Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

11 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Так Панда - то ваш завод ?

То коли в Луці був цукрозавод, бджоли інколи  десь той цукор самі розшукували, а може й маляс.

Місцеві пасічники розповідали. :dntknw:

Ну як, наш, там кілька заводів. З нашого району, наш вже кілька років просто стоїть без діла. Воно, навіть, і до кращого. Влітку, як вітер південний, в нас такий сморід стоїть, вікна не відчиняємо

Взагалі, розміщувати шкідливе виробництво всередині н.п. - це екологічний фашизм. Як і купувати продукт діяльності його, без особливої на те потреби з метою додаткового збагачення :IMHO: - це раз. По друге купувати продукцію Морди, що публічно топтав Закон і вважає українців за бидло...:dntknw:

Вибачте за відвертість, але накипіло на душі :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут ціни на всі стратегічні товари

20221017-103449.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

1450 грн. Львів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Цукор ще донизу, в роздріб мішок вже 1360-1380

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 18.11.2022 в 19:40, Валерій70 сказал:

Цукор ще донизу, в роздріб мішок вже 1360-1380

а у нас на Сумщині 1550.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1500-1400, Полтава

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був 1550 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Сьогодні питав -1750 грн мішок. Не в захваті я зовсім. Будуть зимувать на меду, хоча прийдеться докупити для закормки пару мішків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, чи використовував хто цукор некондиційний? Той, що ,наприклад, не пройшов очистку на центрифузі, він темніший, у дуже дешевий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ПчОла сказал:

Сьогодні питав -1750 грн мішок. Не в захваті я зовсім. Будуть зимувать на меду, хоча прийдеться докупити для закормки пару мішків.

Також не в захваті від такої ціни ..  при такій ціні на мед вже б хочаб той мішок коштував би 500 гр ..  а саме краще 5 000 гр за мішок  :ay: ..  а то при такій ціні якось і не туди і не сюди ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, ПчОла сказав:

Сьогодні питав -1750 грн мішок. Не в захваті я зовсім. Будуть зимувать на меду, хоча прийдеться докупити для закормки пару мішків.

Думаю це не кінцева ціна на цукор, бажано, щоб ціна цукру і меду зрівнялась, можливо тоді пасічники почнуть рахувати і не поспішатимуть здавати мед за безцінь з під медогонки. Пару тижнів тому закупався цукром на зимівлю 1600, це із скидкою за опт, а так 1650. Хоча розглядаю варіант не качати сонях і зимувати на ньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Seos сказав:

Думаю це не кінцева ціна на цукор, бажано, щоб ціна цукру і меду зрівнялась, можливо тоді пасічники почнуть рахувати і не поспішатимуть здавати мед за безцінь з під медогонки. Пару тижнів тому закупався цукром на зимівлю 1600, це із скидкою за опт, а так 1650. Хоча розглядаю варіант не качати сонях і зимувати на ньому.

Теж буду зимувати, трохи підкормлю всерівно. Але в процесі переробки цукру частина його йде на переробку і втрачається, тому не целесобразно при такій ціні качати і здавати по 50, а купляти і закормлювати по 35 грн.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.10.2022 в 14:55, ДобровоЛ сказав:

купляв саме Панду. Що це за суб'єкт, хто в курсі ?

До складу Групи компаній Панда входять два цукрові заводи – Селищанський та Тальнівський.

https://pandagroup.com.ua/ua/virobnitstvo-tsukru.html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, _kos_ сказав:

До складу Групи компаній Панда входять два цукрові заводи – Селищанський та Тальнівський.

https://pandagroup.com.ua/ua/virobnitstvo-tsukru.html

 

Дякую, знайомі об"єкти. :evrika: А з Тального ж у нас на сайті -   @Oleksandr K. :ah:

Вже років три-чотири цукром я не користуюся .А коли його використовував,

то відгук у мене був би позитивним щодо якості.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.07.2023 в 12:53, Сергей Тюркин сказав:

а саме краще 5 000 гр за мішок  :ay:

Ще не вечір. Скоро буде і 5000 грн.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в основному цукор Згурівка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.07.2023 в 00:56, ДобровоЛ сказав:

Дякую, знайомі об"єкти. :evrika: А з Тального ж у нас на сайті -   @Oleksandr K. :ah:

Вже років три-чотири цукром я не користуюся .А коли його використовував,

то відгук у мене був би позитивним щодо якості.:dntknw:

Вже 2 тільки залишилося

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Oleksandr K. сказав:

Вже 2 тільки залишилося

Що лише два заводи входять до "Панди" ? Ось потрібно буде власний порох робити.

То де вони будуть брати необхідний цукор для його виробництва - у рашці ? :dntknw::blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.07.2023 в 23:17, ДобровоЛ сказав:

Що лише два заводи входять до "Панди" ? Ось потрібно буде власний порох робити.

То де вони будуть брати необхідний цукор для його виробництва - у рашці ? :dntknw::blink:

Чому відразу в рашці? - в когось з її сателітів. Як раніще гречку в Казахстані купували :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

  В Китаї. І то правда. Але у нас гречку так і не сіють. А вона ж необхідна і для пасічників теж ! Державна дотація має бути на таку культуру. Чим тепер воїнів годують, я вже не в курсі. А у нас на флоті найчастіше була гречка і ,як свято, пару раз на тиждень макарони. А може потрібно було б прив"язати ціну на цукор до гречки ?..:ah::dntknw:

Зранку їв її, позавчора. Не знаю тільки чи китайська чи наша. В фермерів вже другий рік спостерігаю тренд сіяти десяток-другий гектарів на паї селянам. Залишок - продають і він швидко розходиться, бо знають, що натуральна. Як медонос в наших краях вона 0, не знаю як її прив'язати :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.07.2023 в 20:36, ПчОла сказав:

У нас в основному цукор Згурівка.

Що у Згурівці заводик отой виходить ще працює?.. А порізали ж в області пару сучасних...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

1740 грн. Львів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1670 грн. Червоноград.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Павло Михайлович сказав:

1670 грн. Червоноград.

 

Вчора мені привезли цукор до дому, по 1500 грв/50 кг, в рахунок оплати за паї. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...