Перейти к содержанию

Конкурс "Питні меди" 2-3 березня 2013 року


didvasil

Рекомендуемые сообщения

Попал на деньги.

Ось де собака зарита! Кілька фраз, щоб прояснити ситуацію - - в Берліні проходила туристична біржа, а не продажа "ізделій" будь-якого пана - відділ туризму запросив мене з Антоном Шотіком, щоб показати, що крім всього іншого(архітектурні пам"ятки, готелі, ресторани , замки,) а цього добра є у всіх, в Луцьку є медовари, є питні меди і ще понад 40 найменувань оздоровчої бджолопродукції. А головне є люди, які можуть цікаво про це розповісти і запропонувати відвідати свої пасіки, музей бджільництва, "Медову хату" - ми не їздили туди продавати товари, а запрошували гостей до Луцька. Пропоганду Конгресу апімондії і відвідування Києва проводили безкоштовно і без нагадування. - ми з Антоном не збираємось будувати завод по виробництву питних медів і "жажды наживы" не відчуваємо. Але декому це не зрозуміти, особливо тим, хто "попав на деньгі" - поїздку ми провели своїм коштом, тільки за візу не платили і за вхід на територію експозиції (16га виставкових площ з понад 180 країн світу) - ми провели 3 презентації Луцька на головному стенді. На двох показали процес відкачування меду з дегустацією і частуванням питним медом, а на одному зробили медовий гарячий збитень. Всі відзначали смак волинського меду і захоплювались медом питним. Часто використовувалось словосполучення " Божествений напій". - Український стенд зайняв 5те місце серед європейських країн. Організатори казали, що медовари відіграли тут немаловажну роль. Про це говорили і представники інших делегацій. Ось так ми з Антоном "позорились" цілих 5 днів з 10 ранку до 18години. - Брали з собою фляжку і йшли подорожувати "по світу" Всім подобалось - і європейцям і африканцям і американцям обох Америк і японцям і т.д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- Брали з собою фляжку і йшли подорожувати "по світу" Всім подобалось - і європейцям і африканцям і американцям обох Америк і японцям і т.д.

К сожалению моим деткам молочко бесплатно не отпускают, да и медовухи как вы своим даете нет.Вот и приходится считать денежки. Теперь я думаю надо подорожувать по всему свiту и проводить семинары и конкурсы. Тем более казахский опыт уже есть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если бы были проблемы с сахаристостью, то еще в 19 веке не строил был Л.Галицын заводы и они бы не существовали столько лет.

А в 21 сторіччі академік Луканін на семінарі в Інституті бджільництва говорив, що не все так гарно, як Ви пишете. Виявляється аж 40 днів не вистачає винограду для дозрівання. Чесно кажучи академіку Луканіну я вірю більше.І перебуваючи в нього на курсах про це говорилось не раз. :IMHO1:
Тем более казахский опыт уже есть.

Казахстанський, якщо правильним бути.
.Вот и приходится считать денежки.

Бажаю успіхів в цій справі! ;) Ось як пишуть про цю біржу http://iz.com.ua/2012-11-19-10-26-09/43-wo...itb-berlin-2013
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось як пишуть про цю біржу

Только вот о медовухе ни слова. А жаль ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Крыму проблемы с низкой сахаристостью винограда не бывает, тем более, что последние годы вообще июль-сентябрь стоит сухая жаркая погода. А это для набирания сахара как раз то что надо.

Уважаемый krim_pchel, Живу не на марсе, Закарпатье и Виноградовском р-н и больше 25% сахара в вине не встречал, научите меня довести его до 30 хотябы!!! :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось як пишуть про цю біржу

