Jump to content

Що налито у твій келих?

Recommended Posts

Прочитав останні рядки посту №25 і облизнувся...А натомість згадав анекдот про Чапаєва та Пєтьку.Ну,той,в якому біляка на допиті хотіли примусити нюхати шкарпетки легендарного героя. :umora:

Куштував двічі - перший раз було ніби непоганим, а в другий раз -

От тому відтоді як в мене почали виходити непогані медові вина, я перестав звертати увагу на полиці з напоями в супермаркетах.

Куштував двічі - перший раз було ніби непоганим, а в другий раз -

От тому відтоді як в мене почали виходити непогані медові вина, я перестав звертати увагу на полиці з напоями в супермаркетах.
У мене дуже добре власне вино вдалось минулого року - з сорту Декабрьський, який хоча й набрав цукор, але через ранню осінь з дощами не втратив кислоту, тож свіжим його не з'їли. І вино теж вийшло кислим, коли молодим пробував, але півроку витримки у пляшках зробили чудо - кислота зникла і смак просто чудовий. 5 літрів спожили самі за 2 тижні :ah: А цього року нормував навантаження куща і він визрів добре і вчасно, тож увесь був спожитий свіжим :) Уже роздобув для себе черенки класних винних сортів: Юкка, Мускат Блау, Мускат Голодриги, Розіна, Цитронний Магарача - тож надіюсь за 4-5 років забезпечити себе якісним вином :ole_ole: А поки що навіть універсальний Сурученський білий та технічний Мускат білий до вина не доживають - любимо солодкий виноград :umora:

У мене дуже добре власне вино вдалось минулого року - з сорту Декабрьський, який хоча й набрав цукор, але через ранню осінь з дощами не втратив кислоту, тож свіжим його не з'їли. І вино теж вийшло кислим, коли молодим пробував, але півроку витримки у пляшках зробили чудо - кислота зникла і смак просто чудовий. 5 літрів спожили самі за 2 тижні А цього року нормував навантаження куща і він визрів добре і вчасно, тож увесь був спожитий свіжим

:hi: Медку в него при брожении и лучшего вина не найдете на планете!!!! :az:

І в мене непогані, як наче. Існує багато інформації щодо виготовлення медових вин в домашніх умовах, і доволі детальної. А от коли справа за дріжджі, тут темний ліс. А могли бути й кращі.

Мужики, хватит пить! Наших бьют! В теме "Фармацевты против меда" - "Апитерапия".

Люблю сухі вина,розпробував і зрозумів який це напій в Італії,коли працював там.Також три роки робив не менше чим по 15 тонн вина,я маю на увазі там,техніку винороба пройшов від обрізки винограду до вживання що зробив. :az:

Люблю сухі вина,розпробував і зрозумів який це напій в Італії,коли працював там.Також три роки робив не менше чим по 15 тонн вина,я маю на увазі там,техніку винороба пройшов від обрізки винограду до вживання що зробив. :az:
У мене родичі в Придністров'ї на сім'ю з чотирьох чоловік щороку виготовляють 2 тонни вина - суто для себе. До нового урожаю нічого не лишається :umora: А ще згадую розповідь своєї тітки: "Представляешь, у меня гаишники права отняли - говорят пьяная была. Да я же с деловой встречи ехала (вона - зам директора заводу) - разве я бы напивалась? Да там и пить нечего было - полведра на двоих" :helpme::umora:

Дегустация вин. Сам бывал пару раз на этой экскурсии, рекомендую посмотреть.

Бортник, :ay: До речі, вище рекомендував вино Мірафлора (Чилі) - купив пляшку нового урожаю 2011 - зовсім інакше, ніж пив місяць тому - мені не сподобалось. Рік на рік не приходиться :dntknw: ------------- І коментар до розповіді по бочки в першому відео. Всі нові заводи і багато старих переходять на інший режим утримання вина в бочках. Замість таких величехних бочок на 4,7т використовують барики по 225 л - їх треба більше, але й вино має тоді більшу площу контакту з дубом, хоча собівартість й підвищується, але сроки витримки вина скорочуються і вино нового урожаю швидше надійде у продаж. Барик використовується не більше 3 разів, а для резервних високоякісних вин використовують тільки нові барики. Причина в тому, що всі попередні вина лишають свій слід на бочці і кількість домішок на таку маленьку бочку складає кілька літрів, що вже реально може відбитись на смаку й ароматі вина. Процес виготовлення й вигляд бариків можна подивитись тут: http://youtu.be/CiYAd5lFBMw

• 2 weeks later...

Очень рекомендую грузинское шампанское "Багратиони" :ay: . Не хуже хранцюзського "Мадам Клико", но цена в несколько раз меньше. :hi:

• 2 weeks later...

