Перейти к содержанию

Проблеми бджільництва і пасічників


Рекомендуемые сообщения

Виступаємо у даній темі (і я теж!) зовсім не за суттю.Перевернемо платівку на іншу сторону!
ДЯКУЮ. ПОВЕРТАЮ. Нагадую всім в тому числі і Васильківській Т.Ю. оперуйте тільки фактами якщо вам відомий факт отримання мною коштів з держ бюджету візьміть наприклад за 10 років, чи факт розподілу , чи бодай навіть моя присутність в кімнаті де розподілялись кошти. Якщо немає припиніть вводити в оману людей. Я дійсно із своєю сімєю пока діти не пішли на свій хліб єфективно працювали на пасіці і не скривали коли відкачували по 10-15тон меду , коли по три роки гнила вся пасіка і ми перебивалися як могли, коли гинуло половина пасіки , коли травили, але мене можуть зрозуміти тільки пасічники. Відверто я ж написав про проблеми пасічницькі від яких сам потерпаю і звісно переживаю. Саме переживання за справу і Божа допомога привели мене до створення прополісованої вощини аналогів якій немає в світі в яку вкладено душу і вимагаю від усіх 48 працюючих поряд вкладати часточку себе бо це справа нашої душі , нашого серця. Переживання за бджолу змусило освоїти практично всі технології відомі на сьогоднішній день, виграти конкурс і попасти на навчання за кордон , отримати міжнародний диплом і сертифікат "промислові технології виробництва і переробки продукції бджільництва", працювати на пасіці 3000 сімей , спасти збанкрутіле підприємство 7 років гасити борги. Тому попереджень не буде один закид про якісь махинації, чи бруд і ви в суді. Хоча вже і без мене його відвідували. По іншому з вами розмова на вийде. Ну це так лірика , а проза полягає в тому, щоб ми перекували мечі на орала, відділили зерно від полови, дали завдання, (по нашому привичного нам плуга) і спитали скільки виорано, як і де врожай, хто його рахує, хто буде їсти. Тоді не буде бажаючих битися за комітет. Тому , що дехто помилився адресою - це ми ПАСІЧНИКИ УКРАЇНИ вас будемо запрошувати до участі і визначати , щокому робить також і менеджерів ,якщо ви довели ,що ви кращі, це наше бджільництво ! наша Країна! і ми не дозволимо вкрасти наше. Зїзд і тільки Зїзд має право розставляти все по своїх місцях найближчим часом це буде зроблено. Дякую за надану можливість висловити думку. Хто хоче на пасіку чи в гості дам адресу, телефон пишіть. З великою повагою ДомбровськийВ.П.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По роду моей предыдущей основной работы в органах прокуратуры( следователь, прокурор) я привык доверять только доказательствам и только им одним, а г-н Милов обвиняет Васильковскую Т.Ю. в краже денежных средств и др. грехах. Но это только прерогатива суда и только. Негоже человеку, которому исполняется 60 лет и столь видному в пчеловодном мире, навешивать, бездоказательно, различные ярлыки. За это, я как юрист говорю, можно ответить и в судебном порядке. А вот буквально несколько дней назад мой знакомый пчеловод позвонил в Киевпчелопром и заказал электропривод на медогонку. Заказ приняли, а оплату попросили перечислить на имя Домбровской Валентины Николаевны(говорят это жена небезизвестного всем правдолюбца Домбровского В.П. радеющего за освобождение оргкомитета от семейственности.). Так как это понимать. Изделия изготавливает Киевпчелопром, а деньги ложатся в семейный карман? Вот это доказательство.По поводу очарования меня Васильковской. За мои 25 лет работы в указанных должностях через мой служебный кабинет прощли сотни людей, если не больше( бандиты, расхитители,убийцы,насильники, мощенники и т.д. и т.п.) и никто не смог очаровать меня чтобы выйти на свободу, а все сели в места не столь отдаленные. Слава богу, я за эти годы научился разбираться в людях.Я очарован только одним-это работоспособностью этой женщины, неуемной энергией и тем, что эта женщина привезла в Украину знак проведения конгресса Апимондии. А где-же были мужики. Давайте будем обьективными - это ее заслуга. А теперь эти мужики, как шакалы бегают вокруг и облаивают. А вдруг получится отобрать этот знак. Все это пахнет гнильцой, если не сказать о чем - то большем.
