Перейти к содержанию

З приводу роздумів Домбровського про долю бджільництва


Рекомендуемые сообщения

.... но что означает телефонный звонок представителя выставочной компании за несколько месяцев до проведения конгресса во Франции с предложением разместить рекламу выставки Пасека-экспо в Международном выставочном центре...
Наскільки я знаю, виставку "Пісіка Експо" організовує виставкова компанія "Троян". Ця фірма і виставка "Пасіка Експо" взагалі нічкого відношення не мають до конгресу Апімондія. Таких фірм в Україні тисячі. Всі вони працюють на одному полі і конкурують одна з одною, і тому вибирають свою політику роботи з клієнтами та масмедією. Чи я помиляюсь?
Зарубежные гости - по одной цене, а наши - по другой?
Наскільки я знаю, принаймні кругом про це говорять, Апімондію в Україні організовує Апімондія. І європейцям всерівно хто хоче її відвідати (українець, европеець, американець і т.д.) - для всіх діють одні правила. Друга справа, якщо хтось за Вас заплатить, тоді буде дешевше.... :IMHO1:
....что пчеловоды, принимавшие гостей на своих пасеках, делали это не за свой счёт.
Це мені нагадує аксіоми наших "Дідів". :) А тепер просто подумайте і проаналізуйте. В тури їдуть не всі учасники конгреса, а тільки ті хто згодився за це заплатити. В вартість тура входить (вартість проживання, транспорт, харчування і т.д.) Іншими словами людина сама за все плотить. Приймаюча сторона(пасіка, завод, інститут і т.д.) просто надає можливість подивитись на свій обєкт, при цьому нічого неоплочуючи за свою рекламу. Ось Вам і вся схема.... А взагалі, хочу сказати, що Апімондія не вимагає постурів і предтурів. Іншими словами, візит на пасіки взагалі не обовязковий... :( Наскільки я розумію, це вже ініціатива укр. Організаційного комітету ширше представити бджільництво України, і надати можливість якомога більшій аудиторії прорекламувати себе, свою продукцію на весь світ.
Почему именно они?
І я хочу запитати... А чому саме газету "Пасека, пчела, здоровье" обрали в інформаційні спонсори? Невже не має....?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я хочу запитати... А чому саме газету "Пасека, пчела, здоровье" обрали в інформаційні спонсори? Невже не має....?

Все дуже просто - ця газета найоперативніша на даний час в Украіні і альтернативи цьому серед друкованих видань наразі нема. ;):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ця фірма і виставка "Пасіка Експо" взагалі нічкого відношення не мають до конгресу Апімондія.

Ви хочете сказати, що проведення конгресу Апімондія у міжнародному виставковому центрі не буде пов"язано контрактом з жодною виставковою фірмою?
І європейцям всерівно хто хоче її відвідати (українець, европеець, американець і т.д.) - для всіх діють одні правила.

Якщо так, то де ці правила? Скільки коштуватиме все (регістрація - 150 S, проїзд, проживання, тури). На сайті оргкомітету ця інформація не розміщена, можливо, вона вже є на сайтах турфірми?
при цьому нічого неоплочуючи за свою рекламу

Що мається на увазі "за свою рекламу"? Рекламу де?
А чому саме газету "Пасека, пчела, здоровье" обрали в інформаційні спонсори?

Чесно кажучи, для мене це теж загадково. Навесні на Пасіка-Експо Тетяна Юріївна запропонувала. Тема цікава - чому ж ні? Але ж бо ніяких документів не підписували. Про зобов"язення ніякі не домовлялися
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

газета найоперативніша на даний час в Украіні і альтернативи цьому серед друкованих видань наразі нема

