Перейти к содержанию

Сіра гірська кавказька бджола


logos

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, rudakov сказав:

Оновленна версія високо-кубітальної карніко-карпатки! І взагалі все що з права більше 2.00 по карніка, все що менше міліфера.

Браво, браво, бравісімо!!!!

 eef73663b9a40fb9bfadf4478b69fa50.gif

нарешті відкрили нову америку. А дідусь Руттнер дурак, їздив щось шукав, малював графіки, а всього на всього треба було сказати є карніка і є мелліфера. 

але навіть на карті велика нестиковка, придивіться, там є інші породи. Що будемо з ними робити та з дідусем Руттнером?

Цитата
  • A. m. adami 1.89±0.18 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. adansonii 2.39±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. armeniaca 2.61±0.42 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. anatolica 2.24±0.18 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. capensis 2.33±0.34 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. carnica 2.59±0.42 (Ruttner 1988, Tab. 14.1)
  • A. m. caucasica 2.16±0.31 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. cecropia 3.11±0.57 (Ruttner 1988, Tab. 14.1)
  • A. m. cypria 2.72±0.36 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. iberica 1.84±0.27 (Ruttner 1988, Tab. 13.1)
  • A. m. intermissa 2.33±0.36 (Ruttner 1988, Tab. 13.1)
  • A. m. lamarckii 2.37±0.37 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. ligustica 2.55±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 14.1)
  • A. m. litorea 2.25±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. macedonica 2.59±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 14.1)
  • A. m. mellifera 1.84±0.28 (Ruttner 1988, Tab. 13.1)
  • A. m. meda 2.56±0.72 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. monticola 2.35±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. sahariensis 2.62±0.41 (Ruttner 1988, Tab. 13.1)
  • A. m. scutellata 2.52±0.46 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. sicula 2.47±0.42 (Ruttner 1988, Tab. 14.1)
  • A. m. syriaca 2.28±0.37 (Ruttner 1988, Tab. 11.1)
  • A. m. unicolor 2.79±0.42 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)
  • A. m. yemenitica 2.20±0.40 (Ruttner 1988, Tab. 12.2)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Браво, браво, бравісімо!!!!

 eef73663b9a40fb9bfadf4478b69fa50.gif

нарешті відкрили нову америку. А дідусь Руттнер дурак, їздив щось шукав, малював графіки, а всього на всього треба було сказати є карніка і є мелліфера. 

але навіть на карті велика нестиковка, придивіться, там є інші породи. Що будемо з ними робити та з дідусем Руттнером?

 

Прийдеться найняти художників і розробити нову карту, а щоб було просто і зрозуміло зліва на право міліфера-карніко-карпатка. Про інші породи скажемо так: то попередніки придумали багато різних порід щоб більше коштів з бюджету отримувати :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Mihail-ves сказав:

та 100% краніка, яку Ви вчора виставляли, наприклад по кубітальному індексу не відповідає породі Карніка. Отже не відомий вид помісі, гібриду і таке інше. Але Ви всіх інших вчите, та вживаєте слово чистопородна. Тому пропоную і Вам встановити породний діапазон КАРНІКи як це визначив Руттнер, і все що виходить за її границі - називаємо гібридом! Отже, ось границі карніки -2,16-3,01!

Браво, далеко підете! Зараз всього за кілька хвилин Ви поставили себе вище всесвітньовідомих селекціонерів... Матку, яку бібрід визначає як висококубітальну карніку, одним махом переносите в гібриди:Jumpy::evrika:

Великий селекціонер Михайло Стрільчук, Ви не багато на себе взяли?

На цьому завершую непотрібну дискусію, нема бажання сперечатися з професіоналами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Великий селекціонер Михайло Стрільчук, Ви не багато на себе взяли?

Скажу по секрету що далі по курсу селекція по ГКО (Гроші корисно отримані) , так що якщо з морфометрію проконало, то з ГКО зайде на ура:IMHO:. Даєш більше гібридів щоб бібрід став розумнішим:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Великий селекціонер Михайло Стрільчук, Ви не багато на себе взяли?

Я не селекціонер, я медовик який продає іноді свою місцево бджолу. ;)

 

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Зараз всього за кілька хвилин Ви поставили себе вище всесвітньовідомих селекціонерів... Матку, яку бібрід визначає як висококубітальну карніку, одним махом переносите в гібриди

Я лише показав те який у Вас вибірковий інтерес, оскільки Ви віднесли пробу Андрія до чогось там, так і я аналогічно поступив із Вашою карнікою. Як кажуть у нас в Україні, "не плюй в криницю ..." 