Доброго здоров'я. Дуже погано, що Ви як бувший працівник правоохоронних органів приймаєте участь у такій брудній справі. дескридитація , підрив ділової репутації, наклеп, після моєї відкритої заявиви про проблеми галузі про некерованість , про неврегульованість ряду питань в тому числі і питаня Апімондії яке настільки малозначуще порівняно з тими викликами які стоять перед бджільництвом. Але ви цього поки що не розумієте ви зосередились на компроматі у вас таке завдання. Це не секрет і всі знають, що у нас сімейний бізнес ми займаємось розробками та впровадженням технологій , на власному виробництві на законних підставах і маємо багато цікавого. Ви самі стверджуєте по перерахунку отримують кошти це значить автоматично сплочують податки тобто прозоро ,а потім у сімейний бюджет як годиться. Всі документи рахунки проплату все можемо вислати або виставити в інтернеті. У першому поясненні доно вичерпні відповіді на всі звинувачення людей яких ви ніколи не бачили і не знаєте. Висновок простий може бути цікавий процес ПАСІЧНИК ПРОТИ ПРОКУРОРА. З повагою до всіх, бо правда Бог суддя. Валерій Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Валерий Петрович, так вы же первый в своей статье подняли вопрос о семейственности в оргкомитете, указывая на это как на негативный момент в составе комитета. так почему одним нельзя иметь в общественной организации своих родственников, а другим можно.В чем же здесь наклэп и сплетни. Если закон разрешает вам так работать так работайте на здоровье,но тогда не надо других критиковать. Вы же серьезный, деловой человек, с большим жизненным и пчеловодным стажем и так необьективно подходите к деятельности Васильковской Т.Ю. Ведь о вас очень положительно отзывался наш общий знакомый и я был в большом недоумении от вашей статьи. А по-поводу посещения пасек и других пчеловодных обьектов участниками будущего конгресса, то, как я ранее указывал, предлагайте свои обьекты или вы предлагали уже и вам кто-то отказал и вместо вас ко мне Ж.Ратия поехал. В чем проблема?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Валерий Петрович, вот ни вы, ни Милов не отвечаете на один вопрос. Почему только сейчас, по истечению 2-х лет со дня образования оргкомитета появились ваши статьи и призывы к смене состава комитета(а конкретно Васильковской Т.Ю.), что изменилось за 2 прошедших года. Милов вытащил на свет божий какие-то материалы еще до 2009 года, а также свои размышления о сьезде Братства, которые не аимеют никакого отношения к работе оргкомитет, а вы вообще не приводите никаких фактов. Ведь я отлично помню как на зибранни у Соломки В.А. в октябре 2009 года все с восторгом встречали выступление Васильковской с рассказом о победе во Франции. Как мило все пчеловодные авторитеты с ней общались. Да насколько мне известно и потом были у вас с нею хорошие отношения. Ведь все прекрасно знали что она не пчеловод и что в комитете состоит ее сын и невестка, что она не руководит пчеловодной отраслью, а только общественнорй организацией. И вдруг осенью этого года все круто изменилось почему все сразу прозрели и решили что Василькивську геть. Каковы причины? Поясните, пожалуйста. И следующее. А почему вы не ставите вопрос об исключении из оргкомитета Боднарчука как вицепрезидента если комитет себя не оправдал? Ведь по логике он в ответе за работу комитета на равных с Васильковской. Почему ни вы, ни Милов не даете оценку работе тех структур которые возглавляет вицепрезидент оргкомитета Боднарчук. Почему такой однобокий подход и еще раз повторюсь почему только сейчас так остро встал этот вопрос? Ответьте, пожалуйста, только в полном обьем, честно и не кривя душой. Тогда может у меня и у других к вам изменится отношение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Клочоко Микола Дмитрович з усією повагою до Вас хочу зазначити що Ви пане не на допиті і не є учасником процесуальних дій! А тому велика кількість Ваших запитань "чому? де? коли?...." недоречна в даній ситуації - Ваш професіоналізм я нівякому разі не ставлю під сумнів, нагадую що ми спілкуємося на бжолярські теми, а не здійснюємо нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство. Стосовно вищеобговорюваних питань Ви і самі чудово володієте інформацією. Крім того, зазначу, що я поважаю своїх опонентів та їхні думки, і як казав Сократ: "...істина народжеється в спорі..." З пані Васильківською Т.Ю. ми ніколи не сварилися. Враховуючи викладене повторно нагадую, що я займаюсь виробництвом та развитком технологій у бджільництві і в цьому всі мої інтереси. У зв"язку з великою навантаженістю та зайнятістю мені незручно спілкуватися в інтернеті. На велику кількість Ваших питань готовий відповісти при зустрічі на яку Вас запрошую. Мої контакти Вам відомі. З повагою Валерій Петрович Домбровський.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,виділяйте окрему тему і зводьте рахунки там.Я ж сюди йду,щоб ознайомитися з анонсуванням журналу,а ви,окупанти ...:wub:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А по-поводу посещения пасек и других пчеловодных обьектов участниками будущего конгресса, то, как я ранее указывал, предлагайте свои обьекты или вы предлагали уже и вам кто-то отказал и вместо вас ко мне Ж.Ратия поехал. В чем проблема?

