Перейти к содержанию

Немає грошей, хочу "розкрутитись"...


Рекомендуемые сообщения

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
Візьми пасіку в когось із бувалих в кредит під супровід з досвідом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
...Весною зловити рій, кожен рік подвоювати. З продажі меду купляти вулики та інший інвентар (перші 3-4 роки меду не їсти) Буде поступово і практично безплатно... :IMHO1: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами.

Надеюсь Вы сами должны понимать несоотвествие между желанием получить и желанием вложить. Создайте, пусть самый простой, бизнес план. Изложите в нем имеющиеся ресурсы, привлеченные, план получения пчелопродукции, расширения пасеки. И Ваше стремление будет облечено в определенную форму. И помните, что план сам по себе - ничто, а вот планирование - великая вещь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
створити промислову пасіку без любові до бджіл і тим більше без солідних капіталовкладень не вийде.А ви любите не бджіл,а гроші. Возьму на себя ответственность :hi: ребята давайте без ярлыков сообщение подредактировал :hi: ( последних 2 слова )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитайте тему про ульи-времянки - http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1301&st=0. Они вообще-то больше подходят для пакетного пчеловодства - сделал отводки, на следующий год в них же и продал :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
створити промислову пасіку без любові до бджіл і тим більше без солідних капіталовкладень не вийде.А ви любите не бджіл,а гроші.
Ви помиляєтесь, я просто хотів щоб інші поділилися своїм досвідом... А на даний момент я всі свої вільні гроші вкладаю в пасіку, інвентар і т. д. :ole_ole: , але по причині того що студент не можу вкладати великі гроші, в кредит "залізти" також не хочу... Просто порахував що деякий відсоток вкладених грошей "вилетів в трубу", але здобув досвід, от тепер і чешу репу як би так зробити щоб було поекономніше :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
С этим вопросом лучше обратитесь к нашему точковцу БОМБУСу :ah: ,но за разглашение секретов промпасеки его забанили до нового года :dntknw: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
створити промислову пасіку без любові до бджіл і тим більше без солідних капіталовкладень не вийде.А ви любите не бджіл,а гроші.Типовий :медвежатник:
Ви помиляєтесь, я просто хотів щоб інші поділилися своїм досвідом... А на даний момент я всі свої вільні гроші вкладаю в пасіку, інвентар і т. д. :ole_ole: , але по причині того що студент не можу вкладати великі гроші, в кредит "залізти" також не хочу... Просто порахував що деякий відсоток вкладених грошей "вилетів в трубу", але здобув досвід, от тепер і чешу репу як би так зробити щоб було поекономніше :IMHO1:
В Україні кажуть, любий бізнес перших три роки потребує капіталовкладень(тобто нерентабельний). Від себе можу додати, після трьох років він стає збитковий :umora: , якщо ти не депутат :ah: . А якщо серйозно, то в нашій державі нічого не спрогнозуєш, хочеш жити вмій крутитись. Все треба хапати нальоту і без втрат тут ніяк :dntknw: .Ніхто вам тут не розпише супер дешевий та щей прибутковий бізнес-план, навіть якщо він є.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

wwlo - Вы значитесь пользователем, а редактируете сообщения :blink: . Прошу разъяснить мое недоумение для всех и удалить и мой вопрос, и Ваш ответ через сутки, чтобы не засорять тему :wave: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С этим вопросом лучше обратитесь к нашему точковцу БОМБУСу ah.gif

А ещо лучше к Сике он вкурсе всего етого..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

wwlo - Вы значитесь пользователем, а редактируете сообщения :blink: . Прошу разъяснить мое недоумение для всех и удалить и мой вопрос, и Ваш ответ через сутки, чтобы не засорять тему :wave: .
Придивіться краще... там внизу написано
Сообщение отредактировал blek-269
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
створити промислову пасіку без любові до бджіл і тим більше без солідних капіталовкладень не вийде.А ви любите не бджіл,а гроші.Типовий :медвежатник:
Ви помиляєтесь, я просто хотів щоб інші поділилися своїм досвідом... А на даний момент я всі свої вільні гроші вкладаю в пасіку, інвентар і т. д. :ole_ole: , але по причині того що студент не можу вкладати великі гроші, в кредит "залізти" також не хочу... Просто порахував що деякий відсоток вкладених грошей "вилетів в трубу", але здобув досвід, от тепер і чешу репу як би так зробити щоб було поекономніше :IMHO1:
В Україні кажуть, любий бізнес перших три роки потребує капіталовкладень(тобто нерентабельний). Від себе можу додати, після трьох років він стає збитковий :umora: , якщо ти не депутат :ah: . А якщо серйозно, то в нашій державі нічого не спрогнозуєш, хочеш жити вмій крутитись. Все треба хапати нальоту і без втрат тут ніяк :dntknw: .Ніхто вам тут не розпише супер дешевий та щей прибутковий бізнес-план, навіть якщо він є.
Так і я про те ж))) :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
Шо такой бедный - купи б/у улики и пару отводков, или сачок купить с биноклем и бегать за роями..все равно придется что-то покупать.. тем более запросы на промышленную пасеку :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как по мне так человек задал вопрос чтобы ночью ничего плохого не снилось.И вовлек многих в бесплодную дискуссию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
Шо такой бедный - купи б/у улики и пару отводков, или сачок купить с биноклем и бегать за роями..все равно придется что-то покупать.. тем более запросы на промышленную пасеку :blink:
Та я вже нові почав робити і відводками заселяти, правда не знаю як перезимують, але матки на наступний сезон вже заказав... але щось ті вулики мені сильно "кучеряві" виходять :dntknw: , тепер думаю що краще було б робити МК на 145 (роблю зараз 12 рамкові пінополістирольні з магазинами)...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спочатку навчишся тримати 10 с1мей, пот1м 20, пот1м 50, а там 1 до сотн1 недалеко, це поступовий процес, краще пов1льно 1 дешево н1ж швидко 1 дорого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але здобув досвід, от тепер і чешу репу як би так зробити щоб було поекономніше

