Перейти к содержанию

Автомобиль для пасечника


ex_edc

Рекомендуемые сообщения

Кстати не путайте присадки с антигелями. Изначально разговор шел о застывании соляры

Китч спасибо за дельные советы, а что ВЫ думаете по поводу "ХАДО", или может поехать поменять на то что Вы говорили?
По поводу "ХАДО" абсолютно ничего не скажу, с автосалона ушел уже года 3-4 как, какие новинки сейчас и какого качества :dntknw: в общем я съехал с темы автомобильных дизелей. А по поводу Кастрол, тут все просто, наш автосалон был сертифицированным дилером, в том числе и "General Motors". Так вот корпорация давала перечень марок которые прошли ее сертификацию и рекомендуются для применеия в ее машинах. Кастрол был в этом списке и он был у нас в наличии, поэтому и лили его. Я знаю и сейчас в том салоне добавляют Кастрол в топливо зимой, если это так принципиально могу узнать полное название.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот техника раньше была

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

могу узнать полное название.

Спасибо, уже залил Хадо, весной посмотрим.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Ідеальний автомобіль для тих бджолярів яким не вистачає кліренсу Рено Кенгу знайтено

:umora: Тепер залишилось знайти таку ж платформу :helpme::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Що тільки не виготовлять наші кулібіни. Ось такийби автомобіль щоб на пасіку ганяти і не паритися з заправкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Прочитав на автомобільному форумі:

В 2013 году в Украине по вине пьяных водителей произошло 2180 аварий (7% от числа всех ДТП)
Виходить- 93 відсотки всіх аварій відбуваються за участю тверезих водіїв? :blink: Отже- тверезий водій за кермом- потенційний вбивця? :helpme: Стало страшно їздити тверезому... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо хтось має раздаточну коробку Урал 4320 з КДОМ та лебедку з БРДМ - пишіть :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стало страшно їздити тверезому...

Їздити має бути страшно постійно. :IMHO1: Страшно можливо неправильне слово. Відповідально більше підходить. Але одне породжує інше. Це підвищує рівень уваги за кермом. Не обов"язково вбереже від ДТП, але значно зменшить його шанси. Мені сподобався вираз в одній статті, що в 90% випадків аварій говорять "якби їхав помаліше, то все обійшлося б". Тому - порада. Дотримуйтесь безпечного швидкісного режиму на дорозі і ні в якому разі не ганяйтеся за дебілами, які наплювательськи відносяться до правил. Ось свіжий приклад. gmh4OZ5KsJQ
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав на автомобільному форумі:
В 2013 году в Украине по вине пьяных водителей произошло 2180 аварий (7% от числа всех ДТП)
Виходить- 93 відсотки всіх аварій відбуваються за участю тверезих водіїв? :blink: Отже- тверезий водій за кермом- потенційний вбивця? :helpme: Стало страшно їздити тверезому... :(
Думаю десь 90%, 3% можна списати на випадковість... Як на мене причина теперішніх аварій в основному одна: "ПРАВА КУПИЛ, ЕЗДИТЬ НЕ КУПИЛ..." . Тепер на курсах не всі навіть їзду проходять(хіба в Need For Speed :crazy: ), а про правила я вже не кажу - "все одно платити за екзамен". Ще гірше: БАТЬКИ ДІТЯМ ДАРУЮТЬ ПРАВА НА ПОВНОЛІТТЯ - "їздити потім навчиться..." :hunter: Мати відеореєстратор, по Львові ТАКИХ перлів можна назбирати для Ютюба і п'яного шукати не треба. А п'яний, який ще й "ездить не купил", то готовий термінатор. Для профі чарчина-друга не стане проблемою, проте такі не сідають після чарки за кермо лише щоб не було алкоголю в крові, на випадок, якщо хтось влізе під колеса. Є знайомий, який з вечора чарки не вип'є, якщо зранку їхати. Зрозуміло, що це трохи перебор, але це його позиція і вона має право на існування. А щодо авто, то є питання. Може хтось ставив двірника на задне скло "двійки"(класика)? На форумах конкретних рекомендацій не знайшов, в плані хоча б який моторедуктор(від якого авто) купувати, точніше котрий туди влізе. Їздити в дощову погоду по трасі з заляпаним склом дуже прикро. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то є питання. Може хтось ставив двірника на задне скло "двійки"(класика)? На форумах конкретних рекомендацій не знайшов, в плані хоча б який моторедуктор(від якого авто) купувати, точніше котрий туди влізе. Їздити в дощову погоду по трасі з заляпаним склом дуже прикро. :hi:
Есть такое дело у меня на ВАЗ 21114 Но эффекта нет, обычное дело елозит по стеклу, а очищать не очищает. Туда надо ещё и воду подвести и щётку по мягче бошевскую. Но я привык зеркалами пользоваться :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Туда надо ещё и воду подвести и

Подтверждаю. Дворник без воды бесполезен. Убедился на прошлых выходных когда замерзла вода в бачке, а дороги развезло... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Туда надо ещё и воду подвести и

Подтверждаю. Очиститель без воды бесполезен. Убедился на прошлых выходных когда замерзла вода в бачке, а дороги развезло... :(
І бачок не лопнув...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І бачок не лопнув...

