Перейти к содержанию

Проблеми бджільництва і пасічників


Рекомендуемые сообщения

Роздуми непрофесіонала Перед вихідними отримав декілька видань - "Пасічник", "Український пасічник", "Бджолярський круг" та два номери ППЗ. У ВСІХ виданнях центральне місце займають статті з критикою одного з об'єднань бджолярів України та його голови. Основні тези: - Голова не є професійним бджолярем; - Знаходження її на посаді голови цього об'єднання ставить під загрозу проведення Апімондії-2013 в Україні; - Голові неможливо довіряти перозподілення коштів, які ненобхідно виділити для проведення Апімондії-2013 в Україні. Також у цих виданнях (у отриманих мною номерах та у попередніх) є розділи, у яких поздоровляють бджолярів-юбілярів та розміщують коротеньку інформацію про тих бджолярів, які відійшли у Вічність. І я звернув увагу ось на що - у поздоровленнях та некрологах мова йде теж про непрофесіоналів!!!! Потім став згадувати своїх знайомих - живих і тих, що вже не з нами. Професійного бджоляра (такого, який би закінчив радгосп-технікум або сільскогосподарський інститут за спеціальністю "Бджільництво" і працював би лише з бджолами або такого, який би навіть не мав фахової освіти, але все життя - після армії - пропрацював би на колгоспній пасіці) не зміг пригадати ЖОДНОГО. Висновок перший - Бджільництво України є бджільництвом, яким займаються саме НЕПРОФЕСІОНАЛИ. Цілком логічно, що і очолювати їх буде непрофесіонал. Звісно, за умов вільного вибору на цю посаду на вільних установчих або звітньо-виборних зборах. Делегати зборів (установчих або звітньо-виборних) оберуть головою своєї організації тако ж самого, як і більшість їх, делегатів. Мені здається, що професіонал зможе стати головою лише якогось більш вузького об'єднання з більш професійним складом учасників (засновників). Але цих засновників-професіоналів в Україні напевне, чоловік 200-300, а то й менше - науковці, провідні матководи, очільники різного роду ВАТ "Бджолагросервіс" і т. інш. Але це (об'єднання професіоналів на чолі бджоляра-професіонала) з іншої опери, у крайньому разі про це голосно професіонали не говорять. Крім отриманої преси переглянув офіційний сайт Апімондії-2013. З сайту я взнав наступне: - Конгрес Апімондії 2013 року у Києві проводить міжнародна організація, яка називавється "Апімондія". - Організаційними питаннями проведення Конгресу у 2013 році у Києві займається Організаційний комітет, який складається з двох сторін - від Апімондії та від України. Від України до Оргкомітету входять (за посадою) голови Братства Бджолярів України та Спілки пасічників. - Умови створення і функціювання комітету оговорені Угодою. Звісно, у критичних виступах опонентів голови Братства Бджолярів України Т.Ю.Васильківської не піднімалося питання про необхідність переобрання голови Апімондії на тій підставі, що він є непрофесіоналом або на тій підставі, що він займається прибутковим бізнесом (я не знаю, чи має Ж.Ратія фахову бджолярську освіта; щодо бізнеса - чомусь мені здається, що не лише Ж.Ратія, а і усі інші очільники Апімондії з інших країн свої статки мають саме від бджільництва і статки чималі). Критики Т.Ю.Васильківської пропонують лише: -Зібрати збори пасічників України; -Створити на зборах Всеукраїнське об'єднання пасічників України; -Замінити Т.Ю.Васильківську у Оргкомітеті апімондії-2013 на голову новоствореного об'єднання. Все просто і гарнесенько!!! У змозі провести такі збори я не маю жодного сумніву - у крайньому разі, я на 100% впевнений у тому, що Міністерство Юстиції зареєструє таку організацію, видасть їй свідоцтво про реєстрацію і печатку. Тепер уявіть собі картину: Прилітає до Парижу літак з України, до Ж.Ратія приходить поважний пан і каже: "Цілуйте мене, я з поїзда!". Вибачаюсь, з літака. Ось диплом Київського сільгоспінституту про те, що я у 1963 році закінчив його за фахом "Бджільництво", ось копія трудової книжки про те, що я з 1963 року до виходу на пенсію у 1994 році працював пасічником, завідуючим пасіки та викладачем у Новомосковському радгоспі-технікумі. Ось свідоцтво з Мінюсту України, ось печатка. Тепер я представляю Україну у Оргкомітеті. Покажіть, будь ласка, де мій кабінет і познайомте мене, будь ласка, з моїми перкладачками на усі мови!!! Уявили? Я не зміг. Більшість критиків це теж розуміють. Також вони чудово знають і про те, що в Угоді про проведення Апімондії-2013 є розділ "Конфеденційність" (як і у будь-якій угоді), а у цьому розділі записано: "...Розголошення тексту цієї угоди або його частини є недопустимим..." Це означає, що достовірного тексту Угоди ніхто не побачить, а опубліковані витяги з тексту елементарно оголосити фантазією того, хто його оприлюднить. Причому, це нормальна практика укладення Угод - хоч міжнародних, хоч в Україні. Тепер найцікавіше. У когось з критиків мимоволі виказана мета критики: "...