Перейти к содержанию

20. 12. 2012


einar

Рекомендуемые сообщения

Астрономы сообщили что летит большой астероид на Землю, все ждут конец света 21 декабря. Военные пытаются сбить астероид с курса, ничего не получается. На Земле паника. Короче трындец. Астероид заходит в плотные слои атмосферы, теряет в весе и грохается в районе Мексики. Оседает пыль, люди подходят ближе. На земле стоит каменная плита, на ней надпись: "Календарь Майя с 22/12/2012 по 30/05/3005г. Спасибо, что пользуетесь нашим календарём!" )))))))))))))) :umora::umora:;)
:umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще хтось вижив, чи я ОДИН???? :crazy:
Так начебто ж основні події очікуються 22-го, а поки що польот нормальний... Навіть дуже. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так начебто ж основні події очікуються 22-го, а поки що польот нормальний... Навіть дуже. az.gif

Огласите всю программку, пожалуйста. А то с утра встал и непонятно, это уже новая действительность или еще старая. Если новая, то какие то они все однообразные. :(:umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще хтось вижив, чи я ОДИН????

Дзвоніть до знайомих в Росію, у них все почнеться на 2 години раніше, якщо вже ніхто не відповідає то скоро у нас почнеться ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з Новим світом! Бажаю всім успіхів під шостим сонцем. Але майте на увазі, що бджоли зараз почнуть гудіти зовсім навпаки, так що будьте уважні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з Новим світом!

:umora::ay::az: Приєднуюся - всіх з Новим Світом!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але майте на увазі, що бджоли зараз почнуть гудіти зовсім навпаки, так що будьте уважні.
Хай гудуть,як хотять,головне,щоб нектар з вулика на квіточки не розносили... :wave::umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5749-1356091293_thumb.jpg Вот как все просто,оказывается - хохлы и среди них были.Хотя вряд ли хохлы,хохол бы тупо недоделал,и никому ни слова... :hi::wave::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5749-1356091293_thumb.jpg Вот как все просто,оказывается - хохлы и среди них были.Хотя вряд ли хохлы,хохол бы тупо недоделал,и никому ни слова... :hi::wave::umora:
І до чого тут хохол - даремно ви наділяете українців такими якостями..... якщо ви самі такі, то не треба проєктувати свою безалаберність на всіх українців. А якщо ви так ненавидите хохлів то це не та тема де це необхідно показувати. Дуйте на москальські форуми - там вам будуть аплодувати... А мене від цього :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На завтра обіцяють суцільну темряву на три дні... Інквізиція плаче на тому світі від безпорадності :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На завтра обіцяють суцільну темряву на три дні... Інквізиція плаче на тому світі від безпорадності :(
Це ж що виходить-- у безлюдному провулку не можна буде запитати випадкового лоха:"Припалити не знайдеться?!" :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ж що виходить-- у безлюдному провулку не можна буде запитати випадкового лоха:"Припалити не знайдеться?!" :af:
Ні, всі лохи вознесуться на корабель до анунахів :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На завтра обіцяють суцільну темряву на три дні... Інквізиція плаче на тому світі від безпорадності sad.gif

Арий конец света сегодня или завтра??? :blink: Ну ниче пусть будет завтра, счас приедет друг в гости и мы отпразнуем его... :) Всех с наступаючим НГ... :ax::az::az::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Арий конец света сегодня или завтра??? :blink:
Cегодня конец, а завтра начало :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Арий конец света сегодня или завтра??? :blink:
Cегодня конец, а завтра начало :baby:
Начало конца значит...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Арий конец света сегодня или завтра??? :blink:
Cегодня конец, а завтра начало :baby:
Начало конца значит...
Забегал на рынок вот только что. Свечки, соль и спички перестали пользоваться спросом. Спрос на выпивку и закуску начинает возрастать... Праздник приближается!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І до чого тут хохол - даремно ви наділяете українців такими якостями..... якщо ви самі такі, то не треба проєктувати свою безалаберність на всіх українців.
Нація,яка сміється тільки над другими націями приречена на вирощування свого Гітлера.Людей ,які живуть на території між поляндією,молдовою,бульбашією і московією я (та і не тільки я) ділю на дві основні групи:Щирі українці і хохли,з останніх і сміються в основному в анекдотах.Якщо Вас образив мій(як я думав) невинний жарт над собою в т.ч.,приношу щирі вибачення і готовий понести сувору кару всього ображеного народу(слава Богу,що не людства)... :blink::blink::blink:До речі про лінощі,не так давно взнав,що лінь(чи ледащість - як там правильно?) являється необхідною складовою частиною менеджера.Ледачі придумали ліфт,лісапет,авто і т.д.Так що це далеко не найгірша риса для народу в цілому і окремих його представників... :hi::wave::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я міг би зробити посилання на "Єврейські анекдоти".Їх створюють,читають і розповсюджують вони ж.І ніхто не втрачає свідомість,нікого герць не б"є.Хіба що ортодоксів-хасидів. Чи як там їх... :umora::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5749-1356091293_thumb.jpg Вот как все просто,оказывается - хохлы и среди них были.Хотя вряд ли хохлы,хохол бы тупо недоделал,и никому ни слова... :hi::wave::umora:
І до чого тут хохол - даремно ви наділяете українців такими якостями..... якщо ви самі такі, то не треба проєктувати свою безалаберність на всіх українців. А якщо ви так ненавидите хохлів то це не та тема де це необхідно показувати. Дуйте на москальські форуми - там вам будуть аплодувати... А мене від цього :at:
Ой,какие обострённые чувства :umora: ,если вы не чувствуете разницу между евреем и жидом,между щирим украiнцем и хохлом :dntknw: ,это проблема национального масштаба.... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5749-1356091293_thumb.jpg Вот как все просто,оказывается - хохлы и среди них были.Хотя вряд ли хохлы,хохол бы тупо недоделал,и никому ни слова... :hi::wave::umora:
І до чого тут хохол - даремно ви наділяете українців такими якостями..... якщо ви самі такі, то не треба проєктувати свою безалаберність на всіх українців. А якщо ви так ненавидите хохлів то це не та тема де це необхідно показувати. Дуйте на москальські форуми - там вам будуть аплодувати... А мене від цього :at:
Ой,какие обострённые чувства :umora: ,если вы не чувствуете разницу между евреем и жидом,между щирим украiнцем и хохлом :dntknw: ,это проблема национального масштаба.... :umora:
Во-во, разруха не в клозетах, а в головах!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Євреї не називають себе жидами і ображаються, коли так говорять. Росіяни не називають себе кацапами і теж ображаються, коли так говорять. Ніхто не називає сам себе прізвиськами. Поважати треба себе, тоді й інші будуть поважати.

