Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, BezGmo сказал:

Велика це скільки від краю до краю?
 

Цього року це еліпс  розмірами приблизно 25 на 20 кілометрів  того року було 40 на 20

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Борис К. сказав:

Цього року це еліпс  розмірами приблизно 25 на 20 кілометрів  того року було 40 на 20

а ви знаєте що там є пасіки, чи просто дивитесь літає бджола чи ні???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привітайте мене - зловив перший в житті рій в пастку. Ну в картонну коробку з рамками.:-)

Тіки що переніс у льох.  А тепере важливе питання - зловив на дереві метрів 200 від пасіки.

Як пересадити у вулик щоб зберегти льотну бджолу по максимуму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2018 в 11:47, Борис К. сказал:

Цього року я  повісив більше 120 пасток

Это чем же заряжали такое количество?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, admdz сказав:

Привітайте мене - зловив перший в житті рій в пастку. Ну в картонну коробку з рамками.:-)

Тіки що переніс у льох.  А тепере важливе питання - зловив на дереві метрів 200 від пасіки.

Як пересадити у вулик щоб зберегти льотну бджолу по максимуму?

не розумію я цих картонних коробок, на раз. Роблю з хламу а служитимуть декілька років, а картон знай кожного сезону шукати треба, та ще й воно викидається а всі знають що бумага по-моєму 100 років розпадається, можу звичайно і помилятися за 100 років

7 годин тому, странник сказав:

Это чем же заряжали такое количество?

буває таке що йдуть в ловушку де стоїть сама вощина, так що то не така вже і проблема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, admdz сказав:

Привітайте мене - зловив перший в житті рій в пастку. Ну в картонну коробку з рамками.:-)

Тіки що переніс у льох.  А тепере важливе питання - зловив на дереві метрів 200 від пасіки.

Як пересадити у вулик щоб зберегти льотну бджолу по максимуму?

На ранок почали вириватися з пастки так що довелося пересаджувати терміново. Начебто сіли всі)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.06.2018 в 07:49, BezGmo сказал:

а ви знаєте що там є пасіки, чи просто дивитесь літає бджола чи ні???

На такій території є  приблизно 2 десятки різних за розміром населених пунктів, так що всерівно рої найдуться, в крайньому разі в лісі десь хоч  якийсь живе і в тісному дупл і також хоче роїтись, спеціально   наявністю бджолосімей не цікавлюсь

14 часов назад, странник сказал:

Это чем же заряжали такое количество?

 ставлю 2 рамки суші і 3 вощини.  Пасіка - основний заробіток,  тож мусить бути не маленькою, тож старої  суші  на пастки не проблема   та  й вощини також

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, admdz сказав:

Привітайте мене - зловив перший в житті рій в пастку. Ну в картонну коробку з рамками.:-)

Тіки що переніс у льох.  А тепере важливе питання - зловив на дереві метрів 200 від пасіки.

Як пересадити у вулик щоб зберегти льотну бджолу по максимуму?

1) Ставити пастки за 3 км.

2) Перевезти пастку на інше місце за 3 км

3) Принести вулик до пастки, а забрати на точок коли почнуть збиратися в клуб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо оси або шершні оселяться в пастці то навіщо чекати до вересня, щоб її забрати???

7 годин тому, Борис К. сказав:

На такій території є  приблизно 2 десятки різних за розміром населених пунктів, так що всерівно рої найдуться, в крайньому разі в лісі десь хоч  якийсь живе і в тісному дупл і також хоче роїтись, спеціально   наявністю бджолосімей не цікавлюсь

 ставлю 2 рамки суші і 3 вощини.  Пасіка - основний заробіток,  тож мусить бути не маленькою, тож старої  суші  на пастки не проблема   та  й вощини також

сушнина та вощина в перемішку, чи вощина по бокам???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Борис К. сказав:

На такій території є  приблизно 2 десятки різних за розміром населених пунктів, так що всерівно рої найдуться, в крайньому разі в лісі десь хоч  якийсь живе і в тісному дупл і також хоче роїтись, спеціально   наявністю бджолосімей не цікавлюсь

 ставлю 2 рамки суші і 3 вощини.  Пасіка - основний заробіток,  тож мусить бути не маленькою, тож старої  суші  на пастки не проблема   та  й вощини також

а можна поцікавитися скільки зараз сімей??? рої для розширення пасіки чи для підсиленння?? якщо для обох варіантів то цікаво приблизно у відсотках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, BezGmo сказал:

якщо оси або шершні оселяться в пастці то навіщо чекати до вересня, щоб її забрати???

