Перейти к содержанию

Зібрання пасічників "Точок у Львові"


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Є ідея не однієї людини зі спілкування особисто спробувати запровадити подібні зібрання у Львові, не залежно від приналежності до якихось формацій. Можливо в майбутньому запршувати відомих пасічників, організовувати майстер-класи, тощо. Місце для таких зустрічей орієнтовно намальовується на Сихові. Бракує тільки інформації про бажаючих. Хто не проти таких заходів, пишіть в Приват зі своїми пропозиціями щодо часу проведення(день тижня і години). :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є попередня домовленість з п. Міськом В.І., який готовий відвідати подібне зібрання і відповісти на питання. Отже залишилось визначитись з аудиторією бажаючих і які питання найбільше цікавлять. Місце зустрічі, напевно, змінювати не будемо(Сихів, поблизу "Санта-Барбари"). Час орієнтовно через два-три тижні. Чекаю на пропозиції. Зголошуйтесь! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я за, можна і у Криївці - місце усім відоме, бажано у неділю :hi: хоча все залежить від формату зустрічі - лекції, обговорення, чи просто зустріч за гальбою пива, чи все разом.... ПС вибачаюсь, що не у приват)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я за, можна і у Криївці - місце усім відоме, бажано у неділю

Ви певно за мед добре вторгували! :umora: Думаю що не тільки в фінансовому плані "Криївка" нам не підходить. :hi: Неділь в нас до НР залишилося три. 11-го зарано, 18-го під питанням, бо у всіх інші клопоти. А 25-го можна було б зібратися, скажемо на 14-00, проте знов таки католицьке Різдво. Та і бажаючих наразі є 5 чоловік... В січні картина краща, тільки перша неділя не підходить, а решта - 9, 16, 23, 30.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я за, можна і у Криївці - місце усім відоме, бажано у неділю

Ви певно за мед добре вторгували! :umora: Думаю що не тільки в фінансовому плані "Криївка" нам не підходить. :hi: Неділь в нас до НР залишилося три. 11-го зарано, 18-го під питанням, бо у всіх інші клопоти. А 25-го можна було б зібратися, скажемо на 14-00, проте знов таки католицьке Різдво. Та і бажаючих наразі є 5 чоловік... В січні картина краща, тільки перша неділя не підходить, а решта - 9, 16, 23, 30.
ну, залежно від формату зустрічі - можна і на 30 грн. "зустрітися" і на 130... одним словом, як вирішите - так буде, я на 99% буду, може завадити лише щось непередбачуване :az: неділі у січні - 15,22,29
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Попередньо(якщо без форс-мажорів) зібрання відбудеться 25-го грудня, о 14-ї год. в приміщенні реабілітаційного центру "Джерело", прооспект Червоної Калини, 86 А Місце на карті. Є намір запросити на зустріч п. Міська В.І., в залежності від кількості бажаючих. Наразі свої бажання висловили 6 чоловік(може ще когось з собою прихоплять :) ) Про бажання відвідати зустріч, прохання повідомляти в приват, з пропозиціями щодо тематики зустрічі - як про те що Вас цікавить, так і про те що Ви змогли б розповісти зі свого досвіду... Крім того, своє бажання зустрітися висловив дехто і з інших регіонів, проте після 9-го січня(зараз проблема з залізничними квитками), то ж думаю, що варіант такої зустрічі має місце. З датою визначимось можливо і на цій зустрічі. Головне щоб не було накладок. Тож теж хотілося б знати побажання хто хотів би приїхати і що чи кого почути. При потребі питання проживання і харчування вирішуються. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також готовий зустрітись 25 грудня по любій програмі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раді будемо зустрічі з кожним. Зголошуватися просив, що орієнтуватися в кількості бажаючих. Проте "зайвих" не буде... :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Остаточно узгоджене питання присутності на зібрані Міська В. І. Основна тема - господарські ознаки карпатських бджіл. Готується до показу робоча версія фльму про організацію матковивідного господарства Володимира Ільковича. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Зустріч відбудеться 14.00 25 грудня чи ні. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч відбудеться 14.00 25 грудня чи ні.

Зустріч відбудеться без всяких "ні", навіть якщо будуть тільки Mapet і Володимир Ількович. Ну і ще mnikol :umora: Тож приїзджайте всі охочі - будемо раді! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч відбудеться без всяких "ні", навіть якщо будуть тільки Mapet і Володимир Ількович. Ну і ще mnikol
Я теж буду :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,результати зустрічі в студію бажано в відео матеріалах. :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,результати зустрічі в студію бажано в відео матеріалах. opr06KBF.gif

За окрему плату! Прецендент, тим більше, вже є! :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гроші, звичайно, наперед? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гроші, звичайно, наперед? opr06K9J.gif

Так мови нема! :) Хоча добре слово більше важить, бо
Добре братство миліше, ніж багатство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я гадаю, що ті, кого цікавить певна інформація по доповіді п. Володимира, можуть задати свої питання тут, а ми вже запитаємо в нього та викладем відповідь на форум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Висловлюю найщиріші слова подяки всім учасникам сьогоднішньої зустрічі "Точку" у Львові. Особливі подяки п. Володимиру Міську за його відкритість та співпрацю. Сподіваюся, що сьогоднішня зустріч - гарний старт нових ініціатив львівських бджолярів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч відбулася і пройшла досить цікаво. Хочу в першу чергу подякувати гостинності господаря приміщення - mnykol, а ще Володимиру Ільковичу за цікаву бесіду, ну і всім присутнім за участь. Проговорили 3 години і ще було мало. Ніхто не був проти і надалі проводити такі зібрання. Сьогодні говорили про карпатських бджіл. Звичайно що не реально висвітлити всі подробиці, проте викладаю відео фрагменту зустрічі, де , як мені здається, в найбільшій мірі висвітлюється тематика. dijFbLCNf24

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ех шкода я не взмозі побувати на таких зібраннях. :ak: Дуже цікаво,та й питань безліч .З великим задоволенням поспілкувався б з товариством і зокрема з Паном Володимиром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gucul, А в чому проблема? От приїхали б, показали б свої рукотворні "цікавинки", реманент саморобний - ще краща й цікавіша зустріч вийде! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gucul, А в чому проблема? От приїхали б, показали б свої рукотворні "цікавинки", реманент саморобний - ще краща й цікавіша зустріч вийде! :az:
Та якраз реманент легше до мене приїхати подивитись ніж мені причіп у Львів тарабанити :umora:.Мене більше цікавить як на практиці проводиться селекція карпатки,і як недивно медопродуктивність в меншій мірі ніж такі показники, як рійливість, миролюбність і головне стійкість до хвороб, зокрема ваоратозу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і головне стійкість до хвороб, зокрема ваоратозу.

Володимир Ількович відзначав, що в нього зараз є кілька сімей, в яких він не спостерігає вароатозу. Причини не вивчені - чи то специфіка умов, чи бджоли навчились з ним боротись... :dntknw:
Та якраз реманент легше до мене приїхати подивитись ніж мені причіп у Львів тарабанити

А щодо причіпу, то може бути достатньо й невеликого фільму та фотосесії, та й дрібнички в вас теж цікаві є - чого лише маточні кліточки варті :ay: А взагалі учора на зборах була думка, щоб влітку організувати кілька приктичних зборівна різних пасіках ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене більше цікавить як на практиці проводиться селекція карпатки,і як недивно медопродуктивність в меншій мірі ніж такі показники, як рійливість, миролюбність і головне стійкість до хвороб, зокрема ваоратозу.

По розмові я зрозумів один принцип селекції на пасіці Міська(можливо і помиляюся) - основний наголос на медопродуктивність, а додатково відповідність породи - якщо ці два параметри співпадають, тоді сім"я годиться як материнська. Всі решта ознак - вже як "наслідок" породності...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наступну зустріч пропонується провести 29-го січня, О 14-00, на тему зимівлі, зимового клубу і процесів, які відбуваються взимку у вулику. Думаю що в кінці січня це сама актуальна тема... :hi: Хто має якісь напрацювання, приносьте на дисках, флешках, плакатах - є можливість показу матеріалів через проектор, а також є дошка, де можна буде щось намалювати. Місце зустрічі не міняється: Львівський міський центр реабілітації "Джерело", прооспект Червоної Калини, 86 А Місце на карті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...