Перейти к содержанию

Кто что держит и разводит кроме пчёл


Cfif

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Cfif сказал:

Як побачите як той кілограмовий карапуз до смерт

я завжди думав що голубів для краси тримають, не знав що їх на мясо разводять:dntknw: взагалі рахую  що це не дуже  добре трамаеш кормиш, а потім бац і зкрутив їм шию, :blink: з  ружом якось більш гуманно добути:IMHO:  моя жінка коли починае казати давай курей розведем чи ще щось таке, я їй кажу ну добре заведем, тоді  коли я поїду десь відпочівати чи  подорожувати  то ти лишишся на хозяйстві, годувати . і все, всі балачки зникають:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну с ружжом.. тоже очень спорный вопрос... Когда сельхоз животное, которое и рождается только ради мяса, это одно. А когда в природе птица выживает. рождается свободной. скрывается от врагов, живёт своей тайной жизнью.... имеет свою историю и непростые ситуации. В это время приходит человек с безосновательной уверенностью что ему всё можно и начинает палить по живым существам... Не всех имеет возможность умертвить сразу. многих потом травит собаками. те сидят с перебитыми окровавленными крыльями под кустом, моргают своими глазёнками -бусинками и слышат как к ним стремительно подбегает смерть в лице разгоряченного охотничего пса. обливающегося слюной... и еще долго бьётся в конвульсиях красивое тельце теряя перья. когда клыки пса смыкаются у неё на груди. а многим и так не везёт и умирают долго и мучительно постепенно слабея от голода и холода. и всё из за азарта двуногого человека типа гуманно пострелять...

 

Поймите правильно, я не против настоящей охоты. я это к тому что про грани гуманизма. тут можно долго спорить....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Cfif сказав:

Як побачите як той кілограмовий карапуз до смерті забиває своїх дітей. яких ви не встигли відсадити... то не так вже і жалко)))

Але толку там не так багато. як мороки. Вони дуже територіальні птахи і одна пара може вигодувати за сезон в середнёму 4 пташенят...

А чого ж забиває? :ah: Що, як леви чи як коти, щоб кицька знову в охоту ввійшла?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А чого ж забиває?

Проганяє із своєї території. а оскільки бігти нікуди... то так заганяє. що до смерті бідолаху...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Колосов Денис сказал:

Мико городской житель, он про поросят коров и курей слышать не хочет

Про поросят только ввиде мясца на шашлык 

коровка только в трёхлитровке молоко 

куры только свежие яйца 

По другому никак 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Про поросят только ввиде мясца на шашлык 

коровка только в трёхлитровке молоко 

куры только свежие яйца 

По другому никак 

Вы всю жизнь в городе прожили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, охотник пчел сказав:
14 години тому, Cfif сказав:

 

14 години тому, Cfif сказав:

 

 

Поймите правильно, я не против настоящей охоты. я это к тому что про грани гуманизма. тут можно долго спорить....

 :blink: з  ружом якось більш гуманно добути:IMHO:  

Немає про що тут сперечатись, єдине де людина має право на мисливство:IMHO: - це щурі і прусаки. Все інше вона здатна знищити за один сезон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Колосов Денис сказал:

Вы всю жизнь в городе прожили?

Нет два года в Подмосковье служил 

Последние двадцать лет с апреля по октябрь в деревенском домике 

Вот старенькое видео 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Немає про що тут сперечатись, єдине де людина має право на мисливство:IMHO: - це щурі і прусаки. Все інше вона здатна знищити за один сезон

Що воно таке , прусаки?  І Кого ви там за сезон знищите? В мене знайомий мае три ружа, купу прибамбасів, в цьому сезоні навіть разу по дичині не встрілив, полювання тепер більше прогулянку нагадуе., да е фашисти збераються по 10 -20 чоловік і бьють усе живе, но там всеодно е шанс втікти, а в хліві шансу нема.голубам не можна голови крутити , випустити треба і хай собі литять.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, охотник пчел сказал:

да е фашисти збераються по 10 -20 чоловік і бьють усе живе, но там всеодно е шанс втікти

от якби у них хочь раз шансу втекти не було..)))

 

50 минут назад, охотник пчел сказал:

.голубам не можна голови крутити , випустити треба і хай собі литять

І з ружжа бах бах))) так дорого вийде той голуб. Та й якщо гарні мясні кінги -не полетять вони нікуди..)) вони не літають. Полська рись. та може, але теж повільно...