сушнина та вощина в перемішку, чи вощина по бокам???

Дві суші поряд, з одного боку дві вощини з одного одна

55 минут назад, BezGmo сказал:
1 час назад, BezGmo сказал:

а можна поцікавитися скільки зараз сімей??? 

на  сьогодді бджоли гудуть в 351  вулику, але ця цифра нічого ще не говорить, з  50 штук ще піде на об"єднання, з десяток ще просто вибракую, а впереді буде зима,  Запитувати про кількість сімей можна весною, те , що  є осінню чи літом - це по воді  вилами писано.

 рої для розширення пасіки чи для підсиленння?? якщо для обох варіантів то цікаво приблизно у відсотках

Я збираю бджолине обніжжя,   при цьому, якщо вийшов рій, то  потім, якщо я прозівав,молода матка після найпершого виходу  на ознайомчий обліт  не може через пилкозбирач повернутись  у вулик і сім"я  трутовіє.  На виліт то вона  виходить через трутневидалячі, а назад   СТОП.  Тому в  мене ще є  третя графа використання роїв - для  виправлення струтовілих сімей..  В процентах всі названі використання -  33% -33% - 33% , але це приблизною

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.06.2018 в 14:22, gardener сказав:

+1 на .опі:umora:

мінус дві пастки. Стирили...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, gardener сказал:

мінус дві пастки. Стирили...

Мусимо терпіти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Борис К. сказал:
3 часа назад, gardener сказал:

мінус дві пастки. Стирили...

Мусимо терпіти

Конкурирующая фирма однако :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, gardener сказал:

мінус дві пастки. Стирили...

у меня минус 4ре и не одного роя!!!!!!!:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я щось не те роблю. Вже другий рік поспіль стоїть моя пастка і ще якогось конкурента в метрах 50-100 одна від одної. В його є бджоли, а в моїй немає(((.
Чужі пастки принципово не беру. В цьому році чужих знайшов штук 5. А одну знайшов серед ночі. Оце люди пастки вміють ставити, що аж вночі видно))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3, этот год - дела похуже, из восьми поставленных выстрелило шесть (одна два раза). Наверное можно уже потихоньку сворачиваться.:hmm:У кого есть опыт подсиливания отводков роями? Интересны наработки в этом направлении, а то сам использую газету, но может есть что-то по проще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shersand сказал:

У кого есть опыт подсиливания отводков роями?

сам использую газету, но может есть что-то по проще.

А что , постелить газетку очень сложно ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Деменський сказав:

А я щось не те роблю. Вже другий рік поспіль стоїть моя пастка і ще якогось конкурента в метрах 50-100 одна від одної. В його є бджоли, а в моїй немає(((.
Чужі пастки принципово не беру. В цьому році чужих знайшов штук 5. А одну знайшов серед ночі. Оце люди пастки вміють ставити, що аж вночі видно))

то вони так ставлять щоб бджоли теж могли знайти))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2018 в 22:07, Борис К. сказав:

Мусимо терпіти

а ви пастки ставите в середину посадок чи так щоб свытилася трохи???ПРОСто помытив, ты якы виглядають трохи ловлять рої, ті які по далі, менше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

А что , постелить газетку очень сложно ?

Газетку постелить не сложно, но не везде в корпусах есть летки (например в шестирамочниках Дениса), в этом сложности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, shersand сказал:

Газетку постелить не сложно, но не везде в корпусах есть летки (например в шестирамочниках Дениса), в этом сложности.

Швайку накалить и прожечь 

Проблемы не вижу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Швайку накалить и прожечь 

Проблемы не вижу 

то якось шкода, а хіба не можна кришку не повністю одягти?? буде зверху щілина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, BezGmo сказал:

то якось шкода, а хіба не можна кришку не повністю одягти?? буде зверху щілина

Навiщо тi льoтки придумали 

Зсунув кришу ,як Овдiенко i нехай лiтають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Швайку накалить и прожечь 

Проблемы не вижу 

Можно и так, но думал может как-то по другому люди обходятся. Попался просто вчера роек на четыре рамки, толку с него не много, хотел на пополам поделить и подсилить отводки. Только способ с газетой ради двух рамок пчелы затевать вроде как излишество, но если матку грохнут, то пользы тоже никакой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...