Jump to content
А.В.В.(Владимир)

Пчелопитомники в Украине

Recommended Posts

1 час назад, Евген83 сказал:

Ого!!!!!!!!! Прям право??!!!!!! Це мабуть в конституції така стаття є?!!!! А ні в законі України про бджільництво ? Кажуть на Тернопільщині потепліло, грибочки в лісі повилазили. Обережніше споживайте))))) 

Нету желания помочь дедушке - проходи мимо, а хамить то зачем?

1 годину тому, Пахомич сказав:

То не  прикол . Дійсно я хоч працювати по закону.Я маю право зареєструвати свою пасіку племіною . І так, в кого  і в якому господарстві я можу придбати  племіних маток з підтвердженням породності  

Так у Вас є цілий перелік племінних пасік і там навіть контактні телефони є. Берете офіційно, отже зобов'язані віддати зі всіма супровідними документами. Відмовити (в паперах) не мають права!!! :)

Ну а якщо без папірців державного зразка, але треба "правильних" бджілок, то можу пособить. Родоводи і всі морфофейси по батьках покажу, а там собі виберете... :)

• Like 1
12 минут назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Ну а якщо без папірців державного зразка, але треба "правильних" бджілок, то можу пособить. Родоводи і всі морфофейси по батьках покажу, а там собі виберете... :)

Племінні господарства є,атестацію проходять,свідоцтва  і сертифікати отримують ,а папірців державного зразка на племінних маток ніхто небачив.

• Like 1
43 хвилини тому, дочинец сказав:

Племінні господарства є,атестацію проходять,свідоцтва  і сертифікати отримують ,а папірців державного зразка на племінних маток ніхто небачив.

Та де їм взятися, якщо немає державного реєстру племматеріалу?! Про нього лише заходить мова. Тобто такий папірець і так би нічого не важив, бо максимум, це приватний реєстр самої племпасіки. А це вже на совісті (і імені, якщо дорожить) самого маткаря :)

• Like 2

Мене правільні крила не інтересують  Мене інтенесують правільні папірці.:hi:

11 часов назад, Гурович сказал:

Нету желания помочь дедушке - проходи мимо, а хамить то зачем?

Я в 7** іду на базар і в 15** мій кінець бачить унітаз в хаті. Під руку мене не потрібно водити " МАЛАДОЙ"

12 часов назад, Евген83 сказал:

Ого!!!!!!!!! Прям право??!!!!!! Це мабуть в конституції така стаття є?!!!! А ні в законі України про бджільництво ? Кажуть на Тернопільщині потепліло, грибочки в лісі повилазили. Обережніше споживайте))))) 

Зніми старі бабціні майтки з голови тоді і поговоримо.Невже Стьопа.

• Haha 1
12 часов назад, дочинец сказал:

Від такого бардаку і неправди потерпають всі.

В 26.02.2021 в 11:11, Пахомич сказал:

Від такого бардаку і неправди потерпають всі.

Зате цікаво.

І десертації є,план породного районування є а пород нема.

• Like 3
В 26.02.2021 в 09:34, Пахомич сказал:

Можу достати правильні папірці на румунську карпатку.

Зкомплектуєте. Матки наші,папірці румунські.:umora:

• Haha 1
26.02.2021 в 08:34, Пахомич сказав:

Ну там не тільки крила правильні, а ще й результати тестування у відомій європейській системі селекції. Але конче такого паперу, як Вам треба для діла, там точно не дають :).

3 часа назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Ну там не тільки крила правильні, а ще й результати тестування у відомій європейській системі селекції. Але конче такого паперу, як Вам треба для діла, там точно не дають :).

Без документыв 

Без документів марна справа починати якісь рухи,навіть і з правильними крилами. Бардак був закладений ще на початку реєстраціїї матковивідних господарств. :hi:  

• Like 2
48 минут назад, Пахомич сказал:

Без документыв 

Документи у нас бояться дати,бо то вже потрібно відповідати.

А якщо і дадуть якийсь папірець то печатку не поставлять, або дадуть папірець го або пп.

Edited by дочинец
  • Like 3

Привіт, форумчане. В кого є досвід придбання пакетів в Дніпропетровскому бджолопітомніку? Дайте відгуки будь ласка.

21 минуту назад, medogonka68 сказал:

Привіт, форумчане. В кого є досвід придбання пакетів в Дніпропетровскому бджолопітомніку? Дайте відгуки будь ласка.

а что разве такой есть 

Не найдено результатов по запросу Дніпропетровскому бджолопітомнік

1 час назад, Мико сказал:

а что разве такой есть 

Не найдено результатов по запросу Дніпропетровскому бджолопітомнік

Когда то был.

Они в Днепре маток продавали в магазине на Чкалова,а сама база была на Совхозной.

Совершенно верно. Они сейчас Пчелоагросервис называются. Репродуцируют маток хмельницкого типа

11 часов назад, kroxaru сказал:

Когда то был.

Они в Днепре маток продавали в магазине на Чкалова,а сама база была на Совхозной.

Совершенно верно. Они сейчас Пчелоагросервис называются. Репродуцируют маток хмельницкого типа