Перейти к содержанию

Синяк обыкновенный


sij

Рекомендуемые сообщения

Эхиум вильпредта сейчас такой.. что он куститься начал...

http://i.piccy.info/i9/8724ece398169990367ad7efd7e2e09e/1613931234/474759/1416544/IMG_0399.jpg

[URL=http://piccy.info/view3/14216495/b49e6e6cd7e62a6fe63db3fb625c474a/1200/][IMG]http://i.piccy.info/i9/73bb8e4fffe0f799e088f86ecb0fc41e/1613931234/109941/1416544/IMG_0399_800.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2021-02-21-18-13/i9-14216495/755x566-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2021-02-21-18-13/i9-14216495/755x566-r/i.gif[/IMG][/URL]

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 21.02.2021 в 20:20, Cfif сказал:

Эхиум вильпредта сейчас такой.. что он куститься начал...

 

Як Ваші досліди с Ехіумом ? Росте , зимує ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, СерП сказал:

Як Ваші досліди с Ехіумом ? Росте , зимує ? 

Росте, зимує, але не квітне. ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Скільки років може рости синяк на одному місці? чи боїться бурянів особливо коли починає рости і надалі? посіяв цієї весни козлятник але з ним морока, росте дуже повільно і буряни опережають, цікавить як синяк в цьому плані?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, arki сказал:

буряни опережають, цікавить як синяк в цьому плані?

Синяк у цьому плані бореться із бур'янами своєю життєстійкістю. Тобто, росте там де більшість бур'янів не виживають, або ростуть дуже кволо. На чорноземі його заб'є трава досиь швидко.На пісках може рости десятки років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Cfif сказал:

Синяк у цьому плані бореться із бур'янами своєю життєстійкістю

тобто там де він росте більше нічого немає? 

на зиму скошуєте його чи так і стоїть ?

27 минут назад, Cfif сказал:

На чорноземі його заб'є трава досиь швидко

в мене важкий суглинок, як він веде себе на таких грунтах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, arki сказал:

тобто там де він росте більше нічого немає? 

Ну чому немає?? Є, але слабеньке.

 

20 минут назад, arki сказал:

на зиму скошуєте його чи так і стоїть ?

Так і стоїть.

21 минуту назад, arki сказал:

в мене важкий суглинок, як він веде себе на таких грунтах?

Незнаю. Треба пробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
30.07.2022 в 22:39, Cfif сказав:

Ну чому немає?? Є, але слабеньке.

 

Так і стоїть.

Незнаю. Треба пробувати.

Ось тут цікаве про СИНЯК зібрано ВСЕ , починаючи від Прокоповича.

https://www.uley.in/ua/sinyak-drevnij-tsennyj-medonos/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Незнаю. Треба пробувати.

Цікаво, а навіщо він Вам потрібен? Мабуть, дійсно бджіл дуже любите, адже мед із синяка в Європі вважається отруйним! Мед містить рослинні ферменти - паралізідиналкалоїди (ПА). Пишуть, що шкодить печінці. На експорт не піде, хіба що помилково пропустять.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, asaltan сказав:

Цікаво, а навіщо він Вам потрібен? Мабуть, дійсно бджіл дуже любите, адже мед із синяка в Європі вважається отруйним! Мед містить рослинні ферменти - паралізідиналкалоїди (ПА). Пишуть, що шкодить печінці. На експорт не піде, хіба що помилково пропустять.:hi:

Цікаво, @asaltan,  а скількох людей вже отруїлося до летального випадку, починаючи від Прокоповича? 

Може й статистика у вас є ?:ah:

    Бо я за майже 70 (!) років свого існування це вперше почув. І одного разу в 2005 році  навіть стояв на ньому. Та поки, дякувати Богу, ще живий ! :umora: Навіть пройшовши ще з перших днів аварії горнило Чорнобилю. А у нас, як не дивно,  усі рослини, що сприяють розвитку бджільництва чомусь або отруйні  й шкідливі, або он "інвазійні". І цим важко нас вже здивувати.

Але ви спеціаліст у якості та продажу меду і я це знаю. Тому сперечатися з вами немає смислу.

Та я лишаюся зі своїм переконанням. Бо це  :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, asaltan сказав:

адже мед із синяка в Європі вважається отруйним! Мед містить рослинні ферменти - паралізідиналкалоїди (ПА). Пишуть, що шкодить печінці. На експорт не піде, хіба що помилково пропустять.

Працюючи із бджолами я про ваш експорт думаю в останню чергу....

