Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

14 хвилини тому, shersand сказав:

Ви мабуть хірург? :umora:

гірше:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, ромео сказал:

треба, щоб ще пощастило натрапити на спеціаліста, який знає, що з тим кліщем робити...

... бо бували випадки, що так званий "хірург" витягував кліща пінцетом і відірвав по шматках, а потім з тіла видовбував...

Разів напевно п`ять виривав його з тіла і поки що все обходилось. Кажуть що він є двох видів і другий вид дійсно страшний. Але раз я поки що живий, то напевно що він мене ще не кусав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Укроп сказал:

Разів напевно п`ять виривав його з тіла і поки що все обходилось. Кажуть що він є двох видів і другий вид дійсно страшний. Але раз я поки що живий, то напевно що він мене ще не кусав

у меня на этой неделе уже третий клещ. Жуть. Хорошо хоть на коленке ( при том одной и тоже ), и я сразу вижу и выкручиваю. Бррр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас весною кліщів кишіло... потім поменшало.... Але вчора одного "зловив"....  викрутив, хотів завезти на аналіз, виявляється це роблять в санепідемстанції, а вона зачинена... Буду чекати понеділка.

12 години тому, Sanich сказав:

А сенс? Сироватки проти енцифаліту немає. 

при енцефаліті призначають противоклещевой імуноглобулін. Це досить дорогі ліки, тому що його роблять на основі крові донорів, які мають імунітет до цього вірусу. 
Також для профілактичних цілей пацієнту призначають іммунностимулятори - противірусні препарати, які активізують імунітет. Це медикаменти на основі інтерферону і рибонуклеази (наприклад, анаферон). 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рої не літають, на кліщі перейшли?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Бджолопотам сказав:

Це досить дорогі ліки, тому що його роблять на основі крові донорів, які мають імунітет до цього вірусу. 

ніхто не призначить пацієнту таких ліків без підтвердження діагнозу у пацієнта, а не в кліща. :) 

10 годин тому, Бджолопотам сказав:

Також для профілактичних цілей пацієнту призначають іммунностимулятори - противірусні препарати, які активізують імунітет. Це медикаменти на основі інтерферону і рибонуклеази (наприклад, анаферон). 

Це все працює в здоровому організмі і без стимуляторів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Sanich сказав:

ніхто не призначить пацієнту таких ліків без підтвердження діагнозу у пацієнта, а не в кліща. :)

Тобто як кліщ виявився енцефалітним, людині не призначать лікування поки не проявляться перші симптоми?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Елена Щербань сказав:

Хорошо хоть на коленке ( при том одной и тоже )

група крови на рукаве...

пожелай мне удачи...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може згодиться кому, або перенесіть у тему про кліщів...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рой затихли, вот уже дней десять как  даже раз ветки нет не пойму почему :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене також розвідки нема.Мабуть в зв"язку з цвітінням липи .Надіюсь після липи попруть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Шавлюк сказав:

В мене також розвідки нема.Мабуть в зв"язку з цвітінням липи .Надіюсь після липи попруть.

В нас липа закінчує медувати - а сьогодні виявив ще два роя в пастках... Липа в лісі цвіте, а вони рояться...:umora:

Вже три цього сезону... ще один і буде норма. Правда і з цими не знаю що робити, всі вулики зайняті...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодніпривіз 4  то вже цього сезону 51.    Ще бачив в  п"ятьох пастках, але руки не дійшли ще привезти.  А взагалі роїв відносно минулих років мало і дуже багато маленьких.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Борис К. сказал:

А взагалі роїв відносно минулих років мало і дуже багато маленьких.

Да мне попадал на полторы рамки всего, но после соединения с 1,5 кг есть результат   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Redkii сказал:

Да мне попадал на полторы рамки всего, но после соединения с 1,5 кг есть результат   

В мене цього року, два то взагалі  займали  місця в одній вуличці як пачка від сигарет, і розплоду як неповна сірникова пачка. Дивуюсь як взагалі  таке моголо вилетіти. Швидше всього поділивсярій який йшов з декількома неплідними, тому , що пастки висіли недалеко одна від одної.   То таких , звичайно не рахував, але розплоду як 5 копійок, значить матка плідна, то також в безматочну сім"ю його  і є результат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роїв немає так як минулого літа. Може підуть пізніше. У мене зараз три рої на 17 пасток, один з них дуже гарний. Одну пастку зкомуниздили. Посадка недалеко від села, її нещадно дорізають. Мабуть хтось натрапив і зняв. І що дивно, їдеш селом, майже кожний двір огороджений недешевим забором, стоять машини, трактори, якась техніка. І їм знадобився ящичок з дсп, який вони не вішали. І вони ще хочуть, щоб влада не крала. Стидоба і ганьба! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Arius сказал:

Роїв немає так як минулого літа. Може підуть пізніше. У мене зараз три рої на 17 пасток, один з них дуже гарний. Одну пастку зкомуниздили. Посадка недалеко від села, її нещадно дорізають. Мабуть хтось натрапив і зняв. І що дивно, їдеш селом, майже кожний двір огороджений недешевим забором, стоять машини, трактори, якась техніка. І їм знадобився ящичок з дсп, який вони не вішали. І вони ще хочуть, щоб влада не крала. Стидоба і ганьба! 