Та ніби-то не лопнув.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Туда надо ещё и воду подвести

Ну це само собою, так і думав робити. Мені б про редуктор інформацію - який підійде. Не буду ж на базарі всі підряд приміряти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав на автомобільному форумі:
В 2013 году в Украине по вине пьяных водителей произошло 2180 аварий (7% от числа всех ДТП)
Виходить- 93 відсотки всіх аварій відбуваються за участю тверезих водіїв? :blink: Отже- тверезий водій за кермом- потенційний вбивця? :helpme: Стало страшно їздити тверезому... :(
Може хтось ставив двірника на задне скло "двійки"(класика)? На форумах конкретних рекомендацій не знайшов, в плані хоча б який моторедуктор(від якого авто) купувати, точніше котрий туди влізе. Їздити в дощову погоду по трасі з заляпаним склом дуже прикро. :hi:
Поставьте спойлер и надобность в дворнике с омывателем отпадет...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставьте спойлер и надобность в дворнике с омывателем отпадет...

Спойлер на універсал? Яким чином і як він захистить від забризгування болотом заднього скла? :dntknw: Та і не люблю я тих всіх наворотів, а на жигульонку той спойлер взагалі буде "непришийкобиліхвіст" ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставьте спойлер и надобность в дворнике с омывателем отпадет...

Спойлер на універсал? Яким чином і як він захистить від забризгування болотом заднього скла? :dntknw: Та і не люблю я тих всіх наворотів, а на жигульонку той спойлер взагалі буде "непришийкобиліхвіст" ;)
Немного поправлю, это не тот спойлер который малолетки на жигули цепляют :umora: Если по науке, поток воздуха ( ЛАМИНАРНЫЙ) прижимает поднятую грязь к стеклу, прицепив спойлер , только не для понтов, а спойлер для универсалов, он тоненький и малозаметный, поток воздуха становтсяТУРБУЛЕНТНЫМ, и отводит взвесь из грязи от стекла.Как то так. Понаблюдайте за проезжающими авто, практически на всех 4 ках есть спойлера :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

он тоненький и малозаметный, поток воздуха становтсяТУРБУЛЕНТНЫМ, и отводит взвесь из грязи от стекла.Как то так. Понаблюдайте за проезжающими авто, практически на всех 4 ках есть спойлера :hi:
Да при скорости на трассе ,согласен.Но при пробуксовке в болоте ,о чём было заявлено, только стеклоочиститель в подводом воды. На худой конец ведро с водой и тряпка + остановка и помывка стекла :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Туда надо ещё и воду подвести

Ну це само собою, так і думав робити. Мені б про редуктор інформацію - який підійде. Не буду ж на базарі всі підряд приміряти.
Підійти має з “Ниви“. Якщо хочете - вишлю у понеділок від якогось УАЗа і поекспериментуєте. Вам може згодиться, а в мене непотрібу менше стане. :)
Туда надо ещё и воду подвести

Ну це само собою, так і думав робити. Мені б про редуктор інформацію - який підійде. Не буду ж на базарі всі підряд приміряти.
Підійти має з “Ниви“. Якщо хочете - вишлю у понеділок від якогось УАЗа і поекспериментуєте. Вам може згодиться, а в мене непотрібу менше стане. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені б про редуктор інформацію - який підійде. Не буду ж на базарі всі підряд приміряти.

Попробуйте від ваз 2104, вони з "двійкою"найближчі родичі :IMHO: Я б шукав на "авторозбірках"... Або на сайтах любителів вазів- там повинні тусуватися "розбірники".
Спойлер на універсал? Яким чином і як він захистить від забризгування болотом заднього скла?

Спойлер- класна штука. Ставив на ваз 2104- зникла проблема пилу, заднє скло і вся ляда майже завжди були чисті. Від грязюки- не спасало... омивач+двірник непогано справлялися...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ця штука розганяти горобців. :umora: Я хоч разок поганяв тих горобців, і як казав Олександр, можна і вмирати. http://aboutcar.com.ua/news/item/2881-aeromobil

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ця штука розганяти горобців.

Щурок. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Попробуйте від ваз 2104, вони з "двійкою"найближчі родичі IMHO.gif Я б шукав на "авторозбірках"... Або на сайтах любителів вазів- там повинні тусуватися "розбірники".

Це зрозуміло, але нема коли піти на розбірку(в нас кажуть "шрот"). Є один знайомий, що цим займається, але універсали рідкість - в основному седани. Завдяки форуму вже є декілька варіантів для проби. Тож всім дякую! :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Полтора года назад я купил себе Фольцваген Кадди 2005 2,0 СДИ, 70 л.с, переделанный в пассажир, снимал сиденья и возил мёд и всё что надо, машина грузо-пассажирская, на пасеку на нём езжу. Но захотелось мне чисто под пасеку машину, подумал и решил брать буса, нашёл ганялу, договорился, выслал предоплату, за две недели перебрали несколько вариантов и нашёл он мне в Голландии буса Опель Виваро 2002 года, 1,9 ДТИ, 100 л.с. На прошлой неделе он пригнал мне его из Голландии, расстаможил, поставил на украинскую регистрацию. В понедельник я поехал в Стрый забирать машину, вчера пригнал домой буса, как говорится подарочек на Новый Год. Каддика отдаю жене, а мне теперь Виварик. post-404-1420111143_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...