Jump to content

Відновимо пам'ятник П. Прокоповичу!


Recommended Posts

Окрім медових трунків, мова ще велася навколо створення пам'ятника на могилі П. Прокоповича. З цього поводу нас відвідав пан Стретович. Та про це краще напевно напишуть організатори з пропозиціями і реквізитами.
1. 8 грудня Представник фонду П.І.Прокоповича Федор Микитович Дейнека проінформував зібрання про роботу фонду по створенню памятника П.Прокоповича, в т.ч. про те, що вже зібрано більше половини необхідних коштів. 2. 9 грудня пасічник Стретович В.М. проінформував про можливість виготовлення памятника на льготних умовах і про свою готовність брати в цьому участь. 3. Учасники семінару підтримали оргкомітет щодо передачі 2000 грн з оргвнесків в фонд (гроші тут же були передані Ф.Дейнеці), висловили готовність підтримати створення памятника особисто і запропонували від імені учасників семінару звернутись до пасічників з пропозицією підтримати цю благородну справу. Звертаюсь до Голови Фонду В.М. Коржа з пропозицією: 1. Проінформувати "Точок" в обсязі інформації одержаної на семінарі від Ф.Дейнеки. 2. Узгодити дії п. Стретовича з планами Фонду по створенню памятника (тел. для звязку надам). 3. Надати Точку реквізити для перерахування благодійних внесків на памятник. На основі цієї інформації в порядку виконання доручення учасників семінару я підготую звернення для публікації в усіх пасічних часописах України . З повагою до Точка ВС ("ДіД Василь")
Link to comment
Share on other sites

Дід Василь 17.12.2012 Звертаюсь до Голови Фонду В.М. Коржа з пропозицією: 1. Проінформувати "Точок" в обсязі інформації одержаної на семінарі від Ф.Дейнеки. 2. Узгодити дії п. Стретовича з планами Фонду по створенню памятника (тел. для звязку надам). 3. Надати Точку реквізити для перерахування благодійних внесків на памятник.
Шановна громада! 1. Робота по створенню пам’ятника П.І. ПРОКОПОВИЧУ триває. Координує цю роботу "Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА" в особі виконавчого директора "Фонду" КОРЖА В.М. Акумульована на сьогодні на це благе діло сума в 28 210 грн. 2. Ми з п. СТРЕТОВИЧЕМ вже давно взаємодіємо по цьому питанню і жодної проблеми не маємо. Користуючись нагодою можу тільки подякувати Володимиру Миколайовичу за все це. 3. Реквізити для перерахування благодійних внесків на пам’ятник знаходяться на моєму сайті за адресою: www.mirpchel.com.ua /Фонд им. Прокоповича/Благотворительная помощь/Благодійні внески. До речі, сьогодні 18.12.12 р на моєму Сайті зафаксований 100 000-ний відвідувач. З повагою Валерій КОРЖ
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Хочу коротко проінформувати вас про події з відновленням пам’ятника П.І. ПРОКОПОВИЧУ. 1. Ця робота фактично розпочалася після того, як у листопаді 2011 року «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» розпочав акумулювання коштів на реалізацію цього проекту. Різні варіанти виготовлення й встановлення нового пам’ятника не були здійснені через ряд причин, перш за все, пов’язаних з надзвичайно складною процедурою оформлення дозвільних документів. 2. Останній етап цієї роботи розпочався після направлення звернення учасників конференції «П.І. ПРОКОПОВИЧ у світовому бджільництві» (26.01.13 р.) до голови Чернігівської обласної Держадміністрації ХОМЕНКА В.М. з проханням допомогти вирішенню питання отримання дозвільних документів. Керівництво Держадміністрації перейнялося нашими проблемами в більш широкому контексті – було прийнято рішення про відновлення пам’ятника у повному обсязі. 3. Наші пропозиції щодо дольової участі у фінансуванні цього проекту не були підтримані, як і пропозиції стосовно надання консультативної допомоги скульптору щодо документальної достовірності зображень пасічного реманенту та ін. 4. Сьогодні мені стало відомо, що 28.08.13 р. був відкритий новий пам’ятник П.І. ПРОКОПОВИЧУ на могилі в с. Пальчики (див фото). http://mirpchel.com.ua/index.php?nma=catal...=1&nums=135 В зв’язку з цим хочу сказати наступне: 1. Пасічна громада України і «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» не мають жодного відношення до створення, виготовлення, встановлення та відкриття нового пам’ятника на могилі П.І. ПРОКОПОВИЧА в с. Пальчики. 2. Звертаюсь до всіх вас з проханням висловити своє відношення до того, що відбулося. 3. Оскільки на рахунку «Фонду» знаходяться ваші благодійні кошти в сумі майже 30 тис. грн, то звертаюсь до всіх благодійників з проханням надати пропозиції щодо їх подальшого використання. З повагою виконавчий директор «Фонду ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» Валерій КОРЖ 30.08.13 р.

