Перейти к содержанию

Соя


степанович

Рекомендуемые сообщения

Пройшов слух,що будуть сіяти сою. В ніякі літературі (доступні мені) не знайшов її характеристики як медоноса. Поділіться хто що знає про цю рослину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не медонос, высевают рядом регулярно. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не медонос, тому що зав'язує плоди без запилення і часто без відкриття квітів взагалі. Коли вони відкриваються, то плід вже утворено - бджоли сої не потрібні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов слух,що будуть сіяти сою. В ніякі літературі (доступні мені) не знайшов її характеристики як медоноса. Поділіться хто що знає про цю рослину.
Наберите в любом поисковике соя и на 3 часа читать не перечитать
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов слух,що будуть сіяти сою. В ніякі літературі (доступні мені) не знайшов її характеристики як медоноса. Поділіться хто що знає про цю рослину.
Засіяні поля цього літа бачив на Снятинщині. Безкраї поля "ковбаси" а толку ніякого ще гірше те що її кроплять. :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Засіяні поля цього літа бачив на Снятинщині. Безкраї поля "ковбаси" а толку ніякого ще гірше те що її кроплять.

zapivan, Якраз толк є! Це прекрасний попередник, що накопичує азот у землі. Після сої будь-який медонос спрацює на 20- навіть 50 відсотків краще. і, замітьте, цей азот нехімія, а взятий з повітря!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...
В 17.01.2014 в 21:40, ДобровоЛ сказав:

zapivan, Якраз толк є! Це прекрасний попередник, що накопичує азот у землі. Після сої будь-який медонос спрацює на 20- навіть 50 відсотків краще. і, замітьте, цей азот не хімія, а взятий з повітря!

Правда ще й у тому, що в ковбасу вже й сою не кладуть як раніше - дорога вона.А що вони туди кладуть - одним їм і відомо.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.12.2012 в 18:47, Сирота Микола сказав:

Не медонос, тому що зав'язує плоди без запилення і часто без відкриття квітів взагалі. Коли вони відкриваються, то плід вже утворено - бджоли сої не потрібні

..І вона бджолам теж...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Вчора визначились з місцем кочовки на гречку. Але мене тривожить, що бджолам прийдеться перелітати над полем сої, щоб дістатись до гречки.  Підкажіть чи не буде негативного впливу на бджіл від обробок сої хімікатами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Петр Павлович сказал:

Вчора визначились з місцем кочовки на гречку. Але мене тривожить, що бджолам прийдеться перелітати над полем сої, щоб дістатись до гречки.  Підкажіть чи не буде негативного впливу на бджіл від обробок сої хімікатами?

Бур'ян на сої знищують, що до цвітіння гречки, а далі все залежить від совісті орендатора. У мене в основному не було в практиці проблем під час обробки сої, та й шкідників у неї немає, як таких у наших краях.

Але бджола під час цвітіння сої пилок з неї бере і якщо соя ГМО, то відповідно даний пилок буде у мені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...