Перейти к содержанию

Тарифи на послуги ветеринарів в Україні


asaltan

Рекомендуемые сообщения

Недавно були зареєстровані єдині тарифи на послуги ветеринарів та фітосанітарів:All_vet_tax.doc На послуги, пов`язані з медом та бджолами:Honey_vet_tax.doc Можливо ці дані допоможуть комусь в Миколаївській області, де ці тарифи дуже високі. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тарифи

Ух ти.. Або я неправильно зрозумів, або.. :blink:Перекупників, настільки я зрозумів стосуються тарифи на дослідженні меду на антибіотики:
Визначення залишкової кількості хлорамфеніколу у меді за допомогою тест-системи Рідаскрин® Хлорамфенікол: одного зразка 1 дослідження 1392,45 Визначення залишкової кількості стрептоміцину в меді за допомогою тест-системи Рідаскрин® Стрептоміцин: одного зразка 1 дослідження 1626,98 Визначення залишкової кількості нітрофурану АМОZ у меді за допомогою тест-системи Рідаскрин® Нітрофуран АМОZ: одного зразка 1 дослідження 1743,21
За це хто платить, мабуть пасічники:
Послуги, пов’язані з проведенням експортно-імпортних операцій та транспортуванням територією України до 1 тонни 505,95 від 1,1 до 20 тонн 521,49
А це, наскільки я зрозумів, платять пасічники при отриманні дозволу на транспортування меду?
Дослідження меду згідно з ветеринарно-санітарними правилами: визначення діастазної активності 1 дослідження 17,38 визначення інвертованого цукру 1 дослідження 13,21 визначення граничнодопустимого вмісту інвертованого цукру 1 дослідження 9,06 визначення домішки штучного інвертованого цукру 1 дослідження 9,07 визначення сахарози (тростинного цукору) 1 дослідження 12,77 визначення домішки бурякової меляси (цукрової) 1 дослідження 12,91 визначення домішки крохмальної меляси 1 дослідження 15,82 визначення домішки крохмалю та борошна 1 дослідження 7,14 визначення домішки желатину 1 дослідження 7,14 визначення падевого меду 1 дослідження 7,14 визначення загальної кислотності 1 дослідження 12,43 Дослідження меду згідно з ДСТУ 4497:2005 "Мед натуральний. Технічні умови": визначення діастазного числа 1 дослідження 95,00 визначення вмісту гідрооксиметилфурфуролу (ГМФ) 1 дослідження 41,04 визначення масової частки редукуючих цукрів 1 дослідження 94,49 метод пилкового аналізу 1 дослідження 37,73 визначення кислотності 1 дослідження 37,81 якісна реакція на наявність паді 1 дослідження 38,98 визначення масової частки води 1 дослідження 8,08 механічні домішки 1 дослідження 15,34 метод пилкового аналізу 1 дослідження 30,51 визначення видового складу пилкових зерен 1 дослідження 27,35 визначення масової частки відновлюваних цукрів та сахарози 1 дослідження 72,23 визначення вмісту проліну 1 дослідження 78,60 визначення електропровідності меду 1 дослідження 22,42 Визначення у продуктах бджільництва (прополісі тощо): масової частки механічних домішок і воску 1 дослідження 53,66 флавоноїдних та інших фенольних сполук 1 дослідження 54,14 Органолептичні дослідження Мед та продукти бджільництва 1 дослідження 38,50 Проведення досліджень методом імуноферментного аналізу тест-системою, що надає замовник (1-10 зразків) 1 дослідження 91,52 Радіологічні дослідження Бета-спектрометричне дослідження на визначення стронцію-90 (прилад Гамма-плюс тощо) 1 дослідження 70,56 Гамма-спектрометричне дослідження на визначення цезію-137 (прилад Гамма-плюс, прилад АI-1024 тощо) 1 дослідження 63,76 Радіометричне дослідження на цезій-137 (прилади РУБ-01П6, РУГ-91, РКГ-05П тощо) 1 дослідження 57,92 Метод прискореного радіохімічного приготування лічильних зразків для визначення активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 1 дослідження 192,42 Визначення гамма-фону приладом СРП68-01 тощо 1 дослідження 54,78 Проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи рослинних продуктів, сільськогосподарської продукції та необроблених харчових продуктів тваринного походження на агропродовольчих ринках Мед Ветеринарно-санітарна експертиза 1 зразок з кожної ємності 20,65 Ветеринарно-санітарна експертиза 1 вид продукту 7,63
Нарахував, приблизно, 1500 грн :blink: Тобто, щоб привезти мед, наприклад в Кривий Ріг, я маю заплатити 2 тис грн ветеринарам? А якщо меду- 5 бідонів? :) А це- теж пасічники, щоб поставити штамп в ветпаспорт (при здачі підмору) ?-
Здійснення протиепізоотичних заходів, у тому числі профілактичних, діагностичних, з ліквідації хвороб тварин та їх лікування* Бджоли 1 бджолосім’я 17,53
Тобто, 50 б/с- 850 грн? 100- 1753? :blink: Якщо так, то офіційна статистика бджолосімей в Україні може знову різко зменшитися... :dntknw: Якщо я правильно зрозумів на рахунок цих тарифів, то це- самий звичайний податок на бджоли... :IMHO :UA: : Чи я щось не зрозумів? :hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо я правильно зрозумів ... то це- самий звичайний податок на бджоли...

