Перейти к содержанию

Как привлечь бродячий рой


Рекомендуемые сообщения

Бойове хрещення бджолиним роєм.:umora:

УВАГА!!!  Ненормативна лексика зашкалює!!!  Слухати краще в навушниках (щоб у хаті не було переполоху)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бойове хрещення бджолиним роєм.:umora:

УВАГА!!!  Ненормативна лексика зашкалює!!!  Слухати краще в навушниках (щоб у хаті не було переполоху)

 

Смеялся до слез!!!:umora::rofl: Привязаться что-ли. :umora: Бежал бы так с лестницей. Беги на х.й о тсюда!!! ...:rofl:Специалист... И сразу в ящик!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Дубнюк Владимир, учитесь снимать рои. не так это и страшно. Просто быстро нужно бегать. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бойове хрещення бджолиним роєм.:umora:

УВАГА!!!  Ненормативна лексика зашкалює!!!  Слухати краще в навушниках (щоб у хаті не було переполоху)

 

хто ж так рій знімає.і для чого стремянку будувати. поруч стять влики. дістаньте. рамку і піднесіть на жердині до роя і він ваш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мишка очень любит мёд!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мишка очень любит мёд!:umora:

мішка весело живєт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бойове хрещення бджолиним роєм.:umora:

УВАГА!!!  Ненормативна лексика зашкалює!!!  Слухати краще в навушниках (щоб у хаті не було переполоху)

 

Где ж вы такое нашли? Я так ржал в наушниках, что аж жена говорит включай и мне. Говорю тебе такое слушать нельзя, ты учительница. Ржали вместе.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где ж вы такое нашли? Я так ржал в наушниках, что аж жена говорит включай и мне. Говорю тебе такое слушать нельзя, ты учительница. Ржали вместе.:umora:

Та де, де?  

- В ... :ah:на ютюбі. Випадково надибав. Разів 5 дивився 

Автор - веселий чувак. А найбільшою несподіванкою був його крик. Ледве не оглух в навушниках!!!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

слабак! я в цьому році  перевозив бджіл, якось відкрився льоток в одному вулику як раз крайній від дверей. в бусі повно бджоли. відкрив передні вікна, вдів маску, а бджола місцева, темпераментна:af:.  погрузив з братом, а вигружати з іншим треба, по дорозі підбираю, по телефону повідомив про інцидент і про необхідну екіперовку, маску видаю на місці. от цей напарник молодець, не пам"ятаю скільки він нарахував укусів на наступний день але все допомагав справно.   вулик попався один безоднієї  ручки і без защібок корпуса до дна, тримався на стягуючому ремні. я однією рукою тримав за дно то теж не дійшов до місця, рука почала терпнути, а коли присвітив мобілкою то вона вся чорна від бджіл була.

зато цей помічник з гордістю споминає і розповідає цю історію.:ay:от таких потрібно брати в напарники. завіз його додому, а сам наступного дня на роботу, так і нічим і не лікувались тої ночі:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где ж вы такое нашли? Я так ржал в наушниках, что аж жена говорит включай и мне. Говорю тебе такое слушать нельзя, ты учительница. Ржали вместе.:umora:

Не знаю що ви там смішного побачили:dntknw: Непрофесіоналізм і матюки.....:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю що ви там смішного побачили:dntknw: Непрофесіоналізм і матюки.....:IMHO:

Меня это и повеселило. Если б он это сделал профессионально, то не было б смешно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Вот что значит нехватка ловушек 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Завтра собираюсь развешивать ловушки, подскажите друзья, не рано ли их развешивать, почему то берут сомнения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, kostantin501 сказал:

Завтра собираюсь развешивать ловушки, подскажите друзья, не рано ли их развешивать, почему то берут сомнения?

С такой весной ,как в этом году думаю рановато .Эти качели с погодой завели пчёлу в непонятки .Пчёлы свободно помещаются в три корпуса ,даже кое где и рановато ставить третий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Мико сказал:

С такой весной ,как в этом году думаю рановато .Эти качели с погодой завели пчёлу в непонятки .Пчёлы свободно помещаются в три корпуса ,даже кое где и рановато ставить третий 

:hmm:ну як сказати, залежно де і в кого, не кожен добросовісно контролює розвиток бджіл, а саме на таких і розрахунок при ловлі роїв, з вашої пасіки довго прийдеться чекати, поки поставити четверті корпуси, поки візьмете з головного взятка, потім підготовка на зиму, то бджолі при такому графіку ніяк не виходить встигнути рій випустити:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2015 в 21:58, ромео сказал:

Бойове хрещення бджолиним роєм.:umora:

УВАГА!!!  Ненормативна лексика зашкалює!!!  Слухати краще в навушниках (щоб у хаті не було переполоху)

 

то я скажу є шедевр для майбутніх поколінь, ну я всяко бачив, бачив як сусід три дерева спиляв, думав спиляє рій спіймає, а рій завжди в гору і на нове дерево, а сусід під мухою не доганяв, ми тоже ржали всі................