головою комітету призначити високопосадовця на рівні прем'єр-міністра або віце-прем'єра, виділити кошти бюджету на спеціальний рахунок для проведення Апімондії-2013, витрати - під прозорим контролем новообраного комітету...". Так треба ж було зразу про це писати, а то ми спочатку взнали все про сина Т.Ю.Васильківської, про невістку Т.Ю.Васильківської, про фірму "Медяна роса", про якогось сирійця.... Потім у мене був час обдумати прочитане. Думка, що прийшла до мене можливо й дика для сучасної України, але вона народилася. А навіщо кошти для проведення в Україні Апімондії-2013? Гроші на проведення будь-якого міжнародного конгресу можна витратити: На будівництво доріг, вокзалів, аеропортів, готелів. Тут не по темі. Те, що збудують у Києві до Євро-2012 не щезне. Гостей України з інших країн на Апімондію-2013 приїде явно менше, ніж на Євро-2012. Перевезення, розміщення гостей Апімондії-2013 є вирішенним (причому повністю) питанням. Ремонт і приведення у належний стан музею ім.Прокоповича і кафедри бджільництва НАУ ім.Нестерводського - Зробити це треба обов'язково! Але - тут ситуація прямо протилежна. Оскільки це ДЕРЖАВНІ установи, які фінансуються з ДЕРЖАВНОГО бюджету то ні Апімондія, ні оргкомітет Апімондії-2013, ні Братство Бджолярів України, ні Спілка Пасічників України відношення до фінансування цих двох установ не мають і мати не можуть. У кожній з цих двох організацій є керівник, призначений відповідним ДЕРЖАВНИМ органом. От хай вони і працюють, але це не може бути предметом обговорення на сторінках газет, журналів і форуму. Підготовка Міжнародного Виставкового Центру - теж не по темі. МВЦ - організація (комерційна і прибуткова) яка лише те й робить, що проводить конгреси, виставки, презентації і т.інш. До Апімондії-2013 ще майже два роки, а МВЦ вже готовий до її проведення. Стенд України - Гроші на це потрібні. Але мені здається, що Оргкомітет це питання вирішить. Обладнання доріг до об'єктів екскурсійної програми - Не думаю, що хтось повірить у те, що на будівництво дороги в Криму до пасіки М.Клочка дійде хоч гривня!!! Технічне забезпечення - під цим рядком зашифровані значні витрати на ПЕРЕКЛАДАЧІВ. Ну не знає більшість наших професіоналів іноземних мов!!! А мов буде багато, найбільш поважні професіонали не задовольняться синхроним перекладом у конференц-залі, для індивідуальної розмови з іноземцями потрібно буде по одному перекладачу з кожної мови. Повірте, кошти ці досить значні. Можливо я дещо не врахував (витрати). Але я знаю одне - гість Апімондії-2013 це не гість Євро-2012. У кишені в нього буде не пляшка пива і сімнадцять євро, а дещо побільше. У гостя Апімондії-2013 вистачить грошей і на бронювання номера, і на авіаквитки, і на таксі, і на поїздку у Крим. Якщо комусь мої роздуми здалися наївними - вибачаюсь, я у бджільництві не професіонал. Тому і про бджільництво у моєму пості - жодного слова. З повагою до усіх учасників дискусії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слава богу, нашелся один серйозный и обьективный человек, котрый разобрался в данной ситуации и разложил все по полочкам. хотя и не профессионал. а что же профессионалы? Не могут или не хотят разбираться? Вот то то господа хорошие. Валерий Петрович, да вы правы что так и говорили, прошу извинить за неточность, но это не от злого умысла создать на вас навет. Но ведь вы на слет так и не приехали, хотя обещали даже самолетом прилететь.Даже потом не перезвонили, не обьяснили причину. Я понимаю, зачем мне звонить ведь кто вы и кто я. по поводу нашего "Союза пчеловодов Крыма" обьясняю. Данную общественную организацию мы создавали вместе с Гайдаем И. и он был председателем. Данная организация была и существует как самостоятельная единица, не входяща ни в какую либо другую структуру. Можете мою информацию проверить связавшись с Гайдаем И. Валерий Петрович, а как по поводу моих остальных вопросов. Может все таки дадите ответы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слава богу, нашелся один серйозный и обьективный человек, котрый разобрался в данной ситуации и разложил все по полочкам. хотя и не профессионал. а что же профессионалы? Не могут или не хотят разбираться? Вот то то господа хорошие. Валерий Петрович, да вы правы что так и говорили, прошу извинить за неточность, но это не от злого умысла создать на вас навет. Но ведь вы на слет так и не приехали, хотя обещали даже самолетом прилететь.Даже потом не перезвонили, не обьяснили причину. Я понимаю, зачем мне звонить ведь кто вы и кто я. по поводу нашего "Союза пчеловодов Крыма" обьясняю. Данную общественную организацию мы создавали вместе с Гайдаем И. и он был председателем. Данная организация была и существует как самостоятельная единица, не входяща ни в какую либо другую структуру. Можете мою информацию проверить связавшись с Гайдаем И. Валерий Петрович, а как по поводу моих остальных вопросов. Может все таки дадите ответы?
