Перейти к содержанию

Породы пчёл: общее обсуждение


Sanich

Рекомендуемые сообщения

13 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

але в той же час він є у версії 1.5!

ось простріляв в зміненому та не зміненому класифікаторах. Дані одні і ті ж. Тому дивіться самі. 

38a3a844019c29b9466505443dcbb217.jpg

 

Ну бачу. Бачу, що для jemenitica різниця у два порядки :).

Але суть навіть не у цьому. Класифікатор не рекомендується до використання самим автором програми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Але суть навіть не у цьому. Класифікатор не рекомендується до використання самим автором програми.

Розумію, але мені він підходить саме тим що я бачу віддалення моєї УС від інших відомих в Україні порід.

Тому буду використовувати більше його чим "європейський", який до речі Тофільський вже давно викинув як помилковий і саме про нього він говорить у своєму повідомлення а не про цей що на фото вище. Пригадайте Ми про нього вже говорили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Ворон сказал:

До мене сонях недобрався всього на 22 кілометри,меду не купляю,але постійно продаю.:hi:

Говоримо не про вас, а про масштаби держави.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну бачу. Бачу, що для jemenitica різниця у два порядки :)

Оскільки змінений класифікатор ще з версії 1.2 чи 1.3, то думаю що тому і різниця в одній із порід. Я туди не вникав та цифри (параметри)  в класифікаторі не звіряв. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Shurik сказал:

Можливо якраз і безпокояться, щоб було звідки брати вихідний матеріал. Такі думки не приходять? Не по темі, але: зараз німці активно закуповують колонії джмелів, щоб відновити їх популяцію в Німеччині. Яку було знищено використанням пестицидів. 

Можливо сови виловили мишей , або розвелося багато лисиць. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Розумію, але мені він підходить саме тим що я бачу віддалення моєї УС від інших відомих в Україні порід.

Тому буду використовувати більше його чим "європейський", який до речі Тофільський вже давно викинув як помилковий і саме про нього він говорить у своєму повідомлення а не про цей що на фото вище. Пригадайте Ми про нього вже говорили.

Візуально Ви його можете використовувати, але цифрам не вірте. Алгоритми не підозрюють, що їх обдурили, тому рахувати вони будуть. Щось... :)

А щодо Тофільського, то я навів лише окрему цитату із всього спілкування. Тому повірте на слово :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

Як заскучаю за баном, тоді з вами і порозмовляю

Я чесно хотів можливо у вас розжитися, якимось цікавим матеріалом карпатки. Ви так гарно все розписуєте, то думав щось екслюзивне маєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Візуально ви його можете використовувати, але цифрам не вірте.

Цифри потрібні Рудакову І.:IMHO:, а я завжди дивлюсь тільки на графіки і місце крил на ньому. :)

Такої "кучності" та в такому місці як у №38 я бачу ще в деяких з минулорічних маток. І що вражає вони також мають 100% позитивне ДсА зміщення. Все як потрібно Пахомичу.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Все як потрібно Пахомичу.:umora:

Ну так Пахомич мододець :). Він побачив маленьку бяку у 16 класі кубітального і забиває Вам цвяха :umora:. І забиває він його, як книжка пише, строго по Рутнеру :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну так Пахомич мододець :). Він побачив маленьку бяку у 16 класі кубітального і забиває Вам цвяха :umora:. І забиває він його, як книжка пише, строго по Рутнеру 

Ну по перше по Рутнеру 6 класів у мене 4, по друге матка вільного обльоту, по третє мірявся підмор і туди могли попасти отих 6 крил від інших.+

І при 100 крилах видно, що 16 клас тухне і досить добре. При 100 крил він збільшився тільки на два крила. Та і ніколи я не казав про "чистопородність". Але погодьтесь результат відмиву, від інших порід, за два роки видно досить виразно. тепер головне щоб ці зміни закріпились, і тоді буде те що я хотів. 

feb086fd918dcd265d2f8af96675ec75.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Shurik сказал:

А чому американці закуповують матеріал у італійських господарствах?

Я знаю інше. Італійці везуть із Америки вже готовий відселекційований матеріал. У самих клепки немає, щоб свою бджолу зробити лагідною,і конкурентною. Знаю що Американці беруть матеріал в Австралії з острова Кенгуру, там Італьянка найчистіша. Але від неї залишається лише назва, все інше відшліфовують під свої потреби, і по своїй селекційній програмі. Я колись був привіз Лігустику, то до цих пір згадую її із жахом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Але погодьтесь результат відмиву, від інших порід, за два роки видно досить виразно. тепер головне щоб ці зміни закріпились, і тоді буде те що я хотів. 

feb086fd918dcd265d2f8af96675ec75.jpg

 

 

Я наіть погоджусь, що воно дуже подібне на класичну македоніку, за графіками :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Укроп сказав:

Я знаю інше. Італійці везуть із Америки вже готовий відселекційований матеріал. У самих клепки немає, щоб свою бджолу зробити лагідною,і конкурентною. Знаю що Американці беруть матеріал в Австралії з острова Кенгуру, там Італьянка найчистіша. Але від неї залишається лише назва, все інше відшліфовують під свої потреби, і по своїй селекційній програмі. Я колись був привіз Лігустику, то до цих пір згадую її із жахом

А чому? Була зла? І як ви в аеропорту її перевозили? А чи там на це мало звертають увагу, як в Європі?..:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А чому? Була зла? І як ви в аеропорту її перевозили? А чи там на це мало звертають увагу, як в Європі?..:ah:

Була зла бо то Лігустика. Матки летять з Америки з пересадкою в Європі. Поки що проблем не було. В ручній поклажі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Укроп сказав:

Була зла бо то Лігустика. Матки летять з Америки з пересадкою в Європі. Поки що проблем не було. В ручній поклажі

У дозволах по перевезенню з Європи заборонені навіть чучела (муляжі) комах.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Меньше 10 заказ не приймаю.

