Перейти к содержанию

Бджолярський Круг, Гільдія медоварів України


Рекомендуемые сообщения

Вчера было вроде 4е грудня...

так і є, перепрошую :hi:
Какой результат?

доручено організувати роботу з підготовки та розробки нормативно-правових актів та інших документів, що сприятимуть розв"язанню проблеми врегулювання виробництва медових напоїв в Україні та їх застосування в установленому законодавством порядку.

Кожен з учасників отримав конкретне завдання. В міністерстві виділено окрему кімнату для роботи робочої групи. Робоча атмосфера, яка панувала під час першого засідання, вселяє оптимізм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робоча атмосфера, яка панувала під час першого засідання, вселяє оптимізм.
Мабуть піду поставлю ще 50 літрів медовухи варитись ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть піду поставлю ще 50 літрів медовухи варитись

Не спішіть. Вам, скоріш всього, спочатку треба буде стати членом гільдії медоварів, сплатити внесок, пройти конкурс, і т.д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть піду поставлю ще 50 літрів медовухи варитись

Не спішіть. Вам, скоріш всього, спочатку треба буде стати членом гільдії медоварів, сплатити внесок, пройти конкурс, і т.д.
Ну так консультації по цьому питанню ми вже проводимо... Крім того я не думаю що якщо буде це питання законодавчо врегульовано, то воно буде тільки стосуватись Гільдії медоварів (це тільки громадська організація) :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то воно буде тільки стосуватись Гільдії медоварів (це тільки громадська організація)

Як мінімум, таке бажання Гільдії і це та думка, яку я чув на Крузі. Отож, думаю, що робоча група буде просувати саме такий варінат.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то воно буде тільки стосуватись Гільдії медоварів (це тільки громадська організація)

Як мінімум, таке бажання Гільдії і це та думка, яку я чув на Крузі. Отож, думаю, що робоча група буде просувати саме такий варінат.
Це неможливо :IMHO1: Не може європейська країна ;) закон заточити під одну громадську організацію чи під якийсь бренд. Можливо вони можуть затвердити певні стандарти на прикладі своєї продукції...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не може європейська країна ;) закон заточити під одну громадську організацію
Красиво звучит,и аватар модный,но если евромайдановцы точат закон под одного(одну) человека(зека),почему бы не заточить под целую организацию?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

почему бы не заточить под целую организацию?

Денег не хватит
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

евромайдановцы точат закон под одного человека(зека)
Вони не точать, а роблять на що мають право - мітинги, демонстрації і т.д. Подивіться що дозволяють собі європейські чиновники і наші чиновники
І якщо вас все влаштовує, то ніхто на майдан не заставляє вас виходити :hi: P.S. Модераторам. Вибачайте що не потемі, але мусив відповісти :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

почему бы не заточить под целую организацию?

Денег не хватит
Да я не об этом....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Модераторам. Вибачайте що не потемі, але мусив відповісти

А що, якби без відповіді, то не заснув би?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Модераторам. Вибачайте що не потемі, але мусив відповісти

А що, якби без відповіді, то не заснув би?
Може й заснув би, але спав би погано ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Модераторам. Вибачайте що не потемі, але мусив відповісти

А що, якби без відповіді, то не заснув би?
Може й заснув би, але спав би погано ;)
отож бо...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...