Только платят его часть профи, не получая от этого особых привилегий. В Николаевской области, если мы помним, не знают, что такое ветпаспорт пасеки до сих пор. Им сильно поможет эта инфа. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спасибо , за выложенную инфу Самое интересное , что буквально вчера был в ОБЛ Вет СЭС пытался разобраться с условиями для получения формы 2 , так вот там немного др расценки дали, более приятные . Просто не хочеться кормить посредников и пытаюсь сам втиснуться в розничную сеть , но 5-7 лет назад все было подругому , а сейчас оказываеться лаб диагностику делает одна структура , а отбор и тд другая структура , и со всеми нужно найти общий язык , особенно когда приходиш с улицы и 1 раз . Если доведу все до логического конца выложу инфу , для тех кому интересно .Первое с чем столкнулся -это как сертифицировать сотовый мед в рамках Топорина ?? интерес к ниму в магазинах достат большой , если у кого то есть опыт поделитесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно були зареєстровані єдині тарифи на послуги ветеринарів та фітосанітарів:All_vet_tax.doc На послуги, пов`язані з медом та бджолами:Honey_vet_tax.doc Можливо ці дані допоможуть комусь в Миколаївській області, де ці тарифи дуже високі. :hi:
И когда эти нормы вышли :dntknw: К примеру я весной платил за каждую семью 13 или 14 гр и то если я сам привезу , а если они будут добираться сами то 3гр 1км . На счёт формы 2 на мёд у нас со справкой получалось 65 гр ,но не больше 500 кг и с последующей 5гр с каждой посуды . Думаю так и с сотами будет
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно були зареєстровані єдині тарифи на послуги ветеринарів та фітосанітарів:All_vet_tax.doc На послуги, пов`язані з медом та бджолами:Honey_vet_tax.doc Можливо ці дані допоможуть комусь в Миколаївській області, де ці тарифи дуже високі. :hi:
И когда эти нормы вышли :dntknw: К примеру я весной платил за каждую семью 13 или 14 гр и то если я сам привезу , а если они будут добираться сами то 3гр 1км . На счёт формы 2 на мёд у нас со справкой получалось 65 гр ,но не больше 500 кг и с последующей 5гр с каждой посуды . Думаю так и с сотами будет
Что входит в эту ф2 , просто мне выставили 700 грн + забор с поездкой , но сумму не озвучили , тк это др инстанция Сейчас пытаюсь разобраться что мне нужно , а что нет и конечную цену
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что входит в эту ф2 , просто мне выставили 700 грн + забор с поездкой , но сумму не озвучили , тк это др инстанция Сейчас пытаюсь разобраться что мне нужно , а что нет и конечную цену

Входит сама справка , (цену не помню)и одна проба анализа ( объём не более 500 ) . Всё это было по весне , сейчас :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К примеру я весной платил за каждую семью 13 или 14 гр

Ого.. у нас було- 14 грн за 1 пробу з 10 вуликів... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого.. у нас було- 14 грн за 1 пробу з 10 вуликів..