Обходя лежащие на земле грабли, Вы теряете бесценный опыт!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не проблема збільшити пасіку, купити медогонку, вулики та інвентар - є купа інформації в книгах та інтернеті, є форуми та ін. Зараз бутиль меду на ринку в нас- 210 грн, а новий вулик можна замовити від 450-500 грн - продавайте хоча б по бутлю з вулика і можете щорічно збільшувати пасіку мінімум на 50%. От тільки одна маленька проблемка в такому бізнесі - ЗБУТ меду :( Знайдіть куди можна продавати мед у великій кількості (не літр і не бідон, а тонни) і все буде в ажурі Ну а потім уже залишиться тільки вирішення інших дрібниць: форс-мажорів, отруєнь, несприятлової погоди, крадіжок, "наїздів" та ін...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами.

РОбите загранпаспорт, їдете в Канаду, США (наприклад) намагаєтесь влаштуватися на якусь промислову пасіку з зарплатнею 15 доларів за годину. Працюєте 3-5 роки, за цей час робите
поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д.

Коли доведете власну пасіку до рівня 300 бджолосімей, можна починати самостійне плавання. З пасіки в 500 бджолосімей уже можна більш-менш прожити нормально :) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не проблема збільшити пасіку, купити медогонку, вулики та інвентар - є купа інформації в книгах та інтернеті, є форуми та ін. Зараз бутиль меду на ринку в нас- 210 грн, а новий вулик можна замовити від 450-500 грн - продавайте хоча б по бутлю з вулика і можете щорічно збільшувати пасіку мінімум на 50%. От тільки одна маленька проблемка в такому бізнесі - ЗБУТ меду :( Знайдіть куди можна продавати мед у великій кількості (не літр і не бідон, а тонни) і все буде в ажурі Ну а потім уже залишиться тільки вирішення інших дрібниць: форс-мажорів, отруєнь, несприятлової погоди, крадіжок, "наїздів" та ін...
За мед я не переживаю, так як маю прямий вихід на магазин, в подальшому можливо на цілий ринок, це вже буде залежати від мого авторитету. :af:
як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами.

РОбите загранпаспорт, їдете в Канаду, США (наприклад) намагаєтесь влаштуватися на якусь промислову пасіку з зарплатнею 15 доларів за годину. Працюєте 3-5 роки, за цей час робите
поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д.

Коли доведете власну пасіку до рівня 300 бджолосімей, можна починати самостійне плавання. З пасіки в 500 бджолосімей уже можна більш-менш прожити нормально :) .
Я перед собою поки що за меу не ставлю таку кількість сіме, хочу орієнтовно догнати до 100 сімей за 2 - з роки, а там далі час покаже.. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажу Вам коллега как начинающий , и тоже мечтаю о сотне семей ,та еще и в ульях многокорпусных , та ёще б платформу как у КРЫМПЧЁЛА хотя бы одну. Ах просыпаться не хочется после такой сказки. :( Но, увы всему своё время, может и мне когда то повезёт. А если серьёзно, то уже сказали прописную истину : 1. Мед не жрать , а на базар. 2. Ульи Б/У чё найдёш. 3. Внешние факторы( взяток, цена, здоровье.) 4. Общение и помощь опытных пчеловодов ( ходишь хвостиком и чё не понятно спрашиваешь, и сам им можешь пригодиться если ульи потаскать надо) 5. И обязательно помощь домочадцев ( если хотят медку, пусть помогают) Вот такой бизнес план у меня на 2013 год и получился.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я перед собою поки що за меу не ставлю таку кількість сіме, хочу орієнтовно догнати до 100 сімей за 2 - з роки, а там далі час покаже.. wink.gif

Тобто зараз у вас такі дані?
Стаж: 1-3 года Kоличество семей: 2-5

а через 2 роки пасіка в 100сімей і при цьому невкласти значних коштів? Ви фантазуете :IMHO1: крім того 10 сімей і 100 різниця є і скоріше за все якщо вам з вашим стажем дати пасіку в 100 сімей вона у вас розлититься по сусідам у вигляді роїв :IMHO1: Я не хочу вас образити але це моя думка. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацікавило питання як можна створити більш-менш промислову пасіку з найменшими затратами. Маю на увазі поступове нарощення сімей, купівля інвентарю, верстатів і т. д. (щоб було "дешево і сердито") :IMHO1:
Дещо можна прочитати в подібних темах, які виникають кожного року. Мрія створити промислову пасіку Пошаговое руководство. Последовательность действий...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я перед собою поки що за меу не ставлю таку кількість сіме, хочу орієнтовно догнати до 100 сімей за 2 - з роки, а там далі час покаже.. wink.gif

Тобто зараз у вас такі дані?
Стаж: 1-3 года Kоличество семей: 2-5

Це я написав в ідеалі щоб за 2-3 догнати до 100 сімей..., а в реалі я і сам знаю що навряд чи так буде))) :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...