Только вот о медовухе ни слова. А жаль ;)
Так ведь люди представляли г.Луцк,а медовуха как элемент ,Николай Дмитриевич давайте не будем пропускать строк в выше написанных постах.И так ,цель делегации намного дальновидней как Вам показалось..... :umora::hi: .К примеру,Харьков ,Киев ,Львов засветились в европейском масштабе благодаря Евро 2012,не смотря на скептические высказывания некоторых личностей,кстати эти высказывания анологичны Вашим(без обид).Отличное мнение сложилось у иностранцев, благодаря щирости простых людей и дальновидности нашей мерии,а также инвистициям бывшего владельца ФК "Металист".А вот самые большие прибыли получили при торговле пивом т.е.(малоалкогольными напитками).А наши проповедования о трезвом образе жизни и красивые высказывания это пшик. Я сам не пью ,но смешно иногда читать призывы к неуапотреблению алкоголя,напоминает прикол в совдепию насчет секса.Давайте воспитывать у нашей молодежи культуру потребления спиртного!А запреты это смех.К примеру мой сын(10лет) знает из чего сделано пиво (Рогань) и из чего домашнее вино и медовое.Но даже не пытается пробовать,ибо знае что для ребенка это плохо.Папу ни разу не видел пьяным ,хотя на ужин часто выпиваю стакан вина(одесского) или медового от Харьковских форумчан.Так что давайте уважать труд и достижения ближних,ибо мы все этого достойны :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Крыму проблемы с низкой сахаристостью винограда не бывает, тем более, что последние годы вообще июль-сентябрь стоит сухая жаркая погода. А это для набирания сахара как раз то что надо.

Уважаемый krim_pchel, Живу не на марсе, Закарпатье и Виноградовском р-н и больше 25% сахара в вине не встречал, научите меня довести его до 30 хотябы!!! :ah:
В Крыму проблемы с низкой сахаристостью винограда никогда и не было,просто за всю историю виноделия в Крыму не было зафиксировано сахаристости выше,чем 26%,а из такого "материала" вино крепче,чем 12 град. без добавления спиртов(или сахаров при брожении) сделать невозможно.Плохого в этом ничего нет,ведь,например ,в мадеру и портвейн тоже добавляют спирт,но по строгим Элитным правилам виноделия это моветон.На массандре добавляют почему-то картофельный спирт.А вот если бы вместо него добавить медовый,или мед вместо сахара во время брожения - думаю,это было бы круто.Жаль,Голицина "нашего времени" пока не знаю,который провел бы исследования и запустил отработанные технологии в производство,почему-то видится мне,что это бы вызвало настоящий фурор в мировом виноделии + к этому присутствие меда в вине,думаю,значительно продлило бы срок его(вина) жизни.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошая идея.Её бы да запатентовать :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошая идея.Её бы да запатентовать :ay:
Дарю,патентуйте!Только при условии,что доведете идею до реального воплощения. ;) И у вас появится право носить гордую фамилию Голицин (нашего времени) :) А я буду всем рассказывать,что это мой друг...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так ведь люди представляли г.Луцк,а медовуха как элемент ,

Кузмич, ну вы же взрослый человек. Каким элементом может быть изделие, если оно изготовлено подпольно,кустарно и т.д.?Ппредставьте себе ситуацию.Вот,напробовавшись на выставке медовухи повалили в Луцк буржуи и вдруг кто-то из них отравился этой медовухой.Ну случайно,из-за нерадивости тетки Дуси, нелегально работающей у Дмитрука(ведь пойдут сумасшедшие обьемы и он вся его родня уже не успевает) на розливе капнуло из ее носа в бутылку(а нос -то заразный оказался). Ведь всякое бывает . И что тогда?Полетят головы и чиновников, которые смотрели на этот бардак сквозь пальцы и будет подорвана сама хорошая идея. Ведь это же продукт питания, а не какая-либо тележка. Хотя если при подьеме улья из-за недоработки оборвется каретка и придавит какого-то ребенка(не дай бог конечно), то тогда и производителю мало не покажется. Я это вам говорю как юрист, как бывший прокурор как следователь. Так что давайте без эйфории.
.И так ,цель делегации намного дальновидней как Вам показалось...