Николай Дмитриевич! Проблема в том, что исходя из вышепредсказанного мною и вашего молчаливого согласия, вытекает, что вы имеете прямую и личную заинтересованность, так горячо отстаивать, на страницах форума, некоторых персон... ажей. Взяв это во внимание, любой суд во Вселенной, должен улыбнуться и не принимать ваши показания к делопроизводству. Лично меня, удивляет ваша неспособность посмотреть на ситуацию глазами стороннего наблюдателя. Вы выступаете против проведения съезда пчеловодов, между прочим, главного органа принятия решений в пчеловодной жизни страны, только потому, что по итогам его, вы, лично, можете потерять гарантии на посещение своей пасеки Жилем. В свете этого, так искренне звучат ваши слова:
У меня цель одна-чтобы конгресс прошел в Украине

;) Поднимитесь над суетой! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Вы выступаете против проведения съезда пчеловодов, между прочим, главного органа принятия решений в пчеловодной жизни страны, только потому, что по итогам его, вы, лично, можете потерять гарантии на посещение своей пасеки Жилем....
Це знову ж тільки Ваші домисли :( А правда полягає в тому, що не треба плутати вибори Президента країни, чи вибори народних депутатів до Верховної Ради і т.д., чи просто навіть вобори Голови Спілки Пасічників з виборами Організаційного Комітет. В перших трьох варіантах громада вирішує, кого обрати, з ким їй далі жити, з кого потім питати. В останьому варіанті Апімондія обирає людей (так як директор приймає працівників на роботу) для проведення Конгресу. Цих людей вона контролює і до їхньої думки прислуховується. Людина має право вийти з Організаційного комітету за власним бажанням, повідомивши про це Апімондію, або за ріщенням Апімондії (наприклад за бездіяльність). Ось так виглядає правда, і мені шкода, що Ви цього не знає і поширює неправду. :( Сподіваюсь, тепер для Вас все прояснилось. А Зїзд потрібен тільки для наступного: Боднарчука залишити керувати Спілкою, ще хоча б декілька років (Він зараз висить на волосинці в інституті, ну на всіх інших фронтах справи поганенькі....). Спробувати вибити гроші з Держбютжету для власного деребану, мотивуючи тим, що цього хоче громада.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(dnepro-bee @ 10.12.2011, 12:06) ... Вы выступаете против проведения съезда пчеловодов, между прочим, главного органа принятия решений в пчеловодной жизни страны, только потому, что по итогам его, вы, лично, можете потерять гарантии на посещение своей пасеки Жилем.... Це знову ж тільки Ваші домисли

Да ладно! :) Пан Shmel, я же вам не пан Валерий, который тусит с вашей командой годами, а догадаться кто вы, не в состоянии. Вы правы в одном, "Диды"(слоган по праву должен быть записан на ваш счёт, лет пять встречаю посты на всех форумах, подписанные различными никами, но одинаковыми по стилистике)... так вот, (пусть будут "диды" ;) ) действительно проигрывают вашей команде в современных информационных технологиях. Поэтому и "тормозят" всё время. Для наглядности понимания происходящего, приведу вам цитату моего любимого Выдрина:
Короче, благодаря и позитивному, и негативному опыту Юлия Владимировна больше, чем кто бы то ни было другой в нашей стране, понимает, что в политике политик всегда побеждает бизнесмена. Как ни странно, эту простую истину никак не могут понять ее главные оппоненты, хотя бы те же "регионалы". Среди них ведь немало людей не чуждых спорту, и хотя бы по спортивной аналогии они должны понимать, что на ринге мастер спорта по боксу всегда забьет мастера спорта по борьбе, как на ковре последний всегда задавит первого. И именно поэтому их политическая сила "Регионы", являясь самой массовой и организованной в стране, тем не менее, постоянно в политике в роли "терпилы"-монетофага. Поэтому подытоживая, можно сказать, что Тимошенко непобедима в политике до тех пор, пока с ней не начнут бороться не бизнесмены, случайно оказавшиеся в политике для решения своих и чужих дел, а собственно политики - любящие, знающие и уважающие свою собственную стихию. Дело-то в том, что у политиков в политике ставки всегда выше и длиннее, чем у бизнесменов в этой сфере. Последние могут поставить на кон максимум завод или телеканал, а первые - максимум страну и судьбу народа
Замените ЮВ на вашу
трійка-четвірка

, а "регионалов" на ненавистных вам "Дидив" и ... картина маслом. Но это - присказка, а
"правда" полягає в тому

