Перейти к содержанию

Що, де, яка ціна?


Сирота Микола

Рекомендуемые сообщения

Правила теми: - наводимо імена виробників, якість матеріалу яких перевірено особисто! - не розміщуємо посилань на сайти виробників - тільки контактні телефони та адреси, можна назви сайтів. - обговорення виробників і питання по темі - або в приват авторам повідомлень, або окремою темою! Тут тільки адреси виробників! - в тему вносимо тільки позитивні відгуки. При бажанні створити "чорний список" - відкривайте окрему тему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну напевне почну я 8-067-727-91-77 Гуменюк Мирослав Степанович, 21021 г.Винница а/я 1858 8-0432-578-577 (питомник), с.Конюшевка Липовецкий р-н Винницкой обл. В цьому році заказував сіянці липи "крупнолистної", та грецького горіху, по 3.5 штука, сіянці відпускає десятками, все дійшло і прийнялось, на весну думаю ще липок заказати і катальпу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році заказував сіянці липи "крупнолистної", та грецького горіху, по 3.5 штука, сіянці відпускає десятками, все дійшло і прийнялось, на весну думаю ще липок заказати і катальпу

А как каталог заказать или гдето посмотреть??? Ярослав Іванович, користуйтесь гуглом, при потребі - питання в приват задавайте
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наберіть в гуглі ПІБ і першим буде його сайт, нажаль ссилку не дам- Микола Іванович просив...Список рослин дивіться знизу, там ціни демократичніші ;-) Сподобалось, що після заказу через сайт, Мирослав Степанович зателефонував, уточнив питання, і після оплати, одразу відправив, щоправда заминка була, проте з моєї вини, ну і потім саджанці ще з недільку полежали в автолюксі, але нічого, прийнялися прекрасно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мельничук Олександр Анатолійович розсадник "Мельсансад" вул.Жовтнева,39 с.Ягубець Христинівський р-н Черкаська обл., 20042. e-mail: info@melsansad.com.ua Телефон: 067-915-36-98, 097-419-83-88, 095-596-81-84 Замовляв саджанці плодових дерев, ягідників, троянд. Дерева однорічки, хорошої якості, сортність ще не підтверджена. Троянди дворічки, сортність у мене 100% підтвердилась. Дуже сподобалось відношення до покупця, упаковка, готовність порадити і надати консультації телефоном :ax:Цибенко Ігор Васильович фермерське господарство "Батьків сад" Хмельницька обл. е-mail: eddi233334@mail.ru e-mail: info@ batkivsad.com.ua Телефон: 0975181279, 0673800534, 0669433425 Дуже великий асортимент плодових і декоративних дерев, кущів, ягідників, троянд, ліан, суниці та ін. Пропонує також широкий асортимент за якістю матеріалу: від вкоріненого черенка або навіть маточного матеріалу, до кількарічних сформованих саджанців в контейнерах. Також в нього можна замовити рослинні етикетки для термодруку, можна з друком написів. Матеріал частково свого виробництва, більшістю привозний з Польщі, Англії, Франції та ін. країн. Отримував від нього фундук, малину, ожино-малину, суницю, підщепи для яблуні і груші, сакуру. Орієнтація на оптові замовлення - є обмеження і по мінімальній кількості, і сумі замовлення. ДУЖЕ великий недолік - складність замовлення широкого асортименту культур, бо можуть привозитись в різний час. Тому замовляючи кілька культур треба бути готовим, що малину ви отримаєте одною посилкою, суницю через 2 тижні - іншою, а решту замовлення ще через 2-3 тижні - третім відправленням. У мене так саме й було першого разу. Ще один недолік - можна нарватись на "сюрпризи" - саджанці можуть виявитись меншими або й більшими від обіцяних - які знайде за кордоном Ігор :dntknw: Або взагалі бажаного сорту не виявиться за кордоном - вже розібрали. А я на нього чекав місяць. Слід відмітити, що при таких нюансах Ігор Васильович з готовністю йде на зустріч в питаннях корекції ціни саджанців. Ще ніби то з наступного року в його планах вирощувати або дорощувати всі саджанці у себе, закуповуючи тільки маточний матеріал. Це має покращити організацію замовлень ПС: Про Мирослава Гуменюка чув дуже багато і тільки позитив :) Сам накинув оком на багато чого з його каталогу. Знаю точно, що в нього закупляються дуже багато київських садових центрів і навіть київські комунальники беруть в нього матеріал для озеленення міста :ay:Рязанов Максим Олександрович та Олександр Борисович - "Питомник роз Рязанова", Дніпропетровськ, вул. Підвойского б.5 Телефон: (056) 763-64-84, (097) 214-02-05 E-mail: roses@roses.dp.ua Саджанці троянд дуже високої якості :ax: Я кращих ніде не бачив - дворічки, на сильній СОРТОВІЙ підщепі, сила саджанця - 4-9 гілок від місця прививки - це на 12 балів з "+++" у мене з 2 замовлень (понад 30 сортів) всі на 100% добре зацвіли в перший же рік, відповідають своїм сортам. Чув, що трапляються одиничні випадки пересорту, але вони дуже рідкісні і Максим одразу ж їх компенсує багатократно за свій рахунок. Те саме було, коли при першому замовленні у мене один саджанець поламали на Новій Пошті - я повідомив про це продавця, хоча й не винив його - упаковка була хорошою. Натомість мені пообіцяли замінити саджанець, якщо не виживе. Вижив, зацвів, причому цвів все літо до осені дуже рясно :ay: Повідомив Максима про це, але все одно з наступним замовленням отримав від нього дуже приємний бонус :ax:Коломієць Іван Миколайович Ценральна пошта, а/я 25, м. Кам'янка Черкаської обл. 20800 Телефон моб.: 098-225-44-30 Дуже великий асортимент плодових дерев, хороші ціни, багато новинок та клубних сортів, підщепи для дерев, взимку реалізує також черенки дерев. Дерева на карликових підщепах, 1 і 2 річки Брав яблуні, груші, підщепи, черенки - дуже сподобалась якість матеріалу і відношення до клієнта. Сортність того що почало родити - підтверджена на 100% Особливо сподобалась якість підщеп: є три категорії, всі стандартні, одномірні, мають дуже хороші корені. Черенки теж за бажанням можна отримати різної товщини - залежно які у вас підщепи :ay: Дуже великий недолік - Іван Миколайович каталоги надсилає поштою на вимогу, доступу в інтернет не має :dntknw: Коли отримую каталог, то всі новинки й дефіцитний матеріал вже розібрано зазвичай :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проказін Леонід Ілліч вул. Панаса Мирного, 4, с. Дібрівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 37600. Тел.: (05355) 3-43-43, (066) 437-09-49. E-mail: ilich1952@yandex.ru Реалізує саджанці плодових дерев та кущів, якість хороша, ціна демократична, асортимент дуже великий. Брав у нього абрикоси та шовковицю. Не реалізує черенки, бо має великий розплідник і дуже обмежені площі під маточниками. Частину черенків навіть закуповує в Коломійця для своїх прививок. Дуже хороший спеціаліст, автор багатьох статей, написав кілька брошур по вирощуванню культур які теж продає поштою, надає професійні консультації - дуже рекомендую Каталоги можна знайти пошуком в інтернеті на файлообмінниках, свого сайту не має

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...