Можна собі підсвинків диких завести в сараї. а потім прикормить в загоні на кукрузку, скрадок зробить зарньше щоб привикли. і під новий рік в засідку підти. померзнуть як годиться..))) зате 100% дичина буде. хоча теж є шасн шмальнуть мимо з проссоння..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Cfif сказал:

 сельхоз животное, которое и рождается только ради мяса

Цікаво, а це воно вам саме сказало? Тобто, по-вашому тварина, народжена не в лісі, а в господарстві  менше хоче жити? Чи хоче жити менше? Тут як подобається... 

Тварина чи птаха живе поряд із людиною, звикає до неї, їсть з її рук, нічого поганого від людини не очікує, а потім господар приходить із ножем чи із сокирою і.... а тваринка такої підлості не очікувала. 

Чи, можливо, домашні тварини не

22 часа назад, Cfif сказал:

моргают своими глазёнками -бусинками 

Та це їм не допомагає... 

А дика тварина від людини нічого доброго не очікує апріорі. У мисливця є шанс добути дичину, а у дичини є шанс втікти, а в домашньої тварини шансу немає. 

А взагалі, ця тема спірна, але моя думка така: розказувати щось щодо негуманності полювання може лиш той, хто не їсть м'яса взагалі (типу вегетаріанець). А якщо людина споживає м' ясо в будь-якому вигляді, то в будь-якому випадку вона причетна до вбивства тварин тим чи іншим способом. Тож:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Shurik сказал:

Та це їм не допомагає... 

А дика тварина від людини нічого доброго не очікує апріорі. У мисливця є шанс добути дичину, а у дичини є шанс втікти, а в домашньої тварини шансу немає. 

А взагалі, ця тема спірна, але моя думка така: розказувати щось щодо негуманності полювання може лиш той, хто не їсть м'яса взагалі (типу вегетаріанець). А якщо людина споживає м' ясо в будь-якому вигляді, то в будь-якому випадку вона причетна до вбивства тварин тим чи іншим способом. Тож

Я ж просив:

В 07.01.2020 в 23:34, Cfif сказал:

Поймите правильно

 

1 час назад, Shurik сказал:

А взагалі, ця тема спірна, але моя думка така: розказувати щось щодо негуманності полювання може лиш той, хто не їсть м'яса взагалі (типу вегетаріанець). А якщо людина споживає м' ясо в будь-якому вигляді, то в будь-якому випадку вона причетна до вбивства тварин тим чи іншим способом. Тож

Сгоден на 100%

В 07.01.2020 в 23:34, Cfif сказал:

я не против настоящей охоты. я это к тому что про грани гуманизма. тут можно долго спорить....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все таки ця тема не про те кому як ліпше вбивати тварин і яких саме..))

А про то хто кого тримає на подвір,ї. або біля нього окрім бджіл.:hi:

Вбивати не обов,язково. можна продавати. або випускати. ну кому смакує - можна і того, етого. ну в холодільнік перевести на п.м.ж.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Cfif сказал:

Я ж просив:

 

Нічого особистого, просто висловив свою думку. 

 

24 минуты назад, Cfif сказал:

Все таки ця тема

про то хто кого тримає на подвір,ї. або біля 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Shurik сказал:

Тварина чи птаха живе поряд із людиною, звикає до неї, їсть з її рук, нічого поганого від людини не очікує, а потім господар приходить із ножем чи із сокирою і.... а тваринка такої підлості не очікувал

 :az: в мене колись було 2 кріля, подарували, то от коли дойшла черга одного забити , то вдома піднявся страшний скандал, обявили мене вбивцею  живодерцем і  тд і тп. , а якщоб голуба забив домашнього то жінка б взагалі з хати вигнала,  коли з лісу приношу  дичину то ніякої такої реакції нема,:dntknw:  ну то таке , кожному свое, мені поки бджіл на все хватае, щось би може і завів но щось таке що хочаб 2-3 тижні могло  непотребувати мого догляду.  може тих прусаків завести? е великі як ладошка, буду  як єкзотику продавати?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2020 в 13:35, Укроп сказал:

Супер. Я теж купую частенько м`ясо нутрій. Смакота неймовірна

Теж завтра мабуть одного заковбасю, бо попереднього з’їли на новий рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2020 в 17:17, Cfif сказав:

сипнув в вечорі щоб додому бігли і гроші маєш..

Це можливо, де в кінці городу річечка тече, чи якісь левади з болотами. В моєму випадку, вся птиця, сидить у закритих вольєрах.  Навіть кури. Городи у всіх огорожені. Правда, в нас тих городів по пару соток. Курка, собака, чи ще якийсь диверсант, який зумів перебратись до сусіда через огорожу, поза законом. На котів, і то косо дивляться... В мене зараз песик амстаф, дуже полюбляє до сусідськлї собаки погуляти збігати. А там город скопаний, заметений і має вигляд прикордонної КСП. Падаючий з дерева листок ловиться в повітрі... А тут собака пролізла, сліди залишила... Гвалт!!!  Паркан між нами був метрової висоти рабиця.  Зараз поставив двометрову, знизу вкопавши  старий шифер. 