Вы немного не так поняли :hi: Вот я по весне прописывал что и за что платил
Да , ah.gif Вам повезло , а я вчера посетил ветучериждение ak.gif . Только зашёл и сказал по какому поводу и тут поехало ah.gif . Подмор сдал ,а ещё в пятницу , пошол забрал , одна проба стала стоить 18,05 гр, осмотр каждой семьи 13с копейками + за то что только ветврач посетит пасеку 33гр , доставлял своей машиной , а если будет сам , то каждый 1 км +3гр , я в шоке blink.gif . Посещение объязательно и не принимается отговорка ah.gif считали каждый улей и ещё говорили где припрятал blink.gif Ну в общем все рамно под химичил , не буду прописывать , но за 16 семей все рамно заплатил 250 гр blink.gif Узнавал сколько будет стоить что бы взять справку Ф-2 для продажи мёда , получается 1 бидон 60 гр blink.gif , с последующей доплатой по 5 гр за каждый если правильно понял

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы немного не так поняли

Точно, трохи підзабув... :dntknw: У нас одна проба з 10 вуликів коштувала 9 грн :hi: .
Сьгодні взяв підмор і поніс в ветлабораторію, думав як завжди- підмор + шоколадка+ плата за аналіз.. Але.. Можливо, справа в тому, що я загубив санітарний паспорт пасіки Одним словом- приходжу , даю підмор і говорю- випишіть новий паспорт. А мені- привезіть довідку с сільради, а потім їдем оглядати пасіку. ПРивіз довідку, поїхали, подивилися пасіку. Огляд- 69 грн. Аналізи- 9 грн за 1 пробу ( з 10 б/с). + Паспорт- 20 грн. Ітого- 125 грн ( зробив паспорт на 40 б/с. )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Всё это было по весне , сейчас :dntknw:
:ah:
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 31.10.2012 № 666 Зареєстровано Міністерстві юстиції України 23 листопада 2012 р. за № 1965/22277 РОЗМІР плати за послуги, які надаються регіональними службами державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті і установами, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, з питань ветеринарної медицини http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1965-12/paran4#n4 12 Фізико-хімічні дослідження меду та продуктів бджільництва 12.1 Дослідження меду згідно з ветеринарно-санітарними правилами: визначення діастазної активності 1 дослідження 17,38 визначення інвертованого цукру 1 дослідження 13,21 визначення граничнодопустимого вмісту інвертованого цукру 1 дослідження 9,06 визначення домішки штучного інвертованого цукру 1 дослідження 9,07 визначення сахарози (тростинного цукору) 1 дослідження 12,77 визначення домішки бурякової меляси (цукрової) 1 дослідження 12,91 визначення домішки крохмальної меляси 1 дослідження 15,82 визначення домішки крохмалю та борошна 1 дослідження 7,14 визначення домішки желатину 1 дослідження 7,14 визначення падевого меду 1 дослідження 7,14 визначення загальної кислотності 1 дослідження 12,43 12.2 Дослідження меду згідно з ДСТУ 4497:2005 "Мед натуральний. Технічні умови": визначення діастазного числа 1 дослідження 95,00 визначення вмісту гідрооксиметилфурфуролу (ГМФ) 1 дослідження 41,04 визначення масової частки редукуючих цукрів 1 дослідження 94,49 метод пилкового аналізу 1 дослідження 37,73 визначення кислотності 1 дослідження 37,81 якісна реакція на наявність паді 1 дослідження 38,98 визначення масової частки води 1 дослідження 8,08 механічні домішки 1 дослідження 15,34 метод пилкового аналізу 1 дослідження 30,51 визначення видового складу пилкових зерен 1 дослідження 27,35 визначення масової частки відновлюваних цукрів та сахарози 1 дослідження 72,23 визначення вмісту проліну 1 дослідження 78,60 визначення електропровідності меду 1 дослідження 22,42 12.3 Визначення у продуктах бджільництва (прополісі тощо): масової частки механічних домішок і воску 1 дослідження 53,66 флавоноїдних та інших фенольних сполук 1 дослідження 54,14
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё это было по весне , сейчас :dntknw:
:ah:
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 31.10.2012 № 666 Зареєстровано Міністерстві юстиції України 23 листопада 2012 р. за № 1965/22277 РОЗМІР плати за послуги, які надаються регіональними службами державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті і установами, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, з питань ветеринарної медицини http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1965-12/paran4#n4 12 Фізико-хімічні дослідження меду та продуктів бджільництва 12.1 Дослідження меду згідно з ветеринарно-санітарними правилами: визначення діастазної активності 1 дослідження 17,38 визначення інвертованого цукру 1 дослідження 13,21 визначення граничнодопустимого вмісту інвертованого цукру 1 дослідження 9,06 визначення домішки штучного інвертованого цукру 1 дослідження 9,07 визначення сахарози (тростинного цукору) 1 дослідження 12,77 визначення домішки бурякової меляси (цукрової) 1 дослідження 12,91 визначення домішки крохмальної меляси 1 дослідження 15,82 визначення домішки крохмалю та борошна 1 дослідження 7,14 визначення домішки желатину 1 дослідження 7,14 визначення падевого меду 1 дослідження 7,14 визначення загальної кислотності 1 дослідження 12,43 12.2 Дослідження меду згідно з ДСТУ 4497:2005 "Мед натуральний. Технічні умови": визначення діастазного числа 1 дослідження 95,00 визначення вмісту гідрооксиметилфурфуролу (ГМФ) 1 дослідження 41,04 визначення масової частки редукуючих цукрів 1 дослідження 94,49 метод пилкового аналізу 1 дослідження 37,73 визначення кислотності 1 дослідження 37,81 якісна реакція на наявність паді 1 дослідження 38,98 визначення масової частки води 1 дослідження 8,08 механічні домішки 1 дослідження 15,34 метод пилкового аналізу 1 дослідження 30,51 визначення видового складу пилкових зерен 1 дослідження 27,35 визначення масової частки відновлюваних цукрів та сахарози 1 дослідження 72,23 визначення вмісту проліну 1 дослідження 78,60 визначення електропровідності меду 1 дослідження 22,42 12.3 Визначення у продуктах бджільництва (прополісі тощо): масової частки механічних домішок і воску 1 дослідження 53,66 флавоноїдних та інших фенольних сполук 1 дослідження 54,14
Забирал неделю назад результаты экспертизы своего меда , так вот в ОБЛ лаборатории немного в шоке , от новых обязательных расценок , причем даже новую стоимость Ф2 мне озвучить не смогли , просто попросили приехать после нового года
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги!!!!Не сприймайте так близько до сеця!!! Ну по ПЕРШЕ не в кожній обласній лабараторії є весь перелік реактивів та умов для дослідження,це все ширма для іноземців та найближчих наших сусідів.По ДРУГЕ для торгівлі наприклад на базарі потрібен ваш паспорт пасіки зрозуміло з відмітками про стан пасіки,Ф-2 на всій території України 18,09 оплачується в банкі,дальші на місці в лабараторії ринка дослідять формально в більшості оглянуть провірять органолептику тобто зроблять собі чаю,і все.Всі послуги (лабараторні) надаються лабараторією по ВАШІЙ вимогі,тобто там де вимагають у вас оптові організації,чи покупці вони не являються обовязковими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По ДРУГЕ для торгівлі наприклад на базарі потрібен ваш паспорт пасіки зрозуміло з відмітками про стан пасіки,Ф-2 на всій території України 18,09 оплачується в банкі,дальші на місці в лабараторії ринка дослідять формально в більшості оглянуть провірять органолептику тобто зроблять собі чаю,і все.
И давно Вы торговали на рынке? У нас цены подняли в 3 раза. И сейчас это стоит 25 грн. Попросил предоставить конкретно какие анализы проводят, наличие крахмала, песка, мела или еще чего? Но ответа не дают, требуют оплату. Все платят, а я не оплачиваю,жду, чем все кончится. Если будем молчать, анализы на рынке будут стоить 166 грн. из каждой емкости, не зависимо от объема и на каждый сорт продукции.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПЕРШЕ не в кожній обласній лабараторії є весь перелік реактивів та умов для дослідження,.
Но прейскурант новый есть уже во всех вет лабораториях
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПЕРШЕ не в кожній обласній лабараторії є весь перелік реактивів та умов для дослідження,.
Но прейскурант новый есть уже во всех вет лабораториях
И если даже нет, это ни когда не было препятствием для изъятия денег за не произведенные работы. А наличие такого документа только способствует коррупции. Мне кажется, что (документ) костюмчик пошит для оптовиков, а его пытаются примерить для производителя? Кто может привести пример, где в Европе делают такой анализ производитель?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги!!!!Не сприймайте так близько до сеця!!!

