Перейти к содержанию

На пасеке


sij

Рекомендуемые сообщения

Студія Василя Парахіна розпочала роботу над новою темою. Ідею запропонував я. post-218-1286391946_thumb.jpg post-218-1286391968_thumb.jpg це ще не мої -на фестиваль "Берегиня" готують, але вже одного почали розмальовувати і для мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Студія Василя Парахіна розпочала роботу над новою темою. Ідею запропонував я. post-218-1286391946_thumb.jpg post-218-1286391968_thumb.jpg це ще не мої -на фестиваль "Берегиня" готують, але вже одного почали розмальовувати і для мене.
Struk, просто дивуюся як тільки ви встигаєте робити стільки справ одночасно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ведмеді бджіл не будуть дратувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаві фото

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ведмеді бджіл не будуть дратувати?

post-218-1286480992_thumb.jpg - ні, вони ж чемно просять " Медкууу"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Struk, просто дивуюся як тільки ви встигаєте робити стільки справ одночасно

Щодо одночасності робіт, то саме в цей день пасічники Волині і Галичини знову працювали на кордоні областей. Зняли дерев"яний хрест і готували на його місці фундамент під кам"яний. post-218-1286481368_thumb.jpgpost-218-1286481438_thumb.jpgpost-218-1286481458_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вночі було -4 морозу. Думав що бджоли вже завмерли. Та вийшло сонечко. Термометр показав +15 на сонці. і от що побачив: post-937-1286629094_thumb.jpg і що здивувало, беруть воду, причому це спостерігаю постійно, якщо є сонце. Невже розплід годують??? post-937-1286629205_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

беруть воду,

або мед закристалізувався
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вночі було -4 морозу. Думав що бджоли вже завмерли. Та вийшло сонечко. Термометр показав +15 на сонці. і от що побачив: post-937-1286629094_thumb.jpg і що здивувало, беруть воду, причому це спостерігаю постійно, якщо є сонце. Невже розплід годують??? post-937-1286629205_thumb.jpg
Тепер відомо куди діваються дорожні знаки ;):) Щодо розплоду,то така сама картина спостерігається після весняних заморозків.Мороз осушує повітря,а розплоду вуликах хоч і небагато,але є...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер відомо куди діваються дорожні знаки

Мушу оправдатись. У мене поряд розташований кабінет участкового. То він мені спрезентував кілька таких знаків. А чому вони в нього опинились не знаю. А відносно води, то вчора на ОПФ-і прочитав, що росіяни також відмічають посилене (проти звичайного) споживання води. Пояснюють це засушливою погодою. А мед у мене добрий, навіть у діжках ще не закристалізувався цьогоріч. І за смаком дуже вдалий. Це всі клієнти хором відмічають. Не кожного року він такий смачний буває.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
post-247-1287504230_thumb.jpg все сезон закончил пора и домой, последний прицеп перетянул сегодня днем
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все сезон закончил пора и домой, последний прицеп перетянул сегодня днем

для тих в кого сумніви по перевозці бджіл в таку пору.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все сезон закончил пора и домой, последний прицеп перетянул сегодня днем

для тих в кого сумніви по перевозці бджіл в таку пору.
да растояние 27км и перевозил днем правда очень хмарно и температура +11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для тих в кого сумніви по перевозці бджіл в таку пору.

Я не кочую, та все ж маю сумнів. Поясню чому. Сьогодні при +9-+10, хмарно, волого і бджоли не літали вирішив кого треба об"єднати а відводки пересадити до вуликів (попарно). Зробив цю справу а тоді через дві-три години почав біпінити. Колись я не повірив blek-269-у що в нього температура гнізда піднялась до 42 градусів, а тепер сам переконався, що навіть проста перестановка бджіл, коли навіть вони і не літали, тобто навіть без особливого збурення, викликала в усіх цих сім"ях дуже сильне підвищення температури. То що вже говорити про перевозку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

навіть проста перестановка бджіл, коли навіть вони і не літали, тобто навіть без особливого збурення, викликала в усіх цих сім"ях дуже сильне підвищення температури. То що вже говорити про перевозку.

Владек, на следующий день все приходит в норму :ay: ... Так что, ничего страшного. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись я не повірив blek-269-у що в нього температура гнізда піднялась до 42 градусів, а тепер сам переконався, що навіть проста перестановка бджіл, коли навіть вони і не літали, тобто навіть без особливого збурення, викликала в усіх цих сім"ях дуже сильне підвищення температури. То що вже говорити про перевозку

поясніть що поганого в тому що температура піднялась, чим це загрожує.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-218-1287553090_thumb.jpg мої бджілки замовили стриптиз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-218-1287553090_thumb.jpg мої бджілки замовили стриптиз.
Много заработал или они медом рассчитываются? :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

они медом рассчитываются?

иногда ядом :helpme::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мої бджілки замовили стриптиз.
Ха... Так це ж тільки топлес, а до стриптизу як рачки до неба...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так це ж тільки топлес,

зразу видно - чоловік "в курсі", :af:
а до стриптизу як рачки до неба..

Як видно з фото - ще ж і не вечір ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владек, на следующий день все приходит в норму ... Так что, ничего страшного.

поясніть що поганого в тому що температура піднялась, чим це загрожує.

Можливо і так. Та я звик перестраховуватись. А тому в таку пізню пору не наважився б турбувати бджіл.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та я звик перестраховуватись. А тому в таку пізню пору не наважився б турбувати бджіл.

а я по неопитності мушу турбувати бджіл , перепровіряти чи правильно все зробив таким чином теж перестраховуюсь :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отклоняемся от темы, друзья...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тех, кто любит пчел всей душой.

post-691-1287772563_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...