Валерий Петрович, да вы правы что так и говорили, прошу извинить за неточность, но это не от злого умысла создать на вас навет. Правду кажуть : Пуд солі треба зїсти разом. Готуйтесь до розмови, приїздіть не переживайте за те що раніше говорили на все є позиція і аргументи. Як християнин скажу завжди можна покаятись і це здорово коли людина покаялась. Зазначу одно - проблеми у нас спільні, а сильні опоненти друзі. Сьогодні ви вперше виглядаєте опонентом. Хочу запитати Вас як пасічника, правда у вас в Криму це не так як у центральній Україні. Я користуюсь перевіреним прийомом у кінці серпня знімаю утеплення і ставлю його коли візьметься крига на ставку вам відомо, що це є гарантією що клуб збиреться внизу, а не на меду і це залог гарної зимівлі. У цьому році ситуація різко відрізняється знову пішло тепло а ми вкрили бджіл при появі льоду. Як це скажеться на зимівлі, і взагалі скажіть одним словом яка буде зимівля у цьому році по ваших прогнозах. В мене є відповіді, мало того навіть для кожного регіону хочу почути думку думку з приводу цієї ситуації. Оце теми, ними потрібно жити. До речі тільки цим і жив , а це поснулось щось більше ніж власне. З повагою до всіх Домбровський. P.S. Повторно запрошую до Київоблбджолопрому.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Валерий Петрович, я рад, что мы перешли на общение в тему, которая и мне и всем нам гораздо ближе и роднее. Ведь мы все этим живем- и любители и профессионалы. конечно, не должны быть чужды и те проблемы которые к сожалению есть в нашей отрасли. а их неизмеримо много. Вот как раз и можно о них и поговорить на сьезде, а я бы назвал это Всеукраинским собранием пчеловодов. Ведь сьезд-это совсем другой формат и другие последствия, если исходить из юридической стороны. Но это должно быть такое грандиозное мероприятие которое привлекло и внимание прессы и органов власти и общества в целом. но если это превратится в разборки, сведение счетов и т.д.. то это мероприятие не только что-то выиграет. а только проиграет. И мы, как пчеловоды, только протеряем в глазах государственных мужей. Они нам скажут, что сначала разберитесь между собою. а затем будем решать что с вами делать, с кем вести диалог. А теперь о насущном. Я никогда не утепляю семьи, всегда вентиляция в потолке. Тогда нет сырости. А морозы у нас бывают иногда и больше 20 градусов. Если почитать сообщения( на пчеловодинфо) русского канадца МишаКа, то мы увидим аналогичную картину, а он живет и пчелы находятся в Канаде в регионе на одной широте с нашим Луцком. Пчелы не боятся холода, а боятся голода и болезней. Я бы на вашем месте не утеплял, не закутывал. Что касается зимы, то я , с учетом тенденции потепления, полагаю, что суровой она не будет., Встречаться можно, чтобы вести конструктивный обьективный диалог, но уж лучше в Крыму. Здесь природа способствует оттепели и в переносном смысле тоже. Я человек открытый для общения, добрый понатуре, но иногда приходится быть и жестким, предыдущая работа наложила свой отпечаток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Бортнік, можливо, якби Ви не спитали, то я би всього цього не писав. Але, як кажуть , що хотіли, те й маєте. Просто , знаєте, треба вже і совість мати тим нашим «Корефеям» - пасуться на державному полі - нехай пасуться дальше… Все до пори і часу. Ось зараз можливо і прийшов той час, коли треба всім зрозуміти - хто за що отримував і отримує гроші від державного бюджету у бджільництві і хто за що відповідає у бджільництві. А не скидати весь «свій мотлох» на громадську структуру «Братство» і обманювати бджолярів, які ОЧЕВИДНО цього всього, про що я пишу і багато іншого, про що ще не пишу не можуть знати. Але будуть знати.
Шановний п.Shmel, я з задоволенням прочитав повідомлення про роботу кафедри бджільництва с/г академії. Підозрюю, що й інститут ім. Прокоповича працюе таким же чином. З села, при мінімальному знанні та вмінню користуватися комп"ютером (самоучка, 60 років), дуже важко поповнювати свої зниння. Якщо ваша ласка, за чиїм поданням затверджено організаційний комітет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрите "бджолари", читайте, докумекавывайте, кто вами руководит, кто о вас "думает", кто ведёт вас к "светлому будущему".....
Золоті слова!!! Трошки вище я все детально описав. Хто складав програми розвитку бджільництва? Хто затверджував їх в міністерстві? Хто отримував гроші? Хто за них прозвітував? От тільки в бджолярів не запитали, а чи щось вони отримали. :( І гірше всього, що це відбувається уже остані 20 років. Чого тільки коштує 20 річне списання коштів на внутрішньопородний тип української породи бджіл ”Хмельницький”. Їх Боднарчук та Поліщук деребанили, а затвердити ніяк не могли. Скористалися порядністю Васильківської, її авторитетом, звязками тай підмахнули 20 річне списання коштів. А тепер ще мають совість ходити і поливати її брудом :( Ганьба!!! п. Домбровський скільки Вам Боднарчук пообіцяв міфічних грошиків? Мілеса собі зумів пробити 2 000 000, Стригін 400 000..... дивіться не продешевіть.
