Перейти к содержанию

Саджанці рідкісних культур


gardener

Рекомендуемые сообщения

Скоро зима...з бджолами буде трохи меньше клопотів. Значить можна зайнятись чимось для душі. Тому пропоную саджанці (як колись говорили) рідкісних культур. Для вашої уваги саджанці лимонів, гранатів, лаврового дерева, бананів. кипариса вічнозеленого. Саджанці вирощені мною в отакій тепличці post-609-1351193353_thumb.jpg post-609-1351193445_thumb.jpg А також з більш традиційних культур пропоную сіянці великоплідних, тонкокорих грецьких горіхів і саджанці чорної смородини різних сортів. При вашому бажанні можу дати більш детальну інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пишіть які сорта і по чому :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для вашої уваги саджанці лимонів

Лимон какой сорт?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лимон какой сорт?
лимон - в основному Пандероза, є пару штук Мейєра. Ціна від 80 грн (до 300) банан - Musa super dwarf cavendish 50-80 грн смородина: Черешнева, Титанія, Загадка, Краса Львова, Билинна. Вологда, Сюїта Київська, Санюта. (ціна: 10 - 15 грн) лавр - 40 грн гранат - 30 - 50 грн кипарис - 25 - 80 грн (в залежності від висоти) сіянці горіха - 20 - 50 грн Доставка "Новою поштою", оплата на карточку Приватбанку. ЗІ На весну приймаю замовлення на мандарини і апельсини, лимони.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото вижу карликовые гранаты , если не ошибаюсь ??выбор среди них есть ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото вижу карликовые гранаты , если не ошибаюсь ??выбор среди них есть ??
Будут только на следующий год. Плоды созрели, буду на днях сеять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А також з більш традиційних культур пропоную сіянці великоплідних, тонкокорих грецьких горіхів і саджанці чорної смородини різних сортів. При вашому бажанні можу дати більш детальну інформацію.
Які у Вас грецькі горіхи? Коли вступають в плодоношення? Можливо знаєте сорти… Є компанія, яка продає грецькі горіхи, які вступають в плодоношення на 2 – 3 рік., але ціна в них дуже висока і продають вони оптом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Які у Вас грецькі горіхи? Коли вступають в плодоношення? Можливо знаєте сорти… Є компанія, яка продає грецькі горіхи, які вступають в плодоношення на 2 – 3 рік., але ціна в них дуже висока і продають вони оптом.
В мене сіянці, не скороплідні. Були такі, але вимерзли в люті наші зими.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
gardener, Сажанцы персика непродаете ?
Нет, с плодовыми почти завязал :( , остатки распродую, но персика там нет.
На фото вижу карликовые гранаты , если не ошибаюсь ??выбор среди них есть ??
Могу предложить сеянцы карликовых гранатов post-609-1375128532_thumb.jpg укорененный черенок инжира post-609-1375128594_thumb.jpg Саженцы кофе Арабика post-609-1375128681_thumb.jpg а также привитые саженцы мандарина Предложения по лимонах, садовых гранатах, бананах остаются в силе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бачив на базарі саджанці кумквата. Хтось пробував його вирощувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Привитые саженцы: мандарины Тардиво, Ковано Васе, Шива Микан, Уншиу, апельсины arancio "Dolce", Тарокко каламондин австалийский микроцитрус Фаустримедин понцирус трифолиата

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Куплю насіння заманіхи високої (ехінопанакса) врожаю 2013 року

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Какая цена на мандарины,Взялбы в свой зимний сад по одному сорту мандарина, апельмина и лимон Пандероза другие сорта имеются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена саженцев цитрусовіх 60-80-100 гривен, в зависимости от размера. Пишите что интересует, могу фотки скинуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена саженцев цитрусовіх 60-80-100 гривен, в зависимости от размера. Пишите что интересует, могу фотки скинуть.
Мандарина по одному каждого сорта,апельсинчики тоже и лимончик. Нужно не больших размеров они лучше переносят стресы по пересылке и климатезации.Фотки конечно выложите,спасибо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена саженцев цитрусовіх 60-80-100 гривен, в зависимости от размера. Пишите что интересует, могу фотки скинуть.
Мандарина по одному каждого сорта,апельсинчики тоже и лимончик. Нужно не больших размеров они лучше переносят стресы по пересылке и климатезации.Фотки конечно выложите,спасибо.
Фотки можете здесь посмотреть. Завтра посмотрю что там осталось и дам знать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нафото бачив на деяких деревцях прививка зроблена дуже високо,це після невдалих прищеплень чи так задумано. З фото видно що прививки зроблені на бокових гіллячках,а не на центральному стволі.Я люблю коли прививки низенько.Дякую за фото. Ви тут буваєте http://homeflowers.ru/yabbse/index.php?showforum=5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нафото бачив на деяких деревцях прививка зроблена дуже високо,це після невдалих прищеплень чи так задумано. З фото видно що прививки зроблені на бокових гіллячках,а не на центральному стволі.Я люблю коли прививки низенько.Дякую за фото. Ви тут буваєте http://homeflowers.ru/yabbse/index.php?showforum=5
Робив для себе (на високому штамбі). Там де на бічних - просто мабудь більше товщина підходила, та й лишав резерв на випадок якщо не приживеться. Завтра подивлюсь шо є з низьких щеплень. Мені такі навіть простіше пересилати. Я там навіть не зареєстрований. зараз подивлюсь, дякую. Я більше на homecitrus буваю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня Вам. Я звичайно взявби Мандарини Базарний,Тардиво, Ковано Васе,Уншиу,Шива микан. Апельсин Дольче, Тароко нуцеляре, Лимон Пандероза, КумкватОбовата, Гонконгский. Там я бачив прищепи ще непустили приріст(не повністю прижиті) в чому є сумнів.Яка ціна за цей дивайс. З пов. Адам Колінчук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Новим роком! прищепи прижиті, просто ще не пішли в ріст. Щеплення я робив в липні місяці і якщо вони ще не пропали, то приживлення пройшло успішно. Але ви можете зачекати. Теперішня ціна за ті що ще не ростуть - 60 гривень, за ті що з приростом - 80 гривень. Вам будуть всі по 60 гривень. Якщо вирішите. давайте координати нової пошти, думаю до холодів ще би встигли прийти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Новим роком! прищепи прижиті, просто ще не пішли в ріст. Щеплення я робив в липні місяці і якщо вони ще не пропали, то приживлення пройшло успішно. Але ви можете зачекати. Теперішня ціна за ті що ще не ростуть - 60 гривень, за ті що з приростом - 80 гривень. Вам будуть всі по 60 гривень. Якщо вирішите. давайте координати нової пошти, думаю до холодів ще би встигли прийти.
Відправте м.Старобільск Луганська обл. склад №2 залиште бірочки з підписами.З пов. А Колінчук.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відправте м.Старобільск Луганська обл. склад №2 залиште бірочки з підписами.З пов. А Колінчук.
Гляньте в приват. І напишіть номер Вашого телефону
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Всім доброго дня. Посилку отримав, дуже вдячний. Правда в лимона підсохло листя,земля була дуже суха,я його перевалив в другу посуду думаю відійде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А шо. так довго везли? Листя підсохло, чи прив'яло? Якщо "відійде", дайте знати, я поміняю. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...