Дякую за комплімент, але альтернатива є завжди)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...Ви хочете сказати, що проведення конгресу Апімондія у міжнародному виставковому центрі не буде пов"язано контрактом з жодною виставковою фірмою?...
Шкода, що Ви неуважно читаєте сайт Організаційного комітету. Там чітко написано, що в оргкомітет входить Анатолій Вікторович Ткаченко( генеральний директор Міжнародного виставкового центру). Міжнародний виставкой центр - найбільший і найсучасніший виставковий центр в Україні. Як я розумію, саме Анатолій Вікторович повністю відповідає за організацію виставки (підбір підрядників і т.д.). І саме він звітується перед міжнародним оргкомітетом про роботу, яка проведена стосовно організації виставки.
...На сайті оргкомітету ця інформація не розміщена...
Так подумайте логічно, як її можна розмістити, якщо тільки зараз ведеться підбір обєктів відвідування. Іншими словами, тури тільки формуються. Наприклад, з нашої області відправлено 10 обєктів. І ще, не путайте реєстрацію на конгрес і вартість турів. Це зовсім різні речі і ніяк між собою не повязані. Вартість реєстрації на конгрес вже давно відома. Вартість квитків на транспорт, готелі і харчування повязані з відвідуванням конгресу, "Учасник" оплочує сам і вибирає сам. Так як це робиться на любій міжнародній виставці, які проходять майже кожний тиждень. Другими словами: транспорт - хочу лечу літаком в Україну, хочу поїздом, машиною і т.д. проживання - сплю в машині, в палатці, готелі, в товариша і т.д. харчування - макдональс, ресторан, їдальня і т.д.
...Що мається на увазі "за свою рекламу"? Рекламу де?...
Невже це не зрозуміло? Для прикладу Ви власник матковивідної пасіки, і погодились надати свій обєкт в програму турів. Під час туру вашу пасіку відвідує потужний виробник меду(пасічник-промисловик) і заключає з вами договір на поставку пакетів/маток. Ось Вам і реклама, просування, налагодження бізнес контактів без будь-якого вкладення коштів. Власник може по власній ініціативі вкладає кошти в свої обєкт, для того щоб його краще представити... але це тільки його справа. Зрештою, навіть якщо і вкладає, то вкладає тільки в себе, а не в державу, і не в сосіда... Це коротко я Вам описав, що нам пояснювали в нашому осередку під час ознайомлення з правилами підбирання обєктів на тури. Сподіваюсь все зрозуміло.
І я хочу запитати... А чому саме газету "Пасека, пчела, здоровье" обрали в інформаційні спонсори? Невже не має....?

Все дуже просто - ця газета найоперативніша на даний час в Украіні і альтернативи цьому серед друкованих видань наразі нема. ;):hi:
Я правильно розумію? Оргкомітет добре орієнтується в тому, що діється в Україні, і працює з кращими?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...Що мається на увазі "за свою рекламу"? Рекламу де?... Невже це не зрозуміло?

Так, це не зрозуміло, бо є реклама і наприклад така (з офіційного сайту оргкомітету): «Музей бджільництва» - це проект, який реалізовуватиметься під час Конгрес Апімондії та передбачає демонстрацію музейних бджільницьких експонатів з різних країн світу. Це можливість продемонструвати українські надбання, а також роздивитися та порівняти різні види вуликів, медогонок та інших бджільницьких пристосувань не тільки з різних країнах Європи, а і світу. Крім цього це майданчик для локальної реклами своїх послуг та товарів. Я розумів так, що це можуть бути і рекламні банери чи постери тих же пасік чи підприємств, на які будуть запрошені гості... А ще у пакетах спонсорської підтримки конгресу є багато слушних пропозицій. Нажаль не пояснено, хто саме може вважатися спонсором (чи той, хто надає фінансову підтримку, чи той, хто співпрацює з оргкомітетом) Наприклад що надається срібному спонсору (з того ж сайту оргкомітету): Розміщення логотипу компанії – спонсора: •на всіх друкованих інформаційних матеріалах – брошурах, буклетах, у розділі Спонсори, та ексклюзивно на звороті; •на Головній сторінці офіційного сайту Конгресу Апімондії 2013 в блоці «Спонсори» та на сторінці Спонсорство з переадресацією на Ваш інтернет-ресурс; •на всіх рекламних макетах у діловій та спеціалізованій пресі, в рамках рекламної кампанії по залученню експонентів та відвідувачів до всіх запланованих заходів; •на засобах зовнішньої реклами (постери, банери, біг-борди та сіті-лайти) протягом промо-компанії та на вході у МВЦ; •транслювання на стенді Організаційного Комітету, разом з іншими срібними спонсорами; •ексклюзивно, на панелях чи банерах при вході до зали де відбуватиметься постер-сесія Розміщення інформації про компанію – спонсора : •у прес-релізах всіх заходів, що проводитимуться; •у підготованих нами статтях, що публікуватимуться в професійних та загально інформаційних газетах та журналах; •розміщення на сайті Конгресу Апімондії 2013 на сторінці Спонсорство; •в інформаційно-рекламному диску, що розповсюджуватиметься у інформаційних пакетах для учасників, гостей та преси Конгресу; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Першому та Другому Циркулярах Конгресу Апімондії 2013; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Путівнику для відвідувачів Конгресу; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Збірнику наукових доповідей Конгресу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...Що мається на увазі "за свою рекламу"? Рекламу де?... Невже це не зрозуміло?