І не сердіть мене. Тоді буде Вам спокій і можливо навіть залишу я карніку у спокої, оскільки вона мені на даний час зовсім не цікава. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, rudakov сказав:

Скажу по секрету що далі по курсу селекція по ГКО (Гроші корисно отримані) , так що якщо з морфометрію проконало, то з ГКО зайде на ура:IMHO:. Даєш більше гібридів щоб бібрід став розумнішим:hmm::umora:

Мені ще вчитись і вчитись, напевне запишусь до Вас чи Володимира на курси. Тому що чіплятись до людей які щось роблять я ще не вмію. Але зате я вмію їх захищати. І погодьтесь досить вміло. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Mihail-ves сказал:

Мені ще вчитись і вчитись, напевне запишусь до Вас чи Володимира на курси. Тому що чіплятись до людей які щось роблять я ще не вмію. Але зате я вмію їх захищати. І погодьтесь досить вміло. 

Особисто скажу свою пряму думку: продвигати помість як аристократичну лінію Кавказянки із ідегійської популяції це вже перегиб по повному. Не можна просто брати і трактувати графіки як зручно! відкидаючи при цьому інші показники морфометрії, особливо не помічати слова "гібрид" під тими же самими графіками.

 

Крім того методичні рекомендації @Mihail-ves сприймають як істину по читанню графіків, саме як істину а не можливу рекомендацію. 

Крім того вести якусь селекційну роботу операючись тільки на крила - це цирк без клоунів. Тільки комплекса оцінка потрібна, а не гарні графіки.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, rudakov сказав:

Особисто скажу свою пряму думку: продвигати помість як аристократичну лінію Кавказянки із ідегійської популяції це вже перегиб по повному. Не можна просто брати і трактувати графіки як зручно! відкидаючи при цьому інші показники морфометрії, особливо не помічати слова "гібрид" під тими же самими графіками.

 

Крім того методичні рекомендації @Mihail-ves сприймають як істину по читанню графіків, саме як істину а не можливу рекомендацію. 

Крім того вести якусь селекційну роботу операючись тільки на крила - це цирк без клоунів. Тільки комплекса оцінка потрібна, а не гарні графіки.

Ок, якщо промірка тільки крил "цирк без клоунів", що на вашу думку не "цирк" - генетичний аналіз? Ще раз Ок, але тут постає питання, ви, ті що критикуєте @Mihail-ves, самі його робите для своїх бджіл, котрими торгуєте, той "генетичний аналіз", чи аби тільки обі...ти людину, яка реально робить роботу, а не :ae: розумними словами на кшталт "генетичний аналіз"? Ні за кого в даній суперечці, просто цікаво;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, rudakov сказав:

Не можна просто брати і трактувати графіки як зручно!

Але саме Ви часто так робите, називаючи те що Вам не подобається гібридом. Навіть не хочете розібратись, та запропонувати шляхи подальшого "відмивання" вимірювальної сімї. Я навпаки, завжди кажу що я б і як, робив би з такою сім'ї. Ось і вся різниця між нами. 

7 хвилин тому, rudakov сказав:

Крім того методичні рекомендації @Mihail-ves сприймають як істину по читанню графіків, саме як істину а не можливу рекомендацію.

Чому істина, я висловлюю свою думку до того чи іншого графіка, і зверніть увагу, я її завжди аргументую, а не банальне :ae:. І коли цікава сімя, я не зупиняюсь на якійсь одній програмі, а тим більше одному з графіків. Я користуюсь всіма доступними на сьогодні способами встановити приналежність до ... І вже після цього я даю право власнику самому вирішувати що робити. Моє діло маленьке, поміряти і сказати що я бачу. 

Для прикладу наведіть мені мої слова, де я когось заставляю продавати чи дарувати своїх маток і не важливо чистопородніх чи гібридних. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Моє діло маленьке, поміряти і сказати що я бачу. 

Біда вся в тому, що те, Вами побачене, кожен може трактувати по-своєму...  Якщо людина старається провести якусь роботу для покращення своєї бджоли, це дуже добре. Але у випадку з п.Андрієм  і його сгк-аристократкою - все зовсім по-іншому виглядає. Навіть отримавши  результат промірів, з висновком, що це гібрид, і розмножувати його можна лиш для власної пасіки, всеодно на всіх інтернет-ресурсах продає цю помісь як чисту сгк, бо Стрільчук сказав, що бачить там сгк... Треба думати, перш ніж висловлювати своє бачення, і треба розуміти, що це бачення кожен може використати так, як йому вигідно...