Повторно нагадую Джмеле , в тому числі і Васильківській Т.Ю. оперуйте тільки фактами якщо вам відомий факт отримання мною коштів з держ бюджету візьміть наприклад за 10 років, чи факт розподілу , чи бодай навіть моя присутність в кімнаті де розподілялись кошти обнародуйте. Також інші факти. Якщо немає припиніть вводити в оману людей, принижувати честь і гідність. Також призиваю Вас не паплюжити честь відомих і шанованих всіма людей професора Поліщука В.П. Лемішева М.І. членів погоджувальної Ради (невігласи , бездари, брехуни ) і багатьох інших вони не злодії. Для того , щоб зрозуміти , що не все оцінюється грошима потрібно мати правильне виховання яке було саме таким. Моя бабуся говорила коли одівала чисту одежу : внучок бережи костюм знову , а честь з молоду. Батько мій говорив : синок якщо ти сплюндруєш свою честь то життя без честі нічого не варто. тому я це я , а ви це ви . Тому і цитував Великого Григорія Сковороду при написанні статті " Не вчіть яблуню родить яблука краще огородіть її від свиней."... З повагою до всіх пасічників Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Валерий Петрович, я рад, что мы перешли на общение в тему, которая и мне и всем нам гораздо ближе и роднее. Ведь мы все этим живем- и любители и профессионалы. конечно, не должны быть чужды и те проблемы которые к сожалению есть в нашей отрасли. а их неизмеримо много. Вот как раз и можно о них и поговорить на сьезде, а я бы назвал это Всеукраинским собранием пчеловодов. Ведь сьезд-это совсем другой формат и другие последствия, если исходить из юридической стороны. Но это должно быть такое грандиозное мероприятие которое привлекло и внимание прессы и органов власти и общества в целом. но если это превратится в разборки, сведение счетов и т.д.. то это мероприятие не только что-то выиграет. а только проиграет. И мы, как пчеловоды, только протеряем в глазах государственных мужей. Они нам скажут, что сначала разберитесь между собою. а затем будем решать что с вами делать, с кем вести диалог.
Рад конструктивной концовке спора двух достойных пчеловодов. Надемся что взаимное уважение и стремление облегчить рядовым пчеловодам труд на пасеке преобладает на собрании - съезде пчеловодов Украины. Сочувствую работникам пчеловодческих институтов, которые услышали упрёки в плохой работе своих заведений. За те крохи , которые выделяет бюджет трудно организовать нормальные исследования и выдать научные рекомендации в которых нуждаемся мы, пчеловоды. Ну а рассуждать, что деньги разворовываются без юридических актов - документов аморально. Споры были горячими, но сейчас увидел силу , волшебную силу слова. Стоит добавить в обращении к опоненту приставку Уважаемый и совсем по другому читается обращение. Убедился что спор на форуме может быть объективным, только тогда, когда оппоненты знают друг друга в лицо. Анонимному пользователю только побузить, показать неразрешимость проблем и ... насладится этим. С другой стороны поднимая проблему и называя имя, которое якобы "защищает" анонимный оппонент, он умело и провакационно забивает клин между силами, которые спорят и стремятся прийти к согласию. К сожалению никакими правилами форума это ограничить нельзя. С уважением и желанием получить конструктив от участников полемики. :hi::hi::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Бортнік, як і обіцяв висилаю матеріал по нашим науковцям ******************************************************************** У своєму попередньому пості, якщо Ви прочитаєте ще раз уважно, я назвав прізвище Броварський поруч з Боднарчуком і Домбровським , с приводу того, що це відомі прізвища в бджільництві, і ці чиновники «привикли «сидіти» на державних коштах роками». Коли я Вам пояснив , чому згадав прізвище Броварського, то Ви мене, напевне не зрозуміли. Броварський працює в державній установі, отримує заробітну плату і доплати з бюджету. Я в своєму пості не зачепив питання особистих заслуг Броварського в його науковій діяльності. Наукові ступені Броварського - це його заслуга , але і вони здобуті ним завдяки його роботі в державному університеті , де були для нього створені відповідні фахові і професійні умови, щоби він захистив дисертації ( адже він був випускником університету і його професійна кар’єра постійно здобувалася в стінах університету). Але основна робота Броварського, так як і всіх працівників його кафедри – це освітянська робота. Освітянська робота працівників кафедри і завідувача – це в першу чергу навчання студентів(!!!!) За учбовий процес вони утримують заробітну плату. Науковою діяльністю ці викладачі повинні займатися в силу свого професійного росту і отримання нових знань для знов же таки передачі тих знань студентам. Скажіть , будь ласка, а Ви знаєте скільки студентів з вищою бджільницькою освітою випустила кафедра на чолі з Броварським за останні хоча би 10 років? Чи Ви знаєте, скільки аспірантів вчилося на кафедрі за останні 10 років і захистили кандидатські дисертації по бджільницькій тематиці? А це майбутнє бджільницької науки. Де це майбутнє? А це між іншим, шановний пане Бортнік, НЕ ПУСТІ ПИТАННЯ. Це питання основні. Я постараюся трохи розтлумачити це питання, щоби було зрозуміло. Сьогодні Інститут бджільництво ім. П.