если вы не чувствуете разницу между евреем и жидом,между щирим украiнцем и хохлом
А в чому різниця? Якщо хохлу сказати, що він хохол, то він повинен тупо погигикати? Це щирий українець?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо хохлу сказати, що він хохол, то він повинен тупо погигикати?
Нація,яка не може позволити посміятись над своїми недоліками вже заложила "маточник" з нью-Гітлером;тільки не "тупо гигикати",а сміятись і думати потрібно.А хто "тупо гигикає" - відповідь у самій фразі(виділеній лапками). :dntknw: P.S.До речі,на "жидів" ображаються жиди,ті ,які не читали навіть Тори і не знають,що ображатись=грішити...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо хохлу сказати, що він хохол, то він повинен тупо погигикати?
Нація,яка не може позволити посміятись над своїми недоліками вже заложила "маточник" з нью-Гітлером;тільки не "тупо гигикати",а сміятись і думати потрібно.А хто "тупо гигикає" - відповідь у самій фразі(виділеній лапками). :dntknw: P.S.До речі,на "жидів" ображаються жиди,ті ,які не читали навіть Тори і не знають,що ображатись=грішити...
Якими недоліками???? Ті що видумали на картинці??? Ці "недоліки" до українців не мають ніякого відношення - і не треба тут принижувати українську націю. А якщо ви вважаєте що це дуже смішно - то поспішу вас розчарувати - тільки п'яний алкаш буде сміятись з того що він сидить в калюжі.... Я вам вже казав не треба свої власні недоліки проектувати на всіх українців і ваше своєрідне почуття гумору їх також не стосується. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вам вже казав не треба свої власні недоліки проектувати на всіх українців і ваше своєрідне почуття гумору їх також не стосується.
Ви вже вдруге про якісь мої недоліки - які конкретно,хотів би почути,а то поки голі звинувачення,я так думаю,вам просто нічого сказати,а говорить хочеться(мабуть,у парламенту нашого навчилися).Мої предки жили на цій території років 300 як мінімум,так що шаннуймося,а не шукаємо соринки в очах - я і моя сім"я теж народ,чи є друга точка зору? :hi::wave: P.S.Однажды шофёр Черчилля сбился с дороги и заехал в незнакомый район. Черчилль спросил прохожего: - Извините, не могли бы вы объяснить, где я нахожусь? - В автомобиле, - ответил прохожий и пошёл дальше. - Вот ответ, достойный нашего парламента, - сказал Черчилль шофёру. - Во-первых, краткий и хамский. Во-вторых, совершенно ненужный. И в-третьих, не содержащий ничего такого, что спрашивающий не знал бы сам. ;););)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вам вже казав не треба свої власні недоліки проектувати на всіх українців і ваше своєрідне почуття гумору їх також не стосується.
Ви вже вдруге про якісь мої недоліки - які конкретно,хотів би почути
Подивіться на картинку яку ви опублікували вище.... Ви ж приписуєте видумані недоліки українцям - і нічого конкретного - так - ніби гра слів. Отже якщо не маєте конкретних доказів - то немає чого такі картинки публікувати і потім ображатись на адекватну відповідь :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...