І ніхто не чіпляється до його гібриду, палки в колеса ніхто не пхає - людині лиш дають зрозуміти, що перш ніж просувати цей гібрид в маси, з ним треба дуже багато попрацювати, і не факт, що результат буде позитивний, 

гібридів у нас кругом і так вистачає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, davolodya сказав:

людині лиш дають зрозуміти, з ним треба дуже багато попрацювати

Ось це треба постійно повторювати пану Андрію. (вибачте я трішки порізав Ваше речення).:ay:

9 хвилин тому, davolodya сказав:

ресурсах продає цю помісь як чисту сгк, бо Стрільчук сказав

Ось тут прошу вказати де таке відбулось, тому що я не слідкую за всіма ресурсами в мережі інтернет. Там де я є, то я бачу що Андрій всім цитує мої слова про присутність помісі А саме так як я сказав в цій темі під отриманими графіками.

100820423_2020-12-6_11-54-40_630.jpg.6ca6f25378283014441f6cc5b67c0f77.jpg

Прохання до всіх, хто може підтвердити 

Цитата

ресурсах продає цю помісь як чисту сгк

повідомити нам сюди в тему. І тоді я зроблю висновки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

повідомити нам сюди в тему. І тоді я зроблю висновки

Кілька разів особисто бачив повідомлення, що продається сгк. При чому що це помісь не вказувалося ні слова.

Шукати зараз ці оголошення нема бажання, можете вірити на слово,або не вірити - справа Ваша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Mihail-ves сказал:

Але саме Ви часто так робите, називаючи те що Вам не подобається гібридом

Як воно мені може не подобаються коли я в очі ще не бачив ? Точно якийсь цирк без клоунів. Гібрид - форма в якої чітко визначена, навіть в вікіпедії:ooops:

 

35 минут назад, davolodya сказал:
1 час назад, Mihail-ves сказал:

Моє діло маленьке, поміряти і сказати що я бачу. 

Біда вся в тому, що те, Вами побачене, кожен може трактувати по-своєму..

Дійсно в тому що кожен трактує як йьому вигідно , при тому просто прочитати Висновок всі забувають чи то букви не знають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

Ок, якщо промірка тільки крил "цирк без клоунів", що на вашу думку не "цирк" - генетичний аналіз? Ще раз Ок, але тут постає питання, ви, ті що критикуєте @Mihail-ves, самі його робите для своїх бджіл, котрими торгуєте, той "генетичний аналіз", чи аби тільки обі...ти людину, яка реально робить роботу, а не :ae: розумними словами на кшталт "генетичний аналіз"? Ні за кого в даній суперечці, просто цікаво;)

Я так розумію словосполучення "генетичний аналіз" викладає реакцію яка дуже схожа на реакцію бика на червону ганчірку. Для тих хто в танку коротко поясню: генетика це не 2+2, це набагато складніше, там порівняння йде із зразками котрі прийняті еталонами. Конкретні зразки! А не популяції! Так що знімайте гармату з танку і ставте кулемет бо еталонні сразки з України давно чітко говорять хто є хто насправді, доклали давно вєе є в мережі Інтернет;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, rudakov сказав:

із зразками котрі прийняті еталонами

:umora: Розсмішили. 

Значить генетичні еталони є, але мофрометричних еталонів немає і по цей день. То хіба так тяжко було відірвати з того генетичного еталону крило і прогнати його по 8 чи 12 чи 15 чи 19 точкам. і вже комплексно сказати - ОСЬ на це треба рівнятись!

Також багато чув, що європейці вже купляють нашу "УС" і навіть пускають в репродукцію в різних комбінаціях, а потім будуть казати що є еталони і вказувати нам як їх дотримуватись. А що за УС, що продали європейцям, і чи це не карпацька карніка?  Цікавий цирк виходить, "а клоуни хто ". 

Відповідь майже знаю, знову Mihail-ves буде винуватим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 , это мой первый отбор для промеров , я взял пчел с меловой рамки за заставной в лежаке Юра Вальчук сказал что это не правильно , нужно молодых с центра у меня есть ещё две  ИО шки , Юра далал весной сделаю их ,,,,, может ,,,, если редиски сдесь не достанут . Критики ничего не теряют  . По критиковали по ехидничали  а нам дальше работать годами . Спасибо за роботу Михаилу , и другим его друзьям и коллегам которые в этом участвовали даже эмоционально подъдерживая .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Mihail-ves сказал:

:umora: Розсмішили. 

