Перейти к содержанию

Кто что держит и разводит кроме пчёл


Cfif

Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Женя К сказав:

+ будут шманать по полной на фальсификат.ГФС, китайский мёд и прочую фигню.и так шманают но цена ещё держится уже 0,8 $ещё немного и будет 0,5

є один продукт, який поки неможливо сфальсифікувати, межа і маржа тут ще не прощупані до кінця. От би сюди Андрюху Баскевича з його "рвєнієм"

Цитата

Вирощування равликів стало одним з привабливих видів бізнесу. У Європі м’ясо равлика вважається делікатесом та має неабияку цінність. Протягом останніх чотирьох років ринок українських равликів виріс у 100 разів. Найбільшим експортером равликів з України є Литва

https://uprom.info/news/agro/ukrayina-aktyvno-osvoyuye-yevropejskyj-rynok-ravlykiv/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Олександр Коваль сказал:
Цитата

Вирощування равликів стало одним з привабливих видів бізнесу. У Європі м’ясо равлика вважається делікатесом та має неабияку цінність. Протягом останніх чотирьох років ринок українських равликів виріс у 100 разів. Найбільшим експортером равликів з України є Литва

https://uprom.info/news/agro/ukrayina-aktyvno-osvoyuye-yevropejskyj-rynok-ravlykiv/

 

туди для початку потрібно виділити від 4000 евро на маточне стадо та інфраструктуру, а в невеликих пасічників скільки вільних грошей немає да і розпочати там з маленької кількості нельзя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, valik1986 сказав:

туди для початку потрібно виділити від 4000 евро на маточне стадо та інфраструктуру, а в невеликих пасічників скільки вільних грошей немає да і розпочати там з маленької кількості нельзя

а хто сказав, що дана інформація - це для невеликих? Це якраз для великих, в яких виникає сумнів в майбутньому галузі

тут перспективи - практично безмежні, розширяйся - на скільки здоров'я вистачить, конкуренція майже відсутня - на бочках сидіти і нерви псувати не потрібно, один релакс, від кліща труїть бридотою не треба, потрави відсутні, величезна перевага - равлики не кусаються - плачі сусідів вислуховувати не треба (хіба якщо втечуть і зжеруть виноград). Одна проблема - це достатні запаси води

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олександр Коваль сказал:

тут перспективи - практично безмежні, розширяйся - на скільки здоров'я вистачить, конкуренція майже відсутня - на бочках сидіти і нерви псувати не потрібно, один релакс, від кліща труїть бридотою не треба, потрави відсутні, величезна перевага - равлики не кусаються - плачі сусідів вислуховувати не треба (хіба якщо втечуть і зжеруть виноград). Одна проблема - це достатні запаси води

3-5 років назад таке говорили про мед, горіхи, часник, малину, лохину... Нарелаксувалися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Віктор просто сказав:

3-5 років назад таке говорили про мед, горіхи, часник, малину, лохину... Нарелаксувалися?

Чому так песимістично? Горіхи нас в цьому році здорово виручили, часник в минулому :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Чому так песимістично? Горіхи нас в цьому році здорово виручили, часник в минулому :ay:

Ну как это любить работать с пчелами я знаю.... Но как любить работать с равликами это что-то новое... :umora: А за орехи вы правы как раз в тему пришлись в этом году...:az: Чеснок пропустил....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Одна проблема - це достатні запаси води

Дві проблемі. Найголовниша кому їх продати. біля мене в лісах їх можна вагон назбирати після зливи в червні. нікому не потрібні. навіть для цікавості об,яву виставляв - ніхто навіть не обізвався. не те щоб купити.

Залишається один релакс з ними)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Cfif сказав:

Дві проблемі. Найголовниша кому їх продати. біля мене в лісах їх можна вагон назбирати після зливи в червні. нікому не потрібні. навіть для цікавості об,яву виставляв - ніхто навіть не обізвався. не те щоб купити.

