Перейти к содержанию

Пропозиції до порядку денного з'їзду бджолярів України


metrolog

Рекомендуемые сообщения

Уважаемые пчеловоды! Может быть, пора кончать дебаты, а начать, что то, делать. Или и будем сотрясать воздух и дальше. :ole_ole::ole_ole::ole_ole: Уверен, что кто то, из точковце будет на съезде или готовится к нему. :angry: Может быть, обнародует свои мысли по реформированию нашей отрасли. :angry: Или попробуем вместе составить письмо от имени форумчан, ;) что бы потом не получилось «хватай трамвай, вокзал отходит». :ole_ole: :ole_ole: У кого какие мысли? :wave: 1. Что это за съезд? Какое отношение он имеет к пчеловодам Украины и пчеловоды Украины к этому ( этим ) съезду? 2. Что мы думаем по поводу проведения съезда . 3. Какие функции эта общественная организация будет выполнять? 4. И так далее. Как говорится, «Болезнь легче ПРЕДУПРЕДИТЬ, чем ЛЕЧИТЬ». :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю слегка пофантазировать на тему: Как можно организовать голосование через интернет на выборах головы Спилки?
Якщо Мілову, Домбровському та Ко удасться провести на з`їзд достатню кількість прихильників, то це голосування буде не потрібне, опозиція сама все зробить. Якщо ж цього не відбудеться, то питання про переобрання голови і не виникне, а якщо і виникне, то буде вибрана потрібна кандидатура, наприклад В.А. Ющенко. Далі він, як голова СПУ і, одночасно президент Апімондії-2013 попросить уряд допомогти з організацією конгресу. Як тільки Азаров пообіцяє ВАЮ 1 гривню, відразу реальна влада (і печатка) перейде до ВАЮ. І протестувати буде пізно. Оскільки в порядку денному з`їзду СПУ незрозуміло чому стоїть питання підготовки та проведення конгресу Апімондії-2013, то голосувати на форумі потрібно саме з цього питання. Але цього мало, треба пропонувати програму підтримки бджільництва, наприклад: 1. Мед - в школи. 2. Визнання медових вин національним продуктом і дозволити їх виготовлення без ліцензій. 3. Швидке виявлення та компенсація за отруєних бджіл. 4. Швидка і якісна ветеринарна допомога. 5. Перевезення бджіл та меду по Україні без проблем. 6. Імпорт інструментів та обладнання для бджільництва та переробки меду без податків. 8. Ніяких податків на торгівлю бджолами та бджолопродуктами в найближчі роки. і т.п. На дослідження поки що нічого не треба - все вже успішно досліджено. Виконання всіх цих пунктів, як і проведення Апімондії-2013, не вимагає фінансування. Форумчани повинні зараз заявити про свою позицію, одержати відповідь від основних фігурантів і підтримувати тих, хто згоден з їх програмою. Галас потрібно піднімати вже зараз! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але цього мало, треба пропонувати програму підтримки бджільництва, наприклад: 1. Мед - в школи. 2. Визнання медових вин національним продуктом і дозволити їх виготовлення без ліцензій. 3. Швидке виявлення та компенсація за отруєних бджіл. 4. Швидка і якісна ветеринарна допомога. 5. Перевезення бджіл та меду по Україні без проблем. 6. Імпорт інструментів та обладнання для бджільництва та переробки меду без податків. 8. Ніяких податків на торгівлю бджолами та бджолопродуктами в найближчі роки. і т.п. На дослідження поки що нічого не треба - все вже успішно досліджено. Виконання всіх цих пунктів, як і проведення Апімондії-2013, не вимагає фінансування. Форумчани повинні зараз заявити про свою позицію, одержати відповідь від основних фігурантів і підтримувати тих, хто згоден з їх програмою. Галас потрібно піднімати вже зараз!

