Перейти к содержанию

Пчелопитомники в Украине


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Евген83 сказал:

Ого!!!!!!!!! Прям право??!!!!!! Це мабуть в конституції така стаття є?!!!! А ні в законі України про бджільництво ? Кажуть на Тернопільщині потепліло, грибочки в лісі повилазили. Обережніше споживайте))))) 

Нету желания помочь дедушке - проходи мимо, а хамить то зачем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Пахомич сказав:

То не  прикол . Дійсно я хоч працювати по закону.Я маю право зареєструвати свою пасіку племіною . І так, в кого  і в якому господарстві я можу придбати  племіних маток з підтвердженням породності  

Так у Вас є цілий перелік племінних пасік і там навіть контактні телефони є. Берете офіційно, отже зобов'язані віддати зі всіма супровідними документами. Відмовити (в паперах) не мають права!!! :)

Ну а якщо без папірців державного зразка, але треба "правильних" бджілок, то можу пособить. Родоводи і всі морфофейси по батьках покажу, а там собі виберете... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

 

Ну а якщо без папірців державного зразка, але треба "правильних" бджілок, то можу пособить. Родоводи і всі морфофейси по батьках покажу, а там собі виберете... :)

Племінні господарства є,атестацію проходять,свідоцтва  і сертифікати отримують ,а папірців державного зразка на племінних маток ніхто небачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, дочинец сказав:

Племінні господарства є,атестацію проходять,свідоцтва  і сертифікати отримують ,а папірців державного зразка на племінних маток ніхто небачив.

Та де їм взятися, якщо немає державного реєстру племматеріалу?! Про нього лише заходить мова. Тобто такий папірець і так би нічого не важив, бо максимум, це приватний реєстр самої племпасіки. А це вже на совісті (і імені, якщо дорожить) самого маткаря :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене правільні крила не інтересують  Мене інтенесують правільні папірці.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Гурович сказал:

Нету желания помочь дедушке - проходи мимо, а хамить то зачем?

Я в 7** іду на базар і в 15** мій кінець бачить унітаз в хаті. Під руку мене не потрібно водити " МАЛАДОЙ"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Евген83 сказал:

Ого!!!!!!!!! Прям право??!!!!!! Це мабуть в конституції така стаття є?!!!! А ні в законі України про бджільництво ? Кажуть на Тернопільщині потепліло, грибочки в лісі повилазили. Обережніше споживайте))))) 

Зніми старі бабціні майтки з голови тоді і поговоримо.Невже Стьопа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, дочинец сказал:

Племінні господарства є,атестацію проходять,свідоцтва  і сертифікати отримують ,а папірців державного зразка на племінних маток ніхто небачив.

Від такого бардаку і неправди потерпають всі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2021 в 11:11, Пахомич сказал:

Від такого бардаку і неправди потерпають всі.

Зате цікаво.

І десертації є,план породного районування є а пород нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2021 в 09:34, Пахомич сказал:

Мене правільні крила не інтересують  Мене інтенесують правільні папірці.:hi:

Можу достати правильні папірці на румунську карпатку.

Зкомплектуєте. Матки наші,папірці румунські.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.02.2021 в 08:34, Пахомич сказав:

Мене правільні крила не інтересують  Мене інтенесують правільні папірці.:hi:

Ну там не тільки крила правильні, а ще й результати тестування у відомій європейській системі селекції. Але конче такого паперу, як Вам треба для діла, там точно не дають :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Ну там не тільки крила правильні, а ще й результати тестування у відомій європейській системі селекції. Але конче такого паперу, як Вам треба для діла, там точно не дають :).

Без документыв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без документів марна справа починати якісь рухи,навіть і з правильними крилами. Бардак був закладений ще на початку реєстраціїї матковивідних господарств. :hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Пахомич сказал:

Без документыв 

Документи у нас бояться дати,бо то вже потрібно відповідати.

А якщо і дадуть якийсь папірець то печатку не поставлять, або дадуть папірець го або пп.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт, форумчане. В кого є досвід придбання пакетів в Дніпропетровскому бджолопітомніку? Дайте відгуки будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, medogonka68 сказал:

Привіт, форумчане. В кого є досвід придбання пакетів в Дніпропетровскому бджолопітомніку? Дайте відгуки будь ласка.

а что разве такой есть 

Не найдено результатов по запросу Дніпропетровскому бджолопітомнік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

а что разве такой есть 

Не найдено результатов по запросу Дніпропетровскому бджолопітомнік

Когда то был.

Они в Днепре маток продавали в магазине на Чкалова,а сама база была на Совхозной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совершенно верно. Они сейчас Пчелоагросервис называются. Репродуцируют маток хмельницкого типа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, kroxaru сказал:

Когда то был.

Они в Днепре маток продавали в магазине на Чкалова,а сама база была на Совхозной.

Совершенно верно. Они сейчас Пчелоагросервис называются. Репродуцируют маток хмельницкого типа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...