Так, це не зрозуміло, бо є реклама і наприклад така (з офіційного сайту оргкомітету): «Музей бджільництва» - це проект, який реалізовуватиметься під час Конгрес Апімондії та передбачає демонстрацію музейних бджільницьких експонатів з різних країн світу. Це можливість продемонструвати українські надбання, а також роздивитися та порівняти різні види вуликів, медогонок та інших бджільницьких пристосувань не тільки з різних країнах Європи, а і світу. Крім цього це майданчик для локальної реклами своїх послуг та товарів. Я розумів так, що це можуть бути і рекламні банери чи постери тих же пасік чи підприємств, на які будуть запрошені гості... А ще у пакетах спонсорської підтримки конгресу є багато слушних пропозицій. Нажаль не пояснено, хто саме може вважатися спонсором (чи той, хто надає фінансову підтримку, чи той, хто співпрацює з оргкомітетом) Наприклад що надається срібному спонсору (з того ж сайту оргкомітету): Розміщення логотипу компанії – спонсора: •на всіх друкованих інформаційних матеріалах – брошурах, буклетах, у розділі Спонсори, та ексклюзивно на звороті; •на Головній сторінці офіційного сайту Конгресу Апімондії 2013 в блоці «Спонсори» та на сторінці Спонсорство з переадресацією на Ваш інтернет-ресурс; •на всіх рекламних макетах у діловій та спеціалізованій пресі, в рамках рекламної кампанії по залученню експонентів та відвідувачів до всіх запланованих заходів; •на засобах зовнішньої реклами (постери, банери, біг-борди та сіті-лайти) протягом промо-компанії та на вході у МВЦ; •транслювання на стенді Організаційного Комітету, разом з іншими срібними спонсорами; •ексклюзивно, на панелях чи банерах при вході до зали де відбуватиметься постер-сесія Розміщення інформації про компанію – спонсора : •у прес-релізах всіх заходів, що проводитимуться; •у підготованих нами статтях, що публікуватимуться в професійних та загально інформаційних газетах та журналах; •розміщення на сайті Конгресу Апімондії 2013 на сторінці Спонсорство; •в інформаційно-рекламному диску, що розповсюджуватиметься у інформаційних пакетах для учасників, гостей та преси Конгресу; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Першому та Другому Циркулярах Конгресу Апімондії 2013; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Путівнику для відвідувачів Конгресу; •одна четверта сторінки присвячено компанії у Збірнику наукових доповідей Конгресу.
Ну Ви даєте.... Я ж не оргкомітет. Вам ліпше звертатись до першоджерел. Тим більше Ви інформаціний партнер. Хто Вам заважає взяти інтервю у Васильківської, і на сторінках своєї газети + на форумі донести інформацію людям. Одне я знаю чітко. Все, що буде на когресі, то буде на когресі, а все, що в турах, то в турах. І воно ніяк не залежить одне від одного. Мені здається якраз Ви не допрацьовуєте, тому і виникають різні судження та гіпотези "Дідів". А ми тут змушені сидіти і гадати. Інформаційний партнер - це впершу чергу рупор правдивої інформації, а не блуду... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Дідів".

Ви явно до дідів не рівно дихаете ? Чого так? :ah::af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інформаційний партнер - це впершу чергу рупор правдивої інформації, а не блуду...

Я з вами згоден повністю, але де ви вбачаєте блуд і неправду? На сторінках газети на тему Апімондії мають право висловитися багато вітчизняних авторитетних бджолярів (дідів, якщо вам так подобається - що поробиш, бджільництвом починають займатися переважно пенсіонери): науковців, підприємців, і якщо їх точка зору не збігається з точкою зору оргкомітету, хіба її не треба доносити? Відмовлятися від опозиційних думок і їх не бачити, називаючи це блудом, дурна і марна справа. Зрозумійте, поки ми живемо у демократичному суспільстві, це речі цілком природні і обурюватися на те, що десь-щось не "единственно верное" не варто.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інформаційний партнер - це впершу чергу рупор правдивої інформації, а не блуду...