Да цель у делегации была одна- любыми средствами(заманухой) привлечь как можно больше буржуев с бабасами.
А наши проповедования о трезвом образе жизни и красивые высказывания это пшик. Я сам не пью ,но смешно иногда читать призывы к неуапотреблению алкоголя,напоминает прикол в совдепию насчет секса.Давайте воспитывать у нашей молодежи культуру потребления спиртного!А запреты это смех.К примеру мой сын(10лет) знает из чего сделано пиво (Рогань) и из чего домашнее вино и медовое.Но даже не пытается пробовать,ибо знае что для ребенка это плохо.Папу ни разу не видел пьяным ,хотя на ужин часто выпиваю стакан вина(одесского) или медового от Харьковских форумчан.Так что давайте уважать труд и достижения ближних,ибо мы все этого достойны

Кузмич я лично не проповедую трезвый образ жизни. Традиции есть традиции. Да и Горбачево-Лигачевский негативный опыт борьбы с алкоголизмом показал несостоятельность этой идеи. А вот превозносить тот или иной алкогольный напиток-это мягко говоря не здраво. Или как говорит Дмитрук у них в Луцке уже почти изжили все кроме медовухи. Но это же,извините, понты.Кто пил водку тот и пьет, кто пил самогон тот и пьет,а кто пил красную шапочку или боярышник из аптеки тот так и будет пить. Мы не Европа, у нас менталитет другой, исконно славянский. А что касается пропаганды медовухи, то я категорически против,так как крути не крути,а это алкогольный напиток и последствия употребления такие же как и после виноградного вина и после водки и после самогона.
В Крыму проблемы с низкой сахаристостью винограда никогда и не было,просто за всю историю виноделия в Крыму не было зафиксировано сахаристости выше,чем 26%,а из такого "материала" вино крепче,чем 12 град. без добавления спиртов(или сахаров при брожении) сделать невозможно.Плохого в этом ничего нет,ведь,например ,в мадеру и портвейн тоже добавляют спирт,но по строгим Элитным правилам виноделия это моветон.На массандре добавляют почему-то картофельный спирт.А вот если бы вместо него добавить медовый,или мед вместо сахара во время брожения - думаю,это было бы круто.Жаль,Голицина "нашего времени" пока не знаю,который провел бы исследования и запустил отработанные технологии в производство,почему-то видится мне,что это бы вызвало настоящий фурор в мировом виноделии + к этому присутствие меда в вине,думаю,значительно продлило бы срок его(вина) жизни.

Я не специалист в виноделии,да и вы Александр Гармаш я думаю тоже. Но хочу сказать, то что немножко знаю.Вина делятся на крепленые и сухие. Так вот на сухие прекрасные вина как раз сахаристости и хватает. А для достижения больше крепости и добавляется спирт. А для изготовления "Хереса" вообще добавляются живые специальные бактерии. Что касается прекрасного дамского коньяка "Мадера", то там тоже особый техпроцесс изготовления. Если все вина в процессе брожения и созревания находятся в винных подвалах при определенной температуре и влажности, то бочки с виноматериалом для вина "Мадера" находятся на открытых площадках,где происходят все процессы.Вы Александр сьездите еще во Францию или Италию или другую винную страну с тысячелетней историей изготовления виноградных вин и посоветуйте им спирты из меда или еще что-то в этом роде и я хотел бы посмотреть на их реакцию. Так что давайте не будем влазить в технологические дебри и хаять прекрасные настоящие виноградные вина. То ли крымские то ли одесские то ли молдавские и говорить что вот только медовые вина - это супер. Кстати, хотелось бы узнать.А как обстоят дела с изготовлением медовых вин в классических виноградно-винных странах? Кто-нибудь может рассказать? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

повалили в Луцк буржуи

А це хто такі? Чи Ви ще ідеологією комуняків користуєтесь? Вкого є гроші - той буржуй, а хто голодранець - той наш. Так розкуркулювали, висилали в Гулаги, влаштовували голодомори, розстрілювали за три колоски.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Николай Дмитриевич,от бардака в производстве никто не застрахован,Вы слишком категоричны....мы с Вами разговариваем на разных языках,ВСЁ ЧТО ВЫ ХОТЕЛИ СКАЗАТЬ я понимаю и слышу,но ваше мнение основано на слове .....(слово из за которого нас банят).Ну если рассуждать по вашему ,то многих необходимо закрыть,прикрыть ,оштрафовать,посадить,расстрелять..... :dntknw:А насчет буржуев.....,ну извините я для буржуев делал мебель 2 года перед Евро,милиарды в Харькове тратились для буржуев....ну да не всем понять,что в городах из за этих буржуев инфраструктура улучшилась,работая для буржуев я платил налоги кормя пенсионеров пенсией....да ладно.Ну а мне лично и моей семье, приезд буржуев всего на 30 дней ,обеспечил зароботок в течении 2х лет...Както так ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А насчет буржуев..

