Перейти к содержанию

Пошкоджена маточка!


Черкасець

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня, панове! Хто підскаже як бути із маточкою у якої одна ніжка пошкоджена,а саме: ??? Переживаю, що може не перезимувати, бо залишили трутнів зимувати.

Судячи по маркіровці,червоний 2008р.,вона вже старувата можливо бджоли її і поміняють. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, панове! Хто підскаже як бути із маточкою у якої одна ніжка пошкоджена,а саме:post-4499-1328699180_thumb.jpg ??? Переживаю, що може не перезимувати, бо залишили трутнів на зиму. А якщо перезимує, як бути далі??? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, панове! Хто підскаже як бути із маточкою у якої одна ніжка пошкоджена,а саме: ??? Переживаю, що може не перезимувати, бо залишили трутнів на зиму. А якщо перезимує, як бути далі???

Що ви розпереживались,як перезимує і чимось бджіл не влаштує,замінять.Не перезимує дасте другу,якщо є .А протез їй не допоможе? :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А матка таки жовта :blink: я таких давно не бачив, що у вас за порода? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Иногда такие проскакивают среди выводка от "чистопородных" карпаток и краинок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене їх немає. У товариша є одна сімейка таких ,на власні очі бачив. Маточка точнісінько така як на фото, тільки колір чуть світлійший і жовтійший. А фото я скачав з інета. Думаю, що жовта кавказька!? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А фото я скачав з інета.

А смысл? Как же мы можем дать вам точные рекомендации по спасению лапки, не видя истинных масштабов катастрофы?
Думаю, що жовта кавказька!?

Думаете, что кто-то знает это наверняка? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Иногда такие проскакивают среди выводка от "чистопородных" карпаток и краинок.

Я карпаток "чистопородних " не бачив а от років з 15 назад памятаю у діда на пасіці були матки дуже жовті правда не повністю як на фото , бджоли були місцеві ,я вже років 6 тримаю Укр степову маток через рік беру у Егошина від них виводю собі дочок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А смысл? Как же мы можем дать вам точные рекомендации по спасению лапки, не видя истинных масштабов катастрофы? Воmbus. Хотел указать какая именно лапка повреждена. Лапка есть, но она нерабочая. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожалуйста, как Вам укр. степная???На каком уровне злобливость???С карпаткой работали???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воmbus. Хотел указать какая именно лапка повреждена.

Вы меня покорили и я устыдился своего стёба. :ah: Даю совет! До тех пор, пока вы будете с помощью пера переносить матоЧЕк в изолятор, как наш уважаемый пан Jivec, до тех пор вы будете переживать об их лапках. Поэтому, забываем про лапки, учимся выводить маток и в тот момент, когда у вас будут бегать в клеточках около сотни маток - вас настигнет ощущение Дао. Или как там его. :smile: И вы отпустите этот страх оказаться без матки навсегда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, панове! Хто підскаже як бути із маточкою у якої одна ніжка пошкоджена,а саме:post-4499-1328699180_thumb.jpg ??? Переживаю, що може не перезимувати, бо залишили трутнів на зиму. А якщо перезимує, як бути далі??? :hmm:
Перезімуе вних нема вибора а висною замінять тихой заменой. Матки тихой замени непаганого качества :vinny:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто маточка вроде как племенная, от чистокровной карпатки. Жалко все-таки!!! :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожалуйста, как Вам укр. степная???На каком уровне злобливость???С карпаткой работали???

з карпаткою не працював тому судити про цю породу не берусь ,степова подобається спокійна бджола ,ну якщо не душити бджіл ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожалуйста, как Вам укр. степная???На каком уровне злобливость???С карпаткой работали???

з карпаткою не працював тому судити про цю породу не берусь ,степова подобається спокійна бджола ,ну якщо не душити бджіл ;)
А хто буде спокійний, коли його душать?.. :blink::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто маточка вроде как племенная, от чистокровной карпатки. Жалко все-таки!!! :ak:
Перезимует Ваша маточка не беспокойтесь, а весной поменяют ее.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поміняють, або і вже може бути друга в гнізді. Того і трутнів лишили на зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Підсаджував я цього сезону (друга половина червня) пдідну матку в відводок. Матка пробула під ковпачком тиждень. Матку бджоли успішно прийняли, розплід був суцільний без пропусків. Але через деякий час звернув увагу, що матка ця з дефектом - в неї був відсутній останній членик на ніжці. Напевно бджоли пошкодили її під час перебування під ковпачком або ж після того, як я її випустив. Подумав, що матку невдовзі поміняють. Але ж ні! Матка успішно працювала впродовж літа, наростила бджіл до зими. Цікаво як бджоли поставляться до неї цьогорічного сезону (правда, якщо перезимує).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...