Даже такой радикал в отношении меня как Любитель меда перешел к конструктивизму. Мой респект и уважуха. :az: А теперь по существу наших баранов. Мое первое предсказание сбылось и тепрерь я с полной уверенностью утверждаю, что сьезд будет один, Боднарчука и пройдет он по его сценарию. Влияние Боднарчука остается еще достаточно сильным и мы это наблюдаем по поведению того же Домбровского, который уже не демонстрирует воинственности. Милов свою роль информационного рупора выполнил, потеплело и он уехал на пасеку сбивать рамки. Соломка от этой компании открестился. Никакой решающей оппозиции на сьезде не будет. Ее просто некому организовать. Как видно это было заранее указанный проект бы мертворожденным дитем. Попытко овладеть троном методами матроса Железняка. Но они не железняки. Вот в чем их недостаток. Да и реанимация СПУ не решила бы проблем пчеловодства, так как СПУ -это не все пчеловодство. Кто бы как ни критиковал ББУ, но надо признать что такая организация существует Кроме того есть еще и не входящие никуда как наша организация, Севастопольское общество, Ассоциация пчеловодов и апифитотерапевтов Крыма, такие же общества есть и в других регионах. Создание еще одной организации, как бы не хотел этого Соломка, также не решит тех проблем, которые накопились в пчеловодстве. А что же делать? Лично я вижу один выход. Это проведение, как я говорил ранее, Всеукраинских национальных зборив пасечников(может быть работников пчеловодной отрасли). Это рабочее название. Но не сьезд, т.к. проведение сьезда предполагает создание какой либо структуры и т.д. Там должны присутствовать представители не обществ, а пчеловодов от регионов(областей), производители, экспортеры, представители торгующей пчелоинвентарем сети, Укрпчелопрома, науки, широкое представительство СМИ, руководство Минап и п, представители кабмина, Верховной1 ради(агрокомитет), но не Стретович как защитник бджолярив, пиарщик на нашей шее, администрация президента. На зборах должна быть конструктивная деловая атмосфера, а не выяснения кто главный, кто что украл и кто дурак. Для проведения такого мероприятия должна быть срочно, срочно (на носу уже сезон и потом никто уже этим не будет заниматься) создана рабочая группа с с участием представителей регионов, общественных организаций экспортеров, науки и т.д. Разработана действенная программа и пути реализации, исполнители, выработан контрольный механизм. На сьезде должен быть избран такой исполнительных орган по реализации этой программы. Это мероприятие в преддверии конгресса Апимондии всему миру покажет что в Украине есть пчеловодство, есть единение, стремление решать проблемы, это будет плюс к положительному имиджу нашей страны Это все должно делаться на добровольной основе, но не так как говорит Милов о том что надо нанять управляющего а самим из хутора руководить. Но должен быть лидер, руководитель как и рабочей группы по подготовке зборив так и исполнительного органа. Вы меня можете критиковать 1000раз, но я считаю, что это единственный человек-Васильковская Т.Ю. Это будет являться в свою очередь и карт-бланшом, лакмусововй бумажкой на предмет способности ее проведения конгресса. С ее харизмой, работоспособностью, устремленность этот проект получится. Поверьте мне на слово. Если будет таже команда Милов и Компани, то это снова мертворожденное дитя. Вот здесь и точок поможет в разработке всех проектов документов. а не интерактивное голосование на сьезде по ветсанпаспортам. Вот это как раз,извините за грубость, самый настоящий бред. Пишите, критикуйте меня, не соглашайтесь. Но поверьте, я прав на 1000%. Предлагайте свое, но оолько реальное решение данной проблемы. С ув. Клочко М.Д. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібні всеукраїнські національні збори пасічників на яких: затвердити "Кодекс честі бджоляра України"; галузеві законопроекти та програми розвитку; вибори керівних органів галузі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо я "пересічний" не все можу розуміти та й доступ до рівня службової інформації відсутній, але якщо припустити, що створюється якась організація то майбуть вона має ціль і питання які повинна вирішити для її засновників. Так! Для засновників! А нас (членистоногих та перепончатокрилих) можуть туди запросити із внесками і чим більше тим краще. Такого досвіду достатньо.
Ваши предложения, как не пчеловода. Вот я пчеловод, и законопослушный гражданин. Пытаюсь жить и работать по законам Украины. В которых для меня много обязанностей, но нет прав, как я могу повлиять на Государство, не имея общественной, профессиональной организации? Вернее имея ее, которая, самоустранилась от пчеловодов, но не перестала выступать от имени пчеловодов в диалоге с Государством. :dntknw::IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваши предложения, как не пчеловода. Вот я пчеловод, и законопослушный гражданин. Пытаюсь жить и работать по законам Украины. В которых для меня много обязанностей, но нет прав, как я могу повлиять на Государство, не имея общественной, профессиональной организации? Вернее имея ее, которая, самоустранилась от пчеловодов, но не перестала выступать от имени пчеловодов в диалоге с Государством. :dntknw::IMHO1:
Неможливо стало в цій державі отримати щось по-закону і безплатно. Ви пишете "...нет прав ..." вони є але не захищаються не визнаються органами державної влади, тим більше безплатно, а платити немає чим, а якщо і заплатиш то все теж може бути марно. Корупція. Відсутній правовий сервіс. Думаю що і внуки наші ще при такому не житимуть. Які можуть бути пропозиції при таких розкладах. Неможливо впливати на те чого не існує або існує віртуально чи формально. А для прикладу: наявно існує спілка фермерів України. Фермери зареєстровані в єдиному державному реєстрі. Орендують (мають, вживають) землю платять податок (копійки). Існує державний фонд підтримки і розвитку фермерських господарств. Товарної продукції господарство в середньому дає за рік на 150-200 тисяч - ВВП. А бджолопром теж виробляє ВВП, пасіка теж дає товарну продукцію і думаю, що потрібно добиватися щоб пасіки були прирівнені до фермерських господарств із усіма випливаючими звідси наслідками державної регуляторної політики, в тому числі і податкової. Якщо фермер за 1 га платить 10 грн податку, а має прибутку 2000 грн, то я особисто згоден дати (нам) державі 10 грн з вулика, але чи буде віддача - то питання за вирішення якого вже потім можна буде домагатись. А може це багато? Хто більше? А зараз що можна від цієї держави питати по-закону? Потрібно робити свою державу, яка починається з державного реєстру і податку. А безплатно чи за кошти інших платників податків навряд чи щось вдасться змінити. Та когорта людей яка вирішувала питання фінансування бджолопрому за рахунок держбюджету вже втрачає вплив. І складається враження, що, начеб-то, бджільництво нікому і не потрібно в цій державі, крім самих пасічників. А воно так і є. Створювати на національному рівні (асоціацію) спілку без держреєстру і податку (чи самообкладання) не ефективно. Що і маємо в образі СПУ. Навіть і ББУ такої ж долі. Нема хороших дядів в держ казні - все -ХАНА.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від засадничих позицій та статусу заснування багато залежить діяльність тої чи іншої структури. Хто засновники СПУ чи ББУ? А-ну, чи це відкрита інформація чи ні? Якщо це громадські організації то ніхто не буде закривати таку інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз у цій темі йде обговороння пропозицій щодо порядку денного з'їзду СПІЛКИ ПАСІЧНИКІВ УКРАЇНИ. Себто, організаційні заходи, що плануються проводити у рамках діяльності БРАТСТВА БДЖОЛЯРІВ УКРАЇНИ не розглядаються. Якщо ББУ вирішить делегувати своїх представників на з'їзд СПУ і якщо з'їзд визнає їх повноваження на своїх засіданнях - це вже інша справа, але все рівно мова йде про з'їзд СПУ (черговий, позачерговий, надзвичайний) або про об'єднавчий з'їзд пасічників і бджолярів України під егідою СПУ. Це перше. Друге. У роботі з'їзду СПУ мають право брати участь лише члени СПУ (хоча я не знаю, чи має ця громадська організація фіксоване членство). Хто їх делегуватиме на з'їзд - наче б то це мали бути обласні осередки, але давайте дивитися правді в очі... Разом з тим на з'їзд СПУ в Києві зберуться небайдужі, зацікавлені люди. Звісно, оскаржити їх повноваження (щодо делегування їх на з'їзд обласними осередками) дуже легко, але навіщо? Іншого шляху немає. Очевидно, що на з'їзді СПУ будуть форумчани Точка та учасники зустрічі у Харкові 18-19 лютого 2012 року. Подальші пропозиції - вже до них, оскільки формувати порядок денний з'їзду, обговорювати проблемні питання бджільництва в Україні, формувати робочі органи СПУ будуть саме вони. Тепер третє. Мета проведення з'їзду. Мети може бути дві: Перша - надати юридичну правочинність Голові СПУ та Голові ревізійної комісії СПУ, узаконити їх перебування на посадах ще на п'ять років і отримати право ділити гроші. Під що їх (гроші) виділить уряд, на проведення яких заходів (чи програм) їх спишуть - значення не має. Їх просто поділять і все. Друга - відродити діяльність СПУ. Шановні точківці - майбутні делегати з'їзду!!! До вас звертається пересічний український пасічник зі своїми п'ятнадцятю лежаками (ветеринарно-санітарний паспорт є). Не намагайтеся на самому з'їзді вирішити всі проблеми!!! Ви лише пересваритеся і не захочите більше збиратися разом. Мені здається, що на березневому пленумі ЦК КПРС з'їзді СПУ необхідно прийняти два принципових рішення: 1. Юридичне оформлення персонального членства у СПУ (провести перереєстрацію дійсних членів СПУ, прийняти до лав СПУ бажаючих з належним оформленням). 2. Створити робочі групи для підготовки документів (звернень, програм, пропозицій) по кожному напрямку. Тепер більш детально. 1. Фіксоване членство. Воно потрібне для ведення предметних розмов з урядом, законодавцями, держустановами. Одна справа, якщо до урядовців звертається представник громадської організації, що об'єднує 1500 чоловік у 10 областях України, інша справа - коли мова йде про громадське об'єднання 150-200 тисяч активних членів, з чотирма всеукраїнськими друкованими виданнями та з парою діючих інтернет-ресурсів. 