Одним словом хохли,наш народ тяжко зрозуміти .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я в неділю поохотився на рої ))

В середині травня повісив 8 ловушок для спортивного інтересу(на більше не вистачило часу цього року). Минулого тижня провіряв перший раз,не було можливості скоріше,то з 8 в 4 були рої . Отже я в суботу в вечері і в неділю досвіта займався лазенням по деревах))    І попутно ще раз провіряв ловушки, і за тиждень залетів ще один ройок (п'ятий ). Рої успішно були доставлені на пасіку і переселенні в вулики.

Найкраще це вскривання ловушки як "кіндер сюрприз" не знаєш що тебе чекає))

Роями задоволений найменший на 4 рамки, найбільший 7 рамок. В деяких вже почав лупитись розплід,значить вони вже давненько сидять. 

На фото вікно одної з ловушок, правда трохи за скоро прийшов знімати , прийшлось ще трохи посидіти на дереві поки бджоли позалітають.

image.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сделал я в этом году 6 ловушек. 2 на 8 рамок и 4 ловушки на 6 рамок. Так вот в 6 рамочне вообше напрочь отказываються идти. А вот  в 8 оамочник идут охотно...Выводы думаю понятны 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Triton сказав:

Сделал я в этом году 6 ловушек. 2 на 8 рамок и 4 ловушки на 6 рамок. Так вот в 6 рамочне вообше напрочь отказываються идти. А вот  в 8 оамочник идут охотно...Выводы думаю понятны 

  В мене дві восьмирамочних  і14 шестирамочних. на 8 рамок зайшов один. на 6 рамок - 6. Пастки на даданівську рамку, але стоять рамки Рута. Спрацювала одна шестирамочна на рутівську рамку (там взагалі пуделко). Так що висновки не такі вже й зрозумілі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привез первые три роя. начало есть.Разведка еще в девяти. Поле липы начнеться .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, gardener сказал:

  В мене дві восьмирамочних  і14 шестирамочних. на 8 рамок зайшов один. на 6 рамок - 6. Пастки на даданівську рамку, але стоять рамки Рута. Спрацювала одна шестирамочна на рутівську рамку (там взагалі пуделко). Так що висновки не такі вже й зрозумілі

Три года назад, вначале своей охоты за роями, за неимением полноценных ловушек, в качестве оных приспособил пакетные ящики, и ничего, ловились. Правда, после того, как половина поселившегося роя вынуждена была сидеть под ловушкой, понял, что семь дадановских рам - это необходимый минимум (но тоже использую в ловушках рамки рута, остается дополнительное место).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу помощи. 2 года пытался поймать, результат - 0. Приманки, растопленный воск, мерва, мелиса, прополис, холстики, дохлые матки и ничего:(.

Вот наглядная ситуация, тыкните пальцем куда лучше ставить ловушки. По деревьям особо не полазишь, везде либо акация и глядичая вся в иголках, либо кусты метра 2 в высоту.:please:

 

рои.jpg

Синим - дороги (типо асфальт). 

4 села, во всех есть пчелы.

Расстояния от центрального показал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Джаз сказав:

тыкните пальцем куда лучше ставить ловушки

:umora: Ну так не піде. Хочеш по науці? Тоді циркулем (центр в центрі кожного села) окреслюєш радіуси в 3-4 км. На перетині і вішай...

Якщо чесно, вішаються пастки чисто інтуїтивно (найвище дерево в окрузі). Раджу - повішай - і забудь. А там, на удачу надійся))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Джаз сказал:

Прошу помощи. 2 года пытался поймать, результат - 0. Приманки, растопленный воск, мерва, мелиса, прополис, холстики, дохлые матки и ничего:(.

Вот наглядная ситуация, тыкните пальцем куда лучше ставить ловушки. По деревьям особо не полазишь, везде либо акация и глядичая вся в иголках, либо кусты метра 2 в высоту.:please:

 

рои.jpg

Синим - дороги (типо асфальт). 

4 села, во всех есть пчелы.

Расстояния от центрального показал.

Шукайте  кочову пасику 

Порода пчел желательно карпатка

На села с пасекой до 20 ульев надежды мало

Воны сами такие как вы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...