Перейти к содержанию

VI з'їзд СПУ


ppz

Рекомендуемые сообщения

Представляешь, какие будут откаты.

... пахнет миллионами :baby:
А как было спокойно ББУ с козырями спокойно сидели, СПУ было не при делах, с ЛИБом всегда можно было решить полюбовно. А тут Съезд СПУ как нож у горла, вот людишки и стараются.

... смотрящий приезжал :smile: все своими глазенками посмотрел .... убедился, что все по плану и руководству доложил: " В Багдаде все спокойно" :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут не только из госбюджета, но и областного, районного, поселкового, потекут денежки. Представляешь, какие будут откаты

О чем вы говорите, какие денежки, кто их даст, в бюджете дырка от бублика. Я сам депутат сельского совета. Все вопросы, связанные с расходованием денег из бюджета рассматриваются только на сессии совета любого уровня. Денег не хватает на элементарные соц нужды:финансирование школ, больниц, детсадов и т.д. А если еще кто-то заикнется о каких-то пасеках, та его разорвут же свои депутаты. Вы не представляете какие у нас на сессиях разворачиваются баталии за каждую копейку. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О чем вы говорите, какие денежки, кто их даст, в бюджете дырка от бублика.

Не все так однозначно....как говорит известный политик. У керівників РДА є бажання виділяти кошти.... "Галузь бджільництво отримає у 2011 році з обласного бюджету 700 тисяч гривень, за рахунок чого бджолярі матимуть можливість здешевити вартість цукру для годівлі бджіл, вартість придбання вуликів та придбання засобів захисту."З офіційного сайту адміністрації Романівського РДА Житомирської обл.Розділ аграрний секторСайт Романівська РДА
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Галузь бджільництво отримає у 2011 році з обласного бюджету 700 тисяч гривень,

Отрымала чи ни?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отрымала чи ни?

За довідками звертатись в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації каб.№217, тел.2-13-47. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Галузь бджільництво отримає у 2011 році з обласного бюджету 700 тисяч гривень,

Отрымала чи ни?
Пчеловоды, скорее всего, нет. Не только народ говорит «Держи копеечку, чтоб не укатилась.» но и … :ah::af::ak::ole_ole::ole_ole::ole_ole:
Тут не только из госбюджета, но и областного, районного, поселкового, потекут денежки. Представляешь, какие будут откаты

А если еще кто-то заикнется о каких-то пасеках, та его разорвут же свои депутаты. Вы не представляете какие у нас на сессиях разворачиваются баталии за каждую копейку. :hi::ah:
«Бог даст денежку, а черт дырочку, и пойдет Божья денежка в чертову дырочку.» И после баталии, как говорят в народе; «Дело не в личности, а в наличности.» и при хорошей наличности всегда найдется личность. И исходя из реалий; «Дающая рука не отболит, берущая не отсохнет.» и «Пропал рублик ни за копейку.» А потом проблем нет, «Были бы рубли, а мешки будут.» :ay::az::hi: Вот так говорит народ. :wave: (Из коллекции В.И. Даля)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

'Mapet' Надміру великі повідомлення ще можуть зацікавити, якщо це якась стаття про бджіл, а глобальне переписування в одному повідомленні минулих дописів, які вже прочитані... Впевнений, що МАЛО хто читає...
Дивуюся Вам! Ви не розумієте, не хочете розуміти, що йдеться про фальсифікацію серйозного заходу - зїзду СПУ. Про цю фальсифікацію відверто говорив і Мілов, і сам Домбровський. Це є більше, ніж стаття про бджіл! Це вирішується доля бджільництва і кожного бджоляра України! Вам це не цікаво? То навіщо Ви тоді публікуєте і читаєте повідомлення Мілова? Мої матеріали - за теж саме, але витяги подаються у певній послідовності, з яких витікає логіка подій і прийнятих рішень, певними особами. Розумію, що якби про це сказав Мілов, тоді була би інша реакція. Але, фактично мова йде про одне - про фальсифікацію зїзду. За що я слухаю Ваші звинувачення? В цьому випадку ми повинні говорити іншими категоріями, а Ви своїми дописами, фактично захищаєте фальсифікаторів... Ну хочь Ви, адміни, не розачаровуйте вже мене зовсім.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивуюся Вам! Ви не розумієте, не хочете розуміти, що йдеться про фальсифікацію серйозного заходу - зїзду СПУ.