2. Мета діяльності робочих груп. На столі в президії або на колінах у залі нормального документа не створиш; обговорити що-небудь (детально) шляхом проведення дискусії серед 30-40 чоловік теж неможливо. Мені здається, що необхідно створити робочі групи для розробки документів за основними напрямками: - Програма розвитку бджільництва в Україні на період 2012-2017 років; - Проведення рекламної кампанії щодо популяризації продуктів бджільництва серед населення України; - Впровадження в раціон осіб, що організовано харчуються (дитсатки, школи, військовослужбовці, спорт, санаторно-курортне лікування) меду; - Плани наукової діяльності в галузі бджільництва; - Впровадження у навчальних закладах бджоловедення (для студентів сільскогосподарських навчальних закладах на НЕПРОФІЛЬНИХ факультетах) та апітерапії (для студентів-медиків і фармацевтів). Можливо, що останнє (апітерапія) потребує проведення наукового вивчення профільними медичними установами. - Розробка держстандартів на продукти бджільництва; - Внесення змін до Законів України, розробка проектів нових Законів (причепи, медові вина, т. інш); - Внесення змін до постанов уряду (митні правила, ветеринарно-санітарні правила, т. інш). Робочі групи (складом 5-7 чоловік кожна; самих груп може бути до трьох десятків) протягом 1,5-2 місяців відпрацьовують свій напрямок; обговорення - через інтернет (а то наші ППЗ, УП, БК і П перетворяться на "Урядовий кур'єр") та у первинних організаціях; остаточне обговорення - на Бджолярському Крузі та під час проведення осінніх регіональних зустрічей. У листопаді-грудні - провести наступний з'їзд (можливо, раніше), який і прийме остаточний текст пропозиції СПУ з кожного питання до тих, хто має право приймати рішення з кожного питання - Верховна Рада, Кабмін, МАП, МОЗ та інші. Ще одне питання. Можлива політизація з'їзду СПУ (березневого) та СПУ у цілому. Восени вибори. Скоро почнемо слухати пісню "Выбери меня, выбери меня...". За кого ставити позначку у виборчому бюлетені - справа кожного особисто. Мені здається, що надавати трибуну з'їзду (обласної конференції осередку СПУ) для ведення політичної агітації не годиться. За нормальних умов політики думають не про можливу пітримку себе коханого 150-200 тисячами членів громадської організації. Вони мають думати, щоб ці 150-200 тисяч не об'єдналися "Проти". А об'єднюються "Проти" набагато швидше, ніж об'єднюються "За"... І ще одне. Апімондія-2013. Якщо цей з'їзд збирається для вирішення цього ну дуже вже важливого питання - спробуйте припинити його обговорення з самого початку. Обговорювати це питання чи ні - це ваша справа (делегатів з'їзду), я не маю права вам вказувати. Але мені здається, що якщо це питання стане основним на з'їздів, то більшість з вас (делегатів з'їзду) стане статистами для "Одобрямсу". Бажаю плідної роботи делегатам з'їзду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз у цій темі йде обговороння пропозицій щодо порядку денного з'їзду СПІЛКИ ПАСІЧНИКІВ УКРАЇНИ. .............................................................................................................................................................. Бажаю плідної роботи делегатам з'їзду!
Вибачаюсь наперед тому, що не знаю чи в цій темі чи в якій можна поставити питання: Хто читав статут УСП? розкажіть що за організація як створена, хто засновники, чи можливий вступ в члени, якщо так то яким чином? Чи може бути членом УСП не громадянин України? Непогано було б оприлюднити статут та почитати через інтернет і УСП і ББУ ще які є в Україні?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовжую. У попередньому зверненні я намагався сформулювати перелік того основного, що ми хочемо від уряду. Тепер про те, що необхідно зробити вам, шановні делегати майбутнього з'їзду на самому з'їзді. 1. План заходів СПУ до кінця 2012 року. Це мають бути регіональні конференції, майстер-класи за напрямками (очевидно, що у квітні та з жовтня). Мені здається, що потрібні двотижневі семінари (вечірні курси) при сільгоспінститутах та при відповідних відділенях технікумів для бажаючих поглибити свої теоретичні знання. Я таке бажання маю, помірна плата за навчання мені під силу. Я бачив оголошення у пресі з цієї теми (Київ та Крим), семінари організовувало ББУ. Інформація про заплановані заходи має доводитися до потенційних учасників хоча б за три місяці, бажано - у жовтні на майбутній рік. 2. Спілкування з пасічницькою громадою. Не бачу особливої доцільності у виданні ще одного друкованого органу додатково до існуючих. Це потребує коштів, штату, авторів. Разом з тим, з загальноприйнятої практики - будь-який документ набуває правової сили лише після його офіційного опублікування у визначених засобах масової інформації. Більшість ж документів щодо діяльності (підприємства, організації, об'єднання) цікавить досить вузьке коло осіб. Мені здається, що без створення офіційного сайту СПУ подальша діяльність СПУ неможлива. Намагався знайти такий сайт через Google - не вдалося. Може, не там шукав. Опублікування документа на офіційному сайті вже і буде ОФІЦІЙНИМ ОПУБЛІКУВАННЯМ. Природньо, що на офіційному сайті СПУ мають бути сторінки для обласних осередків, Автономної Республіки Крим, міст Севастополя та Києва. Щодо цієї пропозиції - вона спірна, оскільки майбутній офіційний сайт СПУ потенційний конкурент Точка. Але мені здається, що у наш час громадська організація без офіційного сайту функціювати не може. 3. План видавництва спеціалізованої літератури. Чесно, не знаю, чи займався хто-небудь взагалі узагальненням запитів пасічників - початківців, більш досвідченних, матководів, виробників медових вин, апітерапевтів та для потенційних споживачів нашої продукції. У цю ж тему - переклад з основних мов найбільш вдалих творів закордонних бджолярів. Поки що зустрічаються поодинокі публікації перекладів у журналах і теж з журналів. До попереднього звернення (про те, що нам потрібно від когось) - я пропустив питання страхування пасік від потопів, пожеж та нозематозу. Мені здається, що з такою кількістю конкуруючих між собою страхових компаній можливо досягти цивілізованих умов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