І.Прокоповича – основна наукова установа з бджільництва, яка є підрозділом Аграрної Академії Наук , фактично не займається науковою діяльністю ( немає жодної конкретної інформації про наукові здобутки інституту в офіційних звітах ААН), хоча регулярно фінансується з Державного бюджету. Сам Боднарчук за 20 років роботи Інституту підготував 3 кандидатів наук і ні одного доктора наук. Кафедра бджільництва ім. Нестерводського - є кафедрою Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів Національного Університету біоресурсів і природокористування України. Це є надзвичайно поважний вищий навчальний заклад України. Кафедра бджільництва ім. Нестерводського не забезпечує навчальний процес з підготовки спеціалістів рівня «Бакалавр» ( базова вища освіта) зі спеціальності «Бджільництво». На кафедру приходять слухати лекції і проводити практичні заняття студенти факультету захисту рослин, агрономічного, плодоовочевого, ветеринарної медицини , факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва. Ці студенти отримають дипломи про вищу освіту відповідно по своїх спеціальностях. А ось по спеціальності «Бджільництво» дипломи про базову вищу освіту сьогодні студенти Університету не отримують. Ось в чому питання. А чому? Це вже до Броварського, він керує кафедрою, дбає, щоби викладачі мали достатньо лекційних годин і практичних годин для нарахування заробітної плати з державного бюджету. А в чому ефективність їх роботи? Можливо лише в тому, що у Навчально – науковому інституті тваринництва та водних ресурсів є можливість студентам поглиблювати підготовку на рівні «Магістр» за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за спеціалізацією «Бджільництво». Але виникає запитання. Наприклад, студент отримав базову освіту («Бакалавр») за спеціальністю агрономічного, інженерного та лісового спрямування, як кафедра може сприяти тому, щоби цей студент пішов далі удосконалювати свої знання і вчитися на рівні «Магістр» за спеціальністю «Бджільництво», щоби надалі займатися практичною і науковою діяльністю у бджільництві? Я зразу даю відповідь - не піде студент – аграрій з іншою від напрямку бджільництва базовою вищою освітою продовжувати навчання у магістратурі за фахом бджільництва. Це можуть бути одиничні випадки. Абсолютно впевнений. Нехай Броварський скаже публічно скільки в нього на кафедрі вчиться студентів рівня «Магістр» зі спеціалізацією «Бджільництво»? Скільки в нього вчиться аспірантів? Отже , якщо в Університеті кафедра ім. В.А.Нестерводського - є кафедрою бджільництва , то безумовно, поряд зі студентами інших спеціалізацій на ній мають обов’язково проходити фахову підготовку студенти в першу чергу для отримання базової вищої освіти зі спеціальності «Бджільництво». Інакше існування магістратури за спеціалізацією «Бджільництво» фактично неєфективне. А звідси і висновок – не випускає кафедра планово щороку для аграрного сектору і для науки фахівців з бджільництва, які мають базову вищу освіту по бджільництву. А в магістратуру ідуть тільки одиниці. Отже бджільницька наука не поповнюється новими кадрами – сучасними, мислячими, «продвинутими». Без бджільницької науки , без наукових кадрів зробити галузь сучасною і перспективною не реально. Можливо кафедра ім. В.А.Нестерводського єфективна в науковій діяльності, яка також непогано фінансується з Державного бюджету? Читаємо на сайті Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів: « у Навчально – науковому інституті тваринництва та водних ресурсів ( де знаходиться кафедра Броварського), у 2010 році було закінчено виконання 5 науково-дослідних робіт на загальну суму 501,5 тис. грн. та розпочато роботу над 5 новими темами на загальну суму 501,5 тис. грн. В тому числі в цих науково-дослідних роботах кафедра Броварського представлена лише професором Поліщуком ( робота за прикладною темою 110/308-пр) і, до речі, « науковці інституту здійснювали дослідження на загальну суму 1974,3 тис. грн., в т.ч. за кошти державного бюджету, що виділялись Кабінетом Міністрів України – 1654,7 тис. грн. та за госпдоговорами – 319,6 тис. грн.»( з того самого сайту). Що ж це за тема - 110/308-пр? І скільки , конкретно на неї іде державних коштів? Читаємо далі на сайті Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів про наукову діяльність кафедри: «Ведуться дослідження з обґрунтування ознак селекції та заходів підвищення продуктивності українських бджіл (в рамках програми створення української породи бджіл). Керівник: проф. В.П.Поліщук». Знову ж таки, за які гроші державні «обґрунтовуємо», панове Броварський і Поліщук? І що це за програма створення української породи бджіл? Хто знає про таку програму , і чи хочете ви знати, скільки на це іде грошей з державного бюджету? Безумовно, сама кафедра собі в досягнення наукові ( доречі ті самі досягнення собі приписує і Інститу бджільництва ім. П.