Кузмич, я это слов использую всегда не в плохом смысле(как в советские времена), а в смысле состоятельного человека, буржуа.
,то многих необходимо закрыть,прикрыть ,оштрафовать,посадить,расстрелять.

Ну зачем же так категорично.Хотя не буду скрывать, основная моя бывшая работа наложила определенный отпечаток. приучила соблюдать закон. Я мог бы как все, тем более при наличии определенных связей, да еще и сын пошел по моим стопам, иметь реализаторов и не оформлять их на работе, платить зарплату в конвертах и не платить взносы в пенсионный фонд, иметь платформы без документов и техосмотров и т.д.. Но я этого не делаю, так как я привык надзирать за соблюдением законов и сам стараюсь их не нарушать. А что касается данного случая(медоварения), то ведь это производство продуктов питания. Почему мы возмущаемся когда попадается некачественная колбаса или водка или вино или что-либо другое и это при всем том, что их выпускают солидные фирмы на солидных производствах. А здесь нелегальщина и кустарщина, а мы это все пропагандируем, популяризируем и еще бахвалимся этим. Я скажу, что меня неоднократно угощали медовыми винами и у нас в Крыму и в Харькове и на БК когда я ездил туда раньше . Но не все они прекрасны-распрекрасны. И вы и другие об этом знают.Не у всех же хватает и умений и знаний и др факторов для изготовления действительно хороших вин. А когда еще это идет сотнями литров, то это еще хуже.
Чи Ви ще ідеологією комуняків користуєтесь?

Я бы на вашем месте не разбрасывался такими словами(комуняки), ведь выросли при том строе, бесплатно ходили в садик,школу, потом дальше учились. ездили в пионерлагеря и т.д. А теперь без копейки в кармане родителей детям одна дорога-в наймыты, заробитчаны в грузчики и т.п. Вот это дал вам новый строй без комуняк. Но это отдельная тема и я не хочу ни с вами ни с кем либо другим ее обсуждать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы Александр сьездите еще во Францию или Италию или другую винную страну с тысячелетней историей изготовления виноградных вин и посоветуйте им спирты из меда или еще что-то в этом роде и я хотел бы посмотреть на их реакцию. Так что давайте не будем влазить в технологические дебри и хаять прекрасные настоящие виноградные вина.
Да реакцию-то я видел:в Болгарии,например,кагор(16/16 - соотношение алк-сахар) производят только для туристов из бывшего СССР - практически вся Европа производит и потребляет только сухие вина без никаких сахаров и спиртов и наши "крепленые",даже массандровские,несмотря на обилие медалей,не признают за вино,как в той же Болгарии нет коньяка,а есть бренди - хотя 10-летний бренди мы продегустировали - коньяк-коньяком,но правила игры...А хаять вина...Не помню такого греха за собой - скорей наоборот:в прошлом году специально поехал из Алушты в Симферополь(домой уезжали уже) через Массандру - крюк,конечно,но женщины наши 8-го марта были в восторге от Черного Доктора,а бутылка Алушта столовое еще стоит - ждет моего дня рождения - для меня лично лучшее в мире красное сухое - поверьте ,перепробовал много и европейских,и чилийских и австрало-новозеландских,но массандровское круче.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы на вашем месте не разбрасывался такими словами(комуняки), ведь выросли при том строе, бесплатно ходили в садик,школу, потом дальше учились. ездили в пионерлагеря и т.д.

Я ще встиг захопити комуняцького "раю" . Мій батько 42 роки пропрацював шофером, а мама в тролейбусному депо працювала. А після роботи - на город, щоб не на тюльці сидіти. Якби не тримали по шестеро свиней, табун гусей, курей, бичків, кіз, кролів, то мали б дві фуфайки - одна на" перве мая" а друга на" октябрську". Кіло мандаринів для дітей на Новий рік, а банани покуштував в 23 роки. Працював головним інженером на 120ре. Туфлі - 40 ре, чоботи жінці - 60ре. Може Вам і був комунізм, а от моїй сім"ї, як і всьому простому народу -ні. Армія у нас була "рабоче-крестьянская", бо діти комунбосів там не служили, медалі золоті в школі купувались, все кругом було "по блату". Продовжити? Я вже мовчу про свободу слова, віросповідання, вільного виїзду за кордон. Навіть в країни соцтабору не пускали, щоб ми не змогли порівняти свій "рай" з нормальним життям. :IMHO1:
А теперь без копейки в кармане родителей детям одна дорога-в наймыты, заробитчаны в грузчики и т.п. Вот это дал вам новый строй без комуняк.