державі 10 грн з вулика

+ членські внески - :af: 1 кг меду з вулика
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робочі групи (складом 5-7 чоловік кожна; самих груп може бути до трьох десятків) протягом 1,5-2 місяців відпрацьовують свій напрямок;

1. А из кого группы будут набираться? 2. Где они 2 месяца будут отрабатывать механизмы? В Киеве? В гостинице? За чей счёт?
Перша - надати юридичну правочинність Голові СПУ та Голові ревізійної комісії СПУ, узаконити їх перебування на посадах ще на п'ять років

Почему на 5? Съезд, как выяснилось, должен проходить раз в два года.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

державі 10 грн з вулика

+ членські внески - :af: 1 кг меду з вулика
10 грн - це символічна ціна ототожнена з дійсним с/г фіксованим податком з 1 га фермерської земелі (це та яку держава надала фермеру у постійне користування, а ще є орендовані та пайові землі то там інша градація ціни). Цей податок вважаю потрібен на утримання координаторів чи при мінагро в відділі бджолярства міністерства агрополітики чи при СПУ, яке би забезпечило правовий захист бджолярів, казначейство по касі взаємодопомоги та сервіс швидкого реагування "112 або 911". Членські внески 1 кг з вулика то теж думаю, що Ви орієнтовно берете цифру. Можна погодитись після ознайомлення - кому якій організації і за що віддавати цей внесок, тобто що я буду мати від зданих 50 кг чи 100 кг меду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ членські внески - 1 кг меду з вулика

