Перейти к содержанию

В кого яка є нова інформація з нової виставки, пишіть сюди


Рекомендуемые сообщения

Привіт усім хто вже може й побував на виставці,я дуже хотів би поїхати, та не зміг. Мене дуже зацікавили вулики з рогозу, а саме яка ціна може хто питав напишіть відповідь,а ще мене цікавить чи хтось продавав чи рекламував вулик по схемі Озерова.Взагалі який попит є на нові вулики.Буду радий дізнатися , пишіть про враження від виставки. :ae::ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я теж хотів би побачити фото і відзиви. :)

Мене дуже зацікавили вулики з рогозу, а саме яка ціна може хто питав напишіть відповідь

Мені здається, що мишам ті вулики ще більше сподобаються. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обшити рогозяні вулики ззовні фанерою,ДВП чи екопластиком і све буде гаразд.У мене є дві такі надставки,хоч і зробив їх кострубато ,без досвіду і інструментів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
http://mignews.com.ua/articles/366151.html Барвиста Україна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-218-1250888952_thumb.jpg -Делегація пасічників Волині на "Барвистій Україні".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to В кого яка є нова інформація з нової виставки, пишіть сюди

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...