Link to comment
Share on other sites

2. Звертаюсь до всіх вас з проханням висловити своє відношення до того, що відбулося.

Чий би бичок не погуляв, а телятко буде наше. Відновили без наших грошей - то й добре. Звісно, що якби не Конгрес, то ніхто, крім нас, цим би не переймався. А для грошей дірка знайдеться. Хіба все вже зроблено у вивчені і увіковічнені пам'яті Прокоповича? пс. До речі, пам'ятник з чого зроблений, чи не чекає його та ж участь?
Link to comment
Share on other sites

2. Звертаюсь до всіх вас з проханням висловити своє відношення до того, що відбулося.

Під лежачий камінь вода не тече. Якщо знаходяться люди, які готові займатися такими справами, то можна лише порадуватися. :ay:
Link to comment
Share on other sites

2. Звертаюсь до всіх вас з проханням висловити своє відношення до того, що відбулося.

Під лежачий камінь вода не тече. Якщо знаходяться люди, які готові займатися такими справами, то можна лише порадуватися. :ay:
Та й кошти ініціативна група №1 почала збирати задовго до Папи Валери і Ко.Так що білі почали і виграли.Втім,"білі"--весь загал пасічників УкраїниІ не тільки Правобережної!
Link to comment
Share on other sites

1. Пасічна громада України і «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» не мають жодного відношення до створення, виготовлення, встановлення та відкриття нового пам’ятника на могилі П.І. ПРОКОПОВИЧА в с. Пальчики.

Это плохо или хорошо? :dntknw:
2. Звертаюсь до всіх вас з проханням висловити своє відношення до того, що відбулося.

А что здесь обсуждать? Если кто-то сделал доброе дело так это же отлично! :ay:
Чий би бичок не погуляв, а телятко буде наше.

Вот именно. :ay:
Під лежачий камінь вода не тече. Якщо знаходяться люди, які готові займатися такими справами, то можна лише порадуватися.

Вот именно :ay:
2. Ми з п. СТРЕТОВИЧЕМ вже давно взаємодіємо по цьому питанню і жодної проблеми не маємо. Користуючись нагодою можу тільки подякувати Володимиру Миколайовичу за все це.

интересно, а где же сейчас пан Стретович! Или перед выборами снова станет радетелем и защитником пчеловодов? :umora:
Link to comment
Share on other sites

Цитата(папа Валера @ 30.8.2013, 22:01) 1. Пасічна громада України і «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» не мають жодного відношення до створення, виготовлення, встановлення та відкриття нового пам’ятника на могилі П.І. ПРОКОПОВИЧА в с. Пальчики. * Это плохо или хорошо?

Це не зовсім етично зі сторони, яка "одноосібно" встановила пам'ятник без пояснень. Від цього йде запах інтриг і певне приниження всіх, хто здавав гроші на пам'ятник і щиро хотів внести і свою частку в благодійну справу. Але ж ще більшим приниженням буде чубитись на могилі.
Link to comment
Share on other sites

Пасечная общественность проявила солидарность, деньги собрали. Это очень хороший знак, показывающий что мы таки можем объединяться для решения серьезных вопросов. Что делать с деньгами? Сегодня прозвучала мысль что было бы неплохо направить деньги на популяризацию пчелопродуктов в обществе. Возможно, снять хороший ролик и запустить его на телевидении. Как вариант.

Link to comment
Share on other sites

Что делать с деньгами? .
Поддержую создание рекламного ролика.Если в ролике будут рекламировать мёд с полевого разнотравья с подсолнечником,которого на Украине 70 %А акацию и без рекламы продать можно :IMHO1:
Link to comment
Share on other sites

Было бы неплохо.

Link to comment
Share on other sites

Поддержую создание рекламного ролика.
Как продукта первой необходимости. Его влияние на организм человека. И в дальнейшем ввести акциз в 1% на реализацию вощины для ведения систематической рекламы на продукты пчеловодства и культуру их применения. :IMHO1:
Link to comment
Share on other sites

Поддержую создание рекламного ролика.Если в ролике будут рекламировать мёд с полевого разнотравья с подсолнечником,которого на Украине 70 %А акацию и без рекламы продать можно

На первоначальном этапе хотя бы реклама в той или иной форме была на местном уровне(область, район)
И в дальнейшем ввести акциз в 1% на реализацию вощины для ведения систематической рекламы на продукты пчеловодства и культуру их применения.