Я з вами згоден повністю, але де ви вбачаєте блуд і неправду? На сторінках газети на тему Апімондії мають право висловитися багато вітчизняних авторитетних бджолярів (дідів, якщо вам так подобається - що поробиш, бджільництвом починають займатися переважно пенсіонери): науковців, підприємців, і якщо їх точка зору не збігається з точкою зору оргкомітету, хіба її не треба доносити? Відмовлятися від опозиційних думок і їх не бачити, називаючи це блудом, дурна і марна справа. Зрозумійте, поки ми живемо у демократичному суспільстві, це речі цілком природні і обурюватися на те, що десь-щось не "единственно верное" не варто.
Ви мене зовсім не зрозумілі. Блудом я називаю гіпотези "Дідів". Я абсолютно не сумніваюсь в авторитеті цих людей, але вони просто не в темі. Наскільки я розумію, навіть Боднарчук нічого не знає... і не тому, що йому не дають інформації, а просто тому, що він ще живе в Радянському часі, і сучасне мислення для нього неприйнятне. Тому рекомендую.... давайте побільше інформації з першоджел
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

навіть Боднарчук нічого не знає... і не тому, що йому не дають інформації, а просто тому, що він ще живе в Радянському часі, і сучасне мислення для нього неприйнятне.

Ну ринкові відносини, на мій погляд, усіма вже сприймаються цілком природньо. Інше діло, і там є місце хабарництву, відкатам, брудним махінаціям, кумівству і т.і., що до Радянського часу, вважаю, мають лише опосередковане відношення, хоча і зародилися в ньому. Словами класика: "Дома новы, а предрассудки стары"
давайте побільше інформації з першоджел

Будемо намагатися це робити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня звонили несколько пчеловодов из разных областей, которые прочитали опубликованную в последнем номере "ППЗ" мою статью как ответ на размышления Домбровского и высказали свое мнение аналогичное моему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

звонили несколько пчеловодов из разных областей, которые ... высказали свое мнение аналогичное моему
Как говорил Кравчук: Украинцы - мудрый народ, они знают кого выбирать в президенты. ;) Печальное время. Время "докторов "Пи"". Сколько их, обласканных Ющенком, ещё карабкаются вверх? :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неуважаемый Клочок я только что выложил

не знаю вас но уже понял вы гнилой у вас нет будущего .

