Перейти к содержанию

Синяк обыкновенный


sij

Рекомендуемые сообщения

 

 Я купляв торік у Єгошина по Новій Пошті,- тел. 097 969 14 00. Синяк тоді у нього був 50 грн. за 1 кг.

:hi:

и как всхожесть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поблизу такого поля колись стояла пасіка.

P1020538_mini.thumb.jpg.7cc162863c07f7ec4ad58aaebbad53eb.jpg

И как результат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Єгошина цього року насіння немає, а шкода, хотілось попробувати посіяти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Єгошина цього року насіння немає, а шкода, хотілось попробувати посіяти...

я  покупал  здесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поблизу такого поля колись стояла пасіка.

 

Квіточка посеред квітів.:ay: У 2005 я теж мав суперзадоволення , а не просто задоволення - стояти пасікою біля такого поля! :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, а как и когда его сеют, кто в курсе, отзовитесь. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, а как и когда его сеют, кто в курсе, отзовитесь. :az:

Обычный синяк сеют с поздней осени до мая месяца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів би придбати кілограм синяка. Чи є в кого з пасічників, а то в магазинах якось боязко. У відгуках покупці пишуть  про неякісний насінневий матеріал, який практично не сходить. Хочеться щоб була якась гарантія...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів би придбати кілограм синяка. Чи є в кого з пасічників, а то в магазинах якось боязко. У відгуках покупці пишуть  про неякісний насінневий матеріал, який практично не сходить. Хочеться щоб була якась гарантія...

Якщо сомніваєтесь в якості насіння, перевірте його на всхожість. Наприклад посадивши його на вікні в якусь ємність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як його провірити, якщо в неті купляти??? Вам же не пришлють 10 грам на пробу... А потім решту :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед с синяка - темный вкус ниже среднего, сильно портит липу ...( пыльцевой анализ показал 80% синяка, 15% липа ) есть еще на пробу, могу отдать оптом по 40.за кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед с синяка - темный вкус ниже среднего, сильно портит липу ...( пыльцевой анализ показал 80% синяка, 15% липа ) есть еще на пробу, могу отдать оптом по 40.за кг

Дякую за підказку, візьму це до уваги, хоча в неті дуже гарні відгуки про мед із синяка. Може ще хтось із пасічників поділиться своїм досвідом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед с синяка - темный вкус ниже среднего, сильно портит липу ...( пыльцевой анализ показал 80% синяка, 15% липа ) есть еще на пробу, могу отдать оптом по 40.за кг

а сколько есть, я бы килограм 6-7 купил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а сколько есть, я бы килограм 6-7 купил

Могу отправить ведро 15 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а сколько есть, я бы килограм 6-7 купил

Мёда или семян синяка ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разговор о меде с синяка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разговор о меде с синяка

Вот эти слова смутили .  а сколько есть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед с синяка - темный вкус ниже среднего, сильно портит липу ...( пыльцевой анализ показал 80% синяка, 15% липа ) есть еще на пробу, могу отдать оптом по 40.за кг

Броніславовичу! Та то ж падь, при всій повазі до Вас, - сто процентів і ще + 20% моїх зверху! :umora::IMHO: Я в 2005 році стояв на чистому синяку,- духмяний зеленкуватий, чимось схожий на липу, довго не кристалізується. Ліпше його й не зустрічав.  А темний солодкий і без запаху - падь точно! ЇЇ і моя карніка цьогоріч на стаціонарі принесла. Є кілька банок. Але не сумуйте - в Европі він у два-три рази дорожче квіткового бо є суперлікувальним,- гастрит , підшлункова  і т.д.  - є просто незамінним! :ay:А пилку з паді то й не буває! :dntknw: От і помилка в аналізі на мед. Зробіть аналіз на падь.

Доречі, падь з липи й була. Цього сезону температура була до цього сприятлива.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як його провірити, якщо в неті купляти??? Вам же не пришлють 10 грам на пробу... А потім решту :umora:

Пришлють на пробу якісне насіння!!!. Тільки де гарантія, що основна партія буде якісна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мед с синяка - темный вкус ниже среднего, сильно портит липу ...( пыльцевой анализ показал 80% синяка, 15% липа ) есть еще на пробу, могу отдать оптом по 40.за кг

Брониславовичу ,та навіть на початку цієї теми вказано й про колір меду з синяка. Ознайомтеся. Вам голову закрутила звичайна падь з липового листя.:dntknw::umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году два соседних поля даже не распахивали. Стояли синие-синие под синяком. Мёд нежный, янтарно-золотистый, с отличным запахом. Домешался к более раннему, откачивался в июле. Загустевать начинает только сейчас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могу отправить ведро 15 кг

извиняюсь, я думал Вы семена продаете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

извиняюсь, я думал Вы семена продаете.

Разговор о меде с синяка

А я таки прав оказался 

Вот эти слова смутили .  а сколько есть

Точно о семенах речь была 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів би придбати кілограм синяка. Чи є в кого з пасічників, а то в магазинах якось боязко. У відгуках покупці пишуть  про неякісний насінневий матеріал, який практично не сходить. Хочеться щоб була якась гарантія...

А ви гляньте попередні пости.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я  покупал  здесь

я тоже покупал там и синяк и фацелию синяк не взошел... А как у вас дела обстояли со всодом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...