Членські внески пасічники мають сплачувати не грошима а медом! Частина цього меду направити в інтернати лікарні і т.д. Крім доброї справи це буде як рекламні акції. Інша частина йде на утримання спілки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робочі групи (складом 5-7 чоловік кожна; самих груп може бути до трьох десятків) протягом 1,5-2 місяців відпрацьовують свій напрямок;
1. А из кого группы будут набираться? 2. Где они 2 месяца будут отрабатывать механизмы? В Киеве? В гостинице? За чей счёт?
В Украине ежемесячно готовятся и направляются на утверждение сотни документов, которые в случае их принятия (утверждения) становятся обязательными для выполнения всеми гражданами и организациями на всей территории Украины. Это Законы Украины, постановления Кабинета министров Украины, нормативные акты министерств и ведомств и т.д. и т.п. Законы и постановления Кабмина становятся обязательными для выполнения после их опубликования в газетах "Голос України" и "Урядовий кур'ер" соответственно; для нормативных актов, утверждённых отдельными министерствами и госкомитетами требуется регистрация в Министерстве Юстиции. Перечень органов, имеющих право принимать (утверждать) нормативные акты узок - ВР, КМУ, министерства. Гораздо уже перечень лиц, имеющих право вносить на рассмотрение проекты нормативных актов. Например, проект Закона имеют право вносить только Народные депутаты и Президент. По этой причине я неоднократно упоминал В.Стретовича - проблемные вопросы с прицепами и порядком их следования по дорогам общего пользования а так же вопросы с проведением их техосмотра могут быть решены только путём принятия Закона Украины о внесении изменений в Правила дорожнего движения. Так вот, внести на рассмотрение Верховной Рады законопроект по данному вопросу имеет право Президент (в настоящее время - В.Янукович) или один из 450-и народных депутатов (в настоящее время - например, В.Стретович). Ему (В.Стретовичу) по крайней мере, не надо объяснять, что это такое и зачем это надо. Я так долго расписывал процедура (я не сомневаюсь, что она Вам известна) для того, что бы понимать, что ни СПУ, ни ББУ, ни Минагрополитики внести в ВР законопроект о прицепах не могут. А написать текст документа (законопректа, постановления, правительственной программы, инструкции о применении) имеет право каждый. Обычно это делают те, кому это надо. А делают только в том случае, если без принятия какого-то документа решить проблему не возможно. Если же проблемы не существует, то никто ничего не пишет и не рассматривает - например, в Правилах дорожнего движения 1968 года Вы нигде не найдёте упоминания о запрете ведения разговора по мобильному телефону во время управления автомобилем. И не потому, что в 1968 году вести такие разговоры разрешалось. Пишут же сами тексты обыкновенные люди - такие же, как и Вы, я и все-все-все. Для того, что бы написать текст, который со временем может быть (когда-нибудь, потом, если захотят) станет Законом, постановлением, программой развыития пчеловодства в Украине или инструкцией по борьбе с мышами на пасеках необходимо: 1. Существование проблемы. 2. Понимание задачи и путей её решение. 3. Свободное владение украинским языком, включая знание специфических терминов. 4. Компьютер, при помощи которого автор сможет ознакомиться с текстами аналогичных нормативных документов, просмотреть литературу по интересующему вопросу, набрать сам текст, электронной почтой отправить её другому автору, внести правку и отправить электронной почтой в СПУ (ББУ, депутату В.Стретовичу) для официального продвижения на рассмотрения-согласования-внесения в повестку дня-постановки на голосование-внесение дополнений-рассмотрения во втором чтении-голосования-подписания спикером-наложения вето президентом-преодоления вето-подписания спикером-опубликования в "Голосе України"-проведения митинга у стен Днепропетровской ОДА по поводу невыполнения требований только что принятого закона. Почти все нормативные документы готовятся без дополнительной оплаты. Исключение - объёмные специфические Законы, требующие немедленного рассмотрения. Возможен так же вариант желания заработать - разрабатываются никому не нужные нормативные акты (обычно что-то типа временных технических условий для семян укропа при применении их для дератизации чердачных помещений нежилого фонда). В этом случае коллектив авторов может рассчитывать на половину оговоренной суммы, вторую половину забирает заказчик (который так же делиться с кем-то). Ещё вариант - разработка документов в ходе написания кандидатской диссертации. Но, повторяюсь, тексты Законов и других нормативных документов пишут обыкновенные "пересічні" украинцы, в большинстве своём - лучшие специалисты в своей отрасли, любящие своё дело и умеющие грамотно изложить свои мысли. Что же касается заданного Вами вопроса "Кто будет выбирать?", то применительно к съезду СПУ ответ ясен - делегаты съезда. Я так думаю, что в Киеве соберутся люди, не один год знающие друг друга и знающие тех, кто в Киев не приехал. Я бы например, рекомендовал бы Вас. Кстати, не удивлюсь, если это действительно будет так. За результаты работы рабочих групп по подготовке тех или иных документов я не особо переживаю - многие документы будут разрабатываться впервые, так что в данной ситуации главное - ввязаться в драку. Успехов (и Вам, и делегатам съезда, и участникам рабочих групп)!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене також питання.