пока зийдэ сонцэ то роса очи выисть. А конкретнее-это не такой простой процесс. Эти вопросы может решать только ВС Украины. Вот там и должен был работать на благо пчеловодов великий друг и любитель пчел пан Стретович. Кто-то там должен лоббировать наши интересы. А также надо стучаться во все властные кабинеты. Но кто туда будет стучаться?
Link to comment
Share on other sites

Кто-то там должен лоббировать наши интересы. А также надо стучаться во все властные кабинеты. Но кто туда будет стучаться?
Для этого нужно только желание и ответственные люди. Благотворительность у нас еще не запрошена. У нас в Украине примерно 3 000 000 пчелосемей. И если каждый пчеловод при покупке вощины переплатит на ПС - 20 копеек, то 600 000 грн. институт пчеловодства может провести и контролировать эти работы. Это их обязанности. А производители вощины, подняв цену на 1%, и как благотворительный взнос могут это провести. Они в этом заинтересованы, а если нет, они от нас зависят. В худшем случае могут потерять своих клиентов. :IMHO1:
Link to comment
Share on other sites

Что делать с деньгами? Сегодня прозвучала мысль что было бы неплохо направить деньги на популяризацию пчелопродуктов в обществе.

Це конче необхідна справа, яка потребує набагато більших коштів. Гроші збирались на увіковічнення пам'яті П.І.Прокоповича, тому пропоную направити ці кошти на видання його творів англійською мовою, щоб про нього знав увесь світ.
Link to comment
Share on other sites

Для этого нужно только желание и ответственные люди. Благотворительность у нас еще не запрошена. У нас в Украине примерно 3 000 000 пчелосемей. И если каждый пчеловод при покупке вощины переплатит на ПС - 20 копеек, то 600 000 грн. институт пчеловодства может провести и контролировать эти работы. Это их обязанности. А производители вощины, подняв цену на 1%, и как благотворительный взнос могут это провести. Они в этом заинтересованы, а если нет, они от нас зависят. В худшем случае могут потерять своих клиентов.

Это все из области фантастики :umora:
Link to comment
Share on other sites

Я что-то пропустил. Тоже готов внести деньги. Куда?
Фонд П.І.Прокоповича: http://mirpchel.com.ua/index.php?nma=catal...e=1&nums=40
Link to comment
Share on other sites

Это все из области фантастики :umora:
:IMHO1: «Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину» -Сократ-
Link to comment
Share on other sites

щоб про нього знав увесь світ.

Рус, спеши сдавать деньги, чтобы весь мир узнал, как нашим украинским профи денег на ветпаспорт жалко сдать. ;)
Link to comment
Share on other sites

-Сократ-

Так то Сократ :umora:
Link to comment
Share on other sites

щоб про нього знав увесь світ.

Рус, спеши сдавать деньги, чтобы весь мир узнал, как нашим украинским профи денег на ветпаспорт жалко сдать. ;)
Бомбус, это к чему? У меня есть ветпаспорт, правда на сто семей, но я не знаю что весной будет. Обьясни...
Link to comment
Share on other sites

Бомбус, это к чему?

К вам лично это не имеет отношения, я знаю, что вы умничка. Более того, я даже немного (приятно :ah: ) обескуражен вашим желанием расстаться с тугриками, так сказать, вдогонку. :blink: Вы - не совсем типичный пример для украинского рядового пчеловодства. Когда у наших пчеловодов не стоят задачи засветиться своим фэйсом перед "мировой общественностью", мы с трудом способны расстаться даже с десяткой гривнов, например, на взносы в Спилку пасечников. На этом фоне забавно выглядят советы, куда перенаправить деньги, тех, кто туда не сдавал и сдаст только под дулом пистолета. Поэтому у меня пожелание ко всем, кто не знает куда девать свои деньги: Заведите ветпаспорт пасеки, пройдите по-настоящему ветобследование, сдайте свой мёд на анализ, хотя бы для себя, вступите в какую-нибудь общественную организацию, по месту жительства, сдайте вступительный взнос и последующие. Купите у меня брошюру, о полезности мёда. Сделайте что-нибудь реально полезное для пчеловодства, раз у вас так горит в одном месте.
Link to comment
Share on other sites

Так то Сократ :umora:
А Вы с сотоварищами в АПИСЛАВИЮ вступили как дублирующая организация, в поддержку ББУ для компании или пофантазировать. Не многовато от одного государства, два члена для одного кружка. ;):umora: А фантазия это вот это. :ah: На это у пчеловодов денег не хватит, если даже весь мед отдадут. :dntknw:
пока зийдэ сонцэ то роса очи выисть. А конкретнее-это не такой простой процесс. Эти вопросы может решать только ВС Украины. Вот там и должен был работать на благо пчеловодов великий друг и любитель пчел пан Стретович. Кто-то там должен лоббировать наши интересы. А также надо стучаться во все властные кабинеты.
«В природе все мудро продумано и устроено, всяк должен заниматься своим делом, и в этой мудрости - высшая справедливость жизни» -Леонардо да Винчи- :hi:
Link to comment
Share on other sites

  • Алёнка changed the title to Відновимо пам'ятник П. Прокоповичу!
  • Sanich unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...