, что в нашей стране возможно всё! И вы это знаете не хуже меня, потому и протестуете против рассмотрения этого вопроса на съезде. Поэтому и пишет ув. мною Николай Дмитриевич статьи, пишет "вашим языком", потратившись на перевод с украинского. Вы действуете так, как умеете - упреждаете. И опять выигрывеате у "дидив" инициативу. Они по другому не умеют. Так им и надо. Пусть жуют сопли - а вы проводите "Апимондию". Но меня, как простого пчеловода, волнуют совершенно другие вещи. Я, самодостаточный человек и мечтаю жить так, чтобы не зависеть от того, как я встретил кого-то и проводил. Я рад, что ваша переписка стала достоянием общественности. Не все понимают и поймут о чём идёт речь, но надежда умирает последней. Смотрите "бджолари", читайте, докумекавывайте, кто вами руководит, кто о вас "думает", кто ведёт вас к "светлому будущему". Апимондия пройдёт, гости разъедутся - не успеем глазом моргнуть, а нам жить дальше. Вопрос "Как?" - будет решаться на съезде, если сподобятся провести. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю обмен мнениями по материалам, опубликованным в журнале, вести в отдельной теме, мне кажется что так будет правильно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрите "бджолари", читайте, докумекавывайте, кто вами руководит, кто о вас "думает", кто ведёт вас к "светлому будущему".....
Золоті слова!!! Трошки вище я все детально описав. Хто складав програми розвитку бджільництва? Хто затверджував їх в міністерстві? Хто отримував гроші? Хто за них прозвітував? От тільки в бджолярів не запитали, а чи щось вони отримали. :( І гірше всього, що це відбувається уже остані 20 років. Чого тільки коштує 20 річне списання коштів на внутрішньопородний тип української породи бджіл ”Хмельницький”. Їх Боднарчук та Поліщук деребанили, а затвердити ніяк не могли. Скористалися порядністю Васильківської, її авторитетом, звязками тай підмахнули 20 річне списання коштів. А тепер ще мають совість ходити і поливати її брудом :( Ганьба!!! п. Домбровський скільки Вам Боднарчук пообіцяв міфічних грошиків? Мілеса собі зумів пробити 2 000 000, Стригін 400 000..... дивіться не продешевіть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стригін 400 000.
Про, якщо можна, докладніше
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый DNEPRO-BEE, я человек самодостаточный и уважающий себя, поэтому не в моих правилах перепечатывать чьи-то статьи(кстати я вырос на Харьковщине, знаю и очень хорошо володiю украинскоою мовою, могу сам писать на украинском.), я высказываю свое личное мнение, многих крымских пчеловодов, в том числе и знакомых Домбровского В.П. Мне всегда были очень симпатичны самостоятельные люди, которые достигали определенных результатов своим трудом и не ложились при этом под кого-то. Я же не утверждаю, что Домбровский В.П., как говорят, на чужом горбу вьехал в рай. И все это знают. Но в этой ситуации плохо то, что он выражает не свою позицию, а чужую. По-поводу посещения моей пасеки. Скажите уважаемый, а что здесь плохого. Я что этот приезд купил за деньги или президента заманил с чужой пасеки.Увидев мою пасеку он сам предложил включить ее в перечень обьектов для посещения. Но я не переживаю по-поводу того что это может вдруг не произойти если конгрес пройдет в Турции. А мы можем доиграться до такого результата. Я полагаю, что многие пчеловоды не против были бы напрямую в такой обстановке пообщаться с президентом Апимондии. Когда мы были на пасеке Большакова А.П., то последний сказал, что его покойный отец, тоже пчеловод, всегда мечтал пообщаться с такой личностью и вот судьба подарила его сыну счастливый случай. О сьезде. А кто сказал что я против сьезда. Мне лично все-равно. Я не состою ни в Спилке ни в Братстве. Вопрос только в одном. Сьезд не имеет никаких полномочий рассматривать вопросы легитимности оргкомитета и его качественный состав. Так устроена организация Апимондия. Если будет рассматриваться данный вопрос, то это будет только во вред имиджу Украины как в случае с попыткой устранения Суркиса. А другие вопросы рассматривайте на здоровье. И еще. Что это будет за сьезд Ведь есть есть же определенные правила проведения различных мероприятий, в том числе и сьездов.Коллеги, давайте же будем реалистами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стригін 400 000.