- Програма розвитку бджільництва в Україні на період 2012-2017 років;

Як має розвиватись бджільництво? хоч приблизно?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сергей Анатольевич, будьте так добры, уточните пожалуйста к какому сьезду выдвигать предложения. Я уже запутался в этих сьездах. opr06K93.gif

Це хіба так важливо - який з'їзд? Питання актуальні для пасічників...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Украине ежемесячно готовятся и направляются на утверждение сотни документов, ... . Это Законы Украины, постановления Кабинета министров Украины, нормативные акты министерств и ведомств и т.д. и т

Безумовно, треба бути оптимістом і пробувати щось змінити на краще... Але із тих сотень документів і законів працюють тільки закони типу як підняття штрафів, а інші закони (житло для молоді, підняти село, допомога фермерам, поставити лічильники тепла у будинках, скорочення чиновників...) залишаються на папері і нікому до них нема діла Якщо б в кінці закону було конкретно записано, хто за це відповідає і чим відповідає, то тоді б приймали не сотню законів у місяць, а десяток у рік. А толку було б більше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо б в кінці закону було конкретно записано, хто за це відповідає і чим відповідає, то тоді б приймали не сотню законів у місяць, а десяток у рік. А толку було б більше.
Хлопці, поки громада не вимагає - нікому нічого не треба. Їм - усе, а нам закони... 2004 Майдан...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые пчеловоды! Может быть, пора кончать дебаты, а начать, что то, делать. Или и будем сотрясать воздух и дальше. :ole_ole::ole_ole::ole_ole: Уверен, что кто то, из точковце будет на съезде или готовится к нему. :angry: Может быть, обнародует свои мысли по реформированию нашей отрасли. :angry: Или попробуем вместе составить письмо от имени форумчан, ;) что бы потом не получилось «хватай трамвай, вокзал отходит». :ole_ole: :ole_ole: У кого какие мысли? :wave: 1. Что это за съезд? Какое отношение он имеет к пчеловодам Украины и пчеловоды Украины к этому ( этим ) съезду? 2. Что мы думаем по поводу проведения съезда . 3. Какие функции эта общественная организация будет выполнять? 4. И так далее. Как говорится, «Болезнь легче ПРЕДУПРЕДИТЬ, чем ЛЕЧИТЬ». :hi:
Кінчати всі ці концесії і вибрати одну єдину на всю Україну організацію яка буде за нас.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але цього мало, треба пропонувати програму підтримки бджільництва, наприклад: 1. Мед - в школи. 2. Визнання медових вин національним продуктом і дозволити їх виготовлення без ліцензій. 3. Швидке виявлення та компенсація за отруєних бджіл. 4. Швидка і якісна ветеринарна допомога. 5. Перевезення бджіл та меду по Україні без проблем. 6. Імпорт інструментів та обладнання для бджільництва та переробки меду без податків. 8. Ніяких податків на торгівлю бджолами та бджолопродуктами в найближчі роки. і т.п. На дослідження поки що нічого не треба - все вже успішно досліджено. Виконання всіх цих пунктів, як і проведення Апімондії-2013, не вимагає фінансування. Форумчани повинні зараз заявити про свою позицію, одержати відповідь від основних фігурантів і підтримувати тих, хто згоден з їх програмою. Галас потрібно піднімати вже зараз!

