Перейти к содержанию

Павильоны


Griva

Рекомендуемые сообщения

:helpme: маю прицеп Зіловський, (колись в колгоспі ним возили вулики на таких рукавах що виїжали, майже все відрізав ) і зараз сиджу прикидаю креслення для нього, ось що вийшло http://cs625230.vk.me/v625230160/59c2/zUQx10hGyzA.jpg хочу консультації чи не буде зависоко бджолі підійматися 2 м до верхніх вуликів, прикидав на око що у касетному павільйоні берендей вище за 2 м розміщені верхній ряд вуликів. ще всі розміра не поставив . буде типу корита з глухою перегородкою з дерева в 3 см і догори 3 корпуси так що виходить між сусідніми корпусами буде зазор на стамеску внизу додаткова вентиляція, закрита буде металевою сіточкою для вентиляції або фанеркою для збереження тепла весною (може і підігрів буду ставити там буде видно). дуже вагаюся чи 10 рамок чи 12 кожен говорить по своєму, деякі говорять взагалі на теплий заніс. в плані люки так як світла буде мало . + того розумію що матки будуть не попадати в свій вулик зважив всі за і проти і вирішив сам себе матками забезпечу і так нікот дурно лежить на шафі. Бувши на платформах і був в павільйонах, для мене перевага за павільйоном (платформи буду робити із лежаків що маю типу як Вітушинського Андрія ,якщо хтось бачив )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу консультації чи не буде зависоко бджолі підійматися 2 м до верхніх вуликів дуже вагаюся чи 10 рамок чи 12 кожен

Andriy_Garmatiy, Зі свого досвіду. По- перше, пока молодий, можете і 12 тягати. Але думайте про майбутнє. А з магазинами я краще і не зв'язувався б, а замість цього зробив би ще по корпусу. Це для універсальності і зручності в роботі. Ну, а щодо висоти,- то я тримав 12 років кілька сімей на 5 (!) поверсі у Києві на балконі. Бджола любить висоту. Зверніть увагу, де ставлять ловушки для роїв? http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=5953 Тут про висоту теж йдеться. Успіхів Вам і великих зборів, а головне,- істинного задоволення в роботі! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу консультації чи не буде зависоко бджолі підійматися 2 м до верхніх вуликів дуже вагаюся чи 10 рамок чи 12 кожен

Andriy_Garmatiy, Зі свого досвіду. По- перше, пока молодий, можете і 12 тягати. Але думайте про майбутнє. А з магазинами я краще і не зв'язувався б, а замість цього зробив би ще по корпусу. Це для універсальності і зручності в роботі. Ну, а щодо висоти,- то я тримав 12 років кілька сімей на 5 (!) поверсі у Києві на балконі. Бджола любить висоту. Зверніть увагу, де ставлять ловушки для роїв? http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=5953 Тут про висоту теж йдеться. Успіхів Вам і великих зборів, а головне,- істинного задоволення в роботі! :hi:
ДобровоЛ, дякую за відповідь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи 10 рамок чи 12 кожен говорить по своєму, деякі говорять взагалі на теплий заніс

В мене павільйон на 300 рамку + магазини на 145 рамку,в гнізді входить 16 рамок на 300 на холодний занос,зверху ставлю два магазини,виглядає так:

post-5238-1413956871_thumb.jpg

post-5238-1413956977_thumb.jpg

post-5238-1413957024_thumb.jpg

post-5238-1413957046_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виглядає так:
Готовий апідомик на колесах :) На чотири лежачих місця, з під'їздом до клієнта. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Готовий апідомик на колесах На чотири лежачих місця, з під'їздом до клієнта.

gardener, Ворон40, Точно! :umora: І в такому варіанті, мабуть, не довелось би придумувати, як же реалізувати той нещасний мед? :umora: Апітерапія ж набирає популярності!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Готовий апідомик на колесах На чотири лежачих місця, з під'їздом до клієнта.

Давненько подумував про апідомик,але коли зробив павільйон,все стало на свої місця,довжина всередені 3.95 метра,цілком достатньо для чотирьох чоловік. :ay::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи 10 рамок чи 12 кожен говорить по своєму, деякі говорять взагалі на теплий заніс