Щодо курей, не тримаю вже років 10 мабуть.  Покупні корми, неможливість вільного вигулу, і дві хвилі пташиного грипу відбили охоту тримати будь яку птицю. Нутрія також не супер вигідна. Шкури нікому не потрібні, викидаю.  Кроликів тримав би залюбки, разів зо три більший вихід м"яса на одиницю корму, ніж у нутрій. Але їхні патологічні і хронічні болячки, які можуть знищити все поголів"я за пару днів, також перевили їх в зону дуже високого ризику. Колись втратили півтисячне поголів"я. Після того з"явилась купа всіляких ліків. Але все рівно, хоть і колять, періодично кролі виздихують, особливо літом. І в ямах пробували, і як завгодно, результат один - здохло. На м"ясо є попит. 

Зараз в нас ажіотає на баранину... Братів по розуму курортне містечко приваблює, і їхнє "поголів"я " тут росте в геометричній прогрессії.  Баранина йде на ура.   Але щоб їх тримати, треба або жити маючи під боком чималий шматок незасіяного степу для випасу(таких місця вже практично нема), або мати свою землю, щось на звазок фазенди в полі. 

Як не крути, біля скотини треба важко працювати, і жити її життям. Без вихідних, відпусток, лікарняних та інших вивихів-переломів

В 09.01.2020 в 12:42, охотник пчел сказав:

може тих прусаків завести

Їм треба мікроклімат, правильна годівля , і дивитись як за дитятами:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2020 в 19:43, Мико сказав:

Сало одно ,мяса толком на шашлык не выбрать 

Їх треба на траві тримати. Калорійні корми приводять до великої засаленості. Правильно вигодований в"єтнамець:umora:, чимось схожий на дичину. Тримав колись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Володимир Джос сказал:

. Правильно вигодований в"єтнамець:umora:, чимось схожий на дичину.

 в мене мама колись тримала, на траві, а мясо всеодно разом з салом, в неї 1га огорожений вони там бігали, я коли мами дома нема спускав ягда  свого  на них, для тренінгу;)   в дикої свині мясо краще , особливо якщо молоде, до 100 кг, але нажаль пішла пошесть на них, поздихали:( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 12:42, охотник пчел сказал:

щось би може і завів но щось таке що хочаб 2-3 тижні могло  непотребувати мого догляду.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзяка МегаСтарателя 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2020 в 07:21, Віталій.В сказал:

Друзяка МегаСтарателя 

 

Нагадали :(

Жив у мене ще в школі 

Одні десь згнізда весною забрали пару і принисли сосідові також школьнику , у нього пропав потім 

я один якось видурив :umora:

Дійсно привязався до рук і двору 

жалко батько віддав колегі з сусіднього села 

мій Кеша почав ловить курчат по сосідах , дома декілька індичат  кончив ,

що головне тіщо бігали нетрогав , тільки індича надулось все капець 

Санітар вулиці був блін . жалоби пішли масиво 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 12:42, охотник пчел сказал:

що хочаб 2-3 тижні могло  непотребувати мого догляду. 

Нутрії теж не потребують. Вони самі відкривають клітки та дістаються харчів)) своїх чи сусідських)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Нутрії теж не потребують. Вони самі відкривають клітки та дістаються харчів)) своїх чи сусідських)))

 

колись батько сруляв їх у грузії, вони там живуть в природі, і виростають доволі великі, в мене е ставок  десь 7*10 метрів обмурований камінням по періметру, якщо  теоритично, зверху зробити сітку  металеву,  скільки штук нутрій можна  там тримати?  ставок води не повний, на проточна постійно. лайкос поставив:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, охотник пчел сказал:

колись батько сруляв їх у грузії, вони там живуть в природі, і виростають доволі великі, в мене е ставок  десь 7*10 метрів обмурований камінням по періметру, якщо  теоритично, зверху зробити сітку  металеву,  скільки штук нутрій можна  там тримати?  ставок води не повний, на проточна постійно. лайкос поставив

Як то сруляв??:umora:цє щось новеньке.....

Якщо камінням обмурований без зачепів хоч з метр - то не вилізуть. Хіба якийсь "лось" заскочить..))

7на 10 це гарний вол,ер. Якщо для краси -сімью можна тримати  1 +2 або3 самиці. Якщо для м,яса -можна и 30шт. тримати легко. А 30 шт дорослих нутрій це вже здоровенний кабан)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...