55 хвилин тому, asaltan сказав:

Цікаво, а навіщо він Вам потрібен? Мабуть, дійсно бджіл дуже любите

ну не всім же тільки гроші любить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Бо я за майже 70 (!) років свого існування це вперше почув. І одного разу в 2005 році  навіть стояв на ньому. Та поки, дякувати Богу, ще живий

Це тільки у Європі така мулька. скрізь по світу із синяком усе нормально. Можливо синякі які ростуть у західній європі дійсно отруйні... там їх декілька велетенських видів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.07.2023 в 21:50, ДобровоЛ сказав:

Цікаво, @asaltan,  а скількох людей вже отруїлося до летального випадку, починаючи від Прокоповича? 

Може й статистика у вас є ?:ah:

    Бо я за майже 70 (!) років свого існування це вперше почув. І одного разу в 2005 році  навіть стояв на ньому. Та поки, дякувати Богу, ще живий ! :umora: Навіть пройшовши ще з перших днів аварії горнило Чорнобилю. А у нас, як не дивно,  усі рослини, що сприяють розвитку бджільництва чомусь або отруйні  й шкідливі, або он "інвазійні". І цим важко нас вже здивувати.

Але ви спеціаліст у якості та продажу меду і я це знаю. Тому сперечатися з вами немає смислу.

Та я лишаюся зі своїм переконанням. Бо це  :IMHO:.

Так отруйних багато. Усі частини акації отруйні. Ягоди основного медоносу наших лісів крушини (в нас кажуть вовчі ягоди) отруйні. Але мед з цих рослин користується попитом.

Поки зустрічав інфу про ''отруйність'' меду лише з багна (навіть бджоли ''п'яніють'') і чистотілу, але зібрати з них монофлорний мед не реально.

Синяк хоч і сильний медонос, але про підтверджену монофлорність меду з нього я ще не чув. Який, доречі, колір меду з синяка? Колись читав, що прозорий (схожий на акацієвий), а нещодавно бачив оголошення ''продам мед з синяка'', то на фото колір як в гречаного.

Собі біля одного з точків, розкидав насіння синяка під гречку 1,5-2га для покращення медоносної бези.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.07.2022 в 23:39, Cfif сказав:

Незнаю. Треба пробувати.

Якщо просто розкидати насіння синяку по неугіддях, то які шанси на його проростання?

І які краще вибирати ділянки для цього?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас росте тільки біля доріг, дальше не бачив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

Якщо просто розкидати насіння синяку по неугіддях, то які шанси на його проростання?

І які краще вибирати ділянки для цього?

Пробував  в 2019-2020 роках розкидати ранною весною  на сіножаті,  на даний час результату не отримав.

З 1 кг насіння отримав до 10 рослин 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Його  насшння треба прикопувати 

Як що розкидати то взойде аж через 2-3 роки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, kroxaru сказав:

Його  насшння треба прикопувати 

Як що розкидати то взойде аж через 2-3 роки

Можна розкидати але перед дощем, або ж перед зимою. Тоді насіння сніг придавить до землі.

16 годин тому, yu1986ra сказав:

Так отруйних багато. Усі частини акації отруйні. Ягоди основного медоносу наших лісів крушини (в нас кажуть вовчі ягоди) отруйні. Але мед з цих рослин користується попитом.

Поки зустрічав інфу про ''отруйність'' меду лише з багна (навіть бджоли ''п'яніють'') і чистотілу, але зібрати з них монофлорний мед не реально.

Синяк хоч і сильний медонос, але про підтверджену монофлорність меду з нього я ще не чув. Який, доречі, колір меду з синяка? Колись читав, що прозорий (схожий на акацієвий), а нещодавно бачив оголошення ''продам мед з синяка'', то на фото колір як в гречаного.

Собі біля одного з точків, розкидав насіння синяка під гречку 1,5-2га для покращення медоносної бези.

 

Та ні - колір у нього з синяка в мене був схожий на липовий - зеленкуватий і дуже пахучий. А той що схожий на гречаний, очевидно, із паді.  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, ромео сказав:

Якщо просто розкидати насіння синяку по неугіддях, то які шанси на його проростання?

І які краще вибирати ділянки для цього?

Краще вибирати сухі ділянки, де мало що росте. Там він зможе довго жити якщо проросте. У вологих місцях може випрівати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, o_O Михайло O_o сказав:

Пробував  в 2019-2020 роках розкидати ранною весною  на сіножаті,  на даний час результату не отримав.

З 1 кг насіння отримав до 10 рослин 

Мій досвід також каже, що просто розкидання не ефективне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

 

Та ні - колір у нього з синяка в мене був схожий на липовий - зеленкуватий і дуже пахучий. А той що схожий на гречаний, очевидно, із паді.  :IMHO:

Як корабель назвеш, так він і попливе:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.07.2023 в 10:22, ромео сказав:

Якщо просто розкидати насіння синяку по неугіддях, то які шанси на його проростання?

І які краще вибирати ділянки для цього?

На пісках, там де нема густої трави всходить просто чудово і розростається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...