В мене павільйон на 300 рамку + магазини на 145 рамку,в гнізді входить 16 рамок на 300 на холодний занос,зверху ставлю два магазини,виглядає так:
Ворон40 дякую за відповідь . вирішив на 12 рамок даданівських + корпус і магазин на полурамку
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Andriy_Garmatiy, Зі свого досвіду. По- перше, пока молодий, можете і 12 тягати. Але думайте про майбутнє. А з магазинами я краще і не зв'язувався б, а замість цього зробив би ще по корпусу. Це для універсальності і зручності в роботі... Успіхів Вам і великих зборів, а головне,- істинного задоволення в роботі! :hi:
Гляньте на мій павільон. Можливо якусь ідею запозичите. Нижній ярус-двокорпусні по 10 українських рамок на теплий занос. Верхній ярус-на 26 українських рамок (холодний занос) з "плаваючою" фанерною перегородкою і конструктивною можливістю встановлення загального магазину на обидві сім"ї на піврамки. Магазин відкривається на завісах і відхиляється у відкритому стані у відчинене вікно. Довжина 8 м, ширина 2.5 м. Будувався в 1991-92 роках. 7801c07c7334.jpg 549b4bc9696b.jpg 4a1d883247a5.jpg e8046708bcf7.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Andriy_Garmatiy, Зі свого досвіду. По- перше, пока молодий, можете і 12 тягати. Але думайте про майбутнє. А з магазинами я краще і не зв'язувався б, а замість цього зробив би ще по корпусу. Це для універсальності і зручності в роботі... Успіхів Вам і великих зборів, а головне,- істинного задоволення в роботі! :hi:
Гляньте на мій павільон. Можливо якусь ідею запозичите. Нижній ярус-двокорпусні по 10 українських рамок на теплий занос. Верхній ярус-на 26 українських рамок (холодний занос) з "плаваючою" фанерною перегородкою і конструктивною можливістю встановлення загального магазину на обидві сім"ї на піврамки. Магазин відкривається на завісах і відхиляється у відкритому стані у відчинене вікно. Довжина 8 м, ширина 2.5 м. Будувався в 1991-92 роках. 7801c07c7334.jpg 549b4bc9696b.jpg 4a1d883247a5.jpg e8046708bcf7.jpg
дуже класний, але я таке не потяну по грошах. дуже дякую вам за пораду!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

У мене також павільйон. Довжина 9 метрів, стає 10 двокорпусних 12 рамочних і 20 двокорпусних 10 рамочних.

post-9247-1421324329_thumb.jpg

post-9247-1421324425_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

4м длина, 2,10 ширина. 14 семей на рутовскую рамку. Уазовский ход.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4м длина, 2,10 ширина. 14 семей на рутовскую рамку. Уазовский ход.

А фото где? :blink::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Павільйон у одного поляка. Рамки велкопольські (десь 360 на 260) розміщені на тепло. Павільйон на 90 родин у 2 поверхи. Сім'я сидить на двох корпусах по 12 рамок. Матка знизу під решіткою.

DSC_0088.JPG

DSC_0091.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не бачу фоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото не відкривається!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробою ще раз з телефона не завжди получається.Поляки замість потолочин використовують белечки які вставляють між рамками і виходить як суцільна стеля. А для переходу у верхній корпус замість глухих вставляють між рамки частини металевоі решітки по два дроти.І всього три вулички на корпус і бджоли носять через них мед у магазин. У павільйоні щоб добратися крайніх рамок треба пів гнізда перекласти в ящик. Мені виглядає не зручно. Але чомусь більшість так працюють на теплий занос. Для кожної родини є годівниця збоку. По вертикалі одна над другою працюють три родини.

IMG_20150906_214949.JPG

IMG_20150906_214411.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробою ще раз з телефона не завжди получається.Поляки замість потолочин використовують белечки які вставляють між рамками і виходить як суцільна стеля. А для переходу у верхній корпус замість глухих вставляють між рамки частини металевоі решітки по два дроти.І всього три вулички на корпус і бджоли носять через них мед у магазин. У павільйоні щоб добратися крайніх рамок треба пів гнізда перекласти в ящик. Мені виглядає не зручно. Але чомусь більшість так працюють на теплий занос. Для кожної родини є годівниця збоку. По вертикалі одна над другою працюють три родини.

IMG_20150906_214949.JPG

IMG_20150906_214411.JPG

А знаружі фото є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото ззовні. Зараз вже не кочує.

Фото0128.jpg

Фото0196.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото ззовні. Зараз вже не кочує.

Фото0128.jpg

Фото0196.jpg

Фото ззовні. Зараз вже не кочує.

Фото0128.jpg

Фото0196.jpg

Я пользуюсь вот таким

Фото0017.jpg

весенний точок.jpg

Фото0053.jpg

Фото0039.jpg

Фото0035.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна фото що там за дверкою. На перший погляд це на 8 рамок Рута. Дві родини одна над одною по 5 корпусів висувних. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна фото що там за дверкою. На перший погляд це на 8 рамок Рута. Дві родини одна над одною по 5 корпусів висувних. 

Фото0099.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

И я кину свои железяки )))gBf-ZgQNnjc.thumb.jpg.7a778b6d131220d6c2a8gFEnKCpLU.thumb.jpg.94243b5696de2db28f

Фото0497.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На прицепі павільйон з бджолами чи без?  

на прицепі павільйон ще без бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка вага павільйона без бджіл приблизно у Вас.

1500

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...