І.Прокоповича) ставить наступне : «За матеріалами досліджень минулих РОКІВ оформлено створення внутріпородного типу українських бджіл ”Хмельницький” відповідно до встановлених вимог подання на предмет затвердження і реєстрації селекційного досягнення. Визначена для цього комісія провела у травні 2005 р. державну апробацію бджіл хмельницького типу і подала до Мінагрополітики України відповідний акт з пропозицією затвердити селекційне досягнення. Секція виробництва та переробки продукції тваринництва і птахівництва Науково-технічної ради Міністерства аграрної політики України затвердила висновки експертної комісії за результатами апробації внутрішньопородного типу і підтвердила відповідність апробації встановленим вимогам (протокол № 6 від 21 грудня 2005 року). Спільним наказом Мінагрополітики України та Української академії аграрних наук (№ 804/114) від 15.11.2007 р. затверджено внутрішньопородний тип української породи бджіл ”Хмельницький”. Створений шляхом селекції внутрішньопородний тип та його дев’ять генеалогічних груп за номерами родоначальниць – 90, 163, 38, 119, 86, 180, 55, 111, 100 визнано як нові селекційні досягнення у тваринництві України. Внутрішньопородному типу української породи ”Хмельницький” надано заводську марку УХм. Результати досліджень широко оприлюднені в доповіді на ХХХХ Міжнародному конгресі з бджільництва ”Апімондія” (Австралія, Мельбурн, 10 вересня 2007, резюме доповіді опубліковано в збірнику Матеріалів ХХХХ Міжнародного Конгресу Апімондії).»( ця інформація вже взята з сайту кафедри Броварського). Прикро тільки, що ніхто не вказує, що оплатило поїздку шановног професора, організувало виступ, допомогло виступити все теж Братство бджолярів України. :( Ви Вибачте, але оце таке «досягнення» я коментувати не буду. Знаєте, хто прокоментує це «досягнення» кафедри ( чи то Інституту Боднарчука) , яким вона так пишається – це будуть світові єксперти- фахівці. І вже тоді точно ми всі – і Ви , і я , і багато інших спитаємо у Броварського і Боднарчука - скількі РОКІВ виділяла держава наша грошей на оці дослідження по « створенню внутріпородного ( саме так написано на сайті – « внутріпородного») типу українських бджіл ”Хмельницький”» і де є ефективність від подібного дослідження? Досягнення? А Броварський ще й закидає , що на кафедрі немає лабораторії, що треба гроші на покращення навчальних посібників. Так скільки ж треба тих бюджетних грошей, щоби задовольнити стільки ( все що я вище писав) потреб науковців і освітян, щоби вони ефективно працювали. Єфективно!! Чуєте, Єфективно - це значить на галузь, на бджолярів. Шановний п. Бортнік, можливо, якби Ви не спитали, то я би всього цього не писав. Але, як кажуть , що хотіли, те й маєте. Просто , знаєте, треба вже і совість мати тим нашим «Корефеям» - пасуться на державному полі - нехай пасуться дальше………………….. Все до пори і часу. Ось зараз можливо і прийшов той час, коли треба всім зрозуміти - хто за що отримував і отримує гроші від державного бюджету у бджільництві і хто за що відповідає у бджільництві. А не скидати весь «свій мотлох» на громадську структуру «Братство» і обманювати бджолярів, які ОЧЕВИДНО цього всього, про що я пишу і багато іншого, про що ще не пишу не можуть знати. Але будуть знати.
Інститу бджільництва ім. П.І.Прокоповича) ставить наступне : «За матеріалами досліджень минулих РОКІВ оформлено створення внутріпородного типу українських бджіл ”Хмельницький” відповідно до встановлених вимог подання на предмет затвердження і реєстрації селекційного досягнення. Спасибо за возможность продолжить диалог, и возможность общения, но как єто могло случиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую уявити собі,як стовпи Бджільництва публікують спростування на закиди панів Джмеля та Любчика...Пробую,але уява тьм"яніє,бо результати отих стараннь дійсно наближені до плінтусово-мінусових :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую уявити собі,як стовпи Бджільництва публікують спростування на закиди панів Джмеля та Любчика...Пробую,але уява тьм"яніє,бо результати отих стараннь дійсно наближені до плінтусово-мінусових :ak:
Вижу не только мой интерес к развитию пчеловодческой науки. П. Shmel, отзовитесь, дайте информацию.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую уявити собі,як стовпи Бджільництва публікують спростування на закиди панів Джмеля та Любчика...Пробую,але уява тьм"яніє,бо результати отих стараннь дійсно наближені до плінтусово-мінусових :ak:
Спростування то ще квіточки, а от якщо буде потрібно давати пояснення та звіт державним структурам от це вже серйознішу. Лідію Лаврентіївну звільнили не просто так.... почалися перевірки КРУ, от і замивали сліди... :IMHO1:
Вижу не только мой интерес к развитию пчеловодческой науки. П. Shmel, отзовитесь, дайте информацию.