Моя менша дочка вчиться на державній формі в університеті тобто безкоштовно, їздила зі мною в Берлін. В минулому році була 5 місяців на практиці в Греції , а за старшу - платив. Вона вже працює в пенсійному фонді, вийшла заміж - зять працює пожежником, кандидат в майстри спорту. Я покинув 5 років назад роботу - звільнився з посади директора і зайнявся улюбленою справою. Був більше 100 разів в Польщі.Поїздив по Україні, був в Казахстані, тепер от в Берліні. Очолюю громадську пасічничу організацію (зарплати не отримую). Живу за рахунок бджільництва. Приблизно так само живуть мої сусіди і друзі. І НІХТО зних не хоче повертатися в СССР бо там про таке навіть мріяти не можна було. А те, що в нас бандити при владі, які грабують людей, то вже інша тема. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

женщины наши 8-го марта были в восторге от Черного Доктора,а бутылка Алушта столовое еще стоит - ждет моего дня рождения - для меня лично лучшее в мире красное сухое - поверьте

А вы им еще дайте попробовать "Мускат белый красного камня".Это круче чем "Черный доктор". Так что нельзя говорить что медовым винам нет альтернативы. Нельзя сбрасывать со счетов и хорошую водку. Кстати, больным на простатит врачи не рекомендуют пить вина и коньяк. Кстати не ответили никто на вопрос как обстоят дела с изготовлением медовых вин в странах с классическим виноделием.
НІХТО зних не хоче повертатися в СССР бо там про таке навіть мріяти не можна було.

А вы спросите у тех кто живет на одну мизерную пенсию или зарплату, а заграницу он также видит по телевизору. Но как я уже говорил я не хочу с вами дебатировать на эту тему,т.к. это бесполезные дебаты.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так что нельзя говорить что медовым винам нет альтернативы.
Так кроме вас никто здесь на форуме этого и не говорил :)
Кстати, больным на простатит врачи не рекомендуют пить вина и коньяк.
А этого (простатит) кто сюда принес ?И зачем?С какого боку и перепугу?Но радует одно:Медовые напитки,получается,можно!Я может они и лечат - как вы там назвали - или это не болезнь? ;):)
Кстати не ответили никто на вопрос как обстоят дела с изготовлением медовых вин в странах с классическим виноделием.
Думаю,как и в Крыму -( читать выше) - не буду повторять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не вступая в полемику о сравнительных характеристиках медовых и виноградных вин. Вспомнилась почему-то китайская (или японская) игрушка - "Томагочи". Абсолютно бесполезная вещь, имеющая оглушительный коммерческий успех. Каждый товар рассчитан на потенциального покупателя. Будет спрос - будут медовары свой мёд варить. А спрос будет больше на качественный питьевой мёд, а не на дешёвый. У каждого товара есть свой потребитель. Я, к примеру, в силу малопонятных мне особенностей моего организма не могу пить водку и пиво, изготовленные с соблюдением ДСТУ. И с удовольствием пью вина (предпочитаю сухие), коньяк (предпочитаю закарпатский *****) и САМОГОН (предпочитаю из мёда). С питьевыми медами познакомился года три назад в Харькове, понравилось и мне, и моим знакомым, особенно дамам. Как для меня - сладковато (пока не попробовал сухой питьевой мёд, приготовленный одним из наших форумчан). Желаю всем участникам дисскусии успехов во всех наших начинаниях! Под лежачий камень всегда успеем!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У каждого товара есть свой потребитель. Я, к примеру, в силу малопонятных мне особенностей моего организма не могу пить водку и пиво, изготовленные с соблюдением ДСТУ. И с удовольствием пью вина (предпочитаю сухие), коньяк (предпочитаю закарпатский *****) и САМОГОН (предпочитаю из мёда).