Даже такой радикал в отношении меня как Любитель меда перешел к конструктивизму. Мой респект и уважуха. :az: А теперь по существу наших баранов. Мое первое предсказание сбылось и тепрерь я с полной уверенностью утверждаю, что сьезд будет один, Боднарчука и пройдет он по его сценарию. Влияние Боднарчука остается еще достаточно сильным и мы это наблюдаем по поведению того же Домбровского, который уже не демонстрирует воинственности. Милов свою роль информационного рупора выполнил, потеплело и он уехал на пасеку сбивать рамки. Соломка от этой компании открестился. Никакой решающей оппозиции на сьезде не будет. Ее просто некому организовать. Как видно это было заранее указанный проект бы мертворожденным дитем. Попытко овладеть троном методами матроса Железняка. Но они не железняки. Вот в чем их недостаток. Да и реанимация СПУ не решила бы проблем пчеловодства, так как СПУ -это не все пчеловодство. Кто бы как ни критиковал ББУ, но надо признать что такая организация существует Кроме того есть еще и не входящие никуда как наша организация, Севастопольское общество, Ассоциация пчеловодов и апифитотерапевтов Крыма, такие же общества есть и в других регионах. Создание еще одной организации, как бы не хотел этого Соломка, также не решит тех проблем, которые накопились в пчеловодстве. А что же делать? Лично я вижу один выход. Это проведение, как я говорил ранее, Всеукраинских национальных зборив пасечников(может быть работников пчеловодной отрасли). Это рабочее название. Но не сьезд, т.к. проведение сьезда предполагает создание какой либо структуры и т.д. Там должны присутствовать представители не обществ, а пчеловодов от регионов(областей), производители, экспортеры, представители торгующей пчелоинвентарем сети, Укрпчелопрома, науки, широкое представительство СМИ, руководство Минап и п, представители кабмина, Верховной1 ради(агрокомитет), но не Стретович как защитник бджолярив, пиарщик на нашей шее, администрация президента. На зборах должна быть конструктивная деловая атмосфера, а не выяснения кто главный, кто что украл и кто дурак. Для проведения такого мероприятия должна быть срочно, срочно (на носу уже сезон и потом никто уже этим не будет заниматься) создана рабочая группа с с участием представителей регионов, общественных организаций экспортеров, науки и т.д. Разработана действенная программа и пути реализации, исполнители, выработан контрольный механизм. На сьезде должен быть избран такой исполнительных орган по реализации этой программы. Это мероприятие в преддверии конгресса Апимондии всему миру покажет что в Украине есть пчеловодство, есть единение, стремление решать проблемы, это будет плюс к положительному имиджу нашей страны Это все должно делаться на добровольной основе, но не так как говорит Милов о том что надо нанять управляющего а самим из хутора руководить. Но должен быть лидер, руководитель как и рабочей группы по подготовке зборив так и исполнительного органа. Вы меня можете критиковать 1000раз, но я считаю, что это единственный человек-Васильковская Т.Ю. Это будет являться в свою очередь и карт-бланшом, лакмусововй бумажкой на предмет способности ее проведения конгресса. С ее харизмой, работоспособностью, устремленность этот проект получится. Поверьте мне на слово. Если будет таже команда Милов и Компани, то это снова мертворожденное дитя. Вот здесь и точок поможет в разработке всех проектов документов. а не интерактивное голосование на сьезде по ветсанпаспортам. Вот это как раз,извините за грубость, самый настоящий бред. Пишите, критикуйте меня, не соглашайтесь. Но поверьте, я прав на 1000%. Предлагайте свое, но оолько реальное решение данной проблемы. С ув. Клочко М.Д. :hi:
Ви сильно далеко і я думаю пульсу не відчуваєте.Шаную ваш стаж і все.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кінчати всі ці концесії і вибрати одну єдину на всю Україну організацію яка буде за нас.

Леня, ты прав !!!! :ole_ole: А какая организация будет за нас ? Какую посоветуешь выбирать? :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але цього мало, треба пропонувати програму підтримки бджільництва, наприклад: 1. Мед - в школи. 2. Визнання медових вин національним продуктом і дозволити їх виготовлення без ліцензій. 3. Швидке виявлення та компенсація за отруєних бджіл. 4. Швидка і якісна ветеринарна допомога. 5. Перевезення бджіл та меду по Україні без проблем. 6. Імпорт інструментів та обладнання для бджільництва та переробки меду без податків. 8. Ніяких податків на торгівлю бджолами та бджолопродуктами в найближчі роки. і т.п.
Ференчук В.І. підрахував потребу меду для України при умові споживання ОДНІЕЇ ЛОЖКИ В ДЕНЬ кожному жителю, то нам пасічникам, необхідно виробляти його вдвічі більше (хоча впевнений, що в країні абсолютно відсутній облік виробництва меду). Необхідна реклама пасічної продукції, підвищиться попит, відповідно підвищиться вартість. До заняття бджільництвом, в більшості приходять особи далекі, без ніякого знання. Творять на власних пасіках чудеса (джерела збудників хвороб та ін.). Спілкам тут широка сфера діяльності: навчання, контроль (разом з ветслужбою), можливо здача "техмінімуму" перед заведенням пасіки. Підраховано, що пасічник проведенням запилення, сплачуе 80% податків від власних прибутків. Про які ще податки може бути мова? Тому я особисто за спілку в любому вигляді, тільки не в такому як зараз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при умові споживання ОДНІЕЇ ЛОЖКИ В ДЕНЬ кожному жителю, то нам пасічникам, необхідно виробляти його вдвічі більше

Я теж за те, щоб люди їли більше меду..., але воно так у всьому - Якщо б кожен житель з"їдав одне яблуко в день, то яблуневих садів в Україні треба посадити в 20-30 разів більше ніж є зараз...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при умові споживання ОДНІЕЇ ЛОЖКИ В ДЕНЬ кожному жителю, то нам пасічникам, необхідно виробляти його вдвічі більше

Я теж за те, щоб люди їли більше меду..., але воно так у всьому - Якщо б кожен житель з"їдав одне яблуко в день, то яблуневих садів в Україні треба посадити в 20-30 разів більше ніж є зараз...
Вот поэтому и нужна реклама. Трудности со сбытом в этом году лишний раз это подтверждают :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...