Про що саме? А то я тут вже пробував розпитати у п. Домбровського за вощину, а мені не дають.... стирають мої запитання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую уявити собі,як стовпи Бджільництва публікують спростування на закиди панів Джмеля та Любчика...Пробую,але уява тьм"яніє,бо результати отих стараннь дійсно наближені до плінтусово-мінусових :ak:
Боднарчук давно имел нас всех в виду и Васильковскую тоже, вот и стравливает годами друг на друга.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую уявити собі,як стовпи Бджільництва публікують спростування на закиди панів Джмеля та Любчика...Пробую,але уява тьм"яніє,бо результати отих стараннь дійсно наближені до плінтусово-мінусових :ak:
Спростування то ще квіточки, а от якщо буде потрібно давати пояснення та звіт державним структурам от це вже серйознішу. Лідію Лаврентіївну звільнили не просто так.... почалися перевірки КРУ, от і замивали сліди... :IMHO1:
Вижу не только мой интерес к развитию пчеловодческой науки. П. Shmel, отзовитесь, дайте информацию.
Про що саме? А то я тут вже пробував розпитати у п. Домбровського за вощину, а мені не дають.... стирають мої запитання.
Дорогой Шмель институт госучреждение там есть контроль. Где хоть один факт?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про що саме? А то я тут вже пробував розпитати у п. Домбровського за вощину, а мені не дають.... стирають мої запитання.
Які теми розробляються (вивчаються) та які кошти використовуються для цього?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шмель а хто ви такий щоб вам щось пояснювати чому ви рахуете що вам всі щось винні ? При вашому стажі 1-3 роки я так розумію ви повинні на даному періоді навчатись а не лізти куди голова не влазить :umora:;):IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шмель а хто ви такий

... а разве вы еще не догадались? ;) ...ну тогда познакомтесь еще раз http://tochok.info/forum/index.php?showuser=1404
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.. а разве вы еще не догадались?ну тогда познакомтесь еще раз

Неа! :):IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

разве вы еще не догадались? ...ну тогда познакомтесь еще раз http://tochok.info/forum/index.php?showuser=1404

pcholkin, а оказывается ты прав, а мы и не догадывались. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

разве вы еще не догадались? ...ну тогда познакомтесь еще раз http://tochok.info/forum/index.php?showuser=1404

pcholkin, а оказывается ты прав, а мы и не догадывались. :ay:
Ну и как клоны отслеживать,как с ними бороться? :dntknw: На ждать же, когда овечки Долли сами починут в бозе...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Анатолій.....
Шановний п. Валерій, дуже Вам дякую, яле не треба мене при життю перейменовувати. Якщо Ви намагаєтесь найти обєкт на кого можна злити свій гнів, то нажаль Ви тут не по адресу. І якщо Вас дратує моя обізнаність, то тут я нічого не можу зробити... такий вже я є. Люблю я правду, і не допускаю себе вважати за віслючка, якому можна навязати хибну думку. Якого Анатолія Ви маєте наувазі? Якщо того, що з організаційного комітету то я його знаю особисто. Чесно скажу, моя думка про нього зовсім інша ніж Ваша. Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює по одній простій причині..... технології унікалі і вони не безкоштовні. При нашій розмові, мені теж мало, що вдалось у нього вивідати. :( Все про нього є на сайті Організаційного комітету - розділ резюме. Ось декілька слів з резюме. ******************************************** Перший в Україні завод для виробництва медових напоїв (вино, пиво, спирт) - керівник проекту, (розробка, введення в експлуатацію, розробка рецептів) Перший в Україні завод з переробки меду - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Дослідження промислової сушки пилку та подальшого його очищення - керівник проекту Дослідження промислового виробництва прополісу - керівник проекту Розробка систем для промислового виробництва пилку - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Розробка технічних засобів для промислового бджільництва - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) ********************************************* Я розумію п. Валерій, що Вас пече, але такий вже час. Світ рухається вперед, у всьому відбувається розвиток, от тільки у нас ..... застій. :( І вина тут абсолютно не Васильківської , а тих мужів що посідали в державні крісла і керують нашим бджільництвом уже давно. Одне Вам пораджу, будь те обережні і не дайте себе використати в великій афері. В любому процесі страждають виконавці, а режисери залишаються недоторкані і отримують ордени.
Доброго здоровя всім. Знаю Анатолія славний молодий хлопець, режисер, фотограф, постійно з кінокамерою у Київоблбджолопромі багато разів робив зйомки моїх технологій, у інституті постійно знімав завжди поряд з п.Тетяною, про перший , перший , перший, не чув, і медоварів питав не знають. Ваша теза не зовсім (Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює ) запитаю у режесурі чи фотографії де ? По аферах - думаю так: уже не дав використати і на далі буду відстоювати інтереси ПАСІЧНИКІВ !
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шмель а хто ви такий

... а разве вы еще не догадались?
И это те люди, которые искоса поглядывают на "Бджолярський Круг"? Это организаторы Апимондии 2013? И к тому же еще они по утрам пьют.... "Нескафе"... Мдя, пчеловодная элита страны... Який жах.... :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Анатолій.....
