Перейти к содержанию

Покупка пчел


Бортник

Рекомендуемые сообщения

11 минуту назад, UkroppenFuhrer сказал:

Цікаво, чи використовував хтось даний спосіб, або хтось знає інший, дієвий спосіб? Саме зараз хочу придбати у сусіда пару сімей. Чув також, що після покупки ставлять вулики у льох на два дні. Бджоли ніби за цей час забувають дорогу додому. Чи правда це?

В погреб на 3 дня и все ок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, mixaskm сказал:

В погреб на 3 дня и все ок

Из литературы - даже после выноса из зимовника старые пчёлы частично помнят место где стоял улей в прошлом году

45 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

Цікаво, чи використовував хтось даний спосіб, або хтось знає інший, дієвий спосіб? Саме зараз хочу придбати у сусіда пару сімей. Чув також, що після покупки ставлять вулики у льох на два дні. Бджоли ніби за цей час забувають дорогу додому. Чи правда це?

Помимо погреба, натыкайте веток перед летком - пчёлы не так стремительно будут вылетать и лучше запомнят новый дом.

Хотя всё равно лучше сначала отвезти дальше чем 5 км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, siverit сказал:

Из литературы - даже после выноса из зимовника старые пчёлы частично помнят место где стоял улей в прошлом году

Конечно помнят но если и слетит жменя я думаю это не кретично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mixaskm сказал:

Конечно помнят но если и слетит жменя я думаю это не кретично.

Какая жменя Вы что шутите? слетит вся лётная пчела и сосед только посмеётся и руки потрёт от прибыли.Нужно увозить мин.3 км или ставить эксперименты с селитрой это так если уж совсем экстремал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю как там у Вас все слетает у меня слет был но не большой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, UkroppenFuhrer сказал:

Цікаво, чи використовував хтось даний спосіб, або хтось знає інший, дієвий спосіб? Саме зараз хочу придбати у сусіда пару сімей. Чув також, що після покупки ставлять вулики у льох на два дні. Бджоли ніби за цей час забувають дорогу додому. Чи правда це?

Не все так просто. Як на мене 2 дні малувато, зліт буде однозначно. Простіше купити і до зимівлі доглядати на місці, або перевезти більш ніж за 6 км. і через тиждень привезти на те місце де хочете ставити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу поділитись вже власним досвідом. Купив три сім'ї у сусіда і заліпив льотки хлібом. До вечора бджоли очищали льоток. На наступний день переніс бджіл з ящика у вулик. За словами сусіда бджоли злетіло дуже мало. Може жменя, а йому я довіряю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Практикував роблячи відводки, для збереження льотної бджоли завішувать передню стінку вулика легенькою тканиною, навіть обгортав вулик, щоб бджола не могла вибратись з під тканини. На наступний день перепону знімав - бджоли облітались на новому місці, якщо хто й повертавсь на старе, то не значна кількість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підскаже почому зараз 4 рамочні пакети 4/300. Нарисувався клієнт хоче не один десяток. Думаю по 1000 грн не дасть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Кагарлик Мабуть для середини липня це вже за дорого, хоча можна оголосить ціну, а тоді торгуватись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Кагарлик сказал:

Хто підскаже почому зараз 4 рамочні пакети 4/300. Нарисувався клієнт хоче не один десяток. Думаю по 1000 грн не дасть?

Хоч би по 150 за рамку дав i було б добре .До зими можуть розвинутись .Перезимують i будуть сiмьi .За 600 весною точно не купе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Хоч би по 150 за рамку дав i було б добре .До зими можуть розвинутись .Перезимують i будуть сiмьi .За 600 весною точно не купе 

Я тоже так прикидав. Тільки от що мені робить карніка залила соняхом гніздо і розплоду малувато буде для пакетів, робить зборні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас на канівщині на початку травня мона було за 1500 грн сім'ю купить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Кагарлик " Тільки от що мені робить карніка залила соняхом гніздо і розплоду малувато буде для пакетів, робить зборні?

Звичайно збірні, для себе роблю відводки збірні, росплоду в сім'ях малувато в суботу докачав липа+трави і бджола пішла на сонях, вчора на пасіці вже пахтіло соняховим нектаром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Seos сказал:

У нас на канівщині на початку травня мона було за 1500 грн сім'ю купить.

Я в травні продавав пакети по 1200 грн і по 1000 грн. Зирвався мій купець почав морозиться думав що я йому пакети віддам по 400 грн я йому порекомендував  по такій ціні в Закарпаття!

11 час назад, Мико сказал:

Хоч би по 150 за рамку дав i було б добре .До зими можуть розвинутись .Перезимують i будуть сiмьi .За 600 весною точно не купе 

Зирвався покупець! Зразу погодився  по 600 грн казав через тиждень завезе посуду, а тількищо відмовився!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Кагарлик сказал:

Я в травні продавав пакети по 1200 грн і по 1000 грн. Зирвався мій купець почав морозиться думав що я йому пакети віддам по 400 грн я йому порекомендував  по такій ціні в Закарпаття!

Зирвався покупець! Зразу погодився  по 600 грн казав через тиждень завезе посуду, а тількищо відмовився!

цей ваш купець не з миколаівської області випадково 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Безработный 20лет сказал:

цей ваш купець не з миколаівської області випадково 

Ні з Київської з товстим гаманцем! Хотів 50-100 пакетів та перехотів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вiдкачався ,а компаньон завтра починае .А бажання нiякого качати .Продав пакети весною, грошi пiд матрас i в травнi уже з грошима .А заказщикiв все бiльше i бiльше  i не по 5 штук, а зразу 50 -100 i цiна 1000 нiкого не лякае Не встигаемо маток виводити i вощину будувати ,всi просять бакiв пакети .Може кардована пiдмiшати ,чи iталiйки ,вони багато розплоду гонять ,саме те що для пакетiв потрiбно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что предложили 2 роя с старыми матками, уже на 5 рамках расплода по 600 грн. Мои знакомые отговаривают, Вообще по сёлах можно найти распродажи пасек ориентировочно по 100 грн дадановская рамка расплода. К осени будет ещё заметно дешевле. Правда хочется сейчас, они бы ещё на подсолнухе принесли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не очень дорого если и правда рои то пренесут чего нибудь а если отводки то врядли .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Это не очень дорого если и правда рои то пренесут чего нибудь а если отводки то врядли .:wave:

Согласен что не дорого.

Меня остановили старые роевые матки. В этом году принесут, а в следующем ещё срочно маток менять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну конечно надо менять .:) И не только роевых но и всех старых маток только так будет какойто толк:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Я вiдкачався ,а компаньон завтра починае .А бажання нiякого качати .Продав пакети весною, грошi пiд матрас i в травнi уже з грошима .А заказщикiв все бiльше i бiльше  i не по 5 штук, а зразу 50 -100 i цiна 1000 нiкого не лякае Не встигаемо маток виводити i вощину будувати ,всi просять бакiв пакети .Може кардована пiдмiшати ,чи iталiйки ,вони багато розплоду гонять ,саме те що для пакетiв потрiбно 

Вы правы меда в этом году как кот наплакал покупатели пакетов решили вместо огруркиков пчелок засолить.А для этой цели лучше баков нет ничего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Ну конечно надо менять .:) И не только роевых но и всех старых маток только так будет какойто толк:hi:

И чем роевые плохи?Большинство "матководов" простых свищаков выводят и думают, что искусственным выводом занимаются.И рады ,что их матки яйца отлаживать могут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роевые не чем не хуже :hi:Но возраст маток мы не знаем ? А искуственные это свищевые только под контролем:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...