Перейти к содержанию

Різдвяна, Рождественская


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Україно! Христос родився - славімо його!!! :ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole: Шановні пасічники, нехай в цей великий день на ваші родини зійде Господнє Благословення. Смачної куті та веселих свят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх форумчан з Різдвом Христовим. Бажаю здоров"я міцного, добробуту і сімейного затишку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой ішла Колядка Вулицями в місті, У стрічках сріблястих, В світлому намисті. Іскорки веселі На сніг розсипала, „Божий син родився!” – Усіх сповіщала. Христос рождається!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Швидко плине час. Сьогодні Надвечір'я Різдва в католиків і деяких православних(в болгар точно). Тож хочу сказати вам всім: Христос рождається! Веселих свят!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Швидко плине час. Сьогодні Надвечір'я Різдва в католиків і деяких православних(в болгар точно). Тож хочу сказати вам всім: Христос рождається! Веселих свят!
Уважаемые коллеги!Поздравляю ВСЕХ с Наступающим 2011 годом,Всем счастья и здоровья!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пусть сей грядущий новый год,побольше меда Вам несет ! :ax::az::baby::ole_ole::az: !!!!!!!! На праздники бывает перегруз в инете ,поэтому лучше раньше...............

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пусть сей грядущий новый год,побольше меда Вам несет ! :ax::az::baby::ole_ole::az: !!!!!!!! На праздники бывает перегруз в инете ,поэтому лучше раньше...............
Присоединяюсь! С наступающим Новым Годом и Рождеством Христовым уважаемые коллеги!!! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Новый год за окном Тихо падает снег. Пусть за Вашим столом Будут радость и смех, Пусть завидный успех Ждет вас в деле любом, И войдет без помех Счастье в светлый Ваш дом! С Новым Годом, друзья!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю всех форумчан и ваших близких с наступающим 2011 годом!!! Пусть в новом году удача Вас не покидает, крепкого здоровья Вам и вашим пчелкам ;):az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю с Новым годом И желаю от души: Пусть минуют вас невзгоды, А проблем, что не решить, Пусть не будет и в помине В наступающем году; Счастья всем, любви и мира И доходов по труду! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні пані і панови прийміть поздоровлення з наступним новим роком бажаю доброго здоров*я , успіху по житью і вдачі Вам і вашій родині --будьмо :az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як казав один середньовічний алкоголік Омар Хайям: Коли перепічки пшеничної дістану Та шмат баранини, та в келиха загляну, Та сяду з милою серед руїн - це втіха, Приступна, далебі, не кожному султану. Чого всім і бажаю в наступному році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги-форумчани! Від щирого серця вітаю з Новим Роком!!! Бажаю міцного здоров'я, щастя, добра і удачі!!! :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот уходит старый Год. Пусть с собою заберет: Все невзгоды и печали, Секс,в котором не кончали, И скрипучие кровати, Головную боль не кстати. Сроки выплаты долгов, Пустоту из кошельков. Ту любовь,что без ответа. Снег ,что выпадает летом. Дятлов тех,что нас долбают, Пусть с собою забирает. Ах,уходит старый Год! Ну и хрен с ним,пусть идет!!!!! :wave: С Новым Годом! :az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передивлявся старі журнали і от таке поздоровлення ...навіває ностальгію, які надії були а що маємо? Український Пасічник 1`92 ЗАСНОВАНИЙ У ТЕРНОПОЛІ В 1914 Р. ВІДРОДЖЕНИЙ У ЛЬВОВІ В 1991 р. ОЙ, РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ.,. Прислухайся, народе України! Чуєш, якою легкою, якою вільною ходою прийшов на Землю твою споконвічну Новий Рік? Чуєш, якою незбагненною ра¬дістю, якою щирою гордістю звучить давня твоя Коляда на честь Різдва Христового? Звучить у великому, волелюбному серці правічної неньки твоєї, що вустами твоїми заявила нарешті на ввесь світ: «Я була, є буду Україною, бо маю таки народ, який гід¬ний мене!» Слався вовіки всіма болями зболена, ріками крові топлена, морем вогню палена, гірким полином припорошена. Слався во віки віків йменням своїм незагубленим, цнотою своєю непорочною, здобутками своїми майбутніми. Слався вовіки віків синами і дочками своїми, що серця їм не зледеніли, що душі їм не збайдужіли, що вуста їм не заніміли, словом чужинським не перекривилися. Слався вовіки віків, незалежна і самостійна Україно! Такою вступила Ти разом з народом своїм у Новий Рік нової своєї історії. Нехай буде він щедрим на світлий мир у нашій всеукраїнській господі, на працю плодотворну в ім'я майбутнього, на друзів щирих і одвертих, на хліб і сіль до кожного стола. Нехай гарно засіється у Щедрий вечір доля наша і зійде рясно усіма дружно доглянута, усіма дружно захищена і ніким не зраджена. Два Різдва цьогоріч святкуємо — Різдво Христове і Різдво державності української. Бо у серцях наших те, що сталося першого грудня, насправді навіки залишиться Різдвом. Не раз і не два були ми зборені, у важке ярмо запряжені. Та ніколи не були переможені. Як зоря Вифлеємська горіла й горітиме у душах народу українського іскра Прометея Адже й в горі найтяжчому у січневі дні колядували люди наші: Просимо тя, Царю, небесний владарю. Даруй літа щасливії сего дому господарю. Даруй господарю, його господині, Даруй літа щасливії нашій неньці Україні. Редакція журналу «Український пасічник» від щирого серця вітає своїх читачів з усіма січневими святами. Нехай рояться бджоли на щастя, на добро, нехай будуть щедрими взятки у пасічників, нехай буйним квітом земля наша застелиться, хай возрадується і вона, і люди. Радуйся, Земле! Радуйся, Народе! З новим Роком! та наступаючим Різдвом Христовим! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З новим Роком! та наступаючим Різдвом Христовим!

:hi: Приеднуюсь до привитань!!! :ole_ole::az::az::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю всех с наступающим Новым Годом! Желаю мира, добра, здоровья, удачи! :Dm: :sgirl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:wave: Вітаю всіх форумчан з Новим Роком та Різдвом Христовим. Медових свят! Буду радий продовжити нашу дискусію вже в наступному році.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всех поздравляю с Новым годом здоровья всем пчеловодам и их семьям.Админам и модераторам терпенья :az: :Dm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С НОВЫМ ГОДОМ! С Новым счастьем!Богатых медосборов!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уноси с собою на фиг Все проблемы, Старый год! Я хочу бесплатный трафик, Вино-водочный завод, Сто мобильников на шею, Чтоб казаться круче всех, Парабеллум в портупее, Шапку - натуральный мex, Мятых баксов два вагонa, Наших денег три лимона, Отпуск годиков на десять (За бугром покуролесить), Зажигалку от Версачи, Полотенце от Диор, Трёхэтажный дом на даче И моделей полный двop, Яхту, Лексус новой марки, Президентский самолёт, Жаль, что все мои подарки Дед Мороз не донесет....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я приєднююся до вітань! Усім злагоди, порозуміння, життєвої удачі, душевного спокою у 2011!!!! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем :az::az::az: Ура!!! Поздравляю вас с наступающим Новым годом! Знаете, почему мы отмечаем Новый год зимой? Белый снег – это белый лист, на котором мы записываем наши планы и мечты, надежды и ожидания. Желаю, чтобы все проблемы и печали остались в черновике старого года, и в грядущем году мы написали бы новую интересную главу своей жизни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове пасічники, хочу всіх вас привітати з Новим роком Сподіваюсь, що i у Новому році ми будемо ще більш цілеспрямовані, наполегливі та упевнені у собі. Друзі! Нехай у Новому році здійсняться ваші мрії і плани. Бажаю вам гарного здоров'я, любові та миру. З Новим Роком! :az: :Dm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В красной шубе, с красным носом, Дед фигарит по морозу. В шапке, с палкой и мешком и с бухим снеговиком. Рядом кролик в каблуках и снегурка на рогах. Если встретишь этот сброд, значит скоро Новый год!!! Желаю в жизни спотыкаться, падать и плакать... но... Спотыкаться об деньги... Падать в объятия... Плакать от счастья ..... В наступающем 2011 году желаю Вам 12месяцев без болезни, 53 недели всего хорошего, 365 дней счастья, 8760 часов успеха, 525600 минут любви и 315360000секунд приятных моментов. :hi::ole_ole::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...