Значить генетичні еталони є, але мофрометричних еталонів немає і по цей день. То хіба так тяжко було відірвати з того генетичного еталону крило і прогнати його по 8 чи 12 чи 15 чи 19 точкам. і вже комплексно сказати - ОСЬ на це треба рівнятись!

Також багато чув, що європейці вже купляють нашу "УС" і навіть пускають в репродукцію в різних комбінаціях, а потім будуть казати що є еталони і вказувати нам як їх дотримуватись. А що за УС, що продали європейцям, і чи це не карпацька карніка?  Цікавий цирк виходить, "а клоуни хто ". 

Відповідь майже знаю, знову Mihail-ves буде винуватим. 

Еталонні зразки є, але їх ніхто не покаже, а головне походження тих зразків, хто їх надав, з яких пасік генечичного резерву :ah: і морфометрія там ведеться, але безкоштовно її ніхто не покаже :umora:

 

В Європу продається все що дешево, особливо весною дешеві матки:al:

 

Так що будь який народний стандарт має шанси поїхати підкорювати Європу, тільки анонімно :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді не потрібно говорити, що все є і десь там навіть розміщено. Треба казати я це маю і ось всім показую. Як кажуть на заборах також багато написано, але ...

Тому не бачу теми для спорів. Є крила, є програми які дають їх обміряти і це може зробити кожен пасічник, все настільки просто. А перевірити можуть легко і безкоштовно мільйони пасічників у всьому світі, і це не виходячи від комп'ютерного стола. 

8 хвилин тому, rudakov сказав:

Так що будь який народний стандарт має шанси поїхати підкорювати Європу, тільки анонімно 

Вже декілька днів веду переписку з одним європейцем, може йому запропонувати зробити і мій еталон УС,  звичайною бджолою для них;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Mihail-ves сказал:

Тоді не потрібно говорити, що все є і десь там навіть розміщено. Треба казати я це маю і ось всім показую. Як кажуть на заборах також багато написано, але ...

Все одно хто би що не говорив ніхто безкоштовно вашу Бджолу в еталонні зразки не пропустить, хіба що помилково :umora:

 

28 минут назад, Mihail-ves сказал:

Вже декілька днів веду переписку з одним європейцем, може йому запропонувати зробити і мій еталон УС,  звичайною бджолою для них;) 

Краще запропонуйте дешевше ціну і Він Ваш надовго :IMHO:а то конкуренція :mf_swordfight:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, rudakov сказав:

Краще запропонуйте дешевше ціну і Він Ваш надовго :IMHO:а то конкуренція :mf_swordfight:

Дешевше вже не можу:umora: І так скоро карпатчики поб'ють. Тяжко буде продати наступного року плідних маток по 80грн, коли ІО продають по 250грн.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Дешевше вже не можу:umora: І так скоро карпатчики поб'ють. Тяжко буде продати наступного року плідних маток по 80грн, коли ІО продають по 250грн.;)

На кожен товар свій покупець:IMHO: крім того награються ІО по 250 і закинуть цю справу, чисто демпінгова фішка. Не може плідна користувацька матка коштувати дешевше 250 грн при курсі 28.5:al:, звичайно що є дешевше в когось там десь, але там головне кількість і швиденько впарити і сім-карту викинути :umora:, бізнес нічього особистого. Але собівартість продукції ніхто відмінити не може, навіть жменька бджіл щось коштує. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До прикладу звичайна дворова бджола Чернігівської області, типовий представник кавказянки аж на 61% :umora:

15-2019.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, rudakov сказал:

До прикладу звичайна дворова бджола Чернігівської області, типовий представник кавказянки аж на 61% :umora:

15-2019.pdf 122 \u043a\u0411 · 2 загрузки

Так у вас там якось виходить, що в сумі не 100%, а 170% прям як на виборах в деяких країнах. 

 Дурите людей графіками, да? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Так у вас там якось виходить, що в сумі не 100%, а 170% прям як на виборах в деяких країнах. 

 Дурите людей графіками, да? :hmm:

потрібно комплексно оцінювання проводити і читати що написано :IMHO: а то там же непогані результати чистопородності :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня один пчеловод подтвердил что Сочинская "Кавказянка" продающая маток так называемых "Аибгинских" торгует помесями. и как он говорит "морфометрия там вообще бардак, СР+КАРПАТКА,  хпп там никакие, барахло". если не удалил то где то у него есть еще сканы от тех маток. В конце добавил что нашли хорошую кавказянку в Грузии, дословно "Кавказянка это то что мы нашли в этих ребят в Грузии.."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...