Jump to content
Ю.М.

Нож пчеловода

Recommended Posts

В новий сезон з обновкою ...:wave: https://www.youtube.com/watch?v=3kfWwNE90tA

В 12.10.2017 в 21:47, ромео сказал:

Хочу подякувати Юрію Михайловичу Гуслію та його підприємству за підтримку пасічників!

Надіслав свого, вже непрацюючого, ножика (десь до 3 років роботи) і мені за півціни надіслали нового. Завтра їду забирати на нову пошту. Не кожен товар так можна обміняти (зіпсований і без затискачів-крокодилів, до речі). Причому без претензій і затримок.:ay:

ДЯКУЮ!!!   :hi:             

Новий ножик відбув першу викачку весною цього року. І знову вилізла стара біда: прокручується в ручці, так як і в першому ножику.

Хочу звернутись до виробника. 

@Ю.М., чи не можна щось змінити у виробництві, щоб позбутись цього недоліку?

До речі, як хто цю проблему усував?

• Like 2
  • Haha 1

В мене жінка розпечатувала рамки, теж почала прокручуватись ручка, зажав хомутом, потім взагалі ніж замкнуло, почали плавитись ізоляція на проводах. Був в запасі новий, так той даже не почав грітися після підключення...отаке...іноваційно...

28 минут назад, Ярко сказал:

В мене жінка розпечатувала рамки, теж почала прокручуватись ручка, зажав хомутом, потім взагалі ніж замкнуло, почали плавитись ізоляція на проводах. Був в запасі новий, так той даже не почав грітися після підключення...отаке...іноваційно...

2 роки користуємося ножем від Гуслія. Проблем поки не було, за винятком, що забулися виключити і виплавився припой, яким запаяний нагрівальний елемент. Вирішив не турбувати такими дрібницями Юрія Михайловича(хоча живе від мене за 200м) і сам запаяв, після ремонту ніж вже 2 викачки витримав. На ручку теж поглядаю але поки що все норм.

• Like 1
1 година тому, ромео сказав:

Новий ножик відбув першу викачку весною цього року. І знову вилізла стара біда: прокручується в ручці, так як і в першому ножику.

Хочу звернутись до виробника. 

@Ю.М., чи не можна щось змінити у виробництві, щоб позбутись цього недоліку?

До речі, як хто цю проблему усував?

У Вас який ніж, нерж чи чорний метал? У мене чорний, з синьою ручкою, за 3 роки проблем небуло

• Like 2
1 час назад, davolodya сказал:

У мене чорний, з синьою ручкою, за 3 роки проблем небуло

теж такий

11 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

за винятком, що забулися виключити і виплавився припой, яким запаяний нагрівальний елемент. і сам запаяв, після ремонту ніж вже 2 викачки витримав.

Скажіть, чим і як Ви запаювали ніж, у мене такаж проблема, паяю, а олово не береться до ножа:(

55 минут назад, timoncikk сказал:

Скажіть, чим і як Ви запаювали ніж, у мене такаж проблема, паяю, а олово не береться до ножа:(

У меня три ножа. Два черных и один нержавеющий. Один черный выходил уже  ПЯТЬ сезонов, этот будет шестой! Второй черный в прошлом году сдох. С нержавеющим такая-же проблема как у вас - отпаялся припой. Как решается проблема - звоните в ПАВИК и отправляете туда ножи Новой Почтой. Если нож на гарантии то его меняют на новый, вы платите только за пересылку. Если гарантия закончилась нож так-же меняют на новый за половину цены нового ножа, пересылку тоже оплачиваете вы. По поводу запаять, общался с Гуслием - говорит чтобы сами не паяли, там паяно флюсом более тугоплавким чем олово, самому запаять не получится, это раз. Чтобы флюс не отпаивался, во время работы нож нужно класть в воду, тогда он во время перерывов не будет перекаляться и плавить флюс, это два. Так-же могу посоветовать покупать ножи напрямую у ПАВИКа, так проще и быстрее решать гарантийные случаи.

Edited by Ысч
  • Like 3
  • Thanks 1
12 часов назад, timoncikk сказал:

Скажіть, чим і як Ви запаювали ніж, у мене такаж проблема, паяю, а олово не береться до ножа

11 часов назад, Ысч сказал:

там паяно флюсом более тугоплавким чем олово, самому запаять не получится

Перший раз запаяв звичайним оловом(припой у вигляді проволоки) дійсно получилась фігня - почало під час роботи випаюваться. Потім використав припой у трикутних зливках(маркіровку треба дивитися) то, як писав уже вище, проблем не було працює ніж як із заводською пайкою. Паяв із звичайною каніфоллю, але ніж включав секунд на 30-40, щоб простіше було паять. 

P. S. У мене ніж нержавійка 70Вт.

• Like 1
  • Thanks 1
6 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

використав припой у трикутних зливках

Наверное это баббит.  Но он насколько я помню для пайки не применяется. 

10 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Паяв із звичайною каніфоллю,

С кислотой для пайки лучше получится. Или можно использовать простую таблетку аспирина (ацетил-салициловая кислота) но нужно быть очень осторожным - НЕ ВДЫХАТЬ! А лучше наверное не экспериментировать и довериться профессионалам.:)

• Like 1
18 минут назад, Ысч сказал:

Наверное это баббит.  Но он насколько я помню для пайки не применяется.

Завтра подивлюся, що воно за припой. Але ним точно паяли автотрасові моделі.

20 минут назад, Ысч сказал:

А лучше наверное не экспериментировать и довериться профессионалам.:)

Згоден на всі 100, але нам їсти не дай, дай пограться  - юні техніки.

• Like 1
14 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Згоден на всі 100, але нам їсти не дай, дай пограться 

ГЫ. Сам такой. Сначала сам ремонтирую а когда уже вещь ремонту не подлежит - доверяюсь профессионалам.:umora:

• Like 1
  • Haha 3

Припой Sn96,5 Ag3 Cu0,5.  флюс - ортофосфорна кислота +етиловий спирт. Обов"язкова умова - ретельна зачистка паяного шва, інакше не лудиться. 

Основна перевага припою - не містить свинцю, основний недолік - ціна.

• Like 1

Ю.М

можна Вам відправити ножа на ремонт?

55 минут назад, timoncikk сказал:

Ю.М

Лучше сразу в личку писать, тоже отправлял в ремонт. Вопрос решился быстро, приятно иметь дело с такими людьми!

• Like 1
  • Thanks 1
7 минут назад, Виталик78 сказал:

Лучше сразу в личку писать, тоже отправлял в ремонт. Вопрос решился быстро, приятно иметь дело с такими людьми!

Дякую:hi:, але вже писав декілька раз, відповіді не отримав:dntknw:

1 минуту назад, timoncikk сказал:

Дякую:hi:, але вже писав декілька раз, відповіді не отримав:dntknw:

Человек занятой,в профиле телефон есть.

• Like 1

https://pavik.com.ua/contact-us - все контакты.

Я звонил 050-211-08-06 - решается все быстро - отправил, получил, оплатил. 

• Like 1
5 часов назад, timoncikk сказал:

Ю.М

Можна! Бажано в цілому вигляді (ніж нерозбірний), почистити від бруду, додати інструкцію з гарантійним талоном, будемо вдячні за супровідну записку з поясненням- запаяти, замінити, закріпити ручку і т.п. Відправка - м. Черкаси, Нова пошта №10, Інтайм №4, Делівері №2, Автолюкс №2. Гуслій Юрій Михайлович 096 803 61 89

• Like 1
10 часов назад, Ю.М. сказал:

Припой Sn96,5 Ag3 Cu0,5

Нормального качества - 1 кг - 1000грн, 100 грамм - 130 грн. Рабочая температура 200-220 градусов. Дорогое удовольствие заниматься самопайкой, уж лучше пусть профи паяют.

Edited by Ысч
17 часов назад, Ю.М. сказал:

в цілому вигляді (ніж нерозбірний), почистити від бруду, додати інструкцію з гарантійним талоном, будемо вдячні за супровідну записку з поясненням- запаяти,  Відправка - м. Черкаси, Нова пошта №10,  Гуслій Юрій Михайлович 096 803 61 89

Доброго дня Юрій Михайлович

Сьогодні відправив новою поштою Вам, посилку- ножа, максимально почистив та помив

все описав, посилка буде завтра у Вас, номер декларації написав у приват

Дякую

В 29.12.2017 в 10:45, Андрій Сумчанин сказал:

чеський аналог від фірми Vcelarstvi

IMG_20180102_085738.jpg

интересно, и как он показал себя по истечении сезона в сравнении с джериком? ;)

@Ю.М., відпрацював Ваш електричний ніж  повних 3 сезони, під кінець вилізла проблемка -- пішла тріщинка по паяному шву, ближче до ручки.  Ніж і далі в робочому стані, що порадите, працювати до кінця, чи відправити до Вас перепаяти?IMG_20181124_190744.thumb.jpg.5a80c91bd8764449c0d8c0d9c93579be.jpg

1 минуту назад, davolodya сказал:

@Ю.М., відпрацював Ваш електричний ніж  повних 3 сезони, під кінець вилізла проблемка -- пішла тріщинка по паяному шву, ближче до ручки.  Ніж і далі в робочому стані, що порадите, працювати до кінця, чи відправити до Вас перепаяти?IMG_20181124_190744.thumb.jpg.5a80c91bd8764449c0d8c0d9c93579be.jpg

Тріщина не катастрофічна. Як піде "по колу" пришлете на перепайку. 

• Thanks 1

Смотрю на сайте есть ножи с терморегулятором. Я так понимаю они должны быть и по надежнее и судя по мощности, более маневренными в плане температуры.
Есть пару вопросов.

Максимальный порог температуры выставлен с завода, или безопасный температурный порог для ножа нужно подбирать самостоятельно?
  То есть если выкрутить регулятор на максимум и оставить нож без охлаждения, он будет нормально работать, или перегреется?
И Второй вопрос. Если выставить напряжение не 12 а 14 или 15 вольт, скорость нагрева увеличится, или в блоке стоит дс-дс преобразователь, и на на нож все равно будет подаваться только 12 вольт, независимо от входного напряжения.