Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

16 годин тому, <юра> сказав:

Тобто?

кажуть, використовують хитрий каталізатор для підвищення виходу цукру. Німецька технологія

бджоли не оцінили. В цьому році брали цукор київської області і польський. Ціна така сама як в нашого від панди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Купил на днях 6 мешков сахара по 534 гривна 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 06.02.2019 в 21:33, <Юра> сказал:

Кто подскажет какой сахар пчелам " нравиться" а то я слышал что от "Панды" хоботком крутят:at:, еще работники одного предприятия говорили что сахар из своего завода брать не будут там много елементов из таблицы извесного ученого Менделеева.

Раніше брав Панду і проблем не було. Але після того як почали зявлятися негативні відгуки перейшов на узинський(Київська обл) та капітанівський(Кіровоградська обл). За 2 зимівлі проблем не було.

P. S. На зиму згодовую 5-6кг цукру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Три тижні назад смс з оптового складу цукор -590 . Смс сьогодні -540. Цікаво до листопада ще впаде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Три тижні назад смс з оптового складу цукор -590 . Смс сьогодні -540. Цікаво до листопада ще впаде?

На паї почали видавати цукор. Процес триватиме ще приблизно місяць до повного збирання кукурудзи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, язичник сказал:

На паї почали видавати цукор. Процес триватиме ще приблизно місяць до повного збирання кукурудзи

а як це пов'язано із кукурудзою?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

а як це пов'язано із кукурудзою?:hmm:

Немісцеві власники паїв отримують плату одночасно по різних групах продукції фермерів, щоб не ганяти транспорт кілька разів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



щоб не ганяти транспорт кілька разів


Киев, подол.оптовая база 50кг-590грн

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Черкаси ОПС 535 за мішок. Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн. Оце думаю може взять цього "кам'яного". Може хто використовував такий відгукніться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Ivan Ivanovich сказав:

Черкаси ОПС 535 за мішок. Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн. Оце думаю може взять цього "кам'яного". Може хто використовував такий відгукніться.

цукор не псується. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
8 хвилин тому, davolodya сказав:

.... В іншому нуку розплоду вже нема, повиходив, але і кормів під'їли порядно, хоча у всіх було однаково багато, доведеться кормові рамочки їм ще дати, добре що є запас....

Хлопці сьогодні у Львові на Навроцького(гуртовня) брали по 530грн. мішок Радехівського цукрозаводу:al:, на Шуварі кажуть може бути дешевше.Зрештою Вам до Радехова, якихось 30км,  і пішки можна перейти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, miro сказав:

Хлопці сьогодні у Львові на Навроцького(гуртовня) брали по 530грн. мішок Радехівського цукрозаводу:al:, на Шуварі кажуть може бути дешевше.Зрештою Вам до Радехова, якихось 30км,  і пішки можна перейти

Ні не 30 а цілих 18,але нести його таку відстань,проблемно.:umora:

завантаження (2).jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ворон сказав:

Ні не 30 а цілих 18,але нести його таку відстань,проблемно.:umora:

завантаження (2).jpeg

тому люди видумали фури аби не носити в руках чуть,чуть, а бджолярі мішки аби у вулики легше засипати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що Радехів виготовляє свій цукор? Наскільки я знаю - тільки розфасовує вже готовий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Міхал-69 сказав:

А що Радехів виготовляє свій цукор? Наскільки я знаю - тільки розфасовує вже готовий.

Скільки себе памятаю працює Радехівський цукровий завод,який сіє і переробляє цукрові буряки,він один з найбільших,торік працював до 1 лютого.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2019 в 15:17, Ivan Ivanovich сказав:

Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн

Чи е можливість для інших взяти по такій ціні?Чи можлива доставка в Днепр?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2019 в 14:49, Винодел сказал:

Чи е можливість для інших взяти по такій ціні?Чи можлива доставка в Днепр?

   Пан "Винодел" вирішив в "самогонщіка" перекваліхвікуватися?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора придбав по 585 за лантух, про дешевий ,старий, злежаний продавець не чув, але обіцяв зателефонуати якщо такий з'явиться.Цукор ще теплий,прордажі, що називаеьться, "з коліс".Картопля  "білоруська" ,"Королева Анна" від 10(други сорт) до 14 гр\кг. Смачна, вторий сорт це більш травмована. Капуста 4,5.Мед без змін: 29 опт від тонни .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2019 в 14:49, Винодел сказал:

Чи е можливість для інших взяти по такій ціні?Чи можлива доставка в Днепр?

Я думаю, що доставка з'їсть всю різницю в ціні. Це якби замовлять тон 20 то тоді можливо і вигідно. Але тоді вже мабуть

8 часов назад, urik сказал:

   Пан "Винодел" вирішив в "самогонщіка" перекваліхвікуватися

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

Вчора придбав по 585 за лантух, про дешевий ,старий, злежаний продавець не чув, але обіцяв зателефонуати якщо такий з'явиться.Цукор ще теплий,прордажі, що називаеьться, "з коліс".Картопля  "білоруська" ,"Королева Анна" від 10(други сорт) до 14 гр\кг. Смачна, вторий сорт це більш травмована. Капуста 4,5.Мед без змін: 29 опт від тонни .

я севодня узнавал у нас старий залежаний по 490 отдают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я , на  базі (На Байкальськый) придбав по 11,7т. гр.\т.В Черкасах (на ОПС) по 8,2т.гр\т,  різниця 3,5т.гр на тонні.При потребі в рік 2т. можна "знайти " 7 т.гр(теоретично) трохи попрацювавши фізично і "диспетчером". Можливо, частково, ми нині живемо так бо лінкуваті. В серпні намагались назбарати "пайщиків" на 20т . цукру, залежаного, без позитивного результату. Вчора я придбавши тону втратив гіпотетичні 3,5т. гр., трохи муляе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fredd сказал:

А сколько стоит у вас сахар??

22-24 долара /50 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Почув від місцевого аборигена, що цукор Ільїнецького цукрозаводу у Вінницькій області високої якості, і у більшості продають на експорт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні, Чернівці (ринок) -540 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...