Знаєте.. якось я морально не готовий платити 1500 грн за "весняні дослідження", які "проводяться" щоб поставити відмітку в ветпаспорт. А без цих відміток- якось некомфортно перевозити бджіл (особливо між областями) та здавати мед оптом... :dntknw:
Кто может привести пример, где в Европе делают такой анализ производитель?

В Европі :) не знаю, в Канаді- дослідження меду та бджіл проводяться за рахунок держави, по ініціативі ветінспектора... :UA: Звичайно, тим, хто тримає 3 вулика всі ці покращення- по барабану...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звичайно, тим, хто тримає 3 вулика всі ці покращення- по барабану...
Ну а если все станут законопослушными, тогда как получить вощину, держать пчел на усадьбе, это же не песец (лиса), что можно от инспектора в сарай спрятать. А за такие деньги инспектора пуп, знаете как рвать будут.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а если все станут законопослушными

Правильніше сказати- "будуть жить по понятіям" :IMHO:
А за такие деньги инспектора пуп, знаете как рвать будут.

Ну... навряд. По перше- зайти на територію садиби без санкції прокурора або суду- можна й в диню граблями отримати :IMHO: . Тай посади "інспектора по бджільництву"- у нас ніби не існує... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну... навряд. По перше- зайти на територію садиби без санкції прокурора або суду- можна й в диню граблями отримати :IMHO: . Тай посади "інспектора по бджільництву"- у нас ніби не існує... :dntknw:
Точно так говорили и о коровах. Ну и что, теперь. Пчеловодство относится к животноводству, а кому деньги собирать найдут, не волнуйтесь. Меня больше волнует, куда наша элита смотрит, вроде все обещали бороться за процветание отросли пчеловодства. Ну и как? Вот старые нормы. Про затвердження тарифів на проведення платних досліджень Наказ Центральної державної лабораторії ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 14 жовтня 2002 року N 90 Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 29 жовтня 2002 р. за N 80/463 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/UPR02108.html 14. Дослідження з ветеринарно-санітарної експертизи 12 Визначення діастазного числа меду на ФЕК 15,0 13 Визначення загальної кислотності 2,0 14 Визначення діастазного числа 3,0 15 Визначення інвертованого цукру 3,0 16 Визначення гранично допустимого вмісту інвертованого цукру 2,0 17 Визначення домішку штучно інвертованого цукру 2,0 18 Визначення сахарози 2,0 19 Визначення бурякової (цукрової) патоки 9,0 20 Визначення домішки крохмальної патоки 3,0 21 Визначення крохмалю та борошна 1,0 22 Визначення домішки желатину 1,0 23 Визначення падевого меду 1,0 И того анализ обходился 44 грн. но играли на количестве. Хотя положено с партии.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А за такие деньги инспектора пуп, знаете как рвать будут.
Ну... навряд. По перше- зайти на територію садиби без санкції прокурора або суду- можна й в диню граблями отримати. Тай посади "інспектора по бджільництву"- у нас ніби не існує...