:ay::az:
Под лежачий камень всегда успеем!

Под лежачий камень даже коньяк не течет. :wave:
А этого (простатит) кто сюда принес ?И зачем?С какого боку и перепугу?Но радует одно:Медовые напитки,получается,можно!

Это как пример того что не надо говорить о всеобщей пользе медового вина. В данном случае наоборот. Его тоже не рекомендуют. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вы спросите у тех кто живет на одну мизерную пенсию или зарплату, а заграницу он также видит по телевизору.

Щоб запитати мені далеко йти не треба. Моя мама живе зі мною. І про СССР згадує з огидою, бо має на те причини, але про це не в цій темі. Я вже писав - при комуняках мої батьки проробили чорно все життя і отримали мізерну пенсію, а все інше - хороші товари і заграницю бачили лише по телевізору. А батькова сестра , вдова з двома дітьми, взагалі пенсії не отримувала, бо колгоспний стаж не враховувала " страна советов", зате рознарядку мала в колгоспі -3 гектари цукрового буряка вручну просікти і вручну викопати і повантажити за мішок цукру винагороди. Ми всією сім"єю на вихідні їздили їй допомагати ціле літо - а Ви про якісь піонерлагеря мені розповідаєте. Так що тут дійсно нема про що дискутувати. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://p-p.com.ua/articles/31021/ http://visnyk.lutsk.ua/2013/03/01/volynyan...rlini-medovuhu/ Волиняни презентуватимуть у Берліні медовуху 01.03.2013 | Категорія: Волинь | Опубліковано: larysa Делегація з Луцька візьме участь у Міжнародній туристичній біржі «ITB-2013». На поїздку та виготовлення буклетів, дисків, придбання сувенірної продукції потрібно 40 тисяч гривень, лише три тисячі надає місто, решта - не бюджетні кошти, повідомляє інформаційний відділ Луцької міської ради. Німецькі організатори затрачають на розташування української експозиції та участь її у презентаційних заходах до 340 тисяч євро. Отож це великий шанс заявити про себе, розповісти про привабливість Луцька для туристів. Після проведення в Україні «Євро-2012» до нашої країни великий інтерес і це потрібно використати. На такий захід потратити було непросто, це відбулося завдяки співпраці з GIZ (Німецька організація з міжнародного співробітництва). ІТВ – найбільша міжнародна туристична біржа, дзеркало міжнародного туризму, яка за переконанням експертів з туризму, найяскравіше відображає усі тенденції його розвитку, всі напрямки та складові створення туристичного продукту. Тут представлені всі сегменти туристичної індустрії – міжнародні федерації з туризму, туристичні та транспортні організації, установи, готелі тощо. Український стенд під гаслом «Magic Ukraine» представлятимуть Київ, Харків, Донецьк, Львів, Одеса, Крим, Луцьк, Черкаси та туристичний кластер «Буковинсько-Подільське намисто» (Хотин, Чернівці, Кам’янець-Подільський). Гаслом Луцька на ІТБ є «Lutsk – your honey city», а це означає, що Луцьк стане для своїх гостей милим, любим та медовим. Саме в Луцьку туристи зможуть ознайомиться з неповторною історико-культурною спадщиною міста, відчути атмосферу Середньовіччя завдяки міським фестивалям і стати їх учасником, поринути у самобутню культуру міста, або ж насолодитися його спокійною атмосферою та традиційним українським напоєм – медовухою. Протягом п’яти днів відвідувачі виставки зможуть дізнаватися про туристичний потенціал Луцька і Волині та стати учасниками цікавої програми, що приготували для них представники Луцька: лотереї, вікторини, складання пазлів «Побудуй Луцький замок», дегустації питних медів, а також участь у самому процесі приготування медівки. Головна> Суспільство Виставка лучан в Берліні ввійшла в п’ятірку кращих стендів Європи (3 фото) Сьогодні о 11:40:00 Виставка лучан в Берліні ввійшла в п’ятірку кращих стендів Європи 6-10 березня у столиці Федеративної Республіки Німеччини, у приміщенні MESSE BERLIN, можна було ознайомитися з культурно-мистецьким та туристичним потенціалом міста Луцька. Про те, як пройшла виставка розповідає прес-служба Луцької міськради. Вперше місто Луцьк було представлено на виставці такого масштабу, що є важливо для створення позитивного іміджу міста на міжнародному, зокрема європейському, туристичному ринку. Відвідувачі виставки приймали участь у лотереях, вікторинах, складали пазли та отримували сувеніри від міста Луцька, надані партнерами: рекреаційний комплекс «Срібні лелеки», кафе «Кава-клуб», ресторан «Вогнем і Мечем», рекреаційний комплекс «Рестпарк». Для відвідувачів виставки голова Братства бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» Володимир Дмитрук та член Братства Антон Шотік розповіли про українські традиції бджільництва, продемонстрували процес відкачування меду, влаштували дегустацію медівки та пригостили свіжим волинським медом. Це дійство зібрало велику кількість відвідувачів, які вперше в житті знайомилися з українською культурою та отримали змогу скоштувати мед із сотих та питний мед. Крім того, одному з відвідувачів пощастило виграти лотерею, де головним призом стала пляшка волинської медівки. Також Луцьк та Волинь рекламувала та запрошувала відвідати луцька туристична фірма «Нові Мандри», директором якої є Віталій Новицький. Усі охочі отримували туристичні каталоги та інформацію про культурні й історичні об’єкти Луцька і Волині, а також мали можливість налагодити ділові контакти