Про, якщо можна, докладніше
Як? Ви хіба не знаєте? Боднарчук ще на початку року розписав, що кому і скількиі... А потім бігав з листами по міністерству і намагався вибити 10 млн. Потім побачив, що справа не рухається, а тут ще Васильківська говорить, що не чіпайте Держбютжет, і він вибрав іншу стратегію "ВИ ПІДНІМАЙТЕ НАРОД, А Я ДОБ'ЮСЬ".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як? Ви хіба не знаєте? Боднарчук ще на початку року розписав, що кому і скількиі...
Ні, не знаю.... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Диды.... действительно проигрывают вашей команде в современных информационных технологиях. Поэтому и "тормозят" всё время.
Якщо Ви маєте наувазі Організаційний комітет, то це ще раз підкреслює чому він саме такий. Апімондія працює тільки з кращими. Так як для неї головне - це імідж Федерації, а не імідж країни в якій він проводиться. Імідж сутєво залежить від проведення Конгресу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый DNEPRO-BEE, я человек самодостаточный и уважающий себя,
Я немножко знаком с вами, Николай Дмитриевич. Поэтому и был удивлен, вашей яростной позицией по данному вопросу.
знаю и очень хорошо володiю украинскоою мовою, могу сам писать на украинском
Прекрасно. Думаю, мы все можем только приветствовать это на нашем форуме. Я первым сниму шляпу и признаю, что действительно случаются в мире поразительные совпадения в мышлении или передаче мыслей на расстоянии. А как вам вот это алаверды: . Я … утверждаю, что Домбровский В.П., …в этой ситуации… выражает не свою позицию, а чужую. ;)
По-поводу посещения моей пасеки. Скажите уважаемый, а что здесь плохого.
А кто вам говорил, что это плохо? Это очень хорошо! Но для вас это может являться дополнительным стимулом в отстаивании попранных прав оргкомитета. Отсюда, наверное, и такая "горячкуватость" в вашей статье-обращении к общественности. До сих пор в Украине так преданно, так самозабвенно кидался в защиту ББУ только пан Shmel. Теперь ему станет полегче.
Я полагаю, что многие пчеловоды не против были бы напрямую в такой обстановке пообщаться с президентом Апимондии. Когда мы были на пасеке Большакова А.П., то последний сказал, что его покойный отец, тоже пчеловод, всегда мечтал пообщаться с такой личностью и вот судьба подарила его сыну счастливый случай.
Это очень трогательно. :( Вы знаете… пожалуй вы меня убедите, что Апимондия действительно очень нужна Украине. Я бы даже сказал: "конче"! Как бывший харьковчанин вы меня поймете.
Но я не переживаю по-поводу того что это может вдруг не произойти если конгрес пройдет в Турции. А мы можем доиграться до такого результата.
Вы не задумывались над таким вопросом, если бы нашим пчеловодам предложить выбор, поднять оптовую цену мёда на 1 грв или радоваться, что сбудется мечта Большакова, что бы они выбрали?
О сьезде. А кто сказал что я против сьезда. Мне лично все-равно. Я не состою ни в Спилке ни в Братстве.
Приехали. Вам всё равно. Вам всё равно, как и куда будет идти ближайшие 5 лет пчеловодство, но вам очень важно, что сказал пан Валерий?
как в случае с попыткой устранения Суркиса.
Ох, не трогали бы вы Суркиса… Пример ЕВРО-2012 не совсем корректен в том плане, что у футбола миллионы болельщиков. И даже, не смотря на то, что проведение любых мероприятий, (будь то евро, апимондия или евровидение) в стране, с полностью коррумпированной системой власти – это, в первую очередь, распределение откатов … я не буду высказывать своё мнение насчёт целесообразности проведения евро. А Суркис… Любой человек имеет возможность ознакомится с его биографией. Достаточно погуглить. И дальше уже каждый решает для себя, связывать ли свою судьбу с его бизнес империей . А вот возможно ли такое в случае с членами нашего оргкомитета Апимондии – я не знаю. А вы? Пора бы уже Shmelю подсуетиться, а то вся информация, которая доходит к нам из статей того же Милова, заставляет поёживаться и, втянув голову в воротник, быстренько переходить на другую сторону улицы.
И еще. Что это будет за сьезд
Да вот такой и будет. Вам он не интересен, как оказалось. Остальным – тем более. Прибудут «знакомые все лица». Переизберутся и будут жить дальше. И мы будем жить. Параллельно. Не пересекаясь. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мы будем жить. Параллельно. Не пересекаясь.