Залишається один релакс з ними)))

промоніторив ринок - на Сході їх тільки в Харкові якась пані Валєрія приймає, на Західній оголошень покупців достатньо

на майбутнє, якщо назбираєте вагон :ay:

http://agro-ukraine.com/ua/trade/m-920194/dikij-ravlik-dorogo-kuplyu-20-grn/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

а хто сказав, що дана інформація - це для невеликих? Це якраз для великих, в яких виникає сумнів в майбутньому галузі

вибачаюсь за не достовірну інформацію, зателефонував в полтавську фірму що проводить тренінги та супроводження по запуску бізнесу на равликах, сказали не вірити шарлатанам що кажуть про 3-5 тис, розраховувати мінімум на 10+ при чому матеріал (равлики) буде лише половина, остача піде на корма та інфраструктуру

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, valik1986 сказав:

вибачаюсь за не достовірну інформацію, зателефонував в полтавську фірму що проводить тренінги та супроводження по запуску бізнесу на равликах, сказали не вірити шарлатанам що кажуть про 3-5 тис, розраховувати мінімум на 10+ при чому матеріал (равлики) буде лише половина, остача піде на корма та інфраструктуру

а якщо набрати тих, що продають на м'ясо, вони будуть якось по--іншому розмножуватися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

а якщо набрати тих, що продають на м'ясо, вони будуть якось по--іншому розмножуватися?

це якраз ті що на мясо, їх експортують і ціна "зараз" близько 2.2 евро, а косметичних вирощувати можна лише під конкретний салон краси

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

на майбутнє, якщо назбираєте вагон

Якось збирати вагон без прикладів та гарантій покупки. зникло бажання..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Cfif сказал:

Якось збирати вагон без прикладів та гарантій покупки.

те що ви назбираєте у Вас можуть купити по 12-15 грн, еле до вас приїдуть лише якщо у вас беде 5т+

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, valik1986 сказал:

те що ви назбираєте у Вас можуть купити по 12-15 грн, еле до вас приїдуть лише якщо у вас беде 5т+

Это про мед?...Или я шось пропустил?:ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, шаруда сказал:

Это про мед?...Или я шось пропустил?:ah:.

Да как раз думаем куда его деть вот равликов медом кормить будем они вес наберут и мы их по 2 бакса продадим.... :umora:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всех с наступающим!!

Вот такие поилки работают у нутрий. может кому пригодится...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нутрії у людей, коні, кури , свині.У мене шиншила:umora: позор мені:umora: не хозяйка:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Inna сказал:

Нутрії у людей, коні, кури , свині.У мене шиншила:umora: позор мені

І не кажіть. у людей он пасіки пакетні по 300сімей маточного поголів,я.  Хочуть ще матковивідні точки організовувати. озер понакопували. золотих рибок розводять таких як плезіозаври не меньше, коаями їх обзивають...)) продають по вазі дельфіна....

А у мене спів-сотні бджіл та мишей -сором одним словом. сором:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Cfif сказав:

-сором одним словом. сором:ah:

мишей маловато...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, gardener сказал:

мишей маловато...

Сам знаю, працюю над збільшенням поголів,я.))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Cfif сказав:

І не кажіть. у людей он пасіки пакетні по 300сімей маточного поголів,я.  Хочуть ще матковивідні точки організовувати. озер понакопували. золотих рибок розводять таких як плезіозаври не меньше, коаями їх обзивають...)) продають по вазі дельфіна....

А у мене спів-сотні бджіл та мишей -сором одним словом. сором:ah:

А коє то в і мене є, точно:umora:то вони зимують теж , я забула:umora: точно.Їх так само, як бджіл, взиму ввела і адьйос до весни:umora::ole_ole:

 

Та ну..нутрії вимагають дуже трепетного відношення.Вони ж такі чистюююлі, все миють.Мілашкиии.А взимку може хвіст відмезнуть, якщо буде холодно.

2 хвилини тому, Cfif сказав:

Сам знаю, працюю над збільшенням поголів,я.))

Свиню заведіть)) миші біля зерна самі наплодяться))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Inna сказал:

Та ну..нутрії вимагають дуже трепетного відношення.

Я нутрій того і завів що вони якраз самі самостійні із свійських тварин..

 

13 минут назад, Inna сказал:

Свиню заведіть)) миші біля зерна самі наплодяться))

Тоді поліця точно візьме штурмом мою квартиру на 8му поверсі)))

а на пасіці вона іздохне без догляду. або поїде на шашлик без мене.... це ж не нутрія..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Cfif сказав:
26 хвилин тому, Inna сказав:

 

Я нутрій того і завів що вони якраз самі самостійні із свійських тварин.

Як це?Вони ж потребують свіжої їжі і води постійно?:blink:

Це ж не тупа курка, в бункер засипали хавчика  і вона може сидіть тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Inna сказал:

в бункер засипали хавчика  і вона може сидіть тиждень.

Приблизно так. я навідуюсь один раз на 5-6 днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Cfif сказав:

Приблизно так. я навідуюсь один раз на 5-6 днів.

О???Я думала з нутріями, так не можна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...