Перейти к содержанию

Конструкції вуликів


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Порадьте. Дістався майже рулон пробкової підкладки 2мм та ще трохи знятої, бу.

Думаю утеплити нею деревяні вулики.

Чи будуть її гризти бджоли коли поклеїти всередині?

Чи може поклеїти зовні - буде вроді справжнього дерева, з корою? :umora: Вологи корок вроді як не боїться, маслом ще помащу.

Що думаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

 

  • Подобається 7
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

 

Черговий пасічник, котрий не зміг працювати зі стандартним вуликом?

  • Подобається 6
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Север сказав:

Черговий пасічник, котрий не зміг працювати зі стандартним вуликом?

Тут виключно  про погоду! :dntknw:

16 годин тому, tolik2362 сказав:

 

Пане Анатолію, це відео вже показували. І не в розділі 'Погода' йому місце.  Отож я  переніс його сюди, де йому й місце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, tolik2362 сказав:

Моя особиста думка - це чергове 'винайдення' велосипеда. А що така конструкція крім складнощів виготовлення та незручності в догляді і перевезенні може дати? Хіба що - чергова невдала  спроба засвітити своє ім'я в історії українського бджільництва. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Север сказал:

Черговий пасічник, котрий не зміг працювати зі стандартним вуликом?

в мене інше питання, навіщо такий вулик, як є більш зручні вулики...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Вадим Попов сказав:

в мене інше питання, навіщо такий вулик,

а хто би тоді шось взнав за нього? (за винахідника)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2021 в 13:19, tolik2362 сказал:

 

думки бджіл: бляяяя, іше один д....б((((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
9 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Ого! То у мене було пару таких 'довгофокусних'. А у вас , бачу, чимало їх....

У нас +4С,хмарно. Наобіцяли дощу. Але пока немає його.:dntknw:

Робив спочатку одинарні, з ними мороки, і більше матеріалу іде, +більше займає місця на пасіці, більше собі робити не планую, хіба син загориться бджолами тоді можна доробити виїздну шухляду на платформу, і треба буде дороблювати 13 вуликів для неї. 

P_20200424_190420_1_p.jpg

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Ворон сказав:

Робив спочатку одинарні, з ними мороки, і більше матеріалу іде, +більше займає місця на пасіці, більше собі робити не планую, хіба син загориться бджолами тоді можна доробити виїздну шухляду на платформу, і треба буде дороблювати 13 вуликів для неї. 

 

 

Я б сказавби - антизлодій! Попробуй такий украсти!:IMHO::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

 

Я б сказавби - антизлодій! Попробуй такий украсти!:IMHO::ay:

Вкрасти незнаю, ми вдвох з сином ставили на скати, щоб можна було забити колики, важкувато, але зняли і поставили назад. :hi:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ворон сказав:

Робив спочатку одинарні, з ними мороки, і більше матеріалу іде, +більше займає місця на пасіці, більше собі робити не планую, хіба син загориться бджолами тоді можна доробити виїздну шухляду на платформу, і треба буде дороблювати 13 вуликів для неї. 

P_20200424_190420_1_p.jpg

Треба радити всім початківцям..якщо з бджолами не піде - можна ритуальне бюро відкривати..)) "Антикочівний" класичний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ворон сказал:

 ми вдвох з сином ставили на скати, але зняли і поставили назад. :hi:

пустий? чи з медом і з бжолами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Ворон сказав:

Вкрасти незнаю, ми вдвох з сином ставили на скати, щоб можна було забити колики, важкувато, але зняли і поставили назад. :hi:

Так тож ще, видно, було без бджіл з рамками...:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Іван Затуливітер сказав:

пустий? чи з медом і з бжолами?

Вулики з бджолами на сьогодні, як склав осіню, так і є зараз. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роблю вулики, готуюсь до розширення. Дійшло діло до льотків. Завжди робив прорізні прямокутні, але думаю може повирізати круглі та і все? Маю на увазі нижній основний. Так щоб хватило, см 6-7, що думаєте? Вільно залітатимуть..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, sitava сказав:

Роблю вулики, готуюсь до розширення. Дійшло діло до льотків. Завжди робив прорізні прямокутні, але думаю може повирізати круглі та і все? Маю на увазі нижній основний. Так щоб хватило, см 6-7, що думаєте? Вільно залітатимуть..