Второе предупреждение.... Третьего не будет :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Размышления г-на Домбровского В. о судьбе пчеловодства, опубликованные в газете «Пасека, пчела, здоровье» №21 за ноябрь 2011г стали предметом широкого обсуждения среди пчеловодов Крыма. В большинстве случаев данная статья вызвала у пчеловодов недоумение, негодование и разочарование. Вот г-н Домбровский В. рассказывает, что он уже 35 лет работает непосредственно в производстве с пчелой и для пчелы и в то же время сетует на то, что за последние годы ничего не сделано для решения насущных проблем, имеющих место в пчеловодстве и виноваты в этом непрофессионалы (художники, продюсеры, менеджеры), которые руководили пчеловодческой отраслью и им, как производителем, в том числе. Но г-н Домбровский В. как профессионал должен знать , что те ,о ком он намекает, а камень брошен в огород Председателя Правления ВОО «Братство пчеловодов Украины» и Президента Организационного Комитета 43 Международного Пчеловодческого Конгресса Апимондии Васильковской Т.Ю. , не занимаются и не должны заниматься руководством пчеловодческой отрасли - это прерогатива государственных органов. А ВОО «Братство …» является общественной организацией и задачи там стоят совершенно другие. А может г – н Домбровский В. говорит о роли директора Национального научного центра «Институт пчеловодства им. П.И.Прокоповича УААН» Боднарчука Л.И., который одновременно является еще и Председателем Национальной ассоциации пчеловодов Украины «Укрбджолопром» и Президентом Ассоциации апитерапевтов. Так вот как раз Леонид Иванович Боднарчук и отвечает за сегодняшнее состояние отрасли пчеловодства в Украине, как государственный служащий, который получает заработную плату за свою профессиональную работу из бюджета страны. Из этого же бюджета государство ежегодно выделяет немалые суммы для развития пчеловодства и эти средства ( миллионы гривен) проходят через «Укрбджолопром». Возникает также закономерный вопрос - а где же сам г-н Домбровский В. был все эти годы о которых пишет или хотя бы 10 последних лет? Успешно занимался собственным бизнесом, владея Киевбджолопромом? Один из эпизодов его биографии крымчанам знаком не понаслышке. Так несколько лет назад, в Крыму, он купил Раздольненское пчелообьединение и за один год его угробил, погубив несколько сот пчелосемей. Г-н Домбровский также позиционирует себя как производственника, защитника украинских пасечников от немецких дымарей и другого импортного пчелоинвентаря. Но мы то, пасечники, знаем какого качества выпускаются у нас стаместки, которые гнутся после первого своего применения или дымари, которые разваливаются через две недели и собрать их потом невозможно, или электроприводы на медогонку, которые отказывают в разгар сезона. А может быть производство г-на Домбровского В. обеспечило все пасеки его «дешевыми» тачками и станками для распечатки сотов. По-видимому, он как раз и боится прихода в Украину высококачественного импортного пчелоинвентаря, что приведет к краху его монопольное пребывания на этом рынке. Что же касается проведения Конгресса Апимондии в Украине, создания Оргкомитета, утверждения Президента и т.д. Так вот, здесь г-н Домбровский В. или лукавит, преднамеренно вводя читателя в заблуждение , или действительно не знает как работает Международная Федерация Пчеловодческих Ассоциаций Апимондия, какие существуют у Федерации правила проведения Конгрессов, кто имеет право подготовки и проведения Конгрессов и т.д. А потом где же был г-н Домбровский В. в 2005 , когда на Конгрессе Апимондии в Дублине ( Ирландия), именно Васильковская Т.Ю. выступила на Ассамблее Конгресса с приветствием от украинских пчеловодов и именно благодаря ее энтузиазму тогда многие пчеловодческие организации мира узнали о пчеловодческом потенциале Украины. А в 2007 в Австралии ВОО «Братство пчеловодов Украины» стала членом Апимондии и с того времени официально представляет на Конгрессах Апимондии Украину. Тогда были завоеваны наивысшие награды за украинские меда, медовые напитки и т.д. Тогда же Татьяна Юрьевна была удостоена звания «Медовой королевы». И тогда же, в Австралии, Президент Конгресса сказал на заключительной Ассамблее, что «официальная украинская делегация поставила Украину на пчеловодческую карту мира». Эти слова – гордость всех нас! Где тогда был г-н Домбровский В., когда надо было не только получать награды, а и завоевать их, продемонстрировав профессионализм, интеллект, патриотизм. А в 2009 во Франции было выборено право проведения Конгресса Апимондии в Украине в 2013 году. Именно выборено, так как Конгрессу во Франции предшествовали 2 года кропотливой работы. Там же, во Франции украинские меда и медовые напитки, представленные «Братством…» также получили наивысшие награды Конгресса. Победа во Франции – это заслуженный результат работы Васильковской Т.Ю. и ее команды. Васильковская Т.Ю. всегда говорит на всех собраниях, во всех публикациях , что Конгресс Апимондии 2013 в Украине - это наша общая победа - всех пчеловодов Украины. которые формируют пчеловодческое общество. А где же был г – н Домбровский В., когда Организационный Комитет 43 Международного Конгресса Апимондии во главе с Васильковской Т.Ю. был представлен в Буэнос –Айресе ( Аргентина) в сентябре нынешнего года. Татьяна Юрьевна из рук Президента Апимондии получила Колар Президента Конгресса Апимондии, на котором размещены 42 пластины с выгравированными названиями городов и датами проведения всех предыдущих Конгрессов. Этому надо только радоваться и гордиться тем, что есть такая Васильковская , что есть энтузиасты в «Братстве…» , которые под ее руководством вершат дела государственной важности, прославляя Украину, ее пчеловодов, продукцию пчеловодства и привлекая интерес инвесторов со всего мира к нашему пчеловодству. Да, г – н Домбровский В. говорит, что он был на нескольких Конгрессах Апимондии. Но что же он там делал, чем занимался? Может стенды монтировал, или устраивал вечера Украины и т.д. И почему только сейчас, по истечению 2-х лет со дня создания оргкомитета Домбровский поднимает вопрос замены состава оргкомитета? И вот теперь, когда Украина стоит на пороге проведения Конгресса осенью 2013 года г – н Домбровский В. и еже с ним аналогичные «авторитеты» в пчеловодном мире решили, что можно воспользоваться плодами чужой работы, присвоить себе все заслуги и самостоятельно рулить процессом подготовки Конгресса в Украине, не имея на это никаких прав. Негоже господа, негоже. Это нам напоминает недалекие времена, когда Тимошенко очень хотела быть Президентом Украины, а оказалась в местах не столь отдаленных . А такие, как автор так называемых размышлений , накануне Евро 2012 пытались свергнуть Суркиса Г. И последнее - о семейственности в Оргкомитете. Так Боднарчук Л.И. является Вице-Президентом Оргкомитета. Но, насколько мне известно, то он не приходится Васильковской Т. ни сватом, ни братом. Ни еще каким-либо родственником, как и все члены Комитета. А если в Комитете и состоит сын Васильковской - Рифяк Юрий, то я лично убедился в его профессионализме летом этого года во время визита Президента Апимондии господина Ж.Ратия в Крым. А неужели в бизнесе Домбровского В. никто из его родственников не работает? А общественная организация – это не бизнес и в ней могут работать родственники хоть до седьмого колена. Может быть г – н Домбровский В. обратит внимание на то, что в государственном институте Боднарчука Л.И. состоит на службе его сын. Это как же, господа?… Я не могу судить в полном объеме о работе Оргкомитета и Васильковской Т. как его Президента, так как это достаточно обширная и многогранная работа, но одно могу сказать. В Крыму пчеловоды, а также органы власти уже не понаслышке знают кто такая Васильковская Т. Так в мае этого года с ее участием было проведено межведомственное совещание в Министерстве аграрной политики и продовольствия АР Крыма, совещание в Белогорской райадминистрации, выбраны , обследованы и определены объекты пчеловодства для посещения делегациями Конгресса Апимондии в 2013 году. С ее участием проведен Всеукраинский слет пчеловодов в Алуште, организуются курсы повышения квалификации пчеловодов в Крыму, запланировано и сделаны первые шаги по проведению Международного медового фестиваля в 2012 году в г.Алуште. Мнение пчеловодов Крыма таково: г-н Домбровский В. и остальные господа хорошие, не мутите воду, не позорьте Украину перед всем пчеловодческим миром. Дайте возможность спокойно работать Оргкомитету, который получил поддержку от Президента Украины, Премьер - Министра Украины, Министра аграрной политики и продовольствия Украины. Есть и будет один Президент Оргкомитета, который в Аргентине из рук Президента Апимондии получила Колар, символ Апимондии, на проведение Конгресса в Украине в 2013году.
Час розставив все на свої місця, сьогодні всі ми пасічники , виробники отримали повне уявлення про так званих керівників і їхніх поплічників. Обговорення моєї статті перенесли на строрінки видання "Пасічник" потім далі стало чіко видно хто чим займавсь і продовжує займатись. Медалі як величезне досягнення України про які нам говорили виявились медалями конкретної фірми і аж ніяк не причетної до бджільництва. Про медові вина - вияснилось з полеміки, що це вина конкретних медоварів ,а не тих ,хто став власником медалей , про велику роботу, про те хто куди кого делегував , хто затверджував, і чи мали право виступати без нашого доручення від нашого імені - від бджільництва України, хто лигітивний хто ні. Виясняється САМІ СЕБЕ ЛЮБИМИХ І ДЛЯ СЕБЕ. Про гроші , про білизну і цим я бачу не закінчеться. Шоу це не робота галузі, це не захист виробника тому нам бджолярам потрібна дієва організація з достойними лідерами які повинні виконувати наші завдання і бути нам підзвітні. Це просто вирішити заклавши в статут чітко прописані норми. А сам майбутній конгрес робота окомітету , фінансові надходження і витрати під жорстким контролем громадськості - спеціальної комісії. Наголошую все буквально повинно бути прозорим і сприяти розвитку бджільництва а не збагаченню окремих осіб. З повагою Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня звонили несколько пчеловодов из разных областей, которые прочитали опубликованную в последнем номере "ППЗ" мою статью как ответ на размышления Домбровского и высказали свое мнение аналогичное моему.
Хочу особисто почути відгуки Кримських бджолярів на цю статтю. Бджільництво учора, сьогодні, завтра. Де ми були ? Де ми сьогодні ? куди йдемо ? чому ? що робити ? Саме ці питання стали мотивом до роздумів. Звісно були попереду всіх, а опинилися позаду, причина - йшли не в ту сторону. Майже 35років працюю безпосередньо у виробництві з бджолою і для бджоли. Маючи на своєму рахунку досягнення світового рівня, вважаю , що маю повне моральне право і навіть зобов’язаний висловити свою думку з питань які є принципово важливими для нашої галузі. Характеризувати сьогоднішній стан у бджільництві начебто і немає потреби , ми всі чудово знаємо, що сталося з цінами на мед , віск і пилок. Говорити про невирішені проблеми , так про це говорили, але їх все більше і більше. Ми практично стоїмо на місці , а навкруг нас все стрімко змінюється. Запитаємо, що повинні були робити, які нормативні документи не внесені до Верховної ради , уряду , міністерств та відомств по кожному напрямку діяльності нашої галузі. Конкретніше : До податкового кодексу (запитую чи можуть виробники у галузі бджільництва які працюють сезонно 3-5 місяців оподатковуватись так як супермаркет, АЗС, чи розважальні заклади де день і ніч черга) . Чи внесені і врегульовано питання експорту меду, бджолопакетів до митного кодексу, чи унормовано і чітко прописано стосунки з власниками і орендаторами землі, яка міра відповідальності за отруєння бджіл і всього живого навкруги. На часі нова земельна реформа які пропозиції до неї ми внесли, чому для ведення бджільництва немає спеціального положення по землі. Що ми зможемо викупити її під підприємства, промислові пасіки? Де оплата за запилення, де компенсації за придбаний інвентар від 30 до 70% вартості як у більшості країн Євросоюзу. Де гранти на наукові розробки. Власне де захист нас як вітчизняного виробника. Чи може ми адаптували всі нормативні документи з європейськими, а ми уже в СОТ і рухаємось далі. Про це говорили люди з досвідом , фахівці, Учені , практики, підказували що і як повинно робитись. На жаль нічого цього не почуто і не зроблено. Займались політикою , а не виробництвом, а самі виробничники заробляючи на хліб і не помітили хто ними керує – художники , продюсери , менеджери, які жодного дня не працювали у бджільництві, абсолютно чужі, не фахові і безвідповідальні за наслідки. Ганьба ! До проблем, які довгий час не вирішуються в галузі нам підкинули ще одну пов’язану з проведенням Апімондіїї в Україні. Я багаторазовий учасник конгресів і виставок точно знаю , що вони приносять велику користь бджільництву тих країн де вони проводяться. Чому ж у нас проблеми , в чому суть і як їх вирішити? Першою найголовнішою проблемою нашого бджільництва є брак єдності . Факторами які впливають на це є постійні чвари як у середині громадських організацій, так і між самими громадськими організаціями. Вони слабкі , вразливі і є відображенням слабкого суспільства в цілому. Постійна боротьба за лідерство і вся возня навколо цього гальмувало розвиток бджільництва, а останнім часом наносить непоправиму шкоду. Особливе загострення ми спостерігаємо після того , як бджолярі дізнались що Апімондія в Україні це комерційний проект і принесе вигоду комерсантам менеджерам, продюсерам, а бджолярам в дарунок Китайський мед. Нас обдурили поїхали в Апімондію там сказали що вони представляють Україну, ось комітет. А де і хто його формував , хто обговорював, затверджував, ми маю на увазі пасічники , виробники , учені галузі не давали доручень діяти від нашого імені і від України. Якщо діяли за власним рішенням то так і говоріть , ми сім’єю вирішили на вас заробить гроші, тоді ніхто слова не скаже, а так даруйте. Є думка переважної більшості нашої спільноти яка полягає в тому, що Апімондія в Україні це божа винагорода і заслуга всіх українців які трудилися у бджільництві від великого Прокоповича до простого пасічника. З чого випливає , що колосальний зиск від неї повинні отримати і піднятись з колін саме вони , а не комерційна структура. До того існуючий комітет по проведенню Апімондії сформовано без участі нашої спільноти членами одної родини. Всі без виключення вважають його не фаховим і нездатним зробити глибокий всебічний аналіз ситуації та тенденцій в галузі. Це є вагомим аргументом для його пере форматування, чи заміни фаховими людьми. При цьому у них повинно бути державне бачення проблем бджільництва і здатність запропонувати шляхи вирішення. Через Апімондію наші фахівці повинні вирішити проекти розвитку , показати нашу історію, нашу ідентичність. Такі люди у нас є , це відомі учені, винахідники, гарні господарники, громадські діячі, патріоти які цілим своїм життям , своєю працею довели здатність вирішувати найскладніші завдання. Як нам вийти з такої патової ситуації, як об’єднатись і з ким, щоб після Апімондіїї кожен з нас відчув поступ в перед отримав орієнтир на майбутнє. Думаю нам потрібно об’єднуватись навколо мети і спільної справи. Щоправда мета у пасічницького загалу різна у тих для кого бджоли хобі – любиме заняття мета - душевне задоволення , а для мене і таких як я це робота від якої залежить добробут і благополуччя наших родин. Тут нема питань всі задоволені слава Богу. Що таке спільна справа у бджільництві хто її робить ? Це перш за все пасічник зі своєю пасікою, це наука як основа розвитку , це промислове виробництво інвентаря обладнання вуликів, це промислова переробка воску, меду , виробництво апіпродуктів і всі хто якоюсь мірою причетний до цієї благородної справи. Ми цікаві одне одному, потрібні тому будемо разом. Не говорити , а діяти вимагає час і громада, тому я від імені виробників ініціюю Загальнонаціональний зїзд пасічників, пасічницьких організацій, підприємців галузі, учених і всіх причетних до бджільництва в м.Києві. Для обговорення проблемних питань запросити на зібрання міністра чи заступника міністра агропромислової політики , урядовців, з міністерства юстиції, таможні, телебачення, пресу. Прийняти рішення по формуванню загальнонаціонального комітету по проведенню Апімондії в Україні. Бажано , щоб його очолив хтось з уряду, а членами були представники мінюсту , таможні . Наведу лише один приклад, щоб всі зрозуміли важливість моменту. Якщо приїдуть фірми із 100 -120 країн уявіть собі нашу таможню і розтаможку, вїзд і виїзд. Потрібна чітка взаємодія комітету з усіма відомствами і взагалі всі ж бачимо як серйозно готуються до євро. Встановити контакт та передати рішення загальнонаціонального з’їзду президенту Апімондіїї . Постійно контактувати з ним інформувати та запросити в Україну. Хочу знову наголосити одна сімя’ навіть суперменів провести такий захід тому, що це закінчиться черговою ганьбою України і нас з вами. Що робити далі, після того як сформується комітет відкрити рахунки цього комітету , і тільки він повинен ними розпоряджатись, обов’язково звітуватись перед громадськістю. Це не повинна бути чергова надбудова і ми там повинні задавати тон тому що ця подія наша . При цьому прийняти рішення : всі кошти а, це величезні суми які будуть зароблені від реклами, виставки Апієкспо ,турів по пасіках та іншого повинні піти на підтримку галузі. Це гранти на наукові розробки, підтримка преси, ну стидно з протягнутим капелюхом збирати копійки на видання праць геніальних Прокоповича, Шимановського і ряд інших. Рекламу українського виробника продукції бджільництва. Підготувати стенд від України. Думаю цей список великий, а розумних пропозицій ще більше Підготувати проекти через які показати нашу історію, культуру, науку, наших виробників, наші пасіки та інше .Я знаю, багато наших людей інформовані через інтернет, побували за кордоном в тому числі на конгресах , впевнені, що ми українські пасічники варті уваги і нам є чим гордитися. Правда все це може відбутися за умов якщо нам не підсунуть МММ. Саме на цей випадок для нашої неньки України залишив крилату фразу геніальний філософ Григорій Сковорода «Не вчіть яблуню родити яблука краще огородіть її від свиней» На сам кінець скажу, що Апімондія через два роки до всього потрібно готуватись серйозно і чесно виконати свою місію, але конгрес Апімондії це не головне у нас куди серйозніші проблеми в галузі рутина яку потрібно розгрібати, а те що привезуть нам Китайський мед, німецькі димарі наше бджільництво від цього не виграє. До зустрічі у Києві на всеукраїнському З’їзді пасічників готуйте пропозиції, дата буде повідомлена у засобах інформації. Директор Київоблбджолопрому Валерій Петрович Домбровський. 12.10.20011р.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to З приводу роздумів Домбровського про долю бджільництва

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...