Перейти к содержанию

За и против улья из ПЕНОПЛАСТА


FENT

Рекомендуемые сообщения

У мене пінопласт як на фото гризуть. Менше ніж інший, але все ж гризуть.
Скажіть будь-ласка,гризуть навколо льотків?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в неділю зроблю відео про мої вулики з пінопласту і покажу який гризуть який ні.

Andriy_Garmatiy, Ну, а якщо мишка де знайдеться випадково. Не гризе? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в неділю зроблю відео про мої вулики з пінопласту і покажу який гризуть який ні.

Andriy_Garmatiy, Ну, а якщо мишка де знайдеться випадково. Не гризе? :dntknw:
Не знаю, наданий час проблем з мишами не маю так як на пасіці маю пару десятків їжаків
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як обіцяв відео , якість погана, але видно! як вмів так зробив http://youtu.be/IPJTleISCQg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, наданий час проблем з мишами не маю так як на пасіці маю пару десятків їжаків

Andriy_Garmatiy, у мене теж є їх сім'я - штук з п'ять, страх як м'ясо полюбляють! Та, коли миші повертаються з полів-лісів, їжачки вже зариваються у сплячку. А все ж,- чи не було у Вас випадків прогризання вуликів, тільки по-чесному?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, наданий час проблем з мишами не маю так як на пасіці маю пару десятків їжаків

Andriy_Garmatiy, у мене теж є їх сім'я - штук з п'ять, страх як м'ясо полюбляють! Та, коли миші повертаються з полів-лісів, їжачки вже зариваються у сплячку. А все ж,- чи не було у Вас випадків прогризання вуликів, тільки по-чесному?
ДобровоЛ, Не було ніколи, тим більше що зараз по пасіці кіт бігає + пасіка розміщена 4 хата від поля . Так миші мали б бути, але як то кажуть Бог милував в сусідки є 2 вулики так в неї чи льотки широкі чи що, так в вулику кожного року є.Я ж свої затикаю паралоном, лишаю на 2-4 бджоли прохід і думаю там мишка немає влізти. Листя все як обпаде згрібаю і спалюю на городі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

последее время только и слышно о достатках ульев с пенопласта , один недостаток цена , кто может еще плохое сказать об етом улье

Вулики з пінопласту то однозначно прогрес в бджільництві. До недоліків можна віднести малу механічну міцність та екологічну складову. Обидва ці фактори поліпшуються і з часом будемо мати цілком пристойні параметри. От бачу вже продаються пластини з міцністю на порядок вищою ніж звичайні. Ціна в Бартніка мене влаштовує. Спиняє тільки міцність полімеру. Почекаю коли будуть робити з поліуретану або щось подібного.
Я сам зробив кілька вуликів з поліуритану. Дорого, гемаройно. Все таки корпуси з дерева і дешевше і природніше :IMHO1:. Вулики з ППУ це лишні експерименти і трата часу :IMHO1: А от днище і дах з ППУ виходять досить непогано, гнити не будуть, може ще колись і зроблю, форма є. Пінопласт в порівнянні з поліуританом гірший для вуликів по всіх показниках, якщо і робити то з ППУ. А щодо того як там бджолам живеться краще чи гірше незнаю, тільки цього року заселив, по барабану їм напевне, куди заселять там і жити будуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого, гемаройно. Все таки корпуси з дерева і дешевше і природніше . Вулики з ППУ це лишні експерименти і трата часу

Юрко, А ще,- спробуйте покупцю меду повідомити з якого матеріалу вулик, і Вам зразу ж стане ясно з чого ж їх виготовляти? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як обіцяв відео , якість погана, але видно! як вмів так зробив http://youtu.be/IPJTleISCQg
Дякую за "Для tochok.info/forum"! :az: По відео. Оранжевий пінопласт і у мене гризли. Але значно сильніше. І сірий гризуть, але мало. Але гризуть. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

последее время только и слышно о достатках ульев с пенопласта , один недостаток цена , кто может еще плохое сказать об етом улье

Вулики з пінопласту то однозначно прогрес в бджільництві. До недоліків можна віднести малу механічну міцність та екологічну складову. Обидва ці фактори поліпшуються і з часом будемо мати цілком пристойні параметри. От бачу вже продаються пластини з міцністю на порядок вищою ніж звичайні. Ціна в Бартніка мене влаштовує. Спиняє тільки міцність полімеру. Почекаю коли будуть робити з поліуретану або щось подібного.
Я сам зробив кілька вуликів з поліуритану. Дорого, гемаройно. Все таки корпуси з дерева і дешевше і природніше :IMHO1: . Вулики з ППУ це лишні експерименти і трата часу :IMHO1: А от днище і дах з ППУ виходять досить непогано, гнити не будуть, може ще колись і зроблю, форма є. Пінопласт в порівнянні з поліуританом гірший для вуликів по всіх показниках, якщо і робити то з ППУ. А щодо того як там бджолам живеться краще чи гірше незнаю, тільки цього року заселив, по барабану їм напевне, куди заселять там і жити будуть.
Великий плюс вуликів із ППУ, що вони легші за дерев"яний на 2-3 кг. Може кому і все одно, а для мене важливо. Із ППУ роблю магазини.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого, гемаройно. Все таки корпуси з дерева і дешевше і природніше . Вулики з ППУ це лишні експерименти і трата часу

Юрко, А ще,- спробуйте покупцю меду повідомити з якого матеріалу вулик, і Вам зразу ж стане ясно з чого ж їх виготовляти? :hi:
Також аргумент. Але днище і дах можна робити, в них бджоли не живуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але днище і дах можна робити, в них бджоли не живуть.

Юрко, Була спроба . У даху, як утеплення, - куда ще не йшло. А в днищі, - хіба що знизу (знаружі), бо зсередини гнізда міль його просто зтрощить. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але днище і дах можна робити, в них бджоли не живуть.

Юрко, Була спроба . У даху, як утеплення, - куда ще не йшло. А в днищі, - хіба що знизу (знаружі), бо зсередини гнізда міль його просто зтрощить. :IMHO:
Я маю на увазі ППУ (поліуритан), а не ППС. ППУ тверде як дерево. Упс, тема про ППС, сорі. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в пінопласті грає твердість! обходив сьогодні пів Тернополя де продають пінопласт так вже із такою твердістю немає (як я купляв скоріше), зроблю ще 5 по 4 рамки для відводків щоб розганялися і сідаю за павільйон. Був в Польщі (Рік на зад) так мені порекомендував 1 пасічник робити з пінопласту, але їхній пінопласт має більшу твердість ( щільність) він ставив 2 цегли з 1 боку і 2 з 2 ставив пінопласт ставав на нього. пінопласт прогинався ледь - ледь вага того пасічника 89 кил так як моя, пінопласт пальцями не проломлювався. Шуруп щоб закрутити він крутив шуруповертом ( я звичайно - викруткою). Поляк казав що найстарший вулик в нього 10 років я на нього дивився так нічого такого (вулики в нього такі як і мої пінопласт обшивка дерево дно дерево). У мому відео я показав що найкращий пінопласт вийшов синій і сірий так як їх бджілки взагалі не рухали тільки прополісували. Коло льотника негризли мабуть тому що льотник вирізаний в дереві, а рамка закінчується якраз там де починається дерево :IMHO1: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

використовую пінопулеорітан в якості бокових перегородок та потолочини. і вважаю,що для весняного розвитку та зимівлі краще немає. літком на пасіці просто лежить схований від сонця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав польську дадани і на 145 рамку з ППС.В тому році зробив 10 штук з ППС,із 20.Для стаціонара годяться.В двох вуликах ,гризли льотки,бо невстиг розширити.Гризли і польські,коли було тісно.А так не гризуть.А міль,гризе любої плотності,якщо проморгав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раніше, зробив собі кілька вуликів з пінопласту. З середини обшиті деревом, зовні ДВП. Прямого контакту бджіл з пінопластом не допускаю. Вулики легкі і дешеві. Кілька років тому для утеплення обшив із середини нову деревяну собачу будку. Через півгодини весь до дрібних кусків пінопласт був викинутий собакою назовні. Після цього випадку пінопласт для вуликів не використовую. :dntknw:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пінопласт був викинутий собакою назовні.
А вы попробуйте собаке ватное одеяло подстелить .Его она тоже выкинет .Но пчёлы не могут выкинуть. Для них оно тяжелое .Так же и с пенопластом . Вот им и приходится его грызть :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через півгодини весь до дрібних кусків пінопласт був викинутий собакою назовні. Після цього випадку пінопласт для вуликів не використовую.

Аргумент железный :ay: Киньте в будку шубу. Ее собака так же вытянет на улицу. В принципе неплохой пример отказать жене в покупке новой шубы. Да и самому в фуфайке будет комфортнее, чем в тулупе :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вы попробуйте собаке ватное одеяло подстелить .Его она тоже выкинет .Но пчёлы не могут выкинуть. Для них оно тяжелое .Так же и с пенопластом . Вот им и приходится его грызть opr06K9M.gif

Мико. а вы правы у меня одна из собак постоянно выносит подстилку из будки. Я считал, что она цыпляет его цепью и случайно выносит. А на самом деле....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напрошується висновок, що всі ці речі не були екологічно чистими. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

AXxRYNOxvuM

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

AXxRYNOxvuM
Это пенополиуритан. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Напрошується висновок, що всі ці речі не були екологічно чистими. :IMHO1:

Он за кордоном ціни на мед з дерев"яних вуликів вже вартують більше. Ще щось кому потрібно доказувати? :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он за кордоном ціни на мед з дерев"яних вуликів вже вартують більше. Ще щось кому потрібно доказувати? :af:

Мед, якщо хтось уважно читав статтю, з дерев'яних вуликів планують купувати на 10-15 відсотків дороще ніж полістиролових.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to За и против улья из ПЕНОПЛАСТА

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...