Ні у кого не виникає сумнівів у цьому. Питання, що далі? :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про цю фальсифікацію відверто говорив і Мілов, і сам Домбровський.
Ну так говорили ж, а не мовчали . І лапші не вішали, а говорили так як є
Це вирішується доля бджільництва і кожного бджоляра України! Вам це не цікаво?
Приємно, прозувчало слово бджоляр :ole_ole:
То навіщо Ви тоді публікуєте і читаєте повідомлення Мілова?
Це форум... ForУм... А в кого нема, чи грошики очі засліпили... прохання не турбувати
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивуюся Вам! Ви не розумієте, не хочете розуміти, що йдеться про фальсифікацію серйозного заходу - зїзду СПУ.

Ні у кого не виникає сумнівів у цьому. Питання, що далі? :IMHO1:
Є всього два рішення: визнати фальсифікацію і боротися за справедливість, яким чином, то вже інше питання. Або змиритися і продовжувати безкінечне обговорення. Бо це є Форум (тарзан). Третього не дано. Що обирає громада - її рішення, згідно свідомості.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є всього два рішення: визнати фальсифікацію і боротися за справедливість, яким чином, то вже інше питання.
Ну рішень може бути більше ніж два, але зупинимось на двох запропонованих. Ваші пропозиції?
Або змиритися і продовжувати безкінечне обговорення. Бо це є Форум (тарзан). Третього не дано. Що обирає громада - її рішення, згідно свідомості.
Шановний (а) ви теж громада. І яке ваше рішення згідно свідомості?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є всього два рішення: визнати фальсифікацію і боротися за справедливість, яким чином, то вже інше питання.
Ну рішень може бути більше ніж два, але зупинимось на двох запропонованих. Ваші пропозиції?
Або змиритися і продовжувати безкінечне обговорення. Бо це є Форум (тарзан). Третього не дано. Що обирає громада - її рішення, згідно свідомості.
Шановний (а) ви теж громада. І яке ваше рішення згідно свідомості?
Якщо принципово - то тільки два рішення. Третій варіант - то вже змова. Я ж не підбурюю нікого ні до чого. Я констатував, що була фальсифікація, яка зафіксована, фактично всіма учасниками зїзду, представниками громадськості, як що такі були, ЗМІ. Навіть на точку є докази. Що ще треба? Це рішення за дійсними членами СПУ, обраними членами Ради, президії, ще там кого.... їх було багато... Особиста думка - нічого не зміниться, поки будуть нагло всіх використовувати. Нагло, як кажуть, серед білого дня. Тому вирішуйте кожен особисто. Нехай сьогодні це нічого не змінить, але буде завтра. Щоб воно не було таким, як було вчора.... треба діяти сьогодні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є всього два рішення: визнати фальсифікацію і боротися за справедливість, яким чином, то вже інше питання.

Сахо, браво :ay::umora: И оставить ВАС без присмотра! :smile: В первую очередь ход событий в таком направлении выгоден только одной организации... :wave: Сами, что хотим, то и делаем... Со сторожем музея общий язык нашли давно, но в этом коллективе завелись " приплаченные за гроши заговорщики" :smile: которые могут подкинуть свинью.... Конечно так "работать" тяжелее :smile: ;)Сахо, ну вы же все знаете <ahttp://tochok.info/forum/uploads/emoticons/default_af.gif' alt=':af:'> .... и кто первый закрыл глаза на незаконность существования СПУ, не говоря уже за съезд.... На печать "Президента СПУ" обратите внимание :wave: . А ведь это юридический документ!!!!! post-226-1333638953_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому вирішуйте кожен особисто. Нехай сьогодні це нічого не змінить, але буде завтра. Щоб воно не було таким, як було вчора.... треба діяти сьогодні.
Трохи на промови Леніна схоже, але все одно - Браво, Сахо! Я ваш соратник - треба діяти сьогодні. Що діяти пропонуєте? Чи просто швидко збігаємо за новенькою клавіатурою?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сахо, ну вы же все знаете .... и кто первый закрыл глаза на незаконность существования СПУ, не говоря уже за съезд.... На печать "Президента СПУ" обратите внимание . А ведь это юридический документ!!