Що саме 10? Детальніше опишіть, бо якимись загадками пишете

Только что, ДобровоЛ сказал:

У дозволах по перевезенню з Європи заборонені навіть чучела (муляжі) комах.:dntknw:

Та багато що може бути написано, тільки ніхто того майже не дотримується

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Николай S сказал:

Все це пояснювалось тут декілька років назад

:)

 

7 часов назад, Николай S сказал:

питання не в   межах діапазонів тобто стандартизації  а  в розташуванні тієї чи іншої лінії баків на загальній "карті", її стабільності, однорідності результатів маток -сестер та чи буде цей результат логічним в порівнянні з наданим родоводом лінії.

 Для этого используют "полевые"испытания маток-сестер - ТЕСТИРОВАНИЕ называется(проверка, другими словами) Родословные показывают происхождение и степень родства и по ним можно определить "линию" в загальній карті бакфаста. Наверное Брат Адам не был глупее некоторых нью селекционеров;) и если бы было нужно написал бы морфометрию крыла:)

 

7 часов назад, Николай S сказал:

Ви не зрозуміли написане то попрошу більше не реагувати на мої повідомлення

Зрозумів:) написане. Більше не буду реагувати на Ваші повідомлення. :wave::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

Італійці везуть із Америки вже готовий відселекційований матеріал. У самих клепки немає

хіба тільки італійці? турки теж, онь один грузин росповідав що кавказянку бере Турція тільки давая, лише він до 10тис маток нелегалом експортує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Любитель боярышника сказав:

:)

 

 Для этого используют "полевые"испытания маток-сестер - ТЕСТИРОВАНИЕ называется(проверка, другими словами) Родословные показывают происхождение и степень родства и по ним можно определить "линию" в загальній карті бакфаста. Наверное Брат Адам не был глупее некоторых нью селекционеров;) и если бы было нужно написал бы морфометрию крыла:)

Остання спроба....

Проміри крил аж ніяк не мішають  проведенню польових тестувань а лише доповнюють їх і підтверджують родовід. Брат Адам розумів , що загального стандарту для баків бути не може  так як показники кожного родоводу різні і змінюються в наступних поколіннях. а доцільність проведення промірів кожен вирішує для себе, для прикладу однорідність потомства можете побачити "на око" по кольору  а можете переміряти   крило, .....

 

4 години тому, Любитель боярышника сказав:

не был глупее некоторых нью селекционеров;) 

вішати будь  кому якісь ярлики великої фантазії не потрібно, да і честі не добавляє

 

4 години тому, Любитель боярышника сказав:

 

 

Зрозумів:) написане. Більше не буду реагувати на Ваші повідомлення. :wave::hi:

Хочеться вірити ,що ми почули один одного:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, arki сказав:

хіба тільки італійці? турки теж, онь один грузин росповідав що кавказянку бере Турція тільки давая, лише він до 10тис маток нелегалом експортує.

Бо в Турції схожі з Грузїєю погодні умови. А кавказянка в першому поколінні дає сильний гетерезис.

А що буде далі тому нелегалу наплювать...:IMHO: А ми вже ними навчені.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Len Don сказал:

А ми вже ними навчені.:hmm:

навчені чому?

в мене була колись кавказянка, ще коли я був школярем і починав з кількох сімей. при мінімумі знань я від них по 2 рази мед качав. памятаю як вони заливали гніздо медом, мокру печатку, багато прополісу, інший на смак меду та ін..

шкода що мода пішла на інші породи і тому про них вигадують небилиці. і ще шкода що їх знайти і привезти є велика проблема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, arki сказал:

навчені чому?

в мене була колись кавказянка, ще коли я був школярем і починав з кількох сімей. при мінімумі знань я від них по 2 рази мед качав. памятаю як вони заливали гніздо медом, мокру печатку, багато прополісу, інший на смак меду та ін..

шкода що мода пішла на інші породи і тому про них вигадують небилиці. і ще шкода що їх знайти і привезти є велика проблема

Багато розмов про породи , але кажись ніхто не звертає уваги на мову бджіл і як це впливає на поведінку ,продуктивність , зимівлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Багато розмов про породи , але кажись ніхто не звертає уваги на мову бджіл і як це впливає на поведінку ,продуктивність , зимівлю.

Це  приходить до кожного в свій час ,.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Николай S сказал:

Це  приходить до кожного в свій час ,.....

Якщо ширше ,як вас розуміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Якщо ширше ,як вас розуміти.

Будь яка зміна поведінки пчоли має якусь причину, перш ніж відкрити будь який вулик можна постояти 5 хвилин і поспостерігати за поведінкою та "співом",   спрогнозувати,  що там відбувається,лише потім дивитись,  з часом прийде  досвід,  відпаде потреба перебирати всю пасіку  поголовно, можна легко визначити кому потрібне втручання, гадаю Ви і самі це знаєте,  поспіх на пасіці не потрібен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...