Jump to content
Petrovych61

Зібрання пасічників "Точок у Львові"

Recommended Posts

Доброго дня ! Хочу приїхати на зустріч , скажіть чи буде 29 01 і о котрій годині ? Бажано номер телефону когось з місцевих щоб "провів" по Львову , бо міста не знаю і джіпіеса не маю :dntknw: . До речі guculа міг би взяти з собою , скажімо підберу Вас в Яблунові , чи в Коломиї . Якщо цікавить пропозиція - зателефонуйте , все ж веселіше їхати . До тогож ми земляки . З повагою Петро Атаманюк 067 3732545 .

:IMHO1: До речі було б непогано запровадити правило чи традицію на такі зустрічі одягати бейджик з інформацією про людину . Скажімо ПІБ ; нік на даному форумі (щоб потім розуміти з ким я виявляється спілкуюсь онлайн :blink: ) ; регіон , порода , тип вуликів тощо. А то часом пройде якась така зустріч чи семінар а майже ніхто ні з ким не познайомився ближче , не обмінялись номерами телефонів , не зрозуміли по якому питанню до кого можна було б звернутись в перспективі . З власного досвіду .
Доброго дня ! Хочу приїхати на зустріч , скажіть чи буде 29 01 і о котрій годині ? Бажано номер телефону когось з місцевих щоб "провів" по Львову , бо міста не знаю і джіпіеса не маю opr06K94.gif .

Зустріч принаймні не відміняється. Ще прохання до досвітчених зголоситися в Приват про виступи по темі(Зимівля). Якщо є якийсь матеріал в електронному вигляді(відео, фото), то є можливість спроектувати все на екран. Контактні дані в Приват. Щодо маршруту, то дуже непогано зайти в карти Яндексу і прокласти собі маршрут. Втім деталі теж краще в Приваті.
До речі було б непогано запровадити правило чи традицію на такі зустрічі одягати бейджик з інформацією про людину . Скажімо ПІБ ; нік на даному форумі (щоб потім розуміти з ким я виявляється спілкуюсь онлайн blink.gif ) ; регіон , порода , тип вуликів тощо.

Це дійсно річ дуже корисна. На зустрічах в Запоріжжі і в Сколе так і було з подачі Ногайця(НІК, ім'я, звідки). А тепер є певні перепони - не всі присутні є користувачами форуму(чи схочуть про себе проголошувати) та і не відомо точно хто буде, щоб підготувати наперед. Хіба кожен собі сам зробить. Самих "пустишок" в мене від зустрічі ще трохи лишилося. :hi: А Гуцула обов'язково з собою беріть... :ay::umora: ПС. Хто має намір бути 29-го січня в 14 00 по адресі пр. Червоної Калини 86 А("Джерело"), прохання зголошуватися в Приват, щоб визначитися з кількістю. :hi:

Пустишки з назвами граф годяться , при вході хтось із організаторів просить заовнити і почепити , як правило всі заповнюють .

Зустріч відбулася без бейджиків :smile: , проминула плідно і швидко... Наступне зібрання намічене на 12 лютого, орієнтовна тема - хвороби і шкідники. :hi: Місце і час зустрічі ті самі - 14 00 , пр. Червоної Калини 86А.

А в мене пропозиція щодо теми на далі: Виготовлення рамок та інвентаря - хто які готує взимку і як. А щодо хвороб і шкідників, то тут мабуть мало буде одної зустрічі - може призначити конкретну тематику? Бо тільки про одного кліща можна багато проговорити...

Тема про рамки, вулики і інвентар мені на даний момент певною мірою більш важлива. Маю намір після морозів зробити кілька вуликів, якраз добре б було поговрити. На минулій зустрічі, доречі, чуть зачіпили цю тематику, але розвивати тему (обговорювати) - не випадало, бо основна тематика була інша. Так що я "за" двома руками і ногами)))

Я сподіваюсь що зустріч в неділю відбудиться.Збираюсь приїхати, як що нічого не змінеться.

Я сподіваюсь що зустріч в неділю відбудиться.Збираюсь приїхати, як що нічого не змінеться.

Единне, що морозець намічається, а так начебто більше перепон нема. Радий буду знов зустрітися. :hi:
Радий буду знов зустрітися.

Я теж.

Хочу уточнити,що зустріч 26-го лютого відбудеться. Основна тема - це розповідь про ярмарок у Харкові з демонстрацією фото реманенту... і форумчан. :smile:

Прохання до бажаючих прибути на зустріч відписати в Приват і якщо є щось цікаве нестандартне з реманенту - зробити фото, чи взяти з собою. :hi:

11 березня на чергове зібрання запрошений матковод з Львівщини Воробець Петро Йосипович. Тема виступу - "Збір маточного молочка". Час і місце зустрічі - 14.00 , просп. Червоної Калини, 86А , Міський центр реабілітації "Джерело"

Семінар з Петром Йосиповичем Воробцем по збору маточного молочка пройшов дуже цікаво. Наше зібрання відвідали пасічники з Тернопільської асоціації і зауважили, що формат не надто численної аудиторії має певні вигоди - кожен може задати питання, чи висловити свою думку. Надалі вирішили тісніше співпрацювати в проведенні семінарів і зустрічей. Дуже дякую п. Петру за цікаву розповідь і за запрошення на свою пасіку. Думаю що ми обовязково скористуємося запрошенням. Наступна зустріч запланована на 25 березня, на якій буде презентована ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з апітерапії, яку 1-2 березня відвідали участники нашого зібрання. Місце зустрічі незмінне - центр Джерело, пр. Червоної Калини 86А. А от час зустрічі вирішили узгодити з приходом електрички з Тернополя і змістити на годину скоріше - 13 00