В мене обидва льотки щілинні, не люблю черг коло льотків, і так зручніше при встановлені пилковловлювачів. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ворон сказал:

В мене обидва льотки щілинні, не люблю черг коло льотків, і так зручніше при встановлені пилковловлювачів. :hi:

Ну пилкозбірник можна куди хочеш прикрутити :). А черга думаєте буде при діаметрі льотка 7 см? Це досить багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, sitava сказав:

Ну пилкозбірник можна куди хочеш прикрутити :). А черга думаєте буде при діаметрі льотка 7 см? Це досить багато.

В 7 сантиметровий круглий льоток, черг не буде, в такий і горобець залетить. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO: льоток потрібен влітку бджолам ще і для вентиляції...

По моїх спостереженнях завжди "вентилятори" тільки з одного краю щілини, тобто у льотку "двополосний" рух повітря. 

Чи буде так у круглому....:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, sitava сказал:

Роблю вулики, готуюсь до розширення. Дійшло діло до льотків. Завжди робив прорізні прямокутні, але думаю може повирізати круглі та і все? Маю на увазі нижній основний. Так щоб хватило, см 6-7, що думаєте? Вільно залітатимуть..

Что там мелочиться - вырежьте переднюю стенку до половины, точно никакой очереди не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Раз за эковулык. Хотел весной донья почистить но тяжеленные. 12 рамочные, доска 35. Магазины тоже тяжеленные , примерно 6 кг, а если с медом, то ващще. 

Смотрю, у них есть  в шип 25 мм и 20мм. Но только максимально на 10 рамок. Очень нравятся по весу, а вот хватит ли гнезда на 10? Дальше хочу решетку и магазин. Медовая база слабая и сдвинута к осени. 

Может кто имеет опыт, поделитесь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 21.04.2021 в 11:09, Макарыч57 сказал:

Раз за эковулык. Хотел весной донья почистить но тяжеленные. 12 рамочные, доска 35. Магазины тоже тяжеленные , примерно 6 кг, а если с медом, то ващще. 

Смотрю, у них есть  в шип 25 мм и 20мм. Но только максимально на 10 рамок. Очень нравятся по весу, а вот хватит ли гнезда на 10? Дальше хочу решетку и магазин. Медовая база слабая и сдвинута к осени. 

Может кто имеет опыт, поделитесь!

Взяв цю біду на свою голову, 10р в шип 25ка, круте ними, як живі. Шипи деякі не заходять, при скручуванні проклеював, але всеодно відриває верхній і нижній шип. 300 більш менш, но 145 на наступний рік підуть,як підставка. Краще брати без шипів, звичайні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Zinkevych19 сказал:

Взяв цю біду на свою голову, 10р в шип 25ка, круте ними, як живі. Шипи деякі не заходять, при скручуванні проклеював, але всеодно відриває верхній і нижній шип. 300 більш менш, но 145 на наступний рік підуть,як підставка. Краще брати без шипів, звичайні.

Видать они свой косяк поняли и сейчас таких в продаже нет, а вот старые на 35см стали лучше. Раньше вертикальные доски в 300том корпусе в четверть соединялись, а сейчас фигурный вырез, доски соединяю - не рассоединяются. Получу, сделаю фото.

А я хотел безфальцевые взять , которые в шип, а оно вон как. Спасибо, буду знать. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пиломатериалы дорожают 

деревянные изделия скоро перестанут быть конкурентами ППС и ППУ 

Вчера привезли удалители пчёл ,

деревянные там будут только обвязки ,

пластиковые турецкие донья тоже уже есть на пасеке 

Одно радует что все деревянные ульи обновлены ,

служить им ещё 30 лет минимум 

рабочий стол 001 (640x480) (2).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції вуликів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...