Легко. Ситуація описана у "Кавказькій полонянці". Пам`ятаєте: "В районе эпидемия ящура! Поголовные прививки!" Навіть не хочу переглядати ветеринарне законодавство (діюче). При бажані привід проветеринарити Ваших бджіл і Ваші кишені знайти неважко. Та й команда "молодореформаторів" нових постанов наштампує без вагань. Бджола ж не лисиця і не песець, в сараї не втримаєш, значить може розносити ящур чи ще що небудь, значить треба запобігати... З Новим Роком!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значить треба запобігати...
Саме так, якщо не вистачило сил змінити владу на виборах, то треба хоч пручатись, голос подавати. Думаю, кожен свідомий точківець повинен висловити свою думку про нові тарифи: "Держветфітослужба: надавайте коментарі та пропозиції Керівникам територіальних органів, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, державним установам ветеринарної медицини Держветфітослужби України, асоціаціям та суб"єктам господарювання. Шановні колеги, звертаємо вашу увагу, що в розділі проектів нормативно-правових документів Держветфітослужби розміщено проект змін щодо наказу „Про затвердження розмірів плати за послуги...” від 31.10.2012 за № 666. Документ знаходиться в подальшій розробці, тому просимо надавати свої коментарі та пропозиції на електронні адреси: semenchuk@vet.gov.ua jurkomvet@vet.gov.ua iytr@ukr.net" Заклик знаходиться на сайті Держветфітослужби: http://vet.gov.ua/ :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, кожен свідомий точківець повинен висловити свою думку про нові тарифи:

Висловив:
Доброго дня . Скажіть, будь-ласка, звідки взяті розцінки, вказані у нормативі "Єдиний розмір плати за ветеринарні послуги"? Люди добрі, подумайте самі: Пасічник, який має, приміром, 50 вуликів, має сплатити навесні 850 грн за те, щоб йому поставили відмітку у санітарний паспорт? Чи 2000 грн за надання дозволу на транспортування меду, причому кількість меду немає значення? Що це за здирництво? Ви хочете своїми "тарифами" загнати українське бджільництво в глухий кут, завдавши збитків державі на десятки мільйонів гривень. Куди дивиться прокуратора? Ви уявляюте, скільки скарг полетить в Кабмін та адміністрацію президента? Своїми необдуманими діями ви провокуєте конфлікт в суспільстві. Все ж таки маю надію, що ви схаменетеся та переглянете "Єдиний розмір плати за ветеринарні послуги" і приведете тарифи у відповідність сьогоднішнім українським реаліям. Вітаю з наступаючим НОвим 2013 роком і надіюсь на взаємопорозуміння та співпрацю. Пасічник.
трохи "коряво" може :dntknw: .. лінь було глибоко задумуватися :ah: .. Головне- сигнал посланий :IMHO::) ВІдіслав листа по 2-м адресам зі списка.. Дайош мішок спаму ветеринарам на Новий рік!!!)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"В районе эпидемия ящура! Поголовные прививки!" З Новим Роком!
В 18-35 по интеру повторили эту фразу
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все дело в том , что рыночная торговля уже умирает , кроме ярморочной , становиться вопрос как вклиниваться в розничную сеть с фасовкой , так вот лет 5-7 назад , я просто делал неполную ф2 за свои деньги и все , а сейчас нужно делать ф2 полностью , тк просят магазины , я понимаю , что делаеш ее 1 раз на 1 тонну и продаеш с ветеринаркой весь год , но стоимость до нового года была 600-700 грн , а теперь сами ветеринары озвучить не могут ))) , а "подставлять" магазины как то совсем не хочется . Вот и думаю что делать дальше )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...