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

 з вашої пасіки довго прийдеться чекати, 

Та можна i не дочекатись роiв, бо треба ще 100 нукiв маленьких заселити  .та мабуть i 60 на повних три рамки .Та пакетiв трошки продам на 145 рамках .Пiсля такого втручання думаю iм буде не до роiння.:hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, miro сказал:

:hmm:ну як сказати, залежно де і в кого, не кожен добросовісно контролює розвиток бджіл, а саме на таких і розрахунок при ловлі роїв, з вашої пасіки довго прийдеться чекати, поки поставити четверті корпуси, поки візьмете з головного взятка, потім підготовка на зиму, то бджолі при такому графіку ніяк не виходить встигнути рій випустити:umora:.

Всё, решено, сегодня еду! miro вы меня убедили что надо ехать:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самий раній рій ловив колись14 травня треба готуватись уже ловушки складати, після10 почну вішати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

Самий раній рій ловив колись14 травня треба готуватись уже ловушки складати, після10 почну вішати.

ну, а я на 5 травня колись, вчора заходив в зруб на пасіці, так там посилена розвідка бджіл, суш там є, кормові закриті, а річ в тому, почну з початку десь в 2012році придбав я в пана Горішника приманку для ловлі роїв вир. Польща, придбав без всякої віри в її дію, скоріше брав бо запах класний був, ціна на той час поміркована була, ємність велика і спрей, тобто розпилив і маєш як повітря очищувач, на хуторі в пустий вулик приснув, який там багато років стояв, а рої не залітали,на куртку пасічну приснув, щоб бджоли оцінили, в зрубі користувався ящики після дезинфекції екоцидом приснув, аби бджолам краще дихалось, так ось, що я хочу сказати на раунок приманки для роя особливо тої з Польщі, можете і невірити тому, але майте на увазі, вас бджоли питати чи ви вірите тому, чи ні не будуть вони і в вулик той на хуторі залітають кожен рік, я їжджу  (місяць як мене для перевірки на хворобу) забираю, на мене сів рій, коли я був в пасічній куртці,  два рази сів, в зруб минулого року залетіли, цього року мабуть знов залетять, общем я цю приманку одному товаришу подарував, але сказав щоб не прискав куда попало.....:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

приманка для роїв.PNG  така?

7 часов назад, miro сказал:

на раунок приманки для роя особливо  тої з Польщі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

приманка для роїв.PNG  така?

 

100% вона, але ціна офігєть, я її тоді набагато дешевше брав, за таку скажену ціну я б тоді не взяв, тоді вона в районі 100грн була, вже точно не памятаю, а може дешевше, но то що скопійовано зі сайту, то те саме що я мав, то Ви того обережні з тим будьте дивіться де прискати будете, бо рій саме там і сяде, добре що я тоді більше нічого не прискав, але тьоща не раз на пасіку заходила:umora:, вона як зооветиринар зі стажем .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

100% вона, але ціна офігєть, я її тоді набагато дешевше брав, за таку скажену ціну я б тоді не взяв, тоді вона в районі 100грн була, вже точно не памятаю, а може дешевше, но то що скопійовано зі сайту, то те саме що я мав, то Ви того обережні з тим будьте дивіться де прискати будете, бо рій саме там і сяде, добре що я тоді більше нічого не прискав, але тьоща не раз на пасіку заходила:umora:, вона як зооветиринар зі стажем .

тоді на тещину пенсію можна було б з десяток взять, а нині тільки дві... і для чого так багато цієї приманки  smile398.gif за сезон не використати, а на другий чи збережеться? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а можна купити в складчину, зважити до використання і зважити після різниця показника оплатив і віддав (чи вислав) наступному. smile469.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЛОВИРіЙ-олівець (Насонова залоза робоч.бджоли; геранталь; цітрадель) Україна.

таке хто застосував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...