Нащедрував я пляшку Мадери "Солнечная долина", АР Крим, Судак. Такого компоту, від якого тхне звичайним спиртом, я собі і уявити не міг під цією назвою. Хоча на етикетці написано : Склад: виноматеріал оброблений, спирт етиловий ректифікований. (Типа мы же Вас предупреждали)... Будьте обережні!

Хоча на етикетці написано : Склад: виноматеріал оброблений, спирт етиловий ректифікований. (Типа мы же Вас предупреждали)...

Тому останнім часом якщо я купую вино українського виробництва, то лише сухе і таке що в сладі має лише виноматеріал. Все інше - то просто компот. Кращий або гірший, але компот.

Тому останнім часом якщо я купую вино українського виробництва, то лише сухе і таке що в сладі має лише виноматеріал.

Саме краще - своє робити :az:

Тому останнім часом якщо я купую вино українського виробництва, то лише сухе і таке що в сладі має лише виноматеріал.

Саме краще - своє робити :az:
Уподобав виготовляти вино з шипшини.Корисно,смачно,престижно--певен,що в радіусі 30 км кращого не знайти.Ексклюзив,одначе! :az:

Очень рекомендую грузинское шампанское "Багратиони" :ay: . Не хуже хранцюзського "Мадам Клико", но цена в несколько раз меньше. :hi:
Багратіоні колись пробував брют - справді дуже непогане й недороге, Вдову Кліко й в руках не тримав, тож порівняти не можу :umora: , але серед Українських ігристих є кращі. Проте по співвідношенню ціна/якість Багратіоні у них виграє. Я новий рік зустрічав ігристими винами З Італії: Martini Grandi Auguri - привезли гості "звідти" - ціна на наші гроші - до 70 грн, 750997_240.jpg Найбільше сподобалось з усіх - приємна гра, смак тонкий, хоча й молодий, аромат ягідний, відчутний мускат. Місце збору винограду - П'ємонт, використано виноматеріал з сортів Піно нуар, Рислінг, Шардоне, можливе додавання також сортів Просеко та Москато. Дуже легке, приємне й питке - як на холодну пору року, то може й занадто легке :ah: Botter Moscato Spumante - ціна у нас в виномаркеті - 68 грн. 750998_240.jpg Приємне, тонкий квітковий аромат, чути акацію та легкі медові нотки, як на мене, то трішечки менш солодке якби... Хоча - для жінок саме те. З Молдови/Росії: Cricova мускатне біле напівсолодке - 46 грн shampanskoe-muskat-beloe-polusladkoe.jpg Непогане на свої гроші, теж півсолодке, має приємну кислинку лимона, виражений квітковий аромат жасмину, мускат сильно відчутний, різкуватий - я люблю більш делікатний, гра бульбашок тонка й довга - це радує. Та з України: (принесли подарунок) КЗШВ "Советское" - представляти не варто, думаю. Всі його знають. Смак цього разу якийсь аж :at: , може того, що було з чим порівняти. Дуже відчутний присмак бродіння, кислота випирає, гра дуже коротка й груба. Стоїть і досі - не ми його, а воно нас перемогло :umora:

А яке непогане робить мій колега!!! PaperHonyL1.jpg Я не тримав в руках "Кліко", проте по відношенні ціна-якість "Кліко" нервно палить збоку, не кажучи про Немірових і Хортиці з Перловими.... :umora::ole_ole::az:

А яке непогане робить мій колега!!!

Воно то так. Але Верховна зрада не прийняла закон про дозвіл самогоноваріння для власних потреб... :(

Сориентируйте на тему медовухи, не найду...плиз :hi:

Сориентируйте на тему медовухи, не найду...плиз :hi:
http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=154

• 1 month later...

Пригощали вином Фуего Астрал Шардоне (Чілі).Напій чимось cхожий на совєтскоє шампанскоє :IMHO1: ,але без газу.Звернув увагу на коркуаання.Звичайна металізована пробочка,традиційний корок відсутній повністю.Чи не є це ознакою фальсифікату?

Пригощали вином Фуего Астрал Шардоне (Чілі).Напій чимось cхожий на совєтскоє шампанскоє :IMHO1: ,але без газу.Звернув увагу на коркуаання.Звичайна металізована пробочка,традиційний корок відсутній повністю.Чи не є це ознакою фальсифікату?
Все може бути :dntknw: Мене здивувало недавно Мартіні Асті - купляли до свята в виномаркеті ігристе вино, не з дешевих - біля 80 грн, на смак непогане, але здивувала пластикова пробка :blink: Думав, що тільки на Совєтском такі були... Щоправда пластик на порядок кращий, ніж на Совєтском

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...