Пчелкину в следопыты пора. :ay: А документ этот не имеет никакой юр. силы. Хотя в наших судах все возможно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... Дякую, пчелкін, що хочь ти не забув, правда і згадав, коли я став потрібен. Якось це не по-дружньому....., не по людськи.... То в упор не бачать, а тут став у нагоді? Цікаво. Схоже на просте використання.... Чи, невже, я починаю впливати на свідомість? То що це було?
Цікаво чи може бути дружня нормальна розмова членів СПУ та ББУ, адже такі самі люди - пасічники, типу,: " А у нас в квартире газ, а у Вас - керогаз..." СПУ тут чути, а ББУ є?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка я написав що розумієм ми порізному , тобто сприймаємо одні і ті події по різному . Для вас входження окремих людей у раду є негативом , а на мою думку це позитив ,,, правда ж у тому що ці люди в Раді, і хто нас розсудить хто скаже ви праві чи я?
Вже не хтів писати зовсім, але цю думку все ж таки викладу. Мені здається, що вона (думка) дуже близька до справжньої правди. Значить так. Дякую за одностайну підтримку, що з’їзд СПУ, як би кому не хтілося, але був не легітимний. Думаю, коли СПУ буде реєструвати …… , а…. фактично що реєструвати? Статут же не прийняли! Так до нього діло і не дійшло. Значить що - З’їзд не виконав свою роботу? Я вже щось нічого не розумію. Так навіщо він (з’їзд) був взагалі потрібен? Ах да, щоб обрати знову Президента і нову Раду. Новою її назвати не можна, тому, що вона фактично та ж сама, за винятком декількох новообраних членів. Тепер про членів. Якщо людина входить в Раду після шаленої критики, яку сама виголошувала, то значить ця людина визнає статут і всі норми цієї організації. Ну це ж так? Якщо не визнає – значить не входить. Другого тлумачення просто не може бути. Тобто, ввійшовши в Раду Спілки, нові члени Ради визнали все, що в ній коїться, все що вони нещодавно критикували. І, фактично, погодилися з тим безпределом…. При наймні, це виглядає так, станом на сьогодні…. Чому у нас все так погано? Можливо тому, що ніяк не можемо розібратися у елементарних речах – у діяльності простої громадської організації. А посягаємо на високі речі! В Президіях сидять доктора та кандидати наук, а розібратися в діяльності громадських організацій ніяк не можуть. Тому що – не фахівці в діяльності громади. Це не в образу буде їм сказано, але ж це так. Хто ж в цій Раді СПУ спеціаліст і професіонал в громадській діяльності? Горішник, наприклад, який вже другий зїзд поспіль зобовязується змінити статут СПУ, але навіть цього не може зробити. Чи Горелік, чи хто ще інший? Я таких не знаю. А громадська діяльність не проста. Це праця з людьми, з амбітними людьми, з людьми похилого віку. Це ціла наука! Тому відкидаю всі пропозиції, що керувати громадою можуть звичайні пасічники. Ні – не можуть. Керують роками, і що толку? Одні чвари, грязюка.... Тому що нічого в цьому не розуміють. На кожному місці в учасному світі повинен працювати професіонал своєї справи. Тому і Домбровському, як голові ГО «Спілка пасічників Київщини» треба цьому ремеслу вчитися. Подивіться на громадські організації в інших напрямках. Скрізь працюють молоді, активні, грамотні фахівці, з активною громадянською позицією. Це тільки у нас, у бджільництві, сидять на посадах вічно! Хто молодий у новообраній Раді СПУ? Немає таких. Всі – адмін ресурс Президента, і по віку теж. Можливо треба починати саме з цього? А так вийшло звичайне випускання пару, або "і вівці цілі і вовки ситі". В цьому випадку ЛІБ - на висоті! Можливо треба все почати з простих речей – взяти Закони України, вивчити їх назубок, щоб не робити дурниць і не смішити людей. А потім, поступово ускладнювати завдання. При цьому, обов’язково, треба власні амбіції засунути в шухлядку, замкнути її і викинути ключик у річку. Бо мова йде не про особистості, а про працю в громаді, де треба підкоритися волі громади і стати «слугою громади», як писав пан Домбровський. Тепер про слуг. Я думаю чому ж так сталося? І сьогодні, мене з ранку, як кажуть москалі «осенило»! Мені здається – геніальна догадка! Бо шаруду не дождеся, щоб похвалив….приходиться самому себе ..... :umora: Можливо це «дерзкая» ідея, прийшла опозиціонерам увійшли в Раду трошке по іншій причині. В свій час саме їх, вибачте, «виперли» з Ради ББУ. Не хотілося писати вигнали, якось не красиво звучить…. Мені здається, що для них – це остання надія, хоч якось, хоч боком попасти поближче до…. Апімондії, хай уже… навіть через СПУ. І де відразу ділися принципи? А як же громада? А що там громада? Розтолкуємо і вони все зрозуміють, як завжди. Леоніда Івановича ж розуміють, і все прощають, роками! А опозиціонери що, гірші? Щось, мені здається це самий правдоподібний варіянт. І останнє. Стосовно свідоцтва ГО «Спілки пасічників Київщини». Дякую krim_pchel, Ви підтверджуєте мою правоту, висказану в посту раніше. Наводжу, коротенько, для Jivec Свідоцтво об’єднання, яке називається Громадська організація «Спілка пасічників Київщини» і є самостійною місцевою громадською організацією, яка немає юридично нічого спільного з ГО «Спілка пасічників України», хіба що слово «спілка». Якщо би пан Домбровський зареєстрував Київський обласний осередок «Спілки пасічників України», і цей осередок був структурним підрозділом ГО «Спілка пасічників України», тоді цей осередок був би легітимним обирати на своїй конференції делегатів на VI зїзд «Спілки пасічників України» і відповідно делегати осередку були би легітимними представниками і мали би право голосувати наVI зїзді «Спілки пасічників України» за прийняття тих чи інших рішень. Так трактує Закон. Що ж тут вдієш? Вдалого всим дня!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо людина входить в Раду після шаленої критики, яку сама виголошувала, то значить ця людина визнає статут і всі норми цієї організації

