Перейти к содержанию

Курси бджільництва в Боярській практичній школі бджільництва


School of beekeepers

Рекомендуемые сообщения

Будь ласка вивчайте :hi: Я навів інформацію як отримати освіту за державні кошти (отримати ваучер) :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь ласка вивчайте :hi: Я навів інформацію як отримати освіту за державні кошти (отримати ваучер) :IMHO1:
Та справа не в коштах. В мене великі сумніви що в центрі зайнятості дадуть ваучер людині з вищою освітою, а інколи і не з однією, а ще й підприємцю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Освіта і їх кількість судячи із наведеної інформації в постанові не має значення, а потрібно лише Ваше бажання підвищити свою конкурентноздатність на ринку праці. А ось чи дають підприємцям? потрібно уточняти в Ц.З.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу висказатись по даній темі. В мене є освіта бджоляра. :ae: (в дипломі - Зоотехнік-бджоляр ). Так от, я вчився два з половиною роки закінчив з "червоним" дипломом.... але реальні знання я почав набувати коли завів пасіку і зараз кожного року збільшую її в два рази (був 1 вулик, потім 3,5,10, 19) . Вся освіта проводиться по наявній літературі (в моєму випадку ще й по застарілій). Я наприклад не розумію навіщо платити такі гроші без практичних занять :dntknw: Краще купити книжки, заплатити якомусь пасічнику а ще краще податись в помічники і буде реальне підвищення кваліфікації :ay: Хіба тільки кому бумажку треба, ну тоді інша справа :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу висказатись по даній темі. В мене є освіта бджоляра. ae.gif (в дипломі - Зоотехнік-бджоляр ). Так от, я вчився два з половиною роки закінчив з "червоним" дипломом.... але реальні знання я почав набувати коли завів пасіку і зараз кожного року збільшую її в два рази (був 1 вулик, потім 3,5,10, 19) . Вся освіта проводиться по наявній літературі (в моєму випадку ще й по застарілій). Я наприклад не розумію навіщо платити такі гроші без практичних занять opr06K94.gif Краще купити книжки, заплатити якомусь пасічнику а ще краще податись в помічники і буде реальне підвищення кваліфікації ay.gif Хіба тільки кому бумажку треба, ну тоді інша справа ah.gif

Шановний Бджолопотам уважніше читайте тему про навчання в школі бджільництва. По перше відомо, що "Теория без практики мертва.А практика без теории слепа! Аналізуючи досвід тих людей, які приходять на навчання (різного рівня освіти - в т.ч. канд. та докр. наук у різних галузях), можна сказати, що не зовсім працює провило "купити книжок та заплатити пасічнику". В пасічницькій літературі нічого конкретно не подається і людям без практичного досвіду важко уявити і систематизувати знання самостійно. Переважна більшись практикуючих пасічників (зі слів курсантів, що приходять на навчання) вважають себе великими ГУРУ в дані галузі і небажають ділитися досвідом. Ви вважаєте, що навчання коштує великі гроші? А 600 грн за 4рамки бджіл і 800 грн за вулик, що після першого дощу і сонця розлазиться це нормально? Тому вважаю за необхідне навчити людей, хто бажає пасічникувати, не наступати на одні й тіж самі граблі. А отримати базові теоретичні знання і практичні навички на наших курсах а в подальшому їх самостійно вдосконалювати. І лише радію за успіхи тих 200 пасічників яких випустили за 8 років :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо буде група на навчання екстерном не у пасичницький сезон я готовий записатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для попереднього запису на курси, пишіть мені E-mail із зазначенням Свої ПІП і контакт тел. а також в якій групі бажаєте навчатися (стаціонар- початок 2 лютого 2014 чи дистанційно-поч по мірі формування групи).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

School of beekeepers, Відправив вам свої дані. Хто ще хоче вчитися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Записав Вас у "прохідний" список :hi:post-5681-1380553729_thumb.jpg мед з горили :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Початок занять на стаціонарних курсах 1 лютого 2014р о 10 год Для тих хто записувався на дистанційну форму - умови про терміни оголошу пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Триває навчання на курсах бджільництва і Боярському коледжі екології і природних ресурсів. Декілька фото із занять на курсах: post-5681-1395668979_thumb.jpg Тема: Все про мед post-5681-1395669051_thumb.jpg Визначення якості меду post-5681-1395669136_thumb.jpg Тема: Хвороби бджіл post-5681-1395669188_thumb.jpg Практичні заняття на пасіці post-5681-1395669223_thumb.jpg На пасіці, контроль стану зимівлі post-5681-1395669277_thumb.jpg Барабаш пригощає своєю "Медівкою" post-5681-1395669435_thumb.jpg Коротко про курси можна дізнатися переглянувши відео за

