Jump to content
sergey-paradox

Лечение щитовидной железы продуктами пчеловодства

Recommended Posts

10 минут назад, roman-1 сказал:

в моєї родички дифузний зоб. табетки гормональні і ще там якісь приймає. але щось вони слабо помагають. може хто  має інормацію як цю напасть подолати продуктами бджільництва в комплексі із ліками.

підтримую, також цікаво як боротись з цим недугом?

13 часа назад, pumba сказал:

підтримую, також цікаво як боротись з цим недугом?

У Львові є апітерапевт дипломований лікар. Ось що чув від молодої жінки моєї бувшої співробітниці. Який конкретно діагноз хвороби щитовидки не пам"ятаю. Лікував її вжаленням в область шиї. Місячні сеанси. Від одного вжалення до 15, потім по спадаючій до одного. Перерва. Здається місяць-два. Точно не знаю. і так на протязі двох років. Результат повне одужання.

У яблучних зернятах з 1-2 яблук добова норма йоду. Як мінімум дешевше і менше шкоди, ніж від пересоленої ламінарії

• Like 5
10 часов назад, Маркіян сказал:

У Львові є апітерапевт дипломований лікар. Ось що чув від молодої жінки моєї бувшої співробітниці. Який конкретно діагноз хвороби щитовидки не пам"ятаю. Лікував її вжаленням в область шиї. Місячні сеанси. Від одного вжалення до 15, потім по спадаючій до одного. Перерва. Здається місяць-два. Точно не знаю. і так на протязі двох років. Результат повне одужання.

А Вы можете дать контакты этого апитерапевта?

10 часов назад, Маркіян сказал:

У Львові є апітерапевт дипломований лікар.

це може той що був минулого року з лекцією на зборах в дитячому центрі. можливо ви теж тоді там були. із вжаленнями в шию трохи рисковано. невідомо як організм відреагує. 

22 часа назад, pumba сказал:

А Вы можете дать контакты этого апитерапевта?

На жаль ні. Шукайте в інеті. Знаю що в поліклініці що на Сихові є відділення нетрадиційної медицини. Може там? Це проспект Червоної Калини.

я лікував прополісом,дві пластинки з розміром пять копійок на день,прополіс має бути вищого гатунку,а от лікування бджоловжалювання в області щитовидки не рекомендую,краще в області хребта для зміцнення імунітету,дане лікування проводив у девяностих як прийшов був із служби

2 часа назад, miro сказал:

я лікував прополісом,дві пластинки з розміром пять копійок на день

чи можна більш докладніше. дуже треба допомогти родичці вилікуватись.

8 часов назад, roman-1 сказал:

чи можна більш докладніше. дуже треба допомогти родичці вилікуватись.

Роман зателефонуйте я розкажу