з метою формування комплексного туристичного продукту. Український стенд та стенд Луцька, зокрема, відвідав депутат Бундестагу. Він наголосив, що Німеччина дуже зацікавлена у виведенні співпраці з Україною на якісно новий рівень. Після дегустації питного меду, депутат Бундестагу отримав в подарунок сувенірну продукцію Луцька та пляшку медівки. Визначною подією для України стала не лише участь у виставці, а й те, що вона посіла п’яте місце серед кращих стендів Європи за результатами експертного оцінювання Кельнської бізнес-школи. Минулого року було сьоме місце. Участь міста Луцька в ІТБ-2013 стала можливою завдяки співпраці Луцької міської ради з GIZ (Німецька організація з міжнародного співробітництва), за що ми щиро їй дякуємо. Цікаво, як писалося у статті «Делегація Луцької міської ради візьме участь у Міжнародній туристичній біржі в Берліні» 1 м? площі на виставці вартує близько 1500 ?. Начальник управління туризму та промоції міста Луцької міськради Наталія Бунда переконувала лучан, що усе оплачено, а з міської казни на проек було виділено лише біля 3 тисяч гривень. Довідка: ІТБ Берлін 2013 (Internationale touristische B?rse) стала найбільшою міжнародною зустріччю урядових та бізнесових лідерів міжнародної туристичної політики. Бундесканцлер Ангела Меркель? Президент Індонезії Сусило Бабманг Юдхойоно, представники Всесвітньої туристичної організації, Всесвітньої ради з подорожей та туризму і близько 100 міністрів з туризму та державних секретарів зустрілися у Берліні, щоб обговорити майбутній розвиток туристичної індустрії. На ІТБ було 10,046 експонентів з 188 країн світу, що презентували свої туристичні продукти та переваги. Налічено близько 110 тис. відвідувачів, з яких 43% - з-за кордону. ІТБ являла собою подорож з однієї країни в іншу, ознайомлення із брендами та традиціями країн тощо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья, прошу не очень отдаляться от темы... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья, прошу не очень отдаляться от темы... :hi:
Чотитри дні був «без Точка» (разом з Пащенко О.О. проводили 24-х годинний семінар по апітерапії в Полтаві) і коли переглянув тему – ось що досить чітко «вимальовується»: Практично всі учасники переймаються якістью питних медів. Тільки одні «клікушествують» (використав рос. слово, бо укр. аналога не знайшов) і закликають ні в якому разі пасічникам питних медів не робити (як і 80 років поспіль), а почекати поки «хтось» ( див. напівсекретну програму «Солодке відродження») відпрацює технології і «офіційно» почне їх виробляти на якихось «заводах» з меду закупленого в пасічників по 10 грн…. А інші вперто вже 10 років працюють над покращенням якості питних медів: потужні семінари (регулярно), десятки конкурсів (регулярно), випускають книги (десятками тисяч)… Курси акад. Луканіна… І все це з залученням провідних вчених України (виноробів, дієтологів, технологів …) працівників держстандарту, МОЗ, рестораторів… Напої знаходять попит на ярмарках (навіть іноземці закуповують і не по одній пляшці), святах. З ними святкують весілля, ювілеї (як приклад, ювілей Національної спілки журналістів України). Перемагають на міжнародних виставках і конкурсах: Золотий і два Срібних Грифони, «Симпатії споживача» в інст. Ім Таїрова, на конгресах Апімондії в Австралії і Франції, на конкурсах «100 кращих товарів року» в 2011 і 2012 рр…. Все це за кошти пасічників-медоварів. А кошти немаленькі… Для захисту інтересів і вирішення проблем, в т.ч. і по якості напоїв, пасічники обєднали свої ресурси і можливості створивши Гільдію медоварів України – першу громадську пасічну діяльну організацію, в якій немає жодного (!) «не пасічника» а чи «дармоїда». Організація діє, і діє лише в інтересах своїх членів. Розширюється і міцніє (в т.ч. і фінансово) щоденно, бо люди бачать реальну від неї користь ДЛЯ СЕБЕ. На сьогодні вирішена одна з основних задач: успішно відроджені технології медоваріння (не гірші, ніж у наших «пращурів»). Меди вже мають товарний вид: скло, укупорка, етикетка, контретикетка…. І за кордоном нас вже знають, поважають і навіть навчаються в нас! І все це під «улю-лю…» і при супротиві і навіть цькуванні тих, хто варити меди НЕ ВМІЄ і кому всі медовари країни показують дулю, а Гільдія демонструє як повинна працювати справжня громадська організація… Чи не тому й гвалт такий в темі? Медовари визначили першочергові проблемні питання для наступного етапу роботи і їх там більше ніж знають «недоброзичливці». Самі вперто працюють і вже не лише Бог їм допомагає. Пасічники України! У нас є привід гордитися ділами своїми!!! З повагою до Точка «ДіД Василь» PS. Я не певний, що зможу повернутись в тему в тему до сезону: 18.03 зустріч з пасічниками в Москві, 21- 22.03 конф. по апітерапії, випуск БК1-13, підготовка до святкування «Теплого Олекси» на «Пасіці Діда Василя», в т.ч. засідання оргкомітету майстер-класу в Градежську 30.03 і проведення його 20-21 квітня, тим більше що будуть і пасічники з-за кордону… А в 3-й декаді квітня запрошують в Казахстан… А з травня лише БДЖОЛИ і підготовка до ДЕСЯТОГО БДЖОЛЯРСЬКОГО КРУГУ УКРАЇНИ!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Меди вже мають товарний вид: скло, укупорка, етикетка, контретикетка…. І за кордоном нас вже знають, поважають і навіть навчаються в нас!