Якщо так вважати, то це по Сталінскі. Адже багато людей працювало під час війни в німецьких структурах, добуваючи інформацію. Но тих людей не вважали зрадниками можливо більшість, окрім декотрих.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо людина входить в Раду після шаленої критики, яку сама виголошувала, то значить ця людина визнає статут і всі норми цієї організації

Якщо так вважати, то це по Сталінскі. Адже багато людей працювало під час війни в німецьких структурах, добуваючи інформацію. Но тих людей не вважали зрадниками можливо більшість, окрім декотрих.
Ну точно как у политиков разных мастей, цветов и идеологий. Но объединяет их одно, добраться до корыта, и быть среди тех, которых они так яростно критикуют и презирают.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А , до речі, Гурман «ходить» по цій темі кожен день і не спішить викладати «жарені факти». Чому? Журналісти верстають матеріал миттєво, в день події. Що трапилось з нашими редакторами? Не пізнаю професіоналізму. Чи може Шеф не дозволили? А шеф, до речі , міг і голос зірвати на з’їзді, так працював, вірніше відпрацьовував. Так що я зачекаю. Наберіться терпіння і ви. Як тільки шановні журналісти матеріал опрацюють, поділяться з нами, тоді можливо, я доповню, якщо щось смачненьке «виріжуть».

