Jump to content
Petrovych61

Обговорення

Recommended Posts

10 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

одно дело когда Вы работаете со своей пчелой. другое дело кагда эти нэуки полезут в ваши улья отбирить пробы..

А как я не так работаю , скажем как вы ? Забираю мёд в лунную ночь ? А осенюю ревизию делаю в январе ? Нет ! Все как и у вас , снял крышку , ляпнул на землю , сделал работу , крышку обратно и к следующему улью !  Ну вот не нужно наговаривать ! Я сейчас серьезно ! Байки про пчёл местных пчёл убийц , уже давно байки ! Никто в  здравом уме таких не держит ! 

Edited by aleksandrfeed
13 минут назад, AVA сказал:

Так Ви согласні за масовий завіз карпатки до вас чи несогласні 

Свою позицию я высказывал давно , на местности должна быть местная пчела ! У меня это укр. Степная , и полесянка ! 

• Like 1
  • Haha 1
2 часа назад, aleksandrfeed сказал:

А как я не так работаю , скажем как вы ? Забираю мёд в лунную ночь ? А осенюю ревизию делаю в январе ? Нет ! Все как и у вас , снял крышку , ляпнул на землю , сделал работу , крышку обратно и к следующему улью !  Ну вот не нужно наговорить ! Я сейчас серьезно ! Байки про пчёл местных пчёл убийц , уже давно байки ! Никто в  здравом уме таких не держит ! 

Ну тогда ветеринар и вам напишет что у Вас бакфаст :rolleyes:..   я брал лет 10 назад 5 маток Укр.степ  из Старой Синявы (Хмельн.тип)..  это была просто жесть. у меня сейчас есть немного полисянки так они просто ангелочки в сравнении с той пчелой из питомника..  а что за пчёлы у дедушек по Украине где разведение только за счёт роёв и свещей ??  как то даже не охота представлять. хотя интересно увидеть ветеринара возле тех ульев 

• Thanks 1
5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну тогда ветеринар и вам напишет что у Вас бакфаст 

Первый раз слышу такую болезнь!)))

• Like 1

Первый раз слышу такую болезнь!)))

Так зайдите на канал Гайдара..  

• Haha 4
9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну тогда ветеринар и вам напишет что у Вас бакфаст :rolleyes:..   

Ну то должен быть не очень здоровый ветеринар.... :umora:

• Like 1
26 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

я брал лет 10 назад 5 маток Укр.степ  из Старой Синявы (Хмельн.тип)..  это была просто жесть. у

Почему вы сейчас не хотите взять материал укр степной? Есть же много селекционеров ! Помогли бы  в развитии местной пчелы ! 

13 минут назад, aleksandrfeed сказал:

Почему вы сейчас не хотите взять материал укр степной? Есть же много селекционеров ! Помогли бы  в развитии местной пчелы ! 

Як її розвивать , коли до нас їдуть сотні тисяч пакетів і маток карпатки 

Так що в цій каші , ложкой масла  (бакфаст карніка ) каші неіспортиш 

Уже все доказали . породу можна виводить і підтримувать тільки з допомогою ИО і закритих облітниках для цього непотрібні ніякі районні зони  порід 

Я уже записався на ИО УС побачим що воно буде 

Edited by AVA
  • Like 1
Только что, AVA сказал:

Як її розвивать , коли до нас їдуть сотні тисяч пакетів і маток карпатки 

1 минуту назад, AVA сказал:

Уже все доказали . породу можна виводить і підтримувать тільки з допомогою ИО і закритих облітниках .

2 минуты назад, aleksandrfeed сказал:

Вище дописав , виведу десяток Ф1 від ИО УС .

Я тримав декілька років УС Егошина

Як раз одночасно з карпаткою , від карпатки відмовився , задовбався вирізать маточноки по пів відра 

У Егошина жодного натяку небуло на рій уже даже у Ф2 Ф3 . от тільки весною вони ну дуже недотягують по меду акації в порівнняні з карнікою і бакфастом  

Можливо і нероїлись що весною завжди неспішили з розвитком ,

На соняху я так і непоняв , точніше невиділив що краще бакфаст чи УС Егошина  , зимовка також однакова , от мед акації все вирішив , були роки по 20-30кг акації  із зимувалої , УС такого недасть точно ,

Я як побачив перші залиті вулики акацієй карнікой і бакфаст то офігел , їх було вього 4 шт , 2 карніка 2 бакфаст

в 3 рази більше меду за середні по пасікі , все інше було 80% УС і 20% карпатка чи походні Ф від них 

• Like 3

Селекционеров то много а по промерам их пчела как бы и не совсем УС ..  я сам раньше 2 раза брал из питомника УС. есть знакомые что брали из других мест пока ничего особого не присмотрел. а перепробовать весь материал в Украине да и ещё за свои деньги особого желания нету. мне эти эксперименты дорого обходятся.. прошлый год 4 карники занамали 4 улья. я им в маю июне сахарку. далее кочёвка на подсолнух в итоге откачал одну надставку мёда из 4х семей. а италяшка 65 на круг на 1 семью.  эксперимент на 4 семьи обошёлся мне убытком в 245 кг мёда..  

• Like 3
  • Thanks 1
2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

а италяшка 65 на круг на 1 

8 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

карники занамали 4 улья. я им в маю июне сахарку. далее кочёвка на подсолнух в итоге откачал одну надставку мёда из 4х семей. а италяшка 65 на круг на 1 семью.  эксперимент на 4 семьи обошёлся мне убытком в 245

Связываете вы это с породой или с качеством определенных маток ?   Италия принесла все как одна или была пестрота ? 

5 минут назад, aleksandrfeed сказал:

Связываете вы это с породой или с качеством определенных маток ?   Италия принесла все как одна или была пестрота ? 

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

А що у нас ще до сих пір діє комуністичний (радянський) закон породного районування бджіл ?..

Представте собі, так. Мало того, перезатверджене наказом 338 і планують протягнути знову в закон.

• Confused 1
20 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Селекционеров то много а по промерам их пчела как бы и не совсем УС ..  я сам раньше 2 раза брал из питомника УС. есть знакомые что брали из других мест пока ничего особого не присмотрел. а перепробовать весь материал в Украине да и ещё за свои деньги особого желания нету. мне эти эксперименты дорого обходятся.. прошлый год 4 карники занамали 4 улья. я им в маю июне сахарку. далее кочёвка на подсолнух в итоге откачал одну надставку мёда из 4х семей. а италяшка 65 на круг на 1 семью.  эксперимент на 4 семьи обошёлся мне убытком в 245 кг мёда..  

Пробывал и я раньше итальяшку, как то не пошла, все (4) молодые матки при обрыве взятка ушли в ройку, решил убрать, но ихний трут успел оставить след на баках, и я подумал может не порода а я виноват, прохлопал, попробывал от лучшей взять погтомство, сейчас веду одну отдельную родословную, действительно спокойные как  валенки, даже по сравнению с более чистими баками, все из зимы вышли на 6-7 рамкахпо подсолнуху лучше баков, по акации буду сравнивать.

Edited by Николай S
  • Like 2

Сьогодні об 11:00 в форматі відеоконференції Zoom почнеться відкрите засідання робочої групи з бджільництва при мінекономіки, де будуть запрошені керівники регіонів і держпродспоживслужби. Буде багато питань по новому наказу №338 і про весняні огляди, нові тарифи.

Для бажаючих послухати, взяти участь пряме посилання, вхід вільний

посилання для підключення на засідання РГ https://us02web.zoom.us/j/7248601049

4 минуты назад, aleksandrfeed сказал:

Я відповім , бо у мене останій час така сама тенденція намічаєтся із карнікою 

Це вплив погодніх умов і перенасищеності на породні особливості бджоли :IMHO:

Є періоди де на початку літа полний обрив взятку по нектару і дуже виликий по пилку 

Карніка в силу своїх природних особливостей відповідно прикращає сіять , від цього недобор соняху через місяць 

в послідні роки карніка на початку літа зовсім перестає сіять, рамку за тиждень засіва і чим більше у селі бджіл тим хуже карніка сіє з кожним роком , щоб достать реальні балки,  які хоч трохи дадуть пилок , потрібно пролетіть мінімум 4-5 км 

Вобщим бакфаст сіє , кордован також сіє ,  а карніка нехоче , чи просто нелітає на таку відстань економить ресурс чи просто гуляє , тому сонях нема кому носить 

• Like 4
7 минут назад, Николай S сказал:

Пробывал и я раньше итальяшку, как то не пошла, все (4) молодые матки при обрыве взятка ушли в ройку, решил убрать, но ихний трут успел оставить след на баках, и я подумал может не порода а я виноват, прохлопал, попробывал от лучшей взять погтомство, сейчас веду одну отдельную родословную, действительно спокойные как  валенки, даже по сравнению с более чистими баками, все из зимы вышли на 6-7 рамкахпо подсолнуху лучше баков, по акации буду сравнивать.

У Вас погода і умови непросажує сімьї , тому вони у ройку заходять , от коли нема зовсім нектару і толком пилку то їм би хоч якось вижеть , не те що думать роїтся 

5 хвилин тому, AVA сказав:

У Вас погода і умови непросажує сімьї , тому вони у ройку заходять , от коли нема зовсім нектару і толком пилку то їм би хоч якось вижеть , не те що думать роїтся 

Трохи не так, перестав ужимати весною як Ви баків, теплий корпус і максимум місця під засів  от і все роїння в італійки щезло а баки і в мене терпіли але більш так жати не буду.....це лишні рухи, 2 рази перебрати всю пасіку ради сумнівної вигоди, буде тепло всі вирівняються..

• Like 2
2 часа назад, Николай S сказал:

Трохи не так, перестав ужимати весною як Ви баків, теплий корпус і максимум місця під засів  от і все роїння в італійки щезло а баки і в мене терпіли але більш так жати не буду.....це лишні рухи, 2 рази перебрати всю пасіку ради сумнівної вигоди, буде тепло всі вирівняються..

Я так же не ровняю. если кто просел то расформировую или убираю матку и присоединяю семирамочник.  

• Like 2
2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Я так же не ровняю. если кто просел то расформировую или убираю матку и присоединяю семирамочник.  

Міняється кількість автоматом міняємо методику:dntknw:

• Like 2
2 години тому, aleksandrfeed сказав:

А я за породное районирование ! Хватит тянуть всякий мусор из-за бугра, который носит мёд на уровне наших дворняг!!!!

2 години тому, aleksandrfeed сказав:

Питання до Олександра. У нас на Київщині районовані совдепами три породи: УС, карпатка, полісянка. То що це таке - три породи поряд одна біля одної ???? ( ставлю знаки припинання по-вашому :umora:). То це не є сміттям  безпородним вже запланованим у високих кабінетах з тупоголовими  придурками в кріслах господарів тих кабінетів ???? :ah:

• Like 1
2 минуты назад, Николай S сказал:

У Вас ісімьї ідуть в зиму набагато сильнішу взвязку з погодніми умовами і можливістю розвиватся вересні місяці 

я вжимаю тому що матки уже в кінці августа несіють толком , інерції хватає посіять днів десять після соняху . дальше пилку крім лободи і амброзії нема зовсім , вобщим сіють поки пергу у рамках під чисту не виїдять , зараз ще пів місяця пилку точно непобачать , то навіщо їм засівать рамки догодувувать до личинкі 2дні виїдать і так по кругу , печатають в основному аж на третьому крузі 

І зараз сімьї вжаті на 2, 3 , 4 рамках , 90% сімей на трьох рамках

за заставною ще медові стоять  у теплу погоду там бджола спокійно через верх ходить 

і підмору небуло більше стакана , в однієї де матка пропала 1.5 л і ще одна 1.5 літра там криво сіли виїли , як розрлід навірно погнали 

Бджоли ще з осені нема і небуло толком , що у вуликах 8р , що у 12р . що у 16 р два корпуса на 300 є даже такі 

28 хвилин тому, AVA сказав:

Якраз щоб зберігся їх рід, згідно теорії виживання, вони й мають роїтися. :IMHO:

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Якраз щоб зберігся їх рід, згідно теорії виживання, вони й мають роїтися. :IMHO:

Побачим цей рік , тільки запустив у зиму прошлий сезон 

• Like 1