Да, но только есть одно НО. Все это не в правовом поле. ;) Да и основная масса пчеловодов(ведь не все же у нас медовары) пэрэймаеться совсем другими проблемами. Это и взаимоотношения с органами ветеринарной медицины(тарифы и т.д.), органами ГАИ(ведь так и не решена проблема упрощенной легализации пчелоплатформ и т.д.), бездействие инспекций по защите растений( в мае прошлого года в Запорожской области от обработок рапса погибло более 1000 семей), отсутствие качественного инвентаря, отсутствие каких-либо программ льготного кредитования пчеловодов и производителей пчелоинвентаря, отсутствие в системе МинАПиП структуры отвечающей за пчеловодство, а также и другие проблемы. Мне кажется, что в первую очередь надо этим пэрэйматыся. А медоварение-это всего лишь хобби и даже в случае его легализации оно таковым для пчеловодов и останется. А профессионально им будет заниматься большой бизнес, т.к. это требует больших капиталовложений
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

(разом з Пащенко О.О. проводили 24-х годинний семінар по апітерапії в Полтаві

Что-то я не пойму. Это новые методики проведения семинаров? В Казахстане 40 часовой семинар, здесь 24 -й. Это как телемарафоны, без сна отдыха приема пищи и хождений в туалет? :dntknw::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...