Ох и трудная это работа из болота тащить бегемота, особенно, если он не желает оттуда вылазить. Большинство делегатов осознано голосовали за Боднарчука, за маразм который процветает в спилке, добровольно ставили крест на ближайшем будущем организации. Давления на делегатов я не заметил. Манипуляций, фальсификаций, подтасовки не было. Боднарчуку через своих людей, которые стоят у руля областных Спилок (их оказалось большинство), удалось прислать на съезд лояльных и подконтрольных к нынешнему руководству делегатов. Были и те, которые вообще не в теме, а одобрямс у них в крови, по другому не умеют. Еще были те, кто считал, ой, как бы хуже не было. И наконец те, кто понимал, если не Боднарчук, то Домбровский. А многие не готовы оказались видеть его у руля Спилки. Тем более, его выступление на Съезде было крайне не удачным. Общими усилиями все эти люди и решили дело в пользу старого президента. А волю большинства надо уважать… Оппозиция слабо подготовилась к проведению съезда. Причина, наверное, в дефиците сильных, активных лидеров. Отсутствие ярких идей. Слабая активность на местах, отсутствие работы с делегатами. Что касается «шефа». Если кто не понял, речь идет об директоре ПП «Хмельницкмед» Горелике, который вел съезд. Надо отдать ему должное – съезд он провел вполне демократично. Никакого давления на опозиционных депутатов я не заметил. Все желающие из этого лагеря выступили. Было тайное голосование. Кроме того, могу добавить, не было давления на делегатов от Хмельницкой области. Даже я, находясь в его прямом служебном подчинении, открыто голосовал за негативную оценку работы Спилки и не скрывал, что в тайном голосовании отдам свой голос за Домбровского. Шефу и слова не сказал всупротив. Настроение по итогам съезда – удручающее. Я не вижу будущего Спилки со старым президентом и старой командой. Бегемот остался в своем болоте и мне кажется, что большинству это или без разницы или вполне устраивает. Но в то же время и большой трагедии не произошло. Если кто-либо так хочет реализовать себя в общественной жизни пожалуйте в Братство, Круг Діда Василя, или, на худой конец, реализуйте себя в своей районной или областной спилке. По поводу материала в журнале. Он будет. Только ничего жаренного - заслушали, обговорили, выступили, проголосовали, избрали и… маємо те що маємо… В заключение, мой огромный респект и уважение делегатам Милову, Комиссару, Феринскому и Домбровскому.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гурман Все пізнається в порівнянні. І репортажі теж. Якщо порівняти два репортажі автора про зїзди (ББУ і СПУ), то враження все ж таки таке, що НЕ дозволили, включаючи і майбутній матеріал у "Пасічнику", анонс якого презентований. Інформаційна пауза затягнулася до "безобразия" і треба було її заповнити.... Я і не очікував нічого іншого, але це вагомий показник.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інформаційна пауза затягнулася до "безобразия" і треба було її заповнити....

Ай Сахо :umora: , ай да молодец :smile: :ay:
Цитата(nadij @ 2.4.2012, 16:11) Цитата(Сахо @ 2.4.2012, 16:30) Зрештою, є аудіо запис. І не одна людина записувала перебіг зїзду. Тому , думаю , якщо шановні точківці прослухають запис, то….. Зробіть добру справу: дайте форумчанам можливість прослухати і побачити матеріали З'їзду! Добре. Вільний народ повинен це чути, Підготую і викладу. Краще раз почути.... цей сором.

Сахо, как там дела с аудиоматериалом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо порівняти два репортажі автора про зїзди (ББУ і СПУ), то враження все ж таки таке, що НЕ дозволили,

Запретов нет. Есть аппатия и отсутствие полного интереса к теме погрязшего по уши в болоте бегемота. И не только у меня, поверте. Когда читаешь эту тему, то кажется, что все вокруг только и живут проблемами Спилки, говорят правильные слова, сопереживают, поддерживают и вообще нет более животрепещущей темы чем эта. Кажется общество созрело к переменам. Что оно изменилось достаточным образом для кардинальных изменений. Но чем больше слушаешь делегатов и особенно видишь как дружно голосуются дурацкие документы типа проект решения съезда, или когда поднятым мандатом "черное" называют "белым", тем больше хочется на пасеку. Или как минимум сменить тему. И в голове и в журнале. Тем более, время-то какое - апрель! Если сравнить 5 и 6 съезды изменения к лучшему в сознании людей конечно же есть. Не настолько, как бы хотелось, но все еще впереди! Очень хочется думать, что к этому, хоть немного, хоть косвенно, но была и будет причастна редакция "Пасічника". Сейчас нужнен тайм-аут (тем более начался сезон и эта тема плохо воспринимается) и чуть позже продолжим освещать признаную большинством удовлетворительной работу Спилки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гурман Запретов нет. Есть аппатия и отсутствие полного интереса к теме погрязшего по уши в болоте бегемота. .....И не только у меня, поверте...... .... Но чем больше слушаешь делегатов и особенно видишь как дружно голосуются дурацкие документы типа проект решения съезда, или когда поднятым мандатом "черное" называют "белым", тем больше хочется на пасеку. Или как минимум сменить тему. И в голове и в журнале. Тем более, время-то какое - апрель! Если сравнить 5 и 6 съезды изменения к лучшему в сознании людей конечно же есть. Не настолько, как бы хотелось, но все еще впереди! Очень хочется думать, что к этому, хоть немного, хоть косвенно, но была и будет причастна редакция "Пасічника". ....Сейчас нужнен тайм-аут (тем более начался сезон и эта тема плохо воспринимается) и чуть позже продолжим освещать признаную большинством удовлетворительной работу Спилки.
Апатія? Про що йде мова? При наймні на точку ця тема дуже цікава, тому що ВИ журналісти не виконуєте свої прямі обов'язки. примушуєте цим займатись простий люд, щоб потім перевести стрілки? Це і є професійна пауза? Між 5 і 6 так званими зїздами СПУ пройшло 6 років. Змін НІЯКИХ. У свідомості людей теж. Чому? Тому що саме ЗМІ повинні (це Ваш професійний обовязок) висвітлювати обєктивно важливі події. Пройшов зїзд . Де це висвітлення? Що у нас зїзди проходять кожного дня? Це є, пане Гурман, професійне лукавство - налаштування на паузу, щоб трошке все забулося, не сприймалося так актуально.... Ці штучки видні не озброєним оком. Ви не щирі. Вибачте, це :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...ВИ журналісти не виконуєте свої прямі обов'язки. примушуєте цим займатись простий люд, щоб потім перевести стрілки? Це і є професійна пауза? Між 5 і 6 так званими зїздами СПУ пройшло 6 років. Змін НІЯКИХ. У свідомості людей теж. Чому? Тому що саме ЗМІ повинні (це Ваш професійний обовязок) висвітлювати обєктивно важливі події. Пройшов зїзд . Де це висвітлення? Що у нас зїзди проходять кожного дня? Це є, пане Гурман, професійне лукавство - налаштування на паузу, щоб трошке все забулося, не сприймалося так актуально.... Ці штучки видні не озброєним оком. Ви не щирі. Вибачте, це :IMHO1:
Я не понимаю вас, уважаемый. К чему эти обвинения в невыполнении обязанностей? Висвітлення было несколько дней назад, когда я опубликовал в этой теме решения съезда, а также состав совета СПУ. Ранее было написано, кого выбрали президентом, кто был ещё кандидатом, количество отданных голосов. Куда уже объективней информации в чистом виде. Или вы ждёте комментариев на страницу, составленных из цитат других людей, посвящённых кулуарным договорённостям и сплетням? До печати номера время ещё есть, статья появится обязательно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...