Точно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мы будем жить. Параллельно. Не пересекаясь.

Точно.
... с ужасом думаю,как Прокопович обходился без Апимондии?! :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Бортнік, як і обіцяв висилаю матеріал по нашим науковцям ******************************************************************** У своєму попередньому пості, якщо Ви прочитаєте ще раз уважно, я назвав прізвище Броварський поруч з Боднарчуком і Домбровським , с приводу того, що це відомі прізвища в бджільництві, і ці чиновники «привикли «сидіти» на державних коштах роками». Коли я Вам пояснив , чому згадав прізвище Броварського, то Ви мене, напевне не зрозуміли. Броварський працює в державній установі, отримує заробітну плату і доплати з бюджету. Я в своєму пості не зачепив питання особистих заслуг Броварського в його науковій діяльності. Наукові ступені Броварського - це його заслуга , але і вони здобуті ним завдяки його роботі в державному університеті , де були для нього створені відповідні фахові і професійні умови, щоби він захистив дисертації ( адже він був випускником університету і його професійна кар’єра постійно здобувалася в стінах університету). Але основна робота Броварського, так як і всіх працівників його кафедри – це освітянська робота. Освітянська робота працівників кафедри і завідувача – це в першу чергу навчання студентів(!!!!) За учбовий процес вони утримують заробітну плату. Науковою діяльністю ці викладачі повинні займатися в силу свого професійного росту і отримання нових знань для знов же таки передачі тих знань студентам. Скажіть , будь ласка, а Ви знаєте скільки студентів з вищою бджільницькою освітою випустила кафедра на чолі з Броварським за останні хоча би 10 років? Чи Ви знаєте, скільки аспірантів вчилося на кафедрі за останні 10 років і захистили кандидатські дисертації по бджільницькій тематиці? А це майбутнє бджільницької науки. Де це майбутнє? А це між іншим, шановний пане Бортнік, НЕ ПУСТІ ПИТАННЯ. Це питання основні. Я постараюся трохи розтлумачити це питання, щоби було зрозуміло. Сьогодні Інститут бджільництво ім. П.І.Прокоповича – основна наукова установа з бджільництва, яка є підрозділом Аграрної Академії Наук , фактично не займається науковою діяльністю ( немає жодної конкретної інформації про наукові здобутки інституту в офіційних звітах ААН), хоча регулярно фінансується з Державного бюджету. Сам Боднарчук за 20 років роботи Інституту підготував 3 кандидатів наук і ні одного доктора наук. Кафедра бджільництва ім. Нестерводського - є кафедрою Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів Національного Університету біоресурсів і природокористування України. Це є надзвичайно поважний вищий навчальний заклад України. Кафедра бджільництва ім. Нестерводського не забезпечує навчальний процес з підготовки спеціалістів рівня «Бакалавр» ( базова вища освіта) зі спеціальності «Бджільництво». На кафедру приходять слухати лекції і проводити практичні заняття студенти факультету захисту рослин, агрономічного, плодоовочевого, ветеринарної медицини , факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва. Ці студенти отримають дипломи про вищу освіту відповідно по своїх спеціальностях. А ось по спеціальності «Бджільництво» дипломи про базову вищу освіту сьогодні студенти Університету не отримують. Ось в чому питання. А чому? Це вже до Броварського, він керує кафедрою, дбає, щоби викладачі мали достатньо лекційних годин і практичних годин для нарахування заробітної плати з державного бюджету. А в чому ефективність їх роботи? Можливо лише в тому, що у Навчально – науковому інституті тваринництва та водних ресурсів є можливість студентам поглиблювати підготовку на рівні «Магістр» за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за спеціалізацією «Бджільництво». Але виникає запитання. Наприклад, студент отримав базову освіту («Бакалавр») за спеціальністю агрономічного, інженерного та лісового спрямування, як кафедра може сприяти тому, щоби цей студент пішов далі удосконалювати свої знання і вчитися на рівні «Магістр» за спеціальністю «Бджільництво», щоби надалі займатися практичною і науковою діяльністю у бджільництві? Я зразу даю відповідь - не піде студент – аграрій з іншою від напрямку бджільництва базовою вищою освітою продовжувати навчання у магістратурі за фахом бджільництва. Це можуть бути одиничні випадки. Абсолютно впевнений. Нехай Броварський скаже публічно скільки в нього на кафедрі вчиться студентів рівня «Магістр» зі спеціалізацією «Бджільництво»? Скільки в нього вчиться аспірантів? Отже , якщо в Університеті кафедра ім. В.А.Нестерводського - є кафедрою бджільництва , то безумовно, поряд зі студентами інших спеціалізацій на ній мають обов’язково проходити фахову підготовку студенти в першу чергу для отримання базової вищої освіти зі спеціальності «Бджільництво». Інакше існування магістратури за спеціалізацією «Бджільництво» фактично неєфективне. А звідси і висновок – не випускає кафедра планово щороку для аграрного сектору і для науки фахівців з бджільництва, які мають базову вищу освіту по бджільництву. А в магістратуру ідуть тільки одиниці. Отже бджільницька наука не поповнюється новими кадрами – сучасними, мислячими, «продвинутими». Без бджільницької науки , без наукових кадрів зробити галузь сучасною і перспективною не реально. Можливо кафедра ім. В.