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До Уваги пасічників оголошується набір на заочні (дистанційні) курси бджільництва із можливістю по закінченню навчання отримати Свідоцтво про присвоєння робітничої професії "БДЖОЛЯР" Державного зразка. Початок навчання: 1 вересня 2014р термін навчання 5 міс. вартість навчання: (уточнюється- залежить від кількості слухачів) форма занять: настановчі лекції, індивідуальні контрольні роботи, звіти про практичну роботу. Слухачам надаються в електронному вигляді презентації по темах занять. Для попереднього запису пишіть на E-mail: w.nikolay@ukr.net

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
оголошується набір на заочні (дистанційні) курси бджільництва

Объявление еще актуально?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, оголошення актуальне. Дистанційне навчання з використанням порталу http://moodle.bkeipr.com/course/ Слухачам видається логін та пароль для доступу для входу на портал в розділ бджільництво, вивчають матеріал, проходять тестовий контроль отримують оцінки в електронний журнал. Наразі формуємо групу, вже є біля 20 осіб попереднь зареєстрованих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наразі формуємо групу, вже є біля 20 осіб попереднь зареєстрованих.

а можна уточнити ... я у вас там є записаний ? :helpme:;):wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наразі формуємо групу, вже є біля 20 осіб попереднь зареєстрованих.

а можна уточнити ... я у вас там є записаний ? :helpme:;):wave:
Так, Ви записані
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Запишіть у попередній список заочників. І ціну навчання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вартість навчання на курсах 1850грн. Тривалість навчання - 5міс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вартість навчання на курсах 1850грн. Тривалість навчання - 5міс
Как оплата происходит? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вартість навчання на курсах 1850грн. Тривалість навчання - 5міс
Как оплата происходит? :hi:
Оплата за навчання здійснюється на рахунок коледжу (реквізити вкажу пізніше :hi: )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До Уваги пасічників оголошується набір на заочні (дистанційні) курси бджільництва із можливістю по закінченню навчання отримати Свідоцтво про присвоєння робітничої професії "БДЖОЛЯР" Державного зразка. Початок навчання: 1 вересня 2014р термін навчання 5 міс. вартість навчання: (уточнюється- залежить від кількості слухачів) форма занять: настановчі лекції, індивідуальні контрольні роботи, звіти про практичну роботу. Слухачам надаються в електронному вигляді презентації по темах занять. Для попереднього запису пишіть на E-mail: w.nikolay@ukr.net
Актуально ще? Скільки раз доведеться приїздити до коледжу за весь період навчання? Професія - бджоляр, а кваліфікаційний рівень? Дата закінчення навчання? Дякую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
До Уваги пасічників оголошується набір на заочні (дистанційні) курси бджільництва із можливістю по закінченню навчання отримати Свідоцтво про присвоєння робітничої професії "БДЖОЛЯР" Державного зразка. Початок навчання: 1 вересня 2014р термін навчання 5 міс. вартість навчання: (уточнюється- залежить від кількості слухачів) форма занять: настановчі лекції, індивідуальні контрольні роботи, звіти про практичну роботу. Слухачам надаються в електронному вигляді презентації по темах занять. Для попереднього запису пишіть на E-mail: w.nikolay@ukr.net
Актуально ще? Скільки раз доведеться приїздити до коледжу за весь період навчання? Професія - бджоляр, а кваліфікаційний рівень? Дата закінчення навчання? Дякую.
Так, запис на дистанційне навчання триває! Оскільки за цією формою навчання йдуть навчатися ті хто з бджолами на "ти", тому не бачу особливої потреби у зборі більше 2-3 разів за період навчання. (Як кому вийде, але графік з темами буде!). Випускникам присвоюється кваліфікація- ІІІ розряд. Закінчення навчання 20-ті числа грудня. Будуть питання пишіть, телефонуйте :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Початок навчання: 1 вересня 2014р... ....Закінчення навчання 20-ті числа грудня.....
Шото не получается по времени :dntknw:
.....термін навчання 5 міс.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навчання на дистанційних курсах закінчується в кінці грудня 2014р. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 вересня вже скоро коли вже потрібно перерахувати кошти? Чекаю початку, годую бджоли і за книжки і навчання. Чекаю листа на е.пошту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...