Шановний п. Валерій, дуже Вам дякую, яле не треба мене при життю перейменовувати. Якщо Ви намагаєтесь найти обєкт на кого можна злити свій гнів, то нажаль Ви тут не по адресу. І якщо Вас дратує моя обізнаність, то тут я нічого не можу зробити... такий вже я є. Люблю я правду, і не допускаю себе вважати за віслючка, якому можна навязати хибну думку. Якого Анатолія Ви маєте наувазі? Якщо того, що з організаційного комітету то я його знаю особисто. Чесно скажу, моя думка про нього зовсім інша ніж Ваша. Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює по одній простій причині..... технології унікалі і вони не безкоштовні. При нашій розмові, мені теж мало, що вдалось у нього вивідати. :( Все про нього є на сайті Організаційного комітету - розділ резюме. Ось декілька слів з резюме. ******************************************** Перший в Україні завод для виробництва медових напоїв (вино, пиво, спирт) - керівник проекту, (розробка, введення в експлуатацію, розробка рецептів) Перший в Україні завод з переробки меду - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Дослідження промислової сушки пилку та подальшого його очищення - керівник проекту Дослідження промислового виробництва прополісу - керівник проекту Розробка систем для промислового виробництва пилку - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Розробка технічних засобів для промислового бджільництва - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) ********************************************* Я розумію п. Валерій, що Вас пече, але такий вже час. Світ рухається вперед, у всьому відбувається розвиток, от тільки у нас ..... застій. :( І вина тут абсолютно не Васильківської , а тих мужів що посідали в державні крісла і керують нашим бджільництвом уже давно. Одне Вам пораджу, будь те обережні і не дайте себе використати в великій афері. В любому процесі страждають виконавці, а режисери залишаються недоторкані і отримують ордени.
Доброго здоровя всім. Знаю Анатолія славний молодий хлопець, режисер, фотограф, постійно з кінокамерою у Київоблбджолопромі багато разів робив зйомки моїх технологій, у інституті постійно знімав завжди поряд з п.Тетяною, про перший , перший , перший, не чув, і медоварів питав не знають. Ваша теза не зовсім (Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює ) запитаю у режесурі чи фотографії де ? По аферах - думаю так: уже не дав використати і на далі буду відстоювати інтереси ПАСІЧНИКІВ !
Уважаемый Домбровский знаю Вас и ваши идеи благодарим все правильно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

pcholkin, а оказывается ты прав, а мы и не догадывались.

То есть всю эту байду пишет 25летний мальчик? Ну, вы меня потрясаете.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Анатолій.....
Шановний п. Валерій, дуже Вам дякую, яле не треба мене при життю перейменовувати. Якщо Ви намагаєтесь найти обєкт на кого можна злити свій гнів, то нажаль Ви тут не по адресу. І якщо Вас дратує моя обізнаність, то тут я нічого не можу зробити... такий вже я є. Люблю я правду, і не допускаю себе вважати за віслючка, якому можна навязати хибну думку. Якого Анатолія Ви маєте наувазі? Якщо того, що з організаційного комітету то я його знаю особисто. Чесно скажу, моя думка про нього зовсім інша ніж Ваша. Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює по одній простій причині..... технології унікалі і вони не безкоштовні. При нашій розмові, мені теж мало, що вдалось у нього вивідати. :( Все про нього є на сайті Організаційного комітету - розділ резюме. Ось декілька слів з резюме. ******************************************** Перший в Україні завод для виробництва медових напоїв (вино, пиво, спирт) - керівник проекту, (розробка, введення в експлуатацію, розробка рецептів) Перший в Україні завод з переробки меду - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Дослідження промислової сушки пилку та подальшого його очищення - керівник проекту Дослідження промислового виробництва прополісу - керівник проекту Розробка систем для промислового виробництва пилку - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) Розробка технічних засобів для промислового бджільництва - керівник проекту (розробка, введення в експлуатацію) ********************************************* Я розумію п. Валерій, що Вас пече, але такий вже час. Світ рухається вперед, у всьому відбувається розвиток, от тільки у нас ..... застій. :( І вина тут абсолютно не Васильківської , а тих мужів що посідали в державні крісла і керують нашим бджільництвом уже давно. Одне Вам пораджу, будь те обережні і не дайте себе використати в великій афері. В любому процесі страждають виконавці, а режисери залишаються недоторкані і отримують ордени.
Доброго здоровя всім. Знаю Анатолія славний молодий хлопець, режисер, фотограф, постійно з кінокамерою у Київоблбджолопромі багато разів робив зйомки моїх технологій, у інституті постійно знімав завжди поряд з п.Тетяною, про перший , перший , перший, не чув, і медоварів питав не знають. Ваша теза не зовсім (Молодий прогресивний спеціаліст, багато чого знає унікального по фаху, але інформацію не поширює ) запитаю у режесурі чи фотографії де ? По аферах - думаю так: уже не дав використати і на далі буду відстоювати інтереси ПАСІЧНИКІВ !
Уважаемый Домбровский знаю Вас и ваши идеи благодарим все правильно.
Вопрос к Васильковской и шмелю который пишет вина тут абсолютно не Васильківської , а тих мужів що посідали в державні крісла і керують нашим бджільництвом уже давно. Одне Вам пораджу, будь те обережні і не дайте себе використати в великій афері. В любому процесі страждають виконавці, а режисери залишаються недоторкані і отримують ордени. Правильно ли пишет шмель о режесере Анатолие который вместе со шмулей и вашей семьей в последнем указе Ющенка получили госнаграды.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То есть всю эту байду пишет 25летний мальчик?

Как показало "расследоваие", вероятность этого 99,99%. ;) Как мы пришли к этому заключению - не расскажу. Странно, что раньше не догадались.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...