А.Нестерводського єфективна в науковій діяльності, яка також непогано фінансується з Державного бюджету? Читаємо на сайті Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів: « у Навчально – науковому інституті тваринництва та водних ресурсів ( де знаходиться кафедра Броварського), у 2010 році було закінчено виконання 5 науково-дослідних робіт на загальну суму 501,5 тис. грн. та розпочато роботу над 5 новими темами на загальну суму 501,5 тис. грн. В тому числі в цих науково-дослідних роботах кафедра Броварського представлена лише професором Поліщуком ( робота за прикладною темою 110/308-пр) і, до речі, « науковці інституту здійснювали дослідження на загальну суму 1974,3 тис. грн., в т.ч. за кошти державного бюджету, що виділялись Кабінетом Міністрів України – 1654,7 тис. грн. та за госпдоговорами – 319,6 тис. грн.»( з того самого сайту). Що ж це за тема - 110/308-пр? І скільки , конкретно на неї іде державних коштів? Читаємо далі на сайті Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів про наукову діяльність кафедри: «Ведуться дослідження з обґрунтування ознак селекції та заходів підвищення продуктивності українських бджіл (в рамках програми створення української породи бджіл). Керівник: проф. В.П.Поліщук». Знову ж таки, за які гроші державні «обґрунтовуємо», панове Броварський і Поліщук? І що це за програма створення української породи бджіл? Хто знає про таку програму , і чи хочете ви знати, скільки на це іде грошей з державного бюджету? Безумовно, сама кафедра собі в досягнення наукові ( доречі ті самі досягнення собі приписує і Інститу бджільництва ім. П.І.Прокоповича) ставить наступне : «За матеріалами досліджень минулих РОКІВ оформлено створення внутріпородного типу українських бджіл ”Хмельницький” відповідно до встановлених вимог подання на предмет затвердження і реєстрації селекційного досягнення. Визначена для цього комісія провела у травні 2005 р. державну апробацію бджіл хмельницького типу і подала до Мінагрополітики України відповідний акт з пропозицією затвердити селекційне досягнення. Секція виробництва та переробки продукції тваринництва і птахівництва Науково-технічної ради Міністерства аграрної політики України затвердила висновки експертної комісії за результатами апробації внутрішньопородного типу і підтвердила відповідність апробації встановленим вимогам (протокол № 6 від 21 грудня 2005 року). Спільним наказом Мінагрополітики України та Української академії аграрних наук (№ 804/114) від 15.11.2007 р. затверджено внутрішньопородний тип української породи бджіл ”Хмельницький”. Створений шляхом селекції внутрішньопородний тип та його дев’ять генеалогічних груп за номерами родоначальниць – 90, 163, 38, 119, 86, 180, 55, 111, 100 визнано як нові селекційні досягнення у тваринництві України. Внутрішньопородному типу української породи ”Хмельницький” надано заводську марку УХм. Результати досліджень широко оприлюднені в доповіді на ХХХХ Міжнародному конгресі з бджільництва ”Апімондія” (Австралія, Мельбурн, 10 вересня 2007, резюме доповіді опубліковано в збірнику Матеріалів ХХХХ Міжнародного Конгресу Апімондії).»( ця інформація вже взята з сайту кафедри Броварського). Прикро тільки, що ніхто не вказує, що оплатило поїздку шановног професора, організувало виступ, допомогло виступити все теж Братство бджолярів України. :( Ви Вибачте, але оце таке «досягнення» я коментувати не буду. Знаєте, хто прокоментує це «досягнення» кафедри ( чи то Інституту Боднарчука) , яким вона так пишається – це будуть світові єксперти- фахівці. І вже тоді точно ми всі – і Ви , і я , і багато інших спитаємо у Броварського і Боднарчука - скількі РОКІВ виділяла держава наша грошей на оці дослідження по « створенню внутріпородного ( саме так написано на сайті – « внутріпородного») типу українських бджіл ”Хмельницький”» і де є ефективність від подібного дослідження? Досягнення? А Броварський ще й закидає , що на кафедрі немає лабораторії, що треба гроші на покращення навчальних посібників. Так скільки ж треба тих бюджетних грошей, щоби задовольнити стільки ( все що я вище писав) потреб науковців і освітян, щоби вони ефективно працювали. Єфективно!! Чуєте, Єфективно - це значить на галузь, на бджолярів. Шановний п. Бортнік, можливо, якби Ви не спитали, то я би всього цього не писав. Але, як кажуть , що хотіли, те й маєте. Просто , знаєте, треба вже і совість мати тим нашим «Корефеям» - пасуться на державному полі - нехай пасуться дальше………………….. Все до пори і часу. Ось зараз можливо і прийшов той час, коли треба всім зрозуміти - хто за що отримував і отримує гроші від державного бюджету у бджільництві і хто за що відповідає у бджільництві. А не скидати весь «свій мотлох» на громадську структуру «Братство» і обманювати бджолярів, які ОЧЕВИДНО цього всього, про що я пишу і багато іншого, про що ще не пишу не можуть знати. Але будуть знати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але виникає запитання. Наприклад, студент отримав базову освіту («Бакалавр») за спеціальністю агрономічного, інженерного та лісового спрямування, як кафедра може сприяти тому, щоби цей студент пішов далі удосконалювати свої знання і вчитися на рівні «Магістр» за спеціальністю «Бджільництво», щоби надалі займатися практичною і науковою діяльністю у бджільництві?

Якщо програми бакалавріатів співпадають то це допустимо.
А ось по спеціальності «Бджільництво» дипломи про базову вищу освіту сьогодні студенти Університету не отримують. Ось в чому питання. А чому?

А мабуть тому, що
Кафедра бджільництва ім. Нестерводського - є кафедрою Навчально – наукового інституту тваринництва та водних ресурсів Національного Університету біоресурсів і природокористування України

і відкриття спеціальності та бакавріату є прерогативою ВИШУ.
розпочато роботу над 5 новими темами на загальну суму 501,5 тис. грн.

Якщо розкласти цю суму на 5 років то 30% на зарплату кафедрі зовсім небагато. Тобто фінансування насправді невелике.
А Броварський ще й закидає , що на кафедрі немає лабораторії, що треба гроші на покращення навчальних посібників.

Отут він не правий. Гроші виявляється є о от чи використовуються вони за призначенням? І створення лабораторії то вже прямий обов"зок та повсякденна робота завідувача кафедрою.
( немає жодної конкретної інформації про наукові здобутки інституту в офіційних звітах ААН),

Оце вже просто караул!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

name='Shmel' date='11.12.2011, 15:25' post='87742'] Все до пори і часу. Ось зараз можливо і прийшов той час, коли треба всім зрозуміти - хто за що отримував і отримує гроші від державного бюджету у бджільництві і хто за що відповідає у бджільництві. А не скидати весь «свій мотлох» на громадську структуру «Братство» і обманювати бджолярів, які ОЧЕВИДНО цього всього, про що я пишу і багато іншого, про що ще не пишу не можуть знати. Але будуть знати.
То давайте об"еднуватися, За тридцять років пасічникування не отримував допомоги ні від жодної громадської, ні державної організацій. Все що маю, що напрацював, то власні руки та голова, а також поради колег пасічників. Коли девять років тому на хуторі зібрались пасічники з всіеї України (низько вклоняюся за це В.О. Соломці) зрозумів - зібрались однодумці. З багатьма спілкуюся постійно. От тепер робіть висновки. На голому ентузіазмі за власний рахунок пасічників проводиться навчання, спілкування, обмін думками та ін. МОЖЕМО! Будучи на організаційному зїзді Братства, вислухавши півторагодинну промову Ющенка, подумав: зрушиться з місця. А віз і нині... Пропоную таки зібрати зїзд пасічників ( не Братства, не Спілки), визначити розумних спеціалістів, поставити їх на чолі бжільництва, паредбачивши ротацію (щоб не приживались). З приводу конгресу 2013 маю таку думку: в допомогу та для контролю (ми таки українці) оргкомітету визначити спеціалістів. Зваживши свої можливості, можу відпрацювати БЕЗКОШТОВНО по підготовці конгресу 7 днів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый dnepro-bee, или вы не понимаете или не хотите понять, что у тех которые затеяли всю эту возню(а это не Мило и не Домбровский, они исполнители) цель не выработать стратегию развития пчеловодства на 5 или сколько там лет, а скомпроментировать оргкомитет, а точнее Василькивскую Т.Ю. с целью ее отстранения от руководства и взять власть в свои руки. Ведь у нас программ как маленьких так и больших было уйма. Если помните, то на девятинах у Соломки принимались обращения к органам власти и что, какой результат. Пока власть не поймет значимость пчеловодства как отрасли не только для развития сельского хозяйства, а в целом для страны и не повернется к нам лицом. то сколько бы сьездов мы не собирали результат будет один и тот же. Я тоже за сьезд по большому счету, но чтобы на нем не счеты сводились, не забивали головы пчеловодам ненужностью конгресса или непрофессионализмом оргкомитета, а действительно рассматривались насущные проблемы с участием представителей центральных органов власти, но только не пана Стретовича( еще одного великого пчеловода. который уже начал предвыборную агитацию). Но кто будет возглавлять оргкомитет по проведению сьезда и состав оргкомитета? Какая будет программа? Все это должно быть опубликовано в СМИ. Я за честную и открытую игру. Если это так и будет я за такой сьезд. Готов принимать самое активное участие в его подготовке и проведению. И просьба, уважаемы, не ловите меня на словах. )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Бортнік, як і обіцяв висилаю матеріал по нашим науковцям
Цей матеріал не справив на мене якогось сильного враження, нажаль.... Після майстер класу я викладу свою думку про методу Броварського. Бо сам завжди стикаюсь з тим що той хто робить хоча б щось, завжди муляє очі тим хто не робить нічого і цим порушує принципи їхнього життя. Втім, це лише моя власна думка. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый dnepro-bee, или вы не понимаете или не хотите понять, что у тех которые затеяли всю эту возню(а это не Мило и не Домбровский, они исполнители) цель не выработать стратегию развития пчеловодства на 5 или сколько там лет, а скомпроментировать оргкомитет, а точнее Василькивскую Т.Ю. с целью ее отстранения от руководства и взять власть в свои руки. Ведь у нас программ как маленьких так и больших было уйма. Если помните, то на девятинах у Соломки принимались обращения к органам власти и что, какой результат. Пока власть не поймет значимость пчеловодства как отрасли не только для развития сельского хозяйства, а в целом для страны и не повернется к нам лицом. то сколько бы сьездов мы не собирали результат будет один и тот же. Я тоже за сьезд по большому счету, но чтобы на нем не счеты сводились, не забивали головы пчеловодам ненужностью конгресса или непрофессионализмом оргкомитета, а действительно рассматривались насущные проблемы с участием представителей центральных органов власти, но только не пана Стретовича( еще одного великого пчеловода. который уже начал предвыборную агитацию). Но кто будет возглавлять оргкомитет по проведению сьезда и состав оргкомитета? Какая будет программа? Все это должно быть опубликовано в СМИ. Я за честную и открытую игру. Если это так и будет я за такой сьезд. Готов принимать самое активное участие в его подготовке и проведению. И просьба, уважаемы, не ловите меня на словах. )
Доброго здоровя усім . Шановний п. Клочко Ще раз зауважую, не гоже постійно виставляти мене в негативі уточніть будьласка що я вам сказав по поводу свого приїзду, а сказав я слідуюче - я не сторонник обєднувати семінар і торгівлю, якщо ви робите ярмарку то я не приїду бо я займаюсь розробками і впровадженням технологій маю багато цікавих наробок і досвіду , але це повинен бути семінар такий як ми проводимо. Піаркомпаній під видом семінарів досить, і ярмарок теж. Торгівлею у нас займаються інші вони й порахували , що дуже далеко не заробимо навіть на транспорт. Ви ж добре знаєте у Боярку їдуть багато професіоналів в тому числі з Криму цілі групи по вощину та й поспілкуватися. (вишлю фото ) За одно поясніть тезу ( я не спілка, я не Братство) мені думалось , що Гайдай Ігор який передав вам сілку пояснив що передає. Він завжди позиціонував себе у складі спілки пасічників України. З Повагою Домбровський В.П.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...