Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

Ціна цукру може знизитись для того щоб скупити цукрові буряки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, seim сказав:

Сейчас спрос минимальный будет. Мешками перестанут брать. Цена неизбежно должна откатиться назад так как она задрана до небес необоснованно.

Ви вважаєте, що пасічники основні купці цукру? Тоді Ви помиляєтеся. Основні купці, які купують ввесь рік стабільно (а не лише в сезон) - самогонщики. І вони беруть мішками. Я постійно купую в одного й того  ж підприємця.  От він мені і повідомив цю інформацію, а то я теж вважав себе оптовим покупцем:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Шульц сказал:

Ви вважаєте, що пасічники основні купці цукру? Тоді Ви помиляєтеся. Основні купці, які купують ввесь рік стабільно (а не лише в сезон) - самогонщики. І вони беруть мішками. Я постійно купую в одного й того  ж підприємця.  От він мені і повідомив цю інформацію, а то я теж вважав себе оптовим покупцем:umora:.

Чесно народ вже себе зовсім почав переоцінювати. Найбільші покупці цукру це харчова промисловість в загальному і населення в період заготовки консервації,  пасічники точно не впливають на ціну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Шульц сказав:

Ви вважаєте, що пасічники основні купці цукру? Тоді Ви помиляєтеся. Основні купці, які купують ввесь рік стабільно (а не лише в сезон) - самогонщики. І вони беруть мішками. Я постійно купую в одного й того  ж підприємця.  От він мені і повідомив цю інформацію, а то я теж вважав себе оптовим покупцем:umora:.

самогонщики вже не так багато, як раніше. Популяція тих, хто регулярно вживає даний продукт, скоротиляся значно за останній час. З пасіками все стабільно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Шульц сказал:

Ви вважаєте, що пасічники основні купці цукру? Тоді Ви помиляєтеся. Основні купці, які купують ввесь рік стабільно (а не лише в сезон) - самогонщики. І вони беруть мішками. Я постійно купую в одного й того  ж підприємця.  От він мені і повідомив цю інформацію, а то я теж вважав себе оптовим покупцем:umora:.

Сколько тех самогонщиков? Я никого не знаю чтобы гнал самогон, и даже забыл кто его сейчас пьет. В сельской местности и то водку пьют. Самогонщики это вымирающий вид. Как динозавры. Может кто-то для себя ещё и делает несколько литров а на нелегальную продажу да ещё и массово это нереально. Если брать не конкретный единичный ваш случай а по всей Украине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, seim сказав:

Сколько тех самогонщиков? Я никого не знаю чтобы гнал самогон, и даже забыл кто его сейчас пьет. В сельской местности и то водку пьют. Самогонщики это вымирающий вид. Как динозавры. Может кто-то для себя ещё и делает несколько литров а на нелегальную продажу да ещё и массово это нереально. Если брать не конкретный единичный ваш случай а по всей Украине.

в кожному домі в містах,на кожній вулиці в селах є точка.де можна купити самогон.Все це як і наркотрафік під пильним наглядом і фінансовим пресингом органів ,які повинні з цим боротися.В норвегії купив в магазині бутилку з предявленням паспорту і попав в компьютер.При оформленні на роботу видно скільки бутилок ви випили за рік.В нас пьють по декілька відер в місяць.Тому смертність серед осіб працездатного віку зашкалює.Можна взяти шкалік ,можна в кредит.Мій охоронець на пасіці помер від алкоголю в віці 63 роки.Помер дома-на пасіці в нього був відходняк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, wwlo сказал:

в кожному домі в містах,на кожній вулиці в селах є точка.де можна купити самогон.Все це як і наркотрафік під пильним наглядом і фінансовим пресингом органів ,які повинні з цим боротися.В норвегії купив в магазині бутилку з предявленням паспорту і попав в компьютер.При оформленні на роботу видно скільки бутилок ви випили за рік.В нас пьють по декілька відер в місяць.Тому смертність серед осіб працездатного віку зашкалює.Можна взяти шкалік ,можна в кредит.Мій охоронець на пасіці помер від алкоголю в віці 63 роки.Помер дома-на пасіці в нього був відходняк.

Если раньше я сам знал где эти точки и кто этим занимался, то сейчас я даже не знаю кто употребляет самогон. Он никому не нужен. Если кто хочет сэкономить и бухает каждый день то покупает спирт в баклажках и разводит водой. Самогон вышел из моды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Screenshot_2021-09-22-10-32-37-863_com.miui.gallery.jpg

Простий розрахунок, вплив пасічників на ринок цукру. 40 тис пасічників * 15 вуликів(цифра дуже умовна,може в когось є точніші дані) * 10 кг отримаемо 6тис.тон.

На мою думку цифра смішна відносно валового виробництва цукру

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, seim сказал:

бухает каждый день то покупает спирт в баклажках и разводит водой. Самогон вышел из моды.

Нє, точки по продажу самопалу ніде не поділись. Вони були, є і будуть. :IMHO:

Але вони не женуть -  перейшли дійсно на розведення купленого спирту. Так і дешевше і швидше, ніж самому гнати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вареня набагато менше зараз варять теж, промисловість переходить на аспартами різні  -  собівартість продукції набагато нижча. 

Споживання цукру класичного сильно скоротилось, а з експортом складно. 

Якби не дороге пальне і електрика, цукор був би нижче плінтуса, як 5-10 років тому. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Львів 950-970 грн. мішок

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.09.2021 в 21:07, ромео сказал:

 

 

В 25.07.2021 в 21:30, Cfif сказал:

 

 

В 22.09.2021 в 10:44, Валерій70 сказал:

Screenshot_2021-09-22-10-32-37-863_com.miui.gallery.jpg

Простий розрахунок, вплив пасічників на ринок цукру. 40 тис пасічників * 15 вуликів(цифра дуже умовна,може в когось є точніші дані) * 10 кг отримаемо 6тис.тон.

На мою думку цифра смішна відносно валового виробництва цукру

 

Валерію, думаю з кількістю пасік ви помилились на порядок. 

400 тисяч за самими скромними припущеннями. Тобто вже виходимо 60 тисяч тон. 

А це вже неабиякий відсоток. 

До того ж попит на цукор різко зростає у пасічників у вузький проміжок часу загодівлі, це 3-4 тижні на рік. 

То чому ж не продати в цей час на пікові ціни. 

Зверніть увагу, як тільки загодівлю пішла на спад, одразу і ціна пішла донизу. 

Звичайно, це співпало з початком роботи заводів, але минулі роки запаси були великі і буряк в цей час ще доростав у полі. 

Тож пасічники теж доклали свій відсоток до попиту, щоб виробництво запустился раніше, поки є попит і відповідно висока ціна на ринку. 

Зараз (після закінчення загодівлі) оптова ціна цукру різко впала на 25%, але попиту вже майже немає теж. Тож можливо буде падати ще до економічно обґрунтованої. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по останнім даним розвідки міст через Гірський Тікич до настання зимових умов до кінця відремонтувати не встигнуть. Буряки будуть возити в н.п. Селище. Де воно, я не знаю

28.09.2021 в 14:40, Ласунчик сказав:

Зараз (після закінчення загодівлі) оптова ціна цукру різко впала на 25%, але попиту вже майже немає теж. Тож можливо буде падати ще до економічно обґрунтованої.

що і треба було довести. В кого є спостереження, коли краще купувати цукор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З оптом не мав справу, а в роздріб найнижча ціна січень-лютий зазвичай.

Сьогодні в оптовому магазині майже Київ 20.50 за кіло (мішок 50 кг).

Роздрібна торгівля поки не поспішає опускати: 27 грн найменша ціна, а є і по 34 грн.

Різниця суттєва: 325 грн на мішку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Київ, сьогодні 1050 грн мішок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас Шамраївка теж впала на 100 грн і сьогодні коштувала 1150, а на рахунок Селищанського(Панда), то замітив що якщо дати літр сиропу, ваги піднімуться  на кілограм зате коли його заберуть на наступний день -700 грам, хоча з іншим все ок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.10.2021 в 20:54, Олександр Коваль сказал:

що і треба було довести. В кого є спостереження, коли краще купувати цукор?

Абсолютно непередбачувано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році мабуть під кінець сезону переробки, довше я не ризикну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ласунчик сказав:

В цьому році мабуть під кінець сезону переробки, довше я не ризикну.

Постукаєте як буде кінець сезону, а то у нас цього не видно. А запаси вже скінчились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Наразі складно робити прогнози, якою буде ціна на цукор в Україні в кінці року, тому що вартість газу вже виросла в рази. Якщо в минулому році ціна на газ становила 7-8 грн, то в цьому році за куб платять уже 28 грн", – заявив експерт "Укрцукор" Назар Михайловин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для порівняння: Оптові ціни на цукор від 21.09.2021

Screenshot_2021-09-21-13-43-59-597_com.miui.gallery.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ласунчик сказал:

В цьому році мабуть під кінець сезону переробки, довше я не ризикну.

Это когда по датам январь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та оптові ціни на цукор від 08.10.2021

08 жовтня.jpg

За неповних три тижні зростання оптових цін більш як на 3 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого, свято швидко закінчилось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.09.2021 в 22:37, Ам@тор сказав:

Ціна цукру може знизитись для того щоб скупити цукрові буряки.

То що, настала пора запасатися цукром, пока він не підскочив у ціні через підвищення ціни на газ ?.. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...