Перейти к содержанию

80-річчя Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи


bjolar

Рекомендуемые сообщения

28–29 вересня у м. Гадячі на Полтавщині відбудуться урочистості з нагоди святкування 80-річчя Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи. Початок офіційної частини о 11.00 28 вересня у кіноконцертному залі «Дружба» у м. Гадячі. У програмі святкування науково-практична конференція «Бджоли – здоров’я нації», круглий стіл, екскурсії на восковощинні заводи, у філіал ННЦ «Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича» та школу, концертна програма та Гадяцькі вечорниці. Школа запрошує на зустріч своїх випускників та усіх охочих. Забезпечимо проживанням за помірними цінами. Про свій приїзд просимо повідомити за тел. 066-633-40-35, 05354-2-06-75 Оргкомітет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обещались приехать многие. Программа мероприятия насыщена и интересна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28–29 вересня у м. Гадячі на Полтавщині відбудуться урочистості з нагоди святкування 80-річчя Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи.
Як найкраще і раціональныше дістатися до Гадяча з Харкова.Влаштовують залязниця,автобуси. Відповідати в "приват",а можна й на загальне обговорення :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из Харькова с благбазного автовокзала ходит автобус. Насколько я знаю, прямого ж/д сообщения до Гадяча нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из Харькова с благбазного автовокзала ходит автобус. Насколько я знаю, прямого ж/д сообщения до Гадяча нет.
Автобус так автобус.Дякую! А що у Вашого ведмедя на грудях за напис чи малюнок,пане Редакторе?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що у Вашого ведмедя на грудях за напис чи малюнок,пане Редакторе?
Передник! А медведь сам из Ярославского магазина по пчеловодству, который в самом центре города возле театра Волкова. Поставили чучело и на нём наклейка - 10 руб фото. Ну а я, чего там, фотосессию медведю устроил. Да ничего, симпатичный он.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обещались приехать многие. Программа мероприятия насыщена и интересна.
Буду!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дуже сподобалось! Цікава, насічена програма. Багато приємних знайомств. Подяка організаторам за таке дійство!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...