Jump to content
Sanich

Породы пчёл: общее обсуждение

Recommended Posts

36 минут назад, Николай S сказал:

Це  приходить до кожного в свій час ,.....

Якщо ширше ,як вас розуміти.

2 години тому, Пахомич сказав:

Якщо ширше ,як вас розуміти.

Будь яка зміна поведінки пчоли має якусь причину, перш ніж відкрити будь який вулик можна постояти 5 хвилин і поспостерігати за поведінкою та "співом",   спрогнозувати,  що там відбувається,лише потім дивитись,  з часом прийде  досвід,  відпаде потреба перебирати всю пасіку  поголовно, можна легко визначити кому потрібне втручання, гадаю Ви і самі це знаєте,  поспіх на пасіці не потрібен.

Edited by Николай S
  • Like 8
  • Thanks 2
В 23.01.2021 в 23:47, Женя Циба сказал:
В 23.01.2021 в 23:39, Шульц сказал:

Я спеціально виводив собі маток F3

І як F3 себе показала в загальному ?

Вижу, как у соседа F5 себя показывает, качает в рез. сапогах и перчатках, траву косит по улью попадает - коса в одну сторону, сосед в другую:umora:
На вопрос - зачем косу в другую сторону бросаешь, отвечает - так помогает, пчела на косу отвлекается:umora:

• Haha 7
В 23.01.2021 в 23:57, Мико сказал:
В 23.01.2021 в 23:35, Артем Сергеев сказал:

. Закон не работает.

Это вы план породного районирования ,

в ранг закона превознесли ?

Это за невыполнение плана в кутузку 

Я ничего не превозносил. Цитирую ":)".
Но, к вашему сведению "Законодавство України про бджільництво базується на Конституції України та складається з законів України "Про бджільництво", "Про захист рослин", "Про ветеринарну медицину", "Про племінну справу у тваринництві", "Про тваринний світ", "Про рослинний світ", "Про безпечність та якість харчових продуктів" та інших нормативно-правових актів."
Мне по барабану, какая она будет - криминальная или административная, главное чтобы закон работал.

В 24.01.2021 в 07:14, Mihail-ves сказал:

Я правильно Вас зрозумів?

Мені все таки треба через прокуратуру заборонити використовувати неіснуючу породу бджіл на всій території України! Тоді всі навіть автор таких змін (Папп) можуть отримати кримінальну відповідальність. Цікаво як він дивится тепер на це. 

Згідно ЗУ на теперішній час в Україні є законна тільки одна порода бджіл, а саме Українська Степова Бджола. А те щоб план породного районування виконувався, треба всього на всього зробити спам розсилку в правоохоронні органи та інші державні органи , особливо ті що видають дотації чи роблять аналізи для видачі паспортів пасік. Зобов'язати останніх робити морфометрію і по її результатах повідомляти породну приналежність пасічнику та  поліцію одночасно. Останні люблять накладати різні штрафи, оскільки за це отримують премії. 

Тому нагадаю панам Гайдар, Папп, Доскоч, Рудаков та інших, хто ображає інші породи бджіл - Ви ходите по "острию ножа". Все може змінитись в один момент, і не на вашу користь. 

Разбанили, отвечу:)
Как Вам угодно! Запрещайте, вместе с бакфастом и другими рыжими наглыми мордами:umora:

25 минут назад, Артем Сергеев сказал:

Мне по барабану, какая она будет - криминальная или административная, главное чтобы закон работал.

Все остальное бла-бла-бла!

В 24.01.2021 в 07:19, Mihail-ves сказал:

Ніяка карпатка не окрема популяція, вона така сама лінії карніки як Тройзек, Пернер, Пешець та інші. Але деякі діячі вирішили лінію зробити окремою породою. Добре що не всі науковці їх підтримали. Залишилось європейцям це показати, хоча вони і самі це добре зрозуміли, але щоб дитя не плакало дали йому трішки погратись у їхній пісочниці. :IMHO:

Да хоть отдельный таксон:umora: Я имел в виду "изолированная" популяция.
Вы забываете в какой стране это было - закрытой!

Edited by Артем Сергеев
В 24.01.2021 в 07:06, Valik740 сказал:

Ф3 = місцеві неконтрольовані бджоли.   І це стосується любої породи.  

В 24.01.2021 в 08:54, Valik740 сказал:

Треба іти шляхом цивілізованих розвинених країн.  Стандарти промірів то пусте.  Бджоли мають бути спокійні , менш рійливі , та носили мед.  Не допускати росповсюдженню агресивних бджіл.  Чистопородних бджіл не має . Пан Михайло правий, тому не можна зробити якісь стандарти , і тим паче неможливо щоб всі вулики мали бджіл по стандарту.  В Германіі до прикладу , Офіційно тримають карніку , бакфаст, італійку , Люди там мають острови , штучне запліднення . Тобто ведуть роботу з бджільми , щоб не було агресії , щоб не роїлися , щоб мед носили. Звичайні пасічники мають дотримуватись тих же правил , далі Ф1 не заходити . Все.

Да не нужно нам никуда идти, нужно над своим работать и контролировать. Стандарты промеров, это пустое и это факт. Пчелы должны быть здоровые, сильные, неройливые, продуктивные, хорошо зимовать и быть в меру агрессивные:), а самое главное - пастбища;)
Будет одна порода, все будет гуд и не будет "Ф3 = місцеві неконтрольовані бджоли" и «Чисто не там где убирают, а там где не сорят!!!»
Вот вы сами все подтвердили, если не вести работу, то получим агресию. У нас народ такой - мед качать. Маток, если купят раз в 10-15 лет, это еще хорошо, а потом имеем "F-16" и агрессию.

В 24.01.2021 в 09:55, Valik740 сказал:

Навіть якщо вони приймуть ППР то цим самі собі підпишуть  смертний приговор.

Что значит "приймуть"? Он вроде бы есть и действует или я ошибаюсь?!
После регистрации акт вносится в Единый государственный реестр нормативно-правовых актов, вступает в юридическую силу и становится законным.

В 23.01.2021 в 23:23, Sanich сказал:

Якщо ви в курсі, то чому порушуєте Закон,

Отвечаю Вам и всем ржущим и лайкающим - потому что Вы все его нарушаете!
Я так понимаю, что бакфаст, это такая себе "секта братана Адама":) Во главе которой стоят тоже "деятели", а точнее - комерсы! Не буду их перечислять;) Живущие по принципу - «После нас хоть потоп».
Я держу пчел, которые более и менее стабильны и предсказуемы, потому что являются производным природы, а не рук человека, который решил поиграть в Бога (пусть спит спокойно). Есть у меня и местные, но увы, это уже не УС, а "УСБ".

Edited by Артем Сергеев
  • Confused 1
3 часа назад, Артем Сергеев сказал:

Я держу пчел, которые более и менее стабильны и предсказуемы, потому что являются производным природы, а не рук человека, который решил поиграть в Бога (пусть спит спокойно). Есть у меня и местные, но увы, это уже не УС, а "УСБ".

Карника которая завозится с Германии "производная природы" ? Это 95% производная рук человека, аборигены  приносили 10 кг меда, а сейчас 40. Это практически такая же созданная человеком ПОРОДА как и бакфаст, только методы селекции отличаются.

И самое главное почему карника в Ф3 остается карникой, а другие породы "рассыпаются" и становятся злобными помесями?

• Haha 2
  • Confused 1
4 хвилини тому, Брониславович сказав:

И самое главное почему карника в Ф3 остается карникой, а другие породы "рассыпаются" и становятся злобными помесями?

чому ?

Edited by whale
  • Like 1

Понеслась:umora: Деятели активировались:umora:

Держу карпатку.

11 минут назад, Брониславович сказал:

только методы селекции отличаются.

Вот именно!

1 хвилину тому, Артем Сергеев сказав:

Держу карпатку.

Вот именно!

так ніякої карпатки не існувало, були бджоли з Карпат.:rofl: Гайдар так сказав.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 4
Только что, Mihail-ves сказал:

так ніякої карпатки не існувало, були бджоли з Карпат.:rofl: Гайдар так сказав.

То такое. Действуйте, не теряйте времени:umora:

4 часа назад, Артем Сергеев сказал:

Я так понимаю, что бакфаст, это такая себе "секта братана Адама":) Во главе которой стоят тоже "деятели", а точнее - комерсы! Не буду их перечислять;)

А это как понимать?  То что ты не даже не представляешь кто такой Брат Адам и чего он достиг в пчеловодстве и так видно. Кто такие "комерсы" ? Если имелась ввиду коммерция, то 

Коммерция (от лат. commercium — торговля):

• Like 5
  • Haha 1
11 годин тому, Артем Сергеев сказав:

Вижу, как у соседа F5 себя показывает

Якщо у Вашого сусіда F5  і в нього менше сімей ніж у Вас, ( а їх менше , бо багато в гумових чоботах не обійдеш)  то це вже Ваші бджоли:)

• Haha 1
9 часов назад, Артем Сергеев сказал:

Если судить по высказываниям, что вы здесь накрапали, то становится ясно, что вы деятель, ещё похлеще остальных.

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
В 03.02.2021 в 08:50, Брониславович сказал:

Карника которая завозится с Германии "производная природы" ? Это 95% производная рук человека, аборигены  приносили 10 кг меда, а сейчас 40. Это практически такая же созданная человеком ПОРОДА как и бакфаст, только методы селекции отличаются.

Сейчас и местные приносят не намного меньше. В низкопродуктивных заменили маток покупными и прогрес в битонах. Да рапс с подсолнухом одна из составляющих успеха. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Эх, завезу я наверное кавказянку ,мингрельскую пчелу .. рас пошла такая петрушка ).  Заказы принимать пока не буду ,надо годик обкатать ,но потом всё возможно . Коммерция это очень хорошо !)

Edited by Владимир@
  • Haha 3
2 минуты назад, Владимир@ сказал:

Эх, завезу я наверное кавказянку ,мингрельскую пчелу .. рас пошла такая петрушка ).  Заказы принимать пока не буду ,надо годик обкатать ,но потом всё возможно .

И где такие пчелы водятся ?

• Like 1
3 минуты назад, Брониславович сказал:

В Грузии .Будут и у нас. Ф1 может и хорошо себя покажет. Попробую. Если зимовка пройдёт благополучно ,почему нет.

Edited by Владимир@
В 25.01.2021 в 12:41, Николай S сказал:

Будь яка зміна поведінки пчоли має якусь причину, перш ніж відкрити будь який вулик можна постояти 5 хвилин і поспостерігати за поведінкою та "співом",   спрогнозувати,  що там відбувається,лише потім дивитись,  з часом прийде  досвід,  відпаде потреба перебирати всю пасіку  поголовно, можна легко визначити кому потрібне втручання, гадаю Ви і самі це знаєте,  поспіх на пасіці не потрібен.

За такой красотой можно наблюдать часами ,через время начинаешь думать что ты читаешь мысли пчёл ))).

Edited by Владимир@
  • Like 2
36 минут назад, Брониславович сказал:

Да и уверен на 100 ,%что её и так завезли ,просто пока не массово как бакфаст и карнику и потихоньку пользуют во благо .( Будем это дело исправлять ,желание появилось а это главное.)

Edited by Владимир@
1 час назад, Брониславович сказал:

есть в Грузии хороший по морфометрии материал. 

такой как года 4 назад завез в Украину Комиссар. кстати неделю назад говорил я с Комиссаром по поводу той матки и ефок от нее.

Edited by arki
  • Like 3

https://kurkul.com/spetsproekty/980-karta-pleminnih-pasik-ukrayini

Може комусь цікаво - карта племінних пасік України з кількістю сімей, станом на 2020 рік

1 час назад, Женя Циба сказал:

Хрен його зна що він їм робив :hmm::dntknw:

Тільки що пішов спеціально глянув у лежаку пару проблемних де клуб розпався 9.02, я раніше описував 

тишина і спокойствіє . похолодало вони назад зібрались у клуб 

заглянув ще пару у вулики без дна , сітка на все дно і від сітки до рамок 3см сидять як і сиділи біля передньої стінки 

• Like 6