/fHz...077926899067570
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас тількі сьогодні зацвіли підсніжникиpost-3231-1300883897_thumb.jpg post-3231-1300883981_thumb.jpg.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще зараз цвітне ліщіна тількі шкода вітер сильний видува пилок але бджоли несуть вже обніжж"я post-3231-1300884450_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переглянув відео від sij. "Cьогодні сніг, а ще в пятницю як літали, аж любо глянути" В жовтому та голубому вуликах бджоли різних порід? Чи мені показалось? Сьогодні у нас теж сніг, +4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Минске толька с понедельника обещают потепление... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В жовтому та голубому вуликах бджоли різних порід? Чи мені показалось?

Карпатки, але від різних матководів :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні сиджу на пасіці,насолоджуюся теплом ...Тихо так,мирно.Тільки сонячний годинник голосно клацає.Витяг з кишені мобілу,щоб розцяцькований,з різьбленням під "Терем" вулик для громади сфоткати та сусід покликав драбину притримати--він дерева обрізАв.Телефон поклав на вулик а сам через тин до Івана Петровича.Тримаю драбеладзе,садівник клацає ножицями. Раптом страшенний свист,гуркіт і ....Озираюсь й очам не вірю--на місці моєї пасіки величезна вирва.Ми з сусідою у шоці,все село біля нас гелгоче...Прибули емендеесники,ну ті,що під Балогою ходять.Кажуть метеор впав!Перевіряють випромінювання,металопошуковиком сюди-туди ялозять--фрагменти збирають.А про моїх бджіл щось і не питають. Словом,немає тепер у мене бджіл і телефона.Це новина погана. Друга новина краща.Я зостався живий!Славик,добра душа закарпатська,погодився продати пакети за пів-ціни.Так що скиньтеся,люди добрі,мені на цифровик.Я вам в Галереї покажу,як пасіки руйнуються від втручання з Космосу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Озираюсь й очам не вірю--на місці моєї пасіки величезна вирва.

hena, у мене також в минулому році падав, але не в саму пасіку, а не далеко, так от я з метеоритного металу, медогонку зклепав, міцна вийшла, то погляньте, може у вас там що є, хоч би щось корисне від того метеорита було, якщо звичайно не глибоко залетів :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Озираюсь й очам не вірю--на місці моєї пасіки величезна вирва.

hena, у мене також в минулому році падав, але не в саму пасіку, а не далеко, так от я з метеоритного металу, медогонку зклепав, міцна вийшла, то погляньте, може у вас там що є, хоч би щось корисне від того метеорита було, якщо звичайно не глибоко залетів :)
Не підпускають же! :ak: Самі длубаються,теж,певно, для металобрухту стараються :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Словом,немає тепер у мене бджіл і телефона.Це новина погана.

hena! Спочатку мої співчуття. Таке трапляється 1/100 000. Маю на увазі падіння метеориту на господарку. Дійсно це майже неймовірно. Думаю, що повинні у новинах показати. Це по-перше. Тепер про сам метеорит. Є шукачі меоритів. Ходять з торбами та різними приладами. Виявляється, що "залізний" метеорит розміром з сірникову коробку тягне до 10 000$. Отак.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Словом,немає тепер у мене бджіл і телефона.Це новина погана.

hena! Спочатку мої співчуття. Таке трапляється 1/100 000. Маю на увазі падіння метеориту на господарку. Дійсно це майже неймовірно. Думаю, що повинні у новинах показати. Це по-перше. Тепер про сам метеорит. Є шукачі меоритів. Ходять з торбами та різними приладами. Виявляється, що "залізний" метеорит розміром з сірникову коробку тягне до 10 000$. Отак.
Які там 10 000!
В Нью-Йорке в воскресенье прошел первый аукцион метеоритов, сообщает BBC News. Самым дорогим проданным лотом стал железный метеорит, обнаруженный в Сибири, цена которого достигла 123 тысяч долларов США. В числе других экспонатов, реализованных на аукционе, оказался почтовый ящик из штата Джорджия, США, в который в 1984 году попал метеорит. За него покупатель, имя которого не называется, заплатил 83 тысячи долларов США. Ушел с молотка и "метеорит-убийца", ставший в 1984 году причиной смерти коровы в Венесуэле. В каталоге аукциона указывалось, что это единственный задокументированный случай гибели живого существа от попадания метеорита. Цена раритета составила 1,3 тысяч долларов. Однако самые редкие и дорогие лоты первого аукциона метеоритов в воскресенье так и не нашли своих покупателей. Среди непроданных экспонатов оказался и главный лот аукциона - часть метеорита "Вилламетт" - одного из крупнейших, когда-либо обнаруженных на территории США. Его предполагалось продать за 1,1 миллиона долларов США, однако покупателей, готовых заплатить такую сумму, не нашлось.
Той метеорит-убивця одну корову погубив, а інший в ящик втрапив - а у вас надцять ящиків, тисячі безневинно погубленних життів та мобільний телефон - та вам скоро ахметов у садку доріжки підмітатиме :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полковник від МНС наказав варту тримати до 00.00 другого квітня.Поза периметром,як вовча зграя,скупчилися металісти.То такі зірвиголови,що я вже метеорита й не дуже хочу,бо приб"ють і в ту ж вирву закопають.Вагою сірникової коробки ви,друзі,мене приголомшили.А то наше село ніби перехнябилося в площині.Ми з сусідом думали це від гм-гм-гм... медовухи похибка в корекції (гарна клята,як молодиця чужа),а воно бач вага небесного зайди самашедша.Так що,Миколо Івановичу,не треба побиратися на Точку для цифрової камери а чекати Ахметова і йому загнати ділянку з усіма тельбухами?!Зваблива ідея! Почекаю,бутель з медовухою ще не спорожнів-- тільки щось важкий робиться.Чи туди метеоритна антиречовина не булькнула? :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...