Перейти к содержанию

Допоможіть знайти інформацію про виведення маток з 5-денним циклом


Рекомендуемые сообщения

:helpme: допоможіть будь ласка розшукати інформацію про виведення маток з 5-денним циклом :helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виведення маток з 5-денним циклом

Це як? Я про таке не чув - цікаво було б дізнатися що то таке і з якою ціллю...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я читав десь, що можна як продовжити період виходу маток з маточника, так і прискорити, здається при допомозі більшої, або меншої температури (хоча точно не пам"ятаю) Треба пошукати джерело.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

допоможіть будь ласка розшукати інформацію про виведення маток з 5-денним циклом
Це звичайна технологія, яка основана на тому принципі, що в сім"ю-виховательку кожні чотири дні підставляються нові мисочки на виховання. Тобто коли вже перша партія маточників запечатана, дають нову і так далі. Терміни виводу маток не змінюються, а от бджоли-годувальниці трохи розвантажуються. Але в цій технології є багато "але"...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

основана на тому принципі, що в сім"ю-виховательку кожні чотири дні